Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Helikon ECWS


J.J.Simpson
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Mąstau įsigyti Helikon gamybos striukę ECWS su kažkokiu marginimu :)

 

Žinau, kad yra žmonių naudojusių. Gal galėtumėte pasidalinti savo nuomonėmis apie šį produktą? Gamintojo gaminius esu išbandęs, manau visai padori kokybė.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Striukė HELIKON ECWCS (multicam)

https://aic.lt/striukae-helikon-ecwcs-multicam-//prod_1171.html

 

Naudoju jau gal 3-4 metus. Uz tokia kaina (ypac dabar, kai nuolaidos viskam taikomos)- visai padorus gaminys. Siules laminuotos, uztrauktukai laiko. Dregmes pralaidumas/"kvepavimas"- sakyciau normaliai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu komplekta (kelnes + striuke), parduodu. Softshell geriau (irgi turiu). Mano nuomone ECWCS biski kietoka medziaga. Padarysiu sau bloga reklama, bet pasakysiu kad dregme blogai isleidzia, arba as nerealiai prakaituoju, nes po zaidimo striuke buna is vidaus slapia. Na bet kas liecia veja, lietu ir sniega is isores - jokiu pretenziju.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vat aš noriu kaip viršutinį drabužį naudoti žiemą. tai man drėgmės garinimas aktualu :)

 

Na jei nori tikrai gero garinimo- tada ieskok "goretexso" :) Bet kaina bus kitokia....

Sitose striukese atsisega sonai bei dalis rankoves pazastu srityse- gera ventiliacija gaunas.

Aisku dalykas netobulas, bet tikrai savo paskirti uz tokia kaina atlieka. Velgi- cia mano asmenine nuomone po 3-4 metu devejimo zaidimuose bei zygiuose.

P.S. poka musiskiu turi Tru-Spec tokias strukes. Kaina gerokai didesne, bet nei lietu normaliai "pakelia", nei siules laiko....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tokią pora metų naudojau, bet man netiko/nepatiko. Kadangi aš gana stipriai prakaituoju, tai tiesiog normaliai nespėdavo garinti.

Jei turi galimybių ir finansų ieško brangesnio daikto, bet kuriame būtų didesnio skaičiaus membrana (nepamenu jų klasifikaciju), nes tos visur standartas, todėl tinka ne visiems :)

 

Man asmeniškai žiema žymiai geriau pasiteisino maikutė, plonesnis flisas ir tada storesnis flisas (Patriot Helikono). Nei šalta buvo, ir konfortiškiau jaučiuosi. Nors tada visa laika judėjom dėl ilgesnio gulėjimo kažkur neesu tikras.

 

EDIT: Plius tas daiktas čeža ir kai lendi per krūmus labai gerai girdisi :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tokią pora metų naudojau, bet man netiko/nepatiko. Kadangi aš gana stipriai prakaituoju, tai tiesiog normaliai nespėdavo garinti.

Jei turi galimybių ir finansų ieško brangesnio daikto, bet kuriame būtų didesnio skaičiaus membrana (nepamenu jų klasifikaciju), nes tos visur standartas, todėl tinka ne visiems :)

 

Man asmeniškai žiema žymiai geriau pasiteisino maikutė, plonesnis flisas ir tada storesnis flisas (Patriot Helikono). Nei šalta buvo, ir konfortiškiau jaučiuosi. Nors tada visa laika judėjom dėl ilgesnio gulėjimo kažkur neesu tikras.

 

EDIT: Plius tas daiktas čeža ir kai lendi per krūmus labai gerai girdisi :)

 

 

Dėkui už nuomones. Daiktas tikrai populiarus tarp pardavėjų. Keista, kad atsiliepimų apie jį taip maža.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mąstau įsigyti Helikon gamybos striukę ECWS su kažkokiu marginimu :)

 

Žinau, kad yra žmonių naudojusių. Gal galėtumėte pasidalinti savo nuomonėmis apie šį produktą? Gamintojo gaminius esu išbandęs, manau visai padori kokybė.

 

 

nudazytas celofanas su uztrauktukais. dregme iseina nebent per atsegtas vietas, bet realiai prakaitoji ir atitinkamai shali. Lyginti su goretex net negalima.

 

Aisku pigus ir apsaugo nuo lietaus/sniego/vejo is isores. Pats deja toki naudoju, nes originalui gaila pinigu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu, kad drėgmę iš vidaus garina prastai. Nuo lietaus apsaugo pusėtinai, bet nežinau, koks idiotas sugalvojo padaryti atvirą užtrauktuką - per rimtesnį lietų visas pilvas būna šlapias. Kiek žinau, naujesniuose modeliuose užtrauktukas jau užsidengia, tai pirkdamas atkreipk dėmesį. Žiemai man irgi artimesnis Wyxz variantas, nes naudos iš šitos striukės ne kažin kiek...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Keista, kad atsiliepimų apie jį taip maža.

 

Spėk iš trijų kartų kodėl ? Ogi todėl, kad juos reikia parduoti...

Buvau parašęs išsamią vienų batų apžvalgą. Tai spėk ar ji buvo patalpinta ?

Teigia, kad batai super duper. Bet po mėnesio nešiojimo subyrėjo tarsi iš maksimos pirkti būtų...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Be reikalo jūs varot ant to ECWS Helicon produkto - lietuviška LK membraninė striukė tikrai prastesnės kokybės, o įkainota trigubai daugiau. Kas dėl viso kito - ADIDAS Goretex striukės už 1500Lt (su nuolaida :) , Akropolio kažkurioje parduotuvėlėje "super puper sportui/viskas pigiau/NOOOOOOLAIDOOOOOOS) tikrai neparodo 5x geresnio performanco.

 

J.J. - pirk PCU - šlama mažiau, drėgmę sulaiko vos vos blogiau, visas kitas "performancas" aukštumoje. Uno, aš, Brainas vartojame šį produktą ir džaigiamės - manau tai jau tau pakankama rekomendacija turėtų būti. Asmeniškai aš išbandžiau Helicon PCU Lvl.5 - sloksniuojant su kitais drabužiais išbandyta temperatūruose nuo - 20 C iki + 35 C.

 

Ir iš viso - Goretex yra geriau už nepralyvniką ar "dažytą celofaną", bet nereikia įsivaizduoti, kad tai panacėja nuo visų bėdų. Pradėkime nuo to, kad aktyviai judant striukės kariai iš viso stengiasi nesidėti (MILSIM, Alberto ;) )

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kokį analogą žinai "labai gerą"?

 

Kiek pamenu- pas Miaska isviso Tru-Spec striuke o ne Helikonas (galiu ir klysti).

 

Prasau, varijantas, kuris turetu geriau garinti dregme :)

http://www.armynavyusa.com/gc/customer/product.php?productid=2204&utm_source=shopping.com&utm_medium=shopping_sites&utm_term=ALP-MME10015U1&utm_campaign=shopping.com.Alpha%20Industries&gdftrk=gdfV22909_a_7c718_a_7c2426_a_7cALP_d_MME10015U1

 

Cia yra ir daugiau:

 

http://www.thefind.com/apparel/info-ecwcs-gore-tex-military-parka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Be reikalo jūs varot ant to ECWS Helicon produkto - lietuviška LK membraninė striukė tikrai prastesnės kokybės, o įkainota trigubai daugiau. Kas dėl viso kito - ADIDAS Goretex striukės už 1500Lt (su nuolaida :) , Akropolio kažkurioje parduotuvėlėje "super puper sportui/viskas pigiau/NOOOOOOLAIDOOOOOOS) tikrai neparodo 5x geresnio performanco.

 

J.J. - pirk PCU - šlama mažiau, drėgmę sulaiko vos vos blogiau, visas kitas "performancas" aukštumoje. Uno, aš, Brainas vartojame šį produktą ir džaigiamės - manau tai jau tau pakankama rekomendacija turėtų būti. Asmeniškai aš išbandžiau Helicon PCU Lvl.5 - sloksniuojant su kitais drabužiais išbandyta temperatūruose nuo - 20 C iki + 35 C.

 

Ir iš viso - Goretex yra geriau už nepralyvniką ar "dažytą celofaną", bet nereikia įsivaizduoti, kad tai panacėja nuo visų bėdų. Pradėkime nuo to, kad aktyviai judant striukės kariai iš viso stengiasi nesidėti (MILSIM, Alberto ;) )

 

 

 

PCU 5 lvl iš Helikon - jis nuo lietaus kažkuo padeda?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

PCU 5 lvl iš Helikon - jis nuo lietaus kažkuo padeda?

 

Ne kaip "dažytas celofanas", bet kažkiek sulaiko. Karts nuo karto reikia iš naujo impregnuot (striukei dieną iš dienos tampomai beveik visur, šią procedūrą per antrus metus kartoju 3 kartą).

 

Pats esu buvęs viename stipriame lietuje su 15m vėju (gūsiais) pratybose Kairių poligone - peršlapo per pusdienį. Membraninės striukės anksčiau ar vėliau irgi peršlampa - ypač tose vietose, kuriose jas spaudžia pvz. ginklo diržas ir pan.

 

Didžiulis PCU pliusas yra tai, kad ji žaibiškai greitai džiūsta. ;) O va ugniai (jei rūkai ar ką sprogdini) tikrai yra atsparesnis membraninės striukės audinys :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tas viskas fajn. Žinau, kad devynios galybės yra gamintojų. Ar Lietuvoje kas nors aktyviai naudoja tą "auksinį/neperšlampantį/išgarinantį drėgmę net apsimyžus" originalą - štai kame klausimo esmė.

 

Kas dėl HELICON ECWS - turėjau Marpat marginimo komplektą - esu nešiojęs BKM'o metu miškuose (o ir daug kur kitur) - už lietuvišką membraninį komplektą tikrai ne vieną kartą geriau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...