Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

Paaiskinkit man naujokui sitam zaidime ar realiai reikalingi sniperiai?

Ar yra tik viena saudziai sniperiai ar yra ir automatiniai?

Ar galima koki is automatu susikonfiguruoti, kad jis eitu kaip sniperio ginklas?

Ir koki butu geriausia pirkti?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

zinoma galima ant kokio nors Assault rifflo uzmountinti optini taikykli- vualia, pusiau snaiperispusiau pokemonas . Belieka tik zenkliai padidinti srato skriejimo atstuma, tam reikes vos ne absoliuciai keisti gearboxo detales, priklauso nuo gamintojo produkto. Pvz. is geresniu upgreidu galetu buti: m130 spyruokle; keisti dantracius; keisti gearboxa i 7 mm, ir kitus vidurius. Na ir saudyti teks minimum 0,25g sratais.

Upgreidinant iki tokio lygio TM zaisliukus kainuos brangiau negu CA ar ICS, nes pastaruju naujasni gaminiai jau isleidziami su reinforced detalem, kuriu galima ir nekeisti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Paaiskinkit man naujokui sitam zaidime ar realiai reikalingi sniperiai?

Ar yra tik viena saudziai sniperiai ar yra ir automatiniai?

Ar galima koki is automatu susikonfiguruoti, kad jis eitu kaip sniperio ginklas?

Ir koki butu geriausia pirkti?

Atsiprashau, bet antsiuvas su gelez. vilko snukiu ir zodziais specnas, maziausiai ne v temu, maziausiai.

(Jei tau reikia tikru specnazo padaliniu antsiuvu nuotrauku kreipkis).

Dar karta atsiprashau uz mano subjektivia nuomone:).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Paaiskinkit man naujokui sitam zaidime ar realiai reikalingi sniperiai?

Ar yra tik viena saudziai sniperiai ar yra ir automatiniai?

Ar galima koki is automatu susikonfiguruoti, kad jis eitu kaip sniperio ginklas?

Ir koki butu geriausia pirkti?

Atsiprashau, bet antsiuvas su gelez. vilko snukiu ir zodziais specnas, maziausiai ne v temu, maziausiai.

(Jei tau reikia tikru specnazo padaliniu antsiuvu nuotrauku kreipkis).

Dar karta atsiprashau uz mano subjektivia nuomone:).

Da blemba per googel radau nueik i google pasistatyk, kad ieskotu vaizdu ir parasyk specnaz ir ENTER ir paciam pirmam puslapyje bus sitas paveiksliuks
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gelezinis vilkas su urashu "Specnaz" tai lenku paintbolo komanda... Viskas tuom ir pasakyta...

 

Na kiek suprantu, snaiperis labiau zaidimo budas... Ant kiek jis veikmingas velniai zino, bet koks skirtumas, jei zmoguj taip patinka zaisti...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na snaiperis tai elitas, tas tai faktas. Bet zmoniu noras buti snaiperiais ir tas "as snaiperis, reiskia as nematomas, nenugalimas ir visada pataikau vienu suviu" tai grynai holiwudo itaka. Bet zmones jie tikrai buna unikalus ir tikrai nebutinai saltakraujai, neturintys humoro jausmo . Airsofte, buti snaiperiu, mano manimu, nelabai idomu. Per daug specializuotas karys. Nors, kai kam patinka ir toks zaidimo stilius. O nauda is ju ta, kad jie toliau "pasiekti" gali nei normalus "sturmavykai"

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, snaiperis tai elita.

nezinau kaip ten golivudo filmose, bet zinau tikrai, kad snaiperis tai ne tik geras shaulis, tai dar ir zvalgas, ir taip toliau....

Vienas snaiperis gali sukelti panika visam pulke (pvz.)

Ir ash labai dziaugiuosiu, kad pagaliau uzsisakiau snaiperini, teko ideti tikrai daug faneros i ta dalyka (net i Maskva nuvykom, kad tikra maskhalata gauti ).

Taip,kad Max tobulek nuo pavasario kovosim, laukiu dueles .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 months later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...