Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kas yra VIP?


Deimos
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 183
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ir dar, tu tikrai manai, kad pasiputusiu "veteranu" (toliau VIP) problemos nera? Nei forume, nei žaidimuose, nei offgame?

 

 

Nera sarachemai, nera :)Kaip problemos tikrai nera.Karstu zmoniu, nesusivaldanciu zmoniu, ivairiu nuomoniu, ivairiu reakciju tam tikrose situacijose yra visur, parduotuvese, darbuose ir cia zinoma.Ir tai neisvengiama, taip buvo ir bus.Cia ziurint kaip kas tai pavadins ir kaip sureaguos i tai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nera sarachemai, nera :)Kaip problemos tikrai nera.Karstu zmoniu, nesusivaldanciu zmoniu, ivairiu nuomoniu, ivairiu reakciju tam tikrose situacijose yra visur, parduotuvese, darbuose ir cia zinoma.Ir tai neisvengiama, taip buvo ir bus.Cia ziurint kaip kas tai pavadins ir kaip sureaguos i tai.

 

Nera problemos kai tokie žmones buna kiekvienas pats sau. A vat kada jie subega kruvom paspardyti naujoka arba nestandartiškai mastanti žmogu, naudojant mordoratoriaus ar despoto teises, tai problema.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

+1 GSP už tiesą.

 

Atėjęs į airsoftą padariau dvi naujoko klaidas. Užsimaniau būti snaiperis. Užsimaniau būti PMC :D Anuomet (berods 2008), kai dar nebuvo nieko kito kaip helikon marpat ir gorkos ar kas ten, tai buvo pyze kokia pokemonizmo dozė. Visi čia sušilę aiškino, kad čia šūdas, nesąmonė, kad reikia pirkti tik ORIGINAL daiktus, nes PMC save gerbiantis gi nepirks fuflo ir dar bala žino ko. Gera frazė - dėl tavęs geimų neorganizuosime :) Taigi pasilikau tik snaiperis. Buvo žmonių, kurie rašė PM - palaikė ir pan.

 

Poto aktyvistai sugalvojo Sand Dogs, tada gimė S8PMC. Kažkodėl niekam fuflo tai nepasirodė...

 

Yra ir kita medalio pusė - nuolat pasikartojantys klausimai iš naujokų ir praktiškas nebuvimas kažkokios bazinės info lietuvių kalba. Naujokai klausia durnus tuos pačius klausimus, o senieji nervuojasi. Bet niekas iš senųjų (VIP, veteranų ar senųjų teisingųjų...) nieko nepadarė per tuos metus, kad atsirastų bent kažkokia susisteminta dalelė info forume. Nope. Todėl bus tie patys klausimai - tos pačios "patylėk tu naujokas" nesąmonės.

 

Manau daug skaidrumo į šią temą įneštų paaiškinimas kas gali organizuoti geimus ir kaip tampama tais gamemasteriais :) Kokia apribojimai? Kokios rekomendacijos etc.... Kokius reikalavimus turi atitikti, kad skelbtis forume...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

hhhhmmm reminds me old good times. REVOLUTION! EMIGRATION! YES... :)

 

Labos.

 

Da nu nafik. Kur prieš tokia ex machina pašokinesi... Tiesiog nedarysim daugiau žaidimu, ir tiek.

Manau busiu non grata lukos ir kitu pasiputusiu vipu žaidimuose, gal busiu pabanintas amžiams forume - bet kaip ir sakiau - сгорел сарай, гори и хата =)

Tiesiog nežaisiu airsofto, nes neliks žaidimu, kurie bus idomus asmeniškai man.

Tikrai nesu suinteresuotas kažka revolucionot čia, kaip kitiem iš dideliu akiu gali pasirodyt. Interesas tik idomiu žaidimu vystyme. Jei ju butu daug ir geru - galečiau ir pats pažaisti, pagaliau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Yra ir kita medalio pusė - nuolat pasikartojantys klausimai iš naujokų ir praktiškas nebuvimas kažkokios bazinės info lietuvių kalba. Naujokai klausia durnus tuos pačius klausimus, o senieji nervuojasi. Bet niekas iš senųjų (VIP, veteranų ar senųjų teisingųjų...) nieko nepadarė per tuos metus, kad atsirastų bent kažkokia susisteminta dalelė info forume. Nope. Todėl bus tie patys klausimai - tos pačios "patylėk tu naujokas" nesąmonės.

Jei atdžiai žvilgtelėsi foruman, naujokams pakankamai didelis kiekis informacijos. Ir beje, visai pusė velnio susistemintos.

Bet kažkodėl nepaminėjai, kad reikia išspresti problemą, kaip padaryti, kad naujokai paskaitytų, prieš rašydami. :D

 

Manau daug skaidrumo į šią temą įneštų paaiškinimas kas gali organizuoti geimus ir kaip tampama tais gamemasteriais :) Kokia apribojimai? Kokios rekomendacijos etc.... Kokius reikalavimus turi atitikti, kad skelbtis forume...

 

Na, čia geras.

Kokiem kam apribojimai? Jau kažkaip rašiau, kad bendruomenė yra savanoriškumo principu. Niekas realiai niekam nėra skolingas. O laikymasis forumo taisyklių - tai vėlgi laisvanoriškas. Nepatinka - nesilankai ir tiek.

Jei turi minčių, turi, vietovę, galu gale, yra bendraminčiai - kas gali uždrausti organizuoti.

Kitas klausimas, kas dalyvauja. Kaip jie surenkami.

O dėl skelbimosi - na, niekur nėra forumo taisyklėse nurodyta, kas ir kada ką gali skelbti apie žaidimus.

Patiko žmonėms formatas, jis tesiamas - viskas, žaidimai vyksta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone parkes ner. Nezinau kas cia pries ka ar uz ka.

 

Yra paprastai. Jeigu nepriima zaist vienoj smelio dezej susirenki zaislus ir eini i kita. Jeigu zuret i VIP kaip soc grupe. tai jeigu ji tokia egsistuoja tai reikia zinot kaip i ja patekt ar nori i ja patekt jeigu nenori i VIP gali eiti kitur. Kaip kad isejo atskirai pazaist STRAIKBATAS.

 

Visuomenej yra pilna pavyzdziu: FORSAI, METALAI, GOTAI, VADYBININKAI, MENINIKAI, RASTAMANAI, INFORMATIKAI ir visa tai yra soc grupes na ir t.t. ir pan.

tai cia analogiskai. BEndruomene padidejo isdidejo naturalu kad atsirado kitokiu supratimu. Supratimai isiskiria kai susikuria kritine mase (soc savoka)

 

bet kuriuo atveju ner parkes manau. Fyfos nepersistengia bendraudamos su pankais; Pikul nesilanko METALO FESTUOSE todel kad kitos soc grupes. sorry bet zmones susiskaide del noro pirklausyti kuriai nors grupei.

 

Cia senos tiesos gerbiamieji. Yra dar juk ir kastos :D nepykit BET VISUR TAI YRA! del poziuriu skirtumu, prigimtiniu teisiu, fin galimybiu ir t.t. (netaikau to airsoftui as bendrais pastebejimais ka susivokt).

 

nes ce zmones iesko socialines teisybes tuoj tuoj komunizma pasieksim... nebun idealiu visuomeniu del pernelyg skirtingu visuomene sudaranciu nariu pasauleziuriu, supratimu ir vertybiu o kur dar siekiai ambicijos ir visos doroves normos skirtingos skiepytos vaikysteje.... + amziaus skirtumas :)

 

Nebent butume Siaures Korejos VIP lyga....ten visi butu LYGUS ;)

 

TAIKA IR RAMYBE svabiausia :) o teisybes niekad nera nebus ir nebuvo :) sorry kad tokias baisybes ce delioju

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ne apie senuma Sarachem :) ce matyt kiti kriterijai kuriuos kazkokia grupe pripazysta. Visur bun pervyj paren direvni i evo druzja.

 

Manau visose visuomenese egzistuoja ELITAS :) bet faaaaaaak nediskutuosiu kodel vieni elitas kiti ne. bet GYVENIME apsidairykit pasiziurekit kas kitur dedas kitose soc grupese. ir pamatysit turbut panasias tendencijas.

 

ner ce nei dviracio nei amzino variklio. nieka nauja.

 

Labos...

Travel the world and the seven seas

Everybody looking for something

Some of them want to use you

Some of them want to get used by you

Some of them want to abuse you

Some of them want to be abused.

 

Sweet dreams are made of this

Who am I to disagree

Travel the world and the seven seas

Everybody is looking for something

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Manau visose visuomenese egzistuoja ELITAS

jei imti intenretines entuziastu bendruomenes, sis forumas isskirtinis savo susiskirstymu ir anarchija. Ka sakiau tik atejes cia ir kilus pirmam konfliktui ta pasakysiu ir dabar TOKIO sunkaus forumo dar nemaciau ir jokiam kitam forume neapturejau tokiu shudinu situaciju kaip sitame. O forumu kuriuose lankausi yra tikrai nemazai ir jie ne is vienos ir tos pacios serijos (na ta prasme labai skirtingu hobiu, entuziastu ir pan).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ne apie senuma Sarachem :) ce matyt kiti kriterijai kuriuos kazkokia grupe pripazysta. Visur bun pervyj paren direvni i evo druzja.

 

Manau visose visuomenese egzistuoja ELITAS :) bet faaaaaaak nediskutuosiu kodel vieni elitas kiti ne. bet GYVENIME apsidairykit pasiziurekit kas kitur dedas kitose soc grupese. ir pamatysit turbut panasias tendencijas.

 

ner ce nei dviracio nei amzino variklio. nieka nauja.

 

Nestumk nevilties, Meška =) Vien pažiurejus i tavo avatara verkt norisi... Maskvos olimpiada... Na tu supratai.

Viskas tas aišku su tom ekstrapoliacijom. Smelio deže pilna piktu vipu, suspaudusiu rankutese po savo kastuveli, ner vietos ten jiems seniai, ta suprantu.

Yra du budai pagerinti situacija - pasidaryt kaip tu sakai vipu ir bandyt tylpt ten, arba išgrust visus out trumpam ir truputi padidint smelio deže (renovacija), arba tiesiog persikelt i pliaža =)

Я надеюсь ты понял аллегорию. Для других переведу.

renovacija - tai LSB GM žaidimu ir žaideju draugiškas bendravimas siekiant gerinti airsofto kokybe. Apsikeitimas idejom, klausimu aptarimas.

pliažas - tai LSB GM ir žaideju visapusiškas bendradarbiavimas iki bendru dideliu žaidiminiu projektu kurimo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei imti intenretines entuziastu bendruomenes, sis forumas isskirtinis savo susiskirstymu ir anarchija. Ka sakiau tik atejes cia ir kilus pirmam konfliktui ta pasakysiu ir dabar TOKIO sunkaus forumo dar nemaciau ir jokiam kitam forume neapturejau tokiu shudinu situaciju kaip sitame. O forumu kuriuose lankausi yra tikrai nemazai ir jie ne is vienos ir tos pacios serijos (na ta prasme labai skirtingu hobiu, entuziastu ir pan).

 

Patikek tokiu forumu yra nemazai, uzeik i akvariumistu foruma uzduok pora kvailu klausimu, po to daugiau klausinet nebenoresi :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Visi Fog of War žaidimai kažkuria prasme buvo eksperimentiniai, pirmas geimas eksperimentinis todėl kad tai buvo pirmas oficialus milsim geimas, antras, trečias, ketvirtas irgi tam tikra prasme eksperimentiniai, kadangi buvo tobulinamos taisyklės, bandomi krūviai, ant kiek eilinis airsoft žaidėjas gali patemti, asmeninė patirtis rodo, kad norma yra apie 10 - 15 km, toliau moralė krenta. Todėl teigti, kad eksperimentiniai žaidimai yra negalimi lietuvoje tai blefas.

Kaltinimas, kad į ekperimentinius žaidimus nesusirenka žmonės todėl, kad ale kažkas pizdavoja, daro neigiama reklamai ir t.t. iš piršto laužtas, kaip pavyzdis į mūsų geimus nei karto nesusirinko toks kiekis žmonių, koki planuodavom (išskirtinis busimas fogas į kuri praktiškai vietos užpildytos ir tai reikia dėkoti balu kuris prareklamavo ši žaidimą), bet tai nereiškia, kad reikia kaltinti ale kažkokius vipus dėl to,kad neįvyko geimas.

 

Like !

 

Bet kol kas nesupratau kas yra VIP ? Kiap rasoma sios temos pavadinime ?

 

Ar tai kazkokie svarbus asmenys kurie turi kazkoki supper pupper statusa per zaidima ? Ar tai labai itakingi salies veikejai ar lobistai ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Like !

 

Bet kol kas nesupratau kas yra VIP ? Kiap rasoma sios temos pavadinime ?

 

Ar tai kazkokie svarbus asmenys kurie turi kazkoki supper pupper statusa per zaidima ? Ar tai labai itakingi salies veikejai ar lobistai ?

 

Labai pritariu - sarachem praktiškai kiekviename savo poste panaudoja sąvoką VIP, bene po kelis kartus į vieną postą... o iki šiol aiškiai to neapibrėžė, nors jam kvailai akompanavo robin, kursi aplamai ne kurse kas čia vyksta. Sarachem, manau ne aš vienas norėtų išgirsti, kas tavo nuomone yra VIP šioje bendruomenėje. Tik prašau be išvedžiojimų, be tų - jei rašė mano vardu (tu visgi trolinai tai buvo akivaizdu, ir jie elgėsi negerai taip pat) Vienu sakiniu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labai pritariu - sarachem praktiškai kiekviename savo poste panaudoja sąvoką VIP, bene po kelis kartus į vieną postą... o iki šiol aiškiai to neapibrėžė, nors jam kvailai akompanavo robin, kursi aplamai ne kurse kas čia vyksta. Sarachem, manau ne aš vienas norėtų išgirsti, kas tavo nuomone yra VIP šioje bendruomenėje. Tik prašau be išvedžiojimų, be tų - jei rašė mano vardu (tu visgi trolinai tai buvo akivaizdu, ir jie elgėsi negerai taip pat) Vienu sakiniu.

 

UNO, aš rašiau keleta kartu, viena karta berods tiksliai po tavo postu. Nepatingek, atsuk.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pasipute airsofto "veteranai" apibendrinant, na pas tave ir taip parašyta =) Na ir tema tavo zachiotna, pasijokčiau jei nebutu taip rimta čia viskas.

 

Pasipūtimas jų vipais nedaro, turi būti tam tikros privilegijos. Ar jos yra? (apart to jog tavo postus moderavo - tai ne vip tai temos administrotoriai).

 

Nepatingėk paskaityti ką tau atsakiau, kadangi tavo apibrėžimas iš pagrindų yra netinkamas. Arba naudoji netinkamą terminologiją, arba naudoti priemonę kuri yra patogesnė. Su visa derama pagarba, kai jau diskusija atsistojo ant kojų, tai visgi kas yra VIP'ai airosfte?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tau netinkama, man tinkama. Tu, pvz, aiškus ir neginčytinas LSB VIP atstovas =) Su visa derama pagarba... Nes pasiputimas ir veteraniškumas просто зашкаливает =)

 

Na VIP korta ne veltui mano paraštėje.

Tai nėra tinkama terminologija, kurią tu čia naudoji, tik negaliu suprati kodėl, ar dėl to jog nesuvoki ką ji reiškia ne šioje aplinkoje, ar tiesiog ji patogi, kadangi ant jos kažkas pasimauna ir jam tampa pakeliui.

Kaip bebūtų, tu matyt tai ir pats supranti, tačiau jau nelabai kur yra tau trauktis, kaip pats sakei, jei tvartas dega, lai dega ir namas.

 

Kaip bebūtų keista, tavo primetamas man statusas VIP kol kas man nedavė jokios naudos. O juk vips turėtų pagal apibrėžimą suteikti man privilegijas. Tačiau, iki šiol aš kaip ir likę lsb bendruomenės nariai moku už žaidimus, gaunu ne pačias geriausias užduotis, dažniausiai negaunu transporto, miegu miške, registruojuosi į žaidimus be dead line pratęsimo, aš net nesu slapto gm ar kokio ten klubo narys. Jei žaidimuose gaunu garbės vadovauti būriui, tai ne dėl to jog paprašyčiau bičiulio vipo kad jį man duotų, o dėl to jog gal žmonės manimi pasitiki? Gal forume garsiau pasisakau, nes esu kaip ir tu kūrybingas ir galvotas? Tai visgi, iš kur tas vip statusas? Jei aš įžūlus ar tiesmukas, tai jau mano netaktas, blogas auklėjimas ar kiti jaunystės kompleksai. O nepagalvoji, jo aš kaip ir tu tuo atstovauju savo įsitikinimams ar airsofto vizijai? Tai visgi tai tada charakteris? Tikrai ne vip statusas. Jau ne vieną nusiuntei prie knygų, tačiau, tačiau ir tau ji reikalinga, jei norime diskutuoti šios temos plotmėje. Kadangi vienintelis argumentas šiuo metu yra vip statusas, kuris yra mistinis, ir tiesiog patogus tau.

 

Galiu šią visą darbo liaudį patikinti, jog VIPais vieni kitus darote JŪS PATYS tokiais savo pareikšimais! Dėl to ir paskelbiau akciją VIP kortoms, tačiau iki šiol to niekas ir nesuprato...

 

Mes ir toliau važiuosime į Vilkų organizuojamus žaidimus, jei dar priimsite, važiuosime į Balų ar Nerijaus žaidimus, dalyvausime milsime, mes nevažiuosime pas straikbatą (kurį tu kažkodėl sugebėjai prikišti), ne dėl to kad mes VIP, ar kas mums liepė, o todėl, jog ten yra žmonių, kurių dėka aš ir mano kolegos turėjo nemalonių žaidimų. O žinai kodėl? Nes visą tai kas čia šiandien užvirė yra ŠŪDAS ir MYŽALAI. Tai, jog suaugę vyrai negali taikiai ir be šito turgaus išspręsti tam tikrų problemų - garbės nedaro nė vienai pusei - Visi matė, jog trolinai, tačiau taip pat visi matė ir moderatorių veiksmus. Tai nėra airsoftas ir ne to mes čia susirinkę.

 

Man visa ši istorija primena mokyklą, kai iš niekur staiga vieni patapo reiveriais, o kiti reperiais. Nors nė vienas negalėjo tos ideologijos apibrėžti protingu sakiniu. Tačiau buvo trečia grupė žmonių, tai gezai, kurie sėkmingai spardė subines ir tiems ir aniems. Tai buvo labai gera pamoka kai kuriems mano draugams.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labos nakties visiems.

Pradžiai noriu pacituoti katiną Leopoldą : "Draugai! Gyvenkime draugiškai."

Aš galvoju taip:

nori kažkas organizuoti žaidimus- tegul organizuoja. Įvairovė tik į gerą. Žmonės patys pasirinks kur važiuoti o kur ne. Ar tai eksperimentinis ar koks nors kitas žaidimas.

VIPai? Nesureikšminų aš, ar žmogus veteranas (diskusijos kontekste skaityk VIPas) ar naujokas. Kaip ir aplamai gyvenime ir vienų ir kitų tarpe gali būti tų kas man nepatinka ir kas nepatinka. Nesusikalbu su tais kas nepatinka? Tai ir nebedrauju.

Jeigu iš tikrųjų forume vyksta represijos vieno ar kito žmogaus atžvilgių, kaip tvirtina Sarachem, tai aišku yra labai blogai ir su tuo reikia kažką daryti. Ką butent nežinau. Matyt turi spresti tie kas administruoja forumą.

O konfliktuojančiom pusems siulau susitikti gyvai ir bandyti spresti savo konfliktą. Nes forume linksminti žmonės galima ilgai, o naudos iš to bus mažai.

 

P. S. tikiuosi akmenemis nieks neužmetis jeigu aš nesupratau konflikto esmės, nes jau tiek prirašytą kad jau sunku atsekti kas ir kaip :)

 

Labos nakties dar kartą. Peace mates

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...