Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

g36c


legend1337
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Laba diena , nupirkau naudota g36c. Jokiu problemu.

Zaidziau pirma zaidima 2012.03.24 , po 5 valandu kankyniu , suluzi detuve , uzstrigo

plasmasines detuves dalys-spiruokle vamzdyje, zodziu kosmaras.

 

Isardziau g36c . Viska pataisiau : "Issove 1 karta ir "Klapanas(Cilindras)" uzstrigo pusiaukelyje.(viduryje)

 

Kai bandziau saudyti isimta gearboxa jis strigineja ,

tokie simptoma:

Spaudziu kabliuka, motoriukas bando pasukti , bet tarsi kaskas viduje trugdo jam tai atlikti.

 

Isardziau gearboxa. Viskas atrodo tobulai , surinkau. Spaudziu sauti ,

stai kas nutinka : "Cilindras prisitraukia iki galo , ir uzstringa pizicijoje"

Nuotrauka

 

Zodziu kai surenku gearboxa (neidejas spiruokles ir cilindro)

Varikliukas suka viska, puikiai graziai burzgia sukasi ten viskas , kai tik idedu spiruokle , cilindras , tai maximum kas nutinka , tai cilindras iki gali

uzsitraukia , ir uzstringa viskas , arba visai nejuda.

 

Prasau padekite patarimais.(SUPRANTU RUSISKAI)

 

____________________________________________

 

 

Katik Isidejau nauja akuma , issove 1 karta , ir uzstrigo anksciau minetoje pozicijoje , pusiaukelyje .

 

____________________________________________

 

 

Atsirado teorija , kad man pardave su 2 akumais. 1 geras , iskentejo 5 valandas. kitas gaidys - po 8 val pakrovimo net neissauna normaliai . (Isbandysiu rytoi.)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labas,

 

Paziurek ar stumuoklis gerai savo begiuose stovi ir vaiksto. Taip pat isimk pravalyk cilindra ir supurksk silikoniniu tepalu. tik nelabai gausiai. Visus krumplius gerai sudejai? Stumuoklio dantys nenuesti?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

________________________________________________

3/26/2012

Aciu , viska patikrinau kaip saket. Bet Kaip pasirodo viskas puikiai buvo. Galiu drasiai sakyti viska nepriekaistingai sudejau .

Problema buvo tik mano akomuliatporiuje , vienas nusilpo , kitas visai neveikiantis. Nusipirkau specialaus tepalo uz 20 lt , supurskiau viska ir sutepiau, veikia kaip naujas. :) Aciu visiems kas skaite ir bande padeti.

 

________________________________________________

3/28/2012

Adminas istryne mano nauja topica , esu nepatenkintas tokiais jo veiksmais , todel cia idesiu info kuris ten buvo.

Problema , kaista laidai , nuotraukoje :

Nuotrauka

Isprendziau :

Blogai lietesi jungtis prie Ugnies Keitiklio.

Dar suradau viena UPGRADE savo ginklui , kuris naudingas kekvienam : Elektroninis kontaktas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 weeks later...

Adminas istryne mano nauja topica , esu nepatenkintas tokiais jo veiksmais

 

Aš tai siūlyčiau tau pasiskųsti jo mamai, kad jis taip negražiai elgiasi.

 

Be to aš labai giliai abejoju kad tu bent paieška pasinaudojai, prieš kurdamas naują temą.

Matyt dėl to ir buvo tavo tema ištrinta.

 

Kaip sakoma "Svetimoj smėlynėj reikia žaisti pagal to kiemo taisykles." ;)

 

P.S. No offence.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

________________________________________________

3/28/2012

Adminas istryne mano nauja topica , esu nepatenkintas tokiais jo veiksmais , todel cia idesiu info kuris ten buvo.

 

Tema buvo istrinta, nes nesilaikei forumo taisykliu bei tvarkos! Esi nepatenkintas Admino bei Moderatoriu veiksmais? Jauti nuoskauda? Esi sugniuzdytas?

 

Vargselis.....

 

Siulyciau pries rasant bei kuriant naujas temas pasiskaityti bendrasias taisykles bei pora vertingu rasineliu:

 

Žinučių rašymo forume www.airsoftgun.lt ypatumai

 

Naujokų ašaros. Arba "Kodėl visi manęs taip nemyli?!" ir "Kodėl jūs visi čia tokie žvėrys?!"

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Alex T, suprantama, kad atejai i foruma ir kazkieno veiksmai tau kelia nepasitenkinima. Bet ivertink ir tai, kad, galbut, tai ka TU parasei yra nepriimtinai pateikta. Kitas dalykas, del UPGRADE ginklui, saunuolis, kad ieskojai ir problema issprendei, taciau jei butum pasiskaites foruma issamiau, rastum atskira tema apie BTS rakto naudojima airosft ginkluose.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...