Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kas yra VIP?


Deimos
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 183
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Vyrai, gal baigiam skaldyti airsoft'o bendruomenę ... dauguma kaip matau adminai, sarachem šeip žinomas (ir bent jau mano gerbiamas) veikejas - to iš Jūsų visų tikisi bendruomenė.

Aš sėdžiu Austrijoje ir skaitau Jūsų visų post'us (kiek per daug putotus), nes man rūpi airsoft'o ateitis Lietuvoje, nes ji pakankamai unikali Europos mąstu (žaidęs Austrijoje, Čekijoje, Lenkijoje)... Tokio įvairumo, kaip LT geimuose nėra niekur ir tai daro kiekvieną mano grįžimą į LT laukiamą ir su pilna ekipiruote.

 

Pabandysiu įvardinti du punktus, kuriuos įskaitau Sarachem postuos'e, kurie mano galva atima iš visos bendruomenės ir į ką būtų šaunu, kad visi atkreiptume dėmėsį:

1) Žaidimų standartizacija po Lukos vėliava. Dėl šio punkto manau niekas nesiginčys... Pats savaime šis faktas nėra blogas, kažkas už pinigus organizuoja mums žaidimus, todėl jų yra ir visi daug maž žino, ką gaus už savo pinigus, juolab kad jie visai neblogi bendram kontekste.

Blogis prasideda dėl Lukos komentarų kitų žaidimų atžvilgiu - pvz 235 komentaras http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?showtopic=8215&st=100 iš lukashenkos. Airsoft bendruomenė pas mus kažkaip yra labai paveiki ir net nuo tokių smulkių komentarų, kartais kitą kartą nesiregistruos į žaidimą koks pilietis, po to žiūrėk dar vienas, o toliau ir grandininė reakcija prasideda, žaidimas atšaukiamas etc... Nesakau, kad Luka yra viso ko blogis, tiesiog tokie aiškūs/vienpusiai neigiami įtakingų bendruomenės narių pasisakymai/pasišaipymai mažina kitų organizatorių organizuojamų žaidimų lankomumą, o mano nuomone nuo to nukenčia visa bendruomenė. Idealiu atveju sąmoningas bendruomenės narys turintis pasekėjų nuo tokių komentarų turėtų susilaikyti ir nežlugdyti įvairovės

 

2)Bendruomenės skilimas. Puikiai suprantu, kad ne visiems patinka vienokio ar kitokio tipo game'ai, problema, kad tas patikimas ar ne patikimas reiškiamas labai suabsoliutinant. Milsim šūdas! Vismaliukai šūdas! ir taip po to gaunasi, kad komandos kažkaip turi užimti vieną ar kitą poziciją ir palaipsniui nebedalyvauja vienokio ar kitokio tipo žaidimuose - ir baisiausia, kad tai pradeda daryti, nes nenori "teršti savo reputacijos"... Priešiškumas/pajuokiamas požiūris tarp organizatorių į vieni kitų žaidimus verčia komandas rinktis puses ir dažnai komanda nusprendžia nevažiuoti į vieną ar kitą žaidimą dėl santykio su organizatoriais ar pan. nors rankos niežti iki alkūnių. To reikia vengti airsofto bendruomenei... Vartotojų yra tiesiog per mažai, jų negalima skaldyti dirbtinai, nes galime viską sugriauti, tad tikrai visi kaip bendruomenė laimėtume jei vieni kitus palaikytume/mėte, ypač tie kurių žodis kažką reiškia. Pasistenkit asmeniškumus stumtelti žemiau bendruomenės interesų.

 

Baigiant nepritariu visam diskusijų tonui, kur vietoj problemų sprendimo kasami dar gilesni apkasai (pvz. dabar sunkiai įsivaizduoju geimą, kur Žaibai dalyvautų kartu su Vilkais ir vieni kitiem nebandytų įkast), bet kaip ir džiaugiuosi, kad nors ir kiek mistifikuotai, bet Sarachem kelia tam tikras būdingas problemas, kurios man bent jau iš Austrijos tolio kaip ir matosi.

 

Atsiprašau Sarachem, jei neteisingai supratau pačio nurodomas problemas, jei nepataikiau tada skaitykit aukščiau esantį postą, kaip mano mintis apie Lietuvos airsoft'o matomas ydas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Zmogau, tu ne Don Kichotas, tikrai ne.Yra siokiu tokiu revoliucionierisku ambiciju, truputis Leninizmo, skambus lozungai, zodziu tikslai tavo aiskus ir sakyciau viska gana apgalvotai ir protingai darai, bet piaras truputi atstumiantis, pigus,asmeniskai manes neuzkabina, neitikina (tik nesakyk, kad as VIPas).Kazkas kazka skriaudzia, bet nesakysiu kas ir kada.Yra kazkokie isrinktieji, VIPai, bet jie tokie slapti, kad geriau jums nezinoti kas jie.Yra komersantai, kurie pinigus lupa pasipelnymo tikslais, o as visas toks rozinis ir pukuotas, pinigus imu, bet uz juos perku saldainius vaiku namams.As net neabejoju, kad tavo kova su nematomais priesais bus pakankamai veiksminga, atsiras dar daugiau nuomoniu.Net nesigilinkim kas teisingai mastys, kas neteisingai, svarbu, kad mastytu.Viskas bus po senoveje.Bus visokiu zaidimu, Milsimu, Warsimu, SimSimu, Vismaliuku (ne Vemaliuku)komerciniu, nekomerciniu ir tai puiku.Kiekvienas atsirinks kur jam vaziuoti, pagal kokias taisykles zaisti ir t.t.

Idomu kai yra ka skaityti forume, bet...na zmogau truputi graziau, truputi garbingiau, truputi salciau ir su maziau emociju.Taip labiau paveiksi zmones ir pasieksi savo tikslus.O jie akyvaizdus, manau ne as vienas tai jauciu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Zmogau, tu ne Don Kichotas, tikrai ne.Yra siokiu tokiu revoliucionierisku ambiciju, truputis Leninizmo, skambus lozungai, zodziu tikslai tavo aiskus ir sakyciau viska gana apgalvotai ir protingai darai, bet piaras truputi atstumiantis, pigus,asmeniskai manes neuzkabina, neitikina (tik nesakyk, kad as VIPas).Kazkas kazka skriaudzia, bet nesakysiu kas ir kada.Yra kazkokie isrinktieji, VIPai, bet jie tokie slapti, kad geriau jums nezinoti kas jie.Yra komersantai, kurie pinigus lupa pasipelnymo tikslais, o as visas toks rozinis ir pukuotas, pinigus imu, bet uz juos perku saldainius vaiku namams.As net neabejoju, kad tavo kova su nematomais priesais bus pakankamai veiksminga, atsiras dar daugiau nuomoniu.Net nesigilinkim kas teisingai mastys, kas neteisingai, svarbu, kad mastytu.Viskas bus po senoveje.Bus visokiu zaidimu, Milsimu, Warsimu, SimSimu, Vismaliuku (ne Vemaliuku)komerciniu, nekomerciniu ir tai puiku.Kiekvienas atsirinks kur jam vaziuoti, pagal kokias taisykles zaisti ir t.t.

Idomu kai yra ka skaityti forume, bet...na zmogau truputi graziau, truputi garbingiau, truputi salciau ir su maziau emociju.Taip labiau paveiksi zmones ir pasieksi savo tikslus.O jie akyvaizdus, manau ne as vienas tai jauciu :)

 

Klysti, ir labai. Neturiu jokiu lideriavimo igudžiu. Nenoriu buti žinomas arba užimti kažkieno vieta. Tiesiog turiu gera prota ir idejas.

Iš Vilku rengiamu žaidimu niekada neturejau nei lito, 70% žaidimu išeidavom i minusa. Tai, ka uždirbdavom, skaityk viska investuodavom i geima.

Iki šiol prisimenu geima su barkodo kortelem, kur Vanagai 6000 ar kiek litu pelno sužarste, o geimas buvo tufta, net pavadinimo neprisimenu jau.

Tai ko nauju nedarot? Pritruko ideju? Ar pinigai baigesi?

Žinau, svetimus pinigus skaičiuoti negražu. Nesu manageris ir niekada juo nebusiu, ačiu dievui. Bet ne aš pradejau.

Del "vemalu" ir "šudo" - tiesiog metafora, be negativumo. Nesakau kad tokie žaidimai blogi. Jie tiesiog skirti tam tikram etapui arba tam tikriem žmonem.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klysti, ir labai. Neturiu jokiu lideriavimo igudžiu. Nenoriu buti žinomas arba užimti kažkieno vieta. Tiesiog turiu gera prota ir idejas.

Iš Vilku rengiamu žaidimu niekada neturejau nei lito, 70% žaidimu išeidavom i minusa. Tai, ka uždirbdavom, skaityk viska investuodavom i geima.

Iki šiol prisimenu geima su barkodo kortelem, kur Vanagai 6000 ar kiek litu pelno sužarste, o geimas buvo tufta, net pavadinimo neprisimenu jau.

Tai ko nauju nedarot? Pritruko ideju? Ar pinigai baigesi?

Žinau, svetimus pinigus skaičiuoti negražu. Nesu manageris ir niekada juo nebusiu, ačiu dievui. Bet ne aš pradejau.

 

Matyt kalbi apie musu organizuojama zaidima Restore hope II. Lucky prasymu, as jam persiunciau ataskaita, kurioje matosi, kad mes likom pliuse apie 2000LTL. Turint omeny, kad i ta zaidima buvo ideta puse metu darbo, nasumas nekoks, as darbe bishki daugiau uzdirbu...

Nedarom nauju, nes nera motyvacijos, pinigu turim. O be to, dabar ir be musu atsirado pakankamai geru ir geresniu organizatoriu (linkejimai pajurio kontrabandistam :rolleyes: )...

 

reziumuojant tavo argumentus del kureju ir organizatoriu spardimo tai kiek supratau pagrindinis spardimas ivyko "Be bubnu ir trimitu" zaidimo temoje. Kitu spardimo faktu as nematau ar ju nera? Ai, dar vienas neigiamas momentas buvo GM klubo daugumos nenoras patvirtini papildoma zaidimu lygi "eksperimentini", nors oficialiai jokiu zaidimu lygiu nera paskelbta. Dar yra pavyzdziu?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

reziumuojant tavo argumentus del kureju ir organizatoriu spardimo tai kiek supratau pagrindinis spardimas ivyko "Be bubnu ir trimitu" zaidimo temoje. Kitu spardimo faktu as nematau ar ju nera? Ai, dar vienas neigiamas momentas buvo GM klubo daugumos nenoras patvirtini papildoma zaidimu lygi "eksperimentini", nors oficialiai jokiu zaidimu lygiu nera paskelbta. Dar yra pavyzdziu?

 

Gerai mAvis paraše pirmam punkte. Paskaityk, VIP'e, и тебе откроется.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Robin,

 

tu nesi uzsiregistraves prie laisvai samdomu, tu nesi kokios nors komandos narys. Ka tu cia rasineji? Ko tu nori?

 

Noriu kad griztumet prie temos , paskaitykit koks pavadinimas.

Esu naujokas bet jau matau kad yra problemos kurias kazkas nenori spresti.

Ar yra kokie apribojimai, rasinejimui i tema, nepriregistravus i komanda ar i laisvai samdomus karius?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

perskaiciau. neotkrylos.

 

Ir paskutinis siandien klausimas tau: prirasem cia daug raidziu, ka toliau darom?

 

Na jei daugiau klausimu nera ir visiems aišku, kas yra VIP, galime integruotis =)

(перевожу - можно забить стрелку, волки с ванагасами, или жайбасами, перетереть по пыхому, чо)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pasipute airsofto "veteranai" apibendrinant, na pas tave ir taip parašyta =) Na ir tema tavo zachiotna, pasijokčiau jei nebutu taip rimta čia viskas.

 

:D ačiū.

 

Pasipūtimas jų vipais nedaro, turi būti tam tikros privilegijos. Ar jos yra? (apart to jog tavo postus moderavo - tai ne vip tai temos administrotoriai).

 

 

@Pingas - o kam brolyti aš tą lentą paraštėje įdėjęs?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

:D ačiū.

 

Pasipūtimas jų vipais nedaro, turi būti tam tikros privilegijos. Ar jos yra? (apart to jog tavo postus moderavo - tai ne vip tai temos administrotoriai).

 

Del privilegiju rašei tu savo poste. Aš rašiau del ižulumo, naglumo ir nenoro suprasti vieni kitus siekiant išlaikyti lietuvos airsofta aukštam lygyje.

Postu koregavimas (keičiantis esme), ižeidinejimai, tyčiojimasis ta viska parodo. Tai yra LSB VIPu kastos lytiniai požymiai.

Aš asmeniškai visada atviras bendravimui. Suvažuojam, pabendraujam asmeniškai prie bokalo alaus. Whut a problem?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

:D ačiū.

 

Pasipūtimas jų vipais nedaro, turi būti tam tikros privilegijos. Ar jos yra? (apart to jog tavo postus moderavo - tai ne vip tai temos administrotoriai).

 

kaip ir minejau vipais daro slaptazodziai, kuriu pagalba galima regulioti visa eiga sau naudinga linkme.

Galimai egzistuoja klanas kuris regulioja viska, jei sitas pranesimas dings , tai patvirtins.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...