Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pareiškimas - UŽ AIRSOFTĄ BE CHAMIZMO.


Simas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Kazkur skaiciau straipsni kaip i LRT organizuota vakareli ateina zmones neturintys kvietimu. ir ar tai etiska ar ne.

 

Tai cia rodos analogiska.

 

NA JEIGU NEKVIECIA IR SAKO NENORIM JUSU... tai neikit :)

 

 

rodos visur taip. nepatinki zmonem taves nekviecia. arba darai taip kad patiktum. arba neini.

 

KA CE PER DVIRATI ATRADINEJAT IR KOKIAS CE SUBTILYBES PAISOT

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 291
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dar porcija chamizmo...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Smotri botanik sam nepodorvis na svojih minah :)

Zaminirujsia na net i sidi spriatavsys.

A gde ty i tvoji cerbery voniucije propali. PIzdeli pideli i sami propali.

Kak govoritsa poslali nahuj a nikto neposel.

Togda sobralis i sami svalili.

=================================================

Botanik, tak cto zdulo tebya pohodu kudato.

Mozet davaj razberemsia po staroj teme.

Ili predpocitaes na igre vsio vyjasnit , toze mozem.!

Tolko prijezaj!

=================================================

nu cto botanik. ce pritih. maklaudis tam vtiharia .

zahodi v zemlainku popizdim. tvoji mecty zbyvajutsa .

=================================================

Nuotrauka

Be komentaru...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Trintukas

Pradzioj buvo uzsiminta apie Straikbat del dalyvavymo zaidime rukloje:

 

''O kad tai nebūtų tik žodžiais, kreipiuosi į artėjančio žaidimo Rukloje organizatorius – padarysiu viską ką galėsiu, jei reikės nueisiu iki kariuomenės vado (esu nuo jo gavęs asmeninę padėką ir ženklą, anot jo, atidarantį bet kurias duris krašto apsaugos sistemoje), bet padarysiu viską, kad šis žaidimas neįvyktų, jei jame bus leista dalyvauti bent vienam individui, priskiriančiam save „straikbat“ (kaip norėtųsi pakeisti pora raidžių į „srakabat“) arba jį palaikančiam ir/ar remiančiam. Ir aš labai rimtai – pažystate mane ne vienerius metus, aš už savo žodžius atsakysiu''

 

T.y gazdinami zmones kad bet kokiu atveju reikia kad Straikbat nedalyvautu kitaip zaidimas neivyks. Bet kas del to kalas, ogi Simas kuris nori sugadinti visiem zaidima.Taip sakant ultimatumas arba varom Straikbata lauk arba zaidimo nebus. Jusu teise rinktis.

 

Kazkas cia norejo konstruktyvio pokalbio. :D

Jei dar duomina pasikartosiu : (cia yra kaip minium pora klausimu i kurias reikia atsakyti norint pradeti konstruktyvu pokalbi)

 

 

‘‘Pirma Straikbatas tai ne Partizanai , cia zaidimai ir komanda. Ar matot skirtuma ?

 

Antra Partizanu nebeliko pagal Lukashenkos pasiulyma isformuoti komanda, kad nekiltu konfliktu.

 

Kodel normalus organizatoriai neileis tu kas zaidzia Straikbat zaidimose i kitus zaidimus?

 

Jei cia kalba apie Partizanus

tai Lukashenka pats parase kad << buvo susitarimas partizanai nezais kuri laika (ir kurs Straikbata forume) , bet jus taip ir nepradejot zaisti. >>

 

Nepamirskit kad iki to laiko Partizanai zaizdavo laisvai ir pastoviai, ka negalima pasakyti apie jus. Lukashenka tai patvirtino.

 

Kol Partizanu nebuvo visiem ikalet i galvas kad jos isvare, ir k ad Straikbatas tai blogis .

 

Straikbat Jega !, kas zaidzia tas zino!

 

Jum cia jau buvo pasakyta : dabar galit reiksti viska ka Lukashenkai i ausi snibzdot .

 

Tai pirmyn ,nes nelabai aisku ko tema sukuret ar paverkti visi drauge ,ar neturit ka veikti ?

-----------------

 

P.S. Turekit omeny kad Warbeast ir Co kaip forumo savininkai patys raso Necenzurinius zodzius savo postose, kas priestarauja ju paciu taisyklem

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu niekaip, kaip dar niekas tiems "partizanams ant meskinu su PPSh" veido "neparichtavo". Uz toki bazara reikia baust, o ne tris puslapius diskusija vesti, kodel "mes teisus, o jie ne"

 

Skeptikai, įtariu, kad tuoj susilauksi eilinio pasiūlymo "atsakyti už bazarą" :) Jei kada nors tai visgi įvyktų ir kažkas išdrįstų tau tą patį gyvai pasakyti, pranešk iš anksto - dėl tokio reginio nepatingėsiu nuvažiuoti į Klaipėdą ir į jį atsinešti sudedamą kėdę, alaus ir čipsų :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Skeptikai, įtariu, kad tuoj susilauksi eilinio pasiūlymo "atsakyti už bazarą" :) Jei kada nors tai visgi įvyktų ir kažkas išdrįstų tau tą patį gyvai pasakyti, pranešk iš anksto - dėl tokio reginio nepatingėsiu nuvažiuoti į Klaipėdą ir į jį atsinešti sudedamą bita, sapiorna lopatke ir štyk-noža :D

 

Fixed fo ya =)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pries rakinant reziumuokit. nes diskusija be sprendimu nieko verta. ar ce mes visi filosofai su neisbaigtom mintimsi apie gyvenimo prasme ir BUTI.

 

:]

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

aš matau tik tiek , kad Straikbat ir Co vistiek chamiškai bendrauja ir gražiuoju nenori...

Tai mes su jumis ir nesutarsime. O jei vis tik klystu, tai nematau kad būtų noras, tik kažkokios pretenzijos ir paverkimai , kad išmetė iš forumo.

O ko jūs tikitės , kad čia chamus laikys ir toleruos ? ? ? Kurkit savo puslapį (jei dar nesukūrėt) ir ten sau būkit. O nuo to Airosftas Lietuvoj tik geresnis taps. Kas norės eis rimtesnių ir aštresnių įspūdžių pas Jus pasisemti. O kas norės švelnesnio žaidimo - eis airsofto žaisti ;)

 

Gyvenkim draugiškai ;)

 

Už kokybišką Airsoftą !

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Trintukas

Tai kur visi aktivistai, pradzioj tiek daug veiksmo buvo, o dabar visus nupute , tik advokatai kalbantys apie cipsus tam kad poto patiems pasiulyti uzdaryti tema.

Jei -TK- kaip zadejo pratrins nesusijusias blevyzgas tai praktiskai neliks jokiu diskusiju :D

 

Jau buvo sakyta jei atidaret sita tema kad paverkti ir pasijuokti tai taip ir sakykit, tada galesit tarpusavy diskutuoti.

Nepamirskit kad jau anskciau iki Partizanu su Lukashenka susitarimo jus jau bandet pusti burbulus(forume), del ko Lukashenka patobulino tasiykles kad

visos pretenzijos turi buti ta pacia zaidimo diena poligone. Ir jokiu nebuvo , tik tie patys snibzdejimai i ausi kas vyksta iki siol.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Trintukas

Dar noreciau pasakyti adresas straikbat@gmail.com neturi nieko bendro su Straikbat zaidimais (po to kai buvo istrintas is forumo) , ir kas ten rasyta nera bendra Straikbat zaideju nuomone.

Straikbat domainas yra: straikbat.net ir visi el. pasto adresai atitinkamai .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Diskusija išsigimė, nes jos net nebuvo. Viena pusė bandė civilizuotai (net per daug civilizuotai) dėstyti savo argumentus, kita ir toliau pylė š. Simas, -TK-, Warbeast, Botanik, Sarachem, Alberto, Ping - visi paviešino savo bjaurasties dozę, gautą iš šių individų. Manau, visiems tiesiogiai su šita šutve nesusidūrusiems susidarė pakankamai aiškus vaizdas.

 

Dėl pačio bjaurasties pylimo, tai ką tu čia padarysi su delfi komentatorių lygio šutve. Šuo loja, karavanas eina. Skalykit, kiek jums patinka. Jei peržengsit ribą arba bandysite tai daryti į akis, tada ir spręsim lojančių šunų problemą.

 

Šutvė gavo forumo baną. Jei nenori laikytis LSB taisyklių, tai negali naudotis LSB ištekliais (visų pirma forumu). Problemos tame nematau. Galit kurtis savo smėlio dėžę.

 

Šutvė normaliuose žaidimuose nėra pageidaujama, bet čia jau kiekvieno organizatoriaus reikalas. Jei šutvė pageidaujama, aš tai suprantu kaip nepageidavimą manęs ir nevažiuoju. Paskutiniu metu žaidimų kokybė pakilo. Įtariu, kad tai gali būti susiję su šutvės nedalyvavimu. Arba aš tiesiog pasidariau labai taiklus :)

 

Jei šutvė nori žaisti pagal savo taisykles - tegul, bet tai teks daryti nesinaudojant LSB ištekliais. Ir jei šutvės žaidimas ir toliau kels grėsmę LSB (kaip kad MP apmėtymo atveju), tada vėlgi teks reaguoti.

 

Čia yra mano asmeninė nuomonė. Jei Meškėnai susirinkę nuspręs kitaip, tai visomis jėgomis palaikysiu bendrą meškėnų poziciją.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Krč - reziume. Morozų, fufelių ir kitų guminių gaminių Nr.1 lyga pagaliau susikurs. Ir ji neturės nieko bendro su airsoftgun.lt besitusinančia chebra.

 

Mano rožinės 6 metų senumo svajonės pagaliau išsipildys.

 

Nebeturiu dėl ko gyvent :)

 

Skelbiam naują temą - UŽ AIRSOFTĄ BE TOLERANCIJOS MOROZAMS, o taip pat Trintukams, Bananams, Dildo ir kitiems.. eeeee.... gandonams. Va. Išsėmiau pagaliau negausius savo politkorektiškumo ir kalbos kultūros išteklius.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Krč - reziume. Morozų, fufelių ir kitų guminių gaminių Nr.1 lyga pagaliau susikurs. Ir ji neturės nieko bendro su airsoftgun.lt besitusinančia chebra.

 

Mano rožinės 6 metų senumo svajonės pagaliau išsipildys.

 

Nebeturiu dėl ko gyvent :)

 

Skelbiam naują temą - UŽ AIRSOFTĄ BE TOLERANCIJOS MOROZAMS, o taip pat Trintukams, Bananams, Dildo ir kitiems.. eeeee.... gandonams. Va. Išsėmiau pagaliau negausius savo politkorektiškumo ir kalbos kultūros išteklius.

 

Ka galiu pasakyti,nepalaikau nieko sioje diskusijoje,bet "skeptikai" - Postas apie chamiskuma... o cia "gandonai,morozai..." nedaug toliau nuejes esate Tamsta...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ka galiu pasakyti,nepalaikau nieko sioje diskusijoje,bet "skeptikai" - Postas apie chamiskuma... o cia "gandonai,morozai..." nedaug toliau nuejes esate Tamsta...

 

O kitokios kalbos, kolega, kai kas nesupranta. O aš, kaip nekaip, vertėju dirbau ;) O ir tiesą, bei tikslumą terminologijoje irgi mėgstu. Kaip šauksi - taip atsilieps.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

laba diena visiem ;)

 

pasistengsiu atsakyt i kai kuriuos klausimus,

nepykit del gramatiniu klaidu,(nors ir turiu trys akstuosius) taisiklingai rasyt tikrai nesistengsiu, nes neturiu tam laiko <_>

 

1)skirsnis -- o ka buve kaliniai negali zaisti airsofto ? (pats nesedejas) yra kokia diskriminacija ? o gejai gali zaist ? ar irgi ne ? :lol: kaip kas moka taip ir kalba.... (vieni verkia, kiti keikiasi) ne tame esme.

 

Siaip pats zaidziu pakankamai nesenai, zaidziu kur noriu, su kuo noriu, esu pazaides jau daug su kuo.

a) vilniuj yra 2 zaidimu organizatoriai pagrinde. 1) lukashenka, 2) straikbat --- yra dar kokiu ?(nebent tokiu kur organizuoja 1 karta i metus)

Lukashenka - jo zaidimai nebuna kiekviena savaite... i jo zaidimus idomu vaziuot kai ten daug zmoniu buna.

Straikbat - zaidimai buna beveik kiekviena savaite.

as pats dalyvauju ten ir ten, nei daugelis is chia ash ginklus savo pirkau ne tam, kad kabetu ant sienos ar priesh kaimynus maivytis, ash zadziu kiekvienas iseigines. Kai nera dideliu zaidimu zaidziu su straikbatu (nepasakychiau, kad jie neiveikiami priesininkai, tiesiog reik nemiegot ir daug judet, nu ir daug kas nuo kamandos priklauso).

 

2)skirsnis -- "Legenda apie straikbato tiunus" -- straibato ginklai atitinka LSB taisykles, iki 125 m/s jei jus turite 90 ar 100 m/s kur saudo... SAVAIME AISKU, KAD JUS ATVIROJ DVIKOVOJ PRALOSHIT PRIESH 125 AR NET 115 m/s, jei jums zaidimas tik skirtas pasirodyt koks jus grazus, ar kaip tiksliai atkartojot uniforma, o kai pataiko verkt kaip chia taip atsitiko...

 

3)skirsnis -- "Maklaudizmas" -- daugelis chia rasanchiu, ypach kur daug verkia, zaidzia gal viena karta i menesi, gal net rechiau, jie neisivaizduoja kas yra taktika, ju fizine parengtis net neleidzia zaist rimtu tempu, AISKU, KAD PRIESH JUS ZMONES KURIE ZAIDZIA PASTOVIAI, KURIE SKAITO TAI SPOTRTU IR PAGRINDINIU HOBIU, SKIRIA DEMESI TAKTIKOS, TAIKLUMO, SELINIMO IGUDZIAMS TOBULINTI, KEICHIA PASTOVIAI POZICIJA, O NE RUKO KRUMUOSE-- JUMS JIE ATRODYS KAIP DIEVAI !

dar galiu pridurti-- machiau dauguma komandu nariu kur nejauchia kaip pataiko i kuprines visokiausias, kur gidosi su mediku nors medikas pasautas, kur islenda is krumu tada kai prieini isvis arti prisaudai i veida nors priesh tai i ji puse bunkeriu gulinti susodinai...(man del to sirdies neskauda) TAI YRA KARINIS ZAIDIMAS ! JEI JUMS TAIP PATINKA VERKT GAL EIKIT KOINIU RISHT SU BOBOM KOKIOM... (chia paskaichiu toks ispudys, kad vaikai susirinke smelio dezei traktoriukus dalinasi per asaras)

ZMONES APASURDAS KAZKOKS... :(

amenishkai ka pazystu ish straikbato yra labai mieli ir nuoshirdus zmones, gal tiesiog jie labiau tikri vyrai, nei chia verkianchios bobos.

 

visi kas noryt gali pabandyt pazaist su straikbatu, kada nera kitu zaidimu tikrai geriau nieko nesugalvosit...

ir nepaisant chia shitu aistru, jie tikrai mieli zmones, visada patars, pades kuo gales ir patys pamatysit, kad tai viskas yra tik provokacija.

 

BEST REGARDS. visiems geros dienos, tikiuosi manes neishbanins uz pareikshta adekvachia nuomone.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

laba diena visiem ;)

 

Na čia kalba ne apie bobas, o apie chamizma,

Patikek, daug kas žaide su partizanais ir daug kas turejo su jais gerus santikius. Bet jei žmogus mano, kad malonus bendravimas buvo tik del to kad jie krutesni в игре про игрушечные автоматики - labai klysti.

Aš asmeniškai taktika, taikluma ir selinima на детородном органе вертел. Ne tam airsofta žaidžiu. Megejas esu, ir su 'pasaulo žaisliniu automatiku' čempionais matuotis bobiškais ar vyriškais daigtais nesirošiu =)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jau baną nuo manęs užsidirbai už :

tada kai prieini isvis arti prisaudai i veida nors priesh tai i ji puse bunkeriu gulinti susodinai...(man del to sirdies neskauda)

2) jau daug metų žaidžiu su 90m/s ir 100m/s "stock'u" ir neketinu keisti vien tik tam kad kiti pajustų ką reiškia "gauti į veidą iš arti su 125m/s" .

Tiesiog man to u=tenka ir tikrai nepykstu kai kolega man pataikys iš 125m/s o mano ginklas iki jo nedašaus.

Pikta, kai pratrauki serija į krūmus ir niekas neišeina. Jei nepataikiau tai nieko tokio, galiu pratraukti dar kartą. O pikta todėl , kad žaidžiant prieš kolegas ir lygiai taip pat pratraukus tą patį krūmą iš jo išlenda ir dar ne vienas !!!

 

3) skaityti 2.

Ir jei nesupratai ką parašiau , tai gal ir nežaisk su "bobom" vis tiek tavęs niekas nepasiges...

 

Už kokybišką airsoftą !

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pff, pas mane irgi viskas stokai, bet mano bereta daugiau lupa nei 100 m/s...

 

ash pats buvau gaves ir i veida i galva is arti kur apie 140 lupa ir ka tragedija ?

 

va toks ir skirtumas...

 

o kas chia chamina ? tas kas gazdina tas ir chamina...

 

o shiaip daugiausiai pikstama del teisybes... niekas taip nezeidzia kaip teisybe :lol:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jei žmogus mano, kad malonus bendravimas buvo tik del to kad jie krutesni в игре про игрушечные автоматики - labai klysti.

 

 

 

nespastebejau as kazkaip straikbato ar partizanu krutumo kazkodel... kaip tas krutumas pasireiskia ?

 

man krutesnis atrodo tas kuris mane banais gazdina... GOD MODE... :lol:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

banais negazdinu, nes neturiu teisiu.

Tačia už savo žodžius atsakai pats ir jei taip kaip rašai ir elgiesi

. Tai su tamsta žaisti tikrai nenorėčiau. O jei vistiek nesupranti kodėl, tai skaityk, kad taip elgtis negrąžu

O tamstos nematau tarp laisvai samdomų...

o kas chia chamina ? tas kas gazdina tas ir chamina...

o shiaip daugiausiai pikstama del teisybes... niekas taip nezeidzia kaip teisybe

Teisingai, ir visi tie laiškai buvo iš straikbat @ gmail.com

Taip , kad "vlip ačkarik"

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pasistengsiu atsakyt i kai kuriuos klausimus,

Kažkaip pasiskaičius Tamstos atsakymus į klausimus....supratau kad nieko nesupratau.

Neradau atsakymo nei į vieną čią iškeltą klausimą, apart, koks aš kietas ir kokie čia kiti bobos.

 

Beje, kažką sau ir naujo sužinojau.

Aš žaidžiu apskritai labai retai - 1-3 kartus per metus.

Xmm, panašu aš taktikoje tikrai nieko nesuprantu.

 

Ir kiek suprantu, puiku, kad neturėjau garbės tam tikrose žaidimuose sudalyvauti..jei

kai prieini isvis arti prisaudai i veida nors priesh tai i ji puse bunkeriu gulinti susodinai...(man del to sirdies neskauda)

Normaliame žaidime už tai galima gauti ir su buožę atgal šauliui į fizija.

Bliamba, koks turi būti "sveikas" požiūris į žaidimą ir adekvatumas, kad dėl to, jog kažkas maklauduoją, jį už tai žaloti.

 

ZMONES APASURDAS KAZKOKS... :(

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

banais negazdinu, nes neturiu teisiu.

Tačia už savo žodžius atsakai pats ir jei taip kaip rašai ir elgiesi

. Tai su tamsta žaisti tikrai nenorėčiau. O jei vistiek nesupranti kodėl, tai skaityk, kad taip elgtis negrąžu

O tamstos nematau tarp laisvai samdomų...

 

Teisingai, ir visi tie laiškai buvo iš straikbat @ gmail.com

Taip , kad "vlip ačkarik"

 

tai ash niekada laisvai samdomas ir nebuvau, paziurek zaidimus metus atgal, ash pats uz save visalaika, ir mano pashtas tikrai ne gmail...

 

o tu toliau gazdini... ir as neachkarik...

 

ir isvis padaryk paslauga nerashyk daugiau, o tai vaiku chamu nemegstu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...