Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

noreciau sulaukt atsiliepimu apie G36KE


Rekomenduojami pranešimai

Turiu šį ginklą . Ką galiu pasakyt . Nuostabus ginklas nepavedė nei karto . Yra ganėtinai taiklus šiek tiek prasišaudžius ir žinant kurioj vietoj taikytis laisvai į skarbonkės dugną iš 30 metrų pataikyt eina. Kas yra mano manymu tikrai taiklu. Kas nutiko man po vieno žaidimo tai buožė truputį įskilo bandžiau išsiaiškinti kaip ten taip įmanoma bet nesupratau . Lyg įskilo lyg kas , judinant į šonus ar bandant tą vietą įspausti nejuda bet brūkšnys kažkoks tai yra. Nu plastmasė yra plastmasė. Todėl šį ginklą reikia labiau saugot. Į vidurius nelindau nes nėra tikslo lyst kol kažkas negenda. BBS'us svaido puikiai o pats ginklas prie rankos man prilipo. Vienas dalykėlis yra pašaudžius pavieniais kartais užstringa neina įspaust nuleistuko bet perjungus i full auto iššovus kartą ir vėl perjungus į pavienius šaudo kuo puikiausiai skaičiau ši problema yra beveik visoms JG geškėm . Jai kažkas domina klausk nors šiaip yra tema būtent apie G klasės ginklus pirma paieškok forume paskui kurk naują tema http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?/topic/5376-g36-g36k-g36c-dienorastis/

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...