Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Žaidimas sekmadienį Vilniuje


lukashenka
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Dalyvausiu

 

 

Data : 2011-08-21

Laikas : 11:00-16:00

Žaidimo lygis : I

Dalyvio mokestukas : 20 Lt

Registracija būtina

Vieta : vismaliukai (kariauk.lt poligonas)

Ginklų ir ekiptuotės nuoma : 865511157

Žaidėjai bus vaišinami kariška koše.

 

Atvykimas į poligoną nuo 10:15

 

 

 

Visi atvykę į žaidimą susipažinkite arba prisiminkite taisykles :

 

 

Žaidimas skirtas visiems žaidėjams turintiems savo įrangą, nuomininkams, nepilnamečiams nuo 16 metų (su tėvų leidimu) .

Ginklų šūvio greičio (tiuningo) limitai :

Pistoletas iki 100 m/s (jokių apribojimų)

Automatas nuo 100 m/s iki 125 m/s (pastatuose galima šaudyti tik pavieniais šūviais, min. atstumas iki taikinio 1 m.)

Kulkosvaidis nuo 100 m/s iki 150 m/s (draudžiama šaudyti pastatuose. Min. atstumas iki taikinio 10 m.)

Snaiperis iki 200 m/s (draudžiama šaudyti pastatuose . Min. atstumas iki taikinio 20 m.) realiai egzistuojančio snaiperio ginklo kopija, šaudanti tik pavieniais

 

p.s. šūvio greitis matuojamas naudojant 0.20 g. šratus.

 

Kulkosvaidžiu laikomas ginklas turintis didesnę nei 650 talpos šovinių dėtuvę ir atitinka realiai egzistuojantį kulkosvaidį.

 

Draudžiama akla ugnis

Draudžiamas radijo ryšio, trukdymas, pasiklausymas .

Pataikymas skaitomas pataikius į bet kurią vietą (koją, ranką, kapišoną, kepurę)

Rikošetas skaitomas kaip normalus pataikymas tik lauke . Pastatuose rikošetas nesiskaito.

Pataikymas į ginklą - žaidėjas 'pašautas'

Galima naudoti Knife kill (tik guminės peilio imitacijos) žaidėjas paliestas peilio imitacija - iškart eina į mertviaką. Žūsta - Tyliai...

Nušautas žaidėjas turi užsidėti ryškią raudoną liemenę (automobilinė) (žalias naudoja organizatoriai) , netrukdant kitiems dalyviams, eiti sutartą 'mertviako' vietą.

Nušautas žaidėjas negali naudotis radijo ryšiu, savo komandos draugams pasakyti kur randasi priešinikai, iš kur šaudo ir pan.

Žaidimo metu, prieš žaidimą draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus

Žaidimo metu tarp žaidėjų draudžiama :

keiksmažodžių vartojimas

nedraugiški santykių aiškinimasi (pvz. aš tave nušoviau - išeik ; per optiką mačiau , kad tau pataikiau i kairiojo bato padą - išeik ***** )

 

Esant nesusipratimams visuomet kreiptis į žaidimo organizatorių.

 

Draudžiama , granatose naudoti KORSARKA petardas, galingesnes nei Zuki (su vienu knatu) ir 4 korsaras petardas . Naudoti tik petardas (be žirnių ar pupų) taip pat draudžiama

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

rtikrai grajus buvo neblogas. Melynieji taip isitvirtine buvo kad mes visais budais bandydami taip ir neatemem deziu. o gal ateme man isvaziavus???:) nezinau.

tik vat karys kuris mane nusove prie radio kalniuko pasielge keistai. Islenda is uz kampo as jam pfi paf jis man serija. sakau ok. einam abu. bet isejau tik vienas. Keistokas elgesys primenantis maklaudinima.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...