Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Ka pasakysit apie Orinukas Parduotuve ?


Andr
 Share

Rekomenduojami pranešimai

??? :)

 

Jei tau iki 18m tiks ginklas ir is 'Orinuko'.

Jei nori zaisti airsofta - naujas kinietiskas ginklas kainuoja nuo ~600Lt.

Gali pasiieskoti pigesnio deveto varianto, forume laiks nuo laiko parduoda.

Zmones stebuklu nebuna. Nauji ginklai uz 300Lt kuriu komplekte ir akiniai ir lazerinis taikiklis ir dar BB'sai dovanu, saudo 20m, ju gearboxai is plastmases.

T.y. zaislai vaikams. Koks ju patvarumas - spreskit patys.

Ar dalyvautum kalnu dviraciu varzybose su plastmasiniu triratuku ish zaislu parduotuves? Taip jis vaziuos, tik koks bus rezultatas ir ar jis baigs trasa?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 months later...

Orinuke pirkau ginklus nieko gero puse ginklu kuriuos turiu atsiranda greit defektai...

plius ap***** kaip reikalas. Pardave man naudota jau ginkla su sugadinta dezute ir neveikiancia apkaba kaip taip galima tik piz**** duot jam..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Orinuke pirkau ginklus nieko gero puse ginklu kuriuos turiu atsiranda greit defektai...

plius ap***** kaip reikalas. Pardave man naudota jau ginkla su sugadinta dezute ir neveikiancia apkaba kaip taip galima tik piz**** duot jam..

Oi oi! Dabar laukite PM zinutes is orinukas atstovo kuris reikalaus pasiaiskinti, pateikti pavizdziu, arba bus atata  :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 months later...
  • 11 months later...

Sveiki,

Esu gan zalias airsofte ir noreciau pirkt pirma savo ginkla sioje parduotuveje ir noriu suzinoti jusu nuomone apie si ginkla http://orinukas.lt/airsoft-automatai/metalinis-airsoft-automatas-atlenkiama-buoze-ak47s .

 

Pirmiau pasiskaityk aukščiau esančius postus, prieš klausdamas to paties, juk viskas juodai ant balto parašyta

Štai atsakymai į tavo klausimą:

 

suvedus zodi orinukas aukstai desineje puseje yra 13 temu, kuriuose aptartas orinukas.lt ir visur bus parasyta tas pats - popieriniai zaislai vienam savaitgaliui i skarbonke pasaudyti...

 

pirkau is ten ginkla, tai jis nakti man miegant pradejo saudyti, uztrumpino turbut,subyrejo gearboxas i sipulius, ten vien plastmase ir ta plastelino kietumo lygio. neapsimoka pirkti is ten airsofto zaidimui.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 years later...

Norėčiau paklausti. Ar aš budamas 13m. galėčiau dalyvauti (pvz: Ukmergės r. Kopūstėlių k. būvusi raketų bazė) organizuojameme airsoft žaidime?

 

Prašom paskaityti forumą, o dar geriau kreiptis į orgus :).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"Ka pasakysit apie Orinukas Parduotuve ?"

 

Kuo šitas temos pavadinimas siejasi su nepilnameciais airsofte? Gal nebent tuo,kad temoje minima parduotuve yra darzelinukams skirtu zaislu platinimo lygio.

 

Apie vaikus zaidimuose yra isdiskutuota daug sykiu, cia nera ka daugiau pridurti ir tolesnes kalbos yra niekines,nes kartojasi viskas,kas jau buvo pasakyta pries tai forume.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"Ka pasakysit apie Orinukas Parduotuve ?"

 

Kuo šitas temos pavadinimas siejasi su nepilnameciais airsofte? Gal nebent tuo,kad temoje minima parduotuve yra darzelinukams skirtu zaislu platinimo lygio.

 

Apie vaikus zaidimuose yra isdiskutuota daug sykiu, cia nera ka daugiau pridurti ir tolesnes kalbos yra niekines,nes kartojasi viskas,kas jau buvo pasakyta pries tai forume.

skaityt vaikai nemoka, bet nori airsofta zaist :lol:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...