Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

ar verta pirkti si ginkla?


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki noreciau pasiteirauti,ar vertetu pirkti si ginkla... Arsenal SLR105 A1, compact.....

http://www.airsoftas.lt/img/i362_AK%20Compact.jpg

ar nusipirkus si ginkla bus imanoma tiuninguoti ji ir rasti jam tinkamu detaliu?ar bus galimybe prijungti optika,ir kitokiu daiktciuku?ir apskritai sis ginklas vertas tos sumos pinigu uz kuriuos jis bus perkamas...ISKART dekoju uz atsakymus

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitosi normalios kokybes AEG. Tiuninguoti neturetu buti sudetinga, optika prijungti iseis, jei papildomai paimti laikikli jai. Tiesa uz panasia suma gali paimti universalesni M4 automata (vienas geriausiu variantu "jungti optikas ir kitus daikciukus" del integruotu begiu), na ir siaip as negaliu rekomenduoti Classic Army is patirties...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tad kiek suprantu sis ginklas vertas tu pinigu...O del M4 kazkodel nesinori,AK sudaro visiskai kitoki zaidejo ivaizdi ir seip man lb prie sirdies AK, nes kaip ir realybeje jis yra patvaresnis neuzsikertantis ir t.t o del tu visokiu daiktciuku tai nesinori lb apsikrauti savo ginklo is kurio 3kg virs kokie 4kg...aciu uz patarimus turbut ji isigysiu ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sis ginklas yra analogiskas SLR 105 steel, tik kad jis pokemoniskesnis ;)

 

Tai bedos tos pacios:

1. Sunkiai dedasi imasi detuves, jei zaisi su bunkeriais dar puse bedos, jei su mechanom rekomenduociau ji pamirsti [zaidziau su tokiu ginklu vos kelis kartus ir pavyko sulauziti detuve dedant ja i ginkla]

2. Kvailas ardymas, daznai buna kad ginklas tiesiog ishsirenka zaidimo metu. Prie prasto ardymo pridesiu tas pacias bedas su laidais, daznai jie nusikerta ar kitaip pasizeidzia ardant ginkla ir tada trumpina :)

3. Mano manymu prastas medis, ale kokybe jo primena sovietiniu sekciju kokybe...

4. Pamineciau, kad jis pokemonas ir nereikia ten sakyti, kad ji gamina kazkur shtatuose, bet neivienos karines pajegos jo nenaudoja, gal koks ispindejas amerikosas ir saudo skarbones kieme...

 

Geresnis variantas CA SLR105 [Juodas] nera problemu nei del vieno punkto ish ishvardintu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gerai pokemone...tai ka tu dbr man pasiulisi?ka tik ji uzsakiau ;) be to kaip tau pavyko sulauzyti detuve ne ten taikai gal?? ar kaip cia....ir man rodos compacto ir slr juodo detuviu dejimo principas vienodas dedi trauki tad jei sakai kad su situ yra problemu tai tas pats ir su kitu...nzn slr juoda jau turi 2 mano draugai tad norisi kazkokio isskirtinumo siame roziniame pasaulyje...nzn dbr ka man daryti jau buvai lb gerai nusiteikes ir pasiruoses imti i rankas compact.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gerai pokemone...tai ka tu dbr man pasiulisi?ka tik ji uzsakiau ;) be to kaip tau pavyko sulauzyti detuve ne ten taikai gal?? ar kaip cia....ir man rodos compacto ir slr juodo detuviu dejimo principas vienodas dedi trauki tad jei sakai kad su situ yra problemu tai tas pats ir su kitu...nzn slr juoda jau turi 2 mano draugai tad norisi kazkokio isskirtinumo siame roziniame pasaulyje...nzn dbr ka man daryti jau buvai lb gerai nusiteikes ir pasiruoses imti i rankas compact.

Na kam tada ir klausi koks tas ginklas jei tu ji uzhsakai? :) Shaukstai po pietu.

Ash tau i koki dalbabjoba su fizine negali panasus? pamatysi pats. Juodas AK ir Steel version du skirtingi dalykai. SLR105 pagamintas pagal TM AK47, o pastarieji pagal genialiuosius kinu inzinierius. Kaip bebutu pasirinkimas tavo. Ash tik pasakau savo nuomone, kuri tikrai yra pagrista.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, ar Matas sneka butent apie apkabos fiksatoriu, bet tas su*elis turi tokia mada nuluzt ant CA apkabu(nuo ivairaus stiprumo smugiu i apkaba judant ar pan.)... Imanomas problemos sprendimas: apkabu modifikivaimas arba kitos firmos apkabos(negaliu tiksliai pasakyt kuriu gamintoju apkabos tiktu CA, srry)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tu cia maroz lendi..... patiko jis man lb,bet vien simpatiju neuztenka reikia kad truputi tas ginklas ir palaikytu pora metu patarnautu ;) tai wa tokio ir ieskau ir prasau pagalbos kad patartu zmones kurie zn..bet kaip matau cia tik pora tokiu atsirado kurie zino kazka tai va.....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tu cia maroz lendi..... patiko jis man lb,bet vien simpatiju neuztenka reikia kad truputi tas ginklas ir palaikytu pora metu patarnautu ;) tai wa tokio ir ieskau ir prasau pagalbos kad patartu zmones kurie zn..bet kaip matau cia tik pora tokiu atsirado kurie zino kazka tai va.....

Matas 100 balov kad neapvares atsakei (nors manau sis atvejas toks kad derejo)

Klausimas, tai jau uzsakei ginkla ar ne?

 

EDIT:

keli topikai apie ak.

http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?showtopic=1530

http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?showtopic=808

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tu cia maroz lendi..... patiko jis man lb,bet vien simpatiju neuztenka reikia kad truputi tas ginklas ir palaikytu pora metu patarnautu ;) tai wa tokio ir ieskau ir prasau pagalbos kad patartu zmones kurie zn..bet kaip matau cia tik pora tokiu atsirado kurie zino kazka tai va.....

Nusileisk ant zemes kol nenuleido, o to gali buti skausminga.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ar galima ant jo optika deti? AK turi buti "reilas" is kaires puses. Ir optika - tik atitinkama, tinkancia tokiam laikikliui. Bet siaip ji nelabai reikalinga trumpavazdziam ginklui.

Seip kiek zinau sukasi adapteris ant kairio sono kalaso prie kurios tvirtinasi optikos laikiklis. Seip mates ir laikikliu su rail.

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...il?prodID=23259

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...il?prodID=19104

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...