Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Perku M9 Berreta full metal


AdomasJ
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Turiu. http://www.airsoftas.lt/m9a1-co2 

Naudotas tik į taikinius šaudyti. Dėtuvės green gas. Atiduodu už tokią pat kaina (nes pridedu papildomą dėtuvę kuri kainavo 29e ir dėkla kuris tvirtinasi prie kojos). 

Jei įdomu į pm, atsiųsiu fotkių.

Nu žinai aš galiu iš taiwangun už ~94 eurus gauti nauja tai nelabai apsimokėtu man dar kai airsoftas.lt antkaini užsideda tai nelabai apsimoka , bei aišku man reikia naudoto ir kad su viena  dėtuve kita vėliau nusipirkčiau ir kaina neturi viršyti 100 euru

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ką siūlau man kainavo 130+29+13 / 172 :) atiduodu už 130 :) manau nėra blogas variantas. Na bet jei ieškai iki 100 ir pliko tada taip :)

Nu aš pats noriu vėliau viska susipirkti man svarbiausia pistoletas ir kad būtų apkaba jame , nu bet jeigu ką galėsiu gal ir vėliau parašyti nes iš taiwangun nerandu co2 apkabos , bei tikrai geras pasiūlymas iš tavęs , bei dėl foto parašysiu tau žinute .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kai pirkau šį irgi buvau užsidegęs CO2 bet kokia kaina. Po to pasidomėjau ir persigalvojau. Green Gas dėtuvė 29e, CO2 39e. Be to taisyti CO2 kainuoja brangiau ir neretai trūksta detalių. Green gas tuo tarpu pygiau ir labai lengvai taisosi. Be to papildymas daug patogesnis. 3-5 sekundės ir apkaba pilna šaudymui. O su CO2 balionėliais daugiau laiko reikia. Žodžiu, buvau užsidegęs CO2, bet dabar džiaugiuosi, kad nepirkau :) Sekantis mano pistoletas bus taip pat green gas.

 

P.S. pas mane full metal Beretta. Šiam modeliui tinka ir CO2 dėtuvės. Tad bet kada gali nusipirkti tik dėtuvę ir turėsi CO2

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kai pirkau šį irgi buvau užsidegęs CO2 bet kokia kaina. Po to pasidomėjau ir persigalvojau. Green Gas dėtuvė 29e, CO2 39e. Be to taisyti CO2 kainuoja brangiau ir neretai trūksta detalių. Green gas tuo tarpu pygiau ir labai lengvai taisosi. Be to papildymas daug patogesnis. 3-5 sekundės ir apkaba pilna šaudymui. O su CO2 balionėliais daugiau laiko reikia. Žodžiu, buvau užsidegęs CO2, bet dabar džiaugiuosi, kad nepirkau :) Sekantis mano pistoletas bus taip pat green gas.

 

P.S. pas mane full metal Beretta. Šiam modeliui tinka ir CO2 dėtuvės. Tad bet kada gali nusipirkti tik dėtuvę ir turėsi CO2

Žinau, bet su greengas problemos lietuvoje pigei negausi o iš užsienio gali tik 1 siųstis, bei co2 pigiau ir daugiau gali gauti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...