Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

FLEIMAS (video, bajeriai, nesamones)


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Tai Jusu nuomone yra gerai, kai per youtube ir savo puslapi reki, kad pagaliau radau nerasojancius akinius, po tiek metu paiesku, o pats ticharia toliau testuoji kitus? :) Pris...  cia niekas nenori, cia tik ispejimas kitiems, norima padeti. Kiekvienas informacija supranta kaip nori ir mokosi arba is savo, arba svetimu klaidu. ;)

Jo toks darbas : D By the way jeigu daugiau sektumėte šį žmogų žinotumėte jog teritorijoms kur yra galimas artimas kontaktas jis naudoja Googles+mesh mask setup (Googlai pritvirtinti prie kaukės kad neliktų tarpų), o milsimuose ar kitokiuose panašiuose renginiuose naudoja Pyramex I force, Pats naudoju tuos akinius, pirkau tik ne pas jį ir esu labai patenkintas, nerasoja ir puikiai atlaiko viską, komandos draugai taip pat yra labai patenkinti, todėl pamatęs jūsų postą nelabai suprantu jo esmės, nes bene garsiausia Airsoft youtuberį vadinate trioxala, gal galite papasakoti visiems plačiau kodėl?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 2.9k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Jo toks darbas : D By the way jeigu daugiau sektumėte šį žmogų žinotumėte jog teritorijoms kur yra galimas artimas kontaktas jis naudoja Googles+mesh mask setup (Googlai pritvirtinti prie kaukės kad neliktų tarpų), o milsimuose ar kitokiuose panašiuose renginiuose naudoja Pyramex I force, Pats naudoju tuos akinius, pirkau tik ne pas jį ir esu labai patenkintas, nerasoja ir puikiai atlaiko viską, komandos draugai taip pat yra labai patenkinti, todėl pamatęs jūsų postą nelabai suprantu jo esmės, nes bene garsiausia Airsoft youtuberį vadinate trioxala, gal galite papasakoti visiems plačiau kodėl?

Tai prie savu akiniu negali padaryti mesh setupo? Darbas , koks? Ka griausias youtuberis- negali buti melagis? Jus matau esate fanas jo. :) Placiau viesai nepasakosiu, jei tikrai idomu PM.

Kolegos, as tik ispejau, tai nereiskia, kad su juo patirtis Jums bus/nebus - tokia pati/geresne/blogesne. :D Case closed.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandykit ant pyramexu mesh mask setup'ą padaryti ir naudotis patogiai  tada gal suprasite apie ką kalba.
Darbas? Na kaip manot jis iš idėjos tuos akinius, ginklus, šovinius pardavinėja? Ne aš nesu fanas su jo, tiesiog kai žmonės "pievas" rašo negaliu nepasisakyti :)))

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandykit ant pyramexu mesh mask setup'ą padaryti ir naudotis patogiai  tada gal suprasite apie ką kalba.

Darbas? Na kaip manot jis iš idėjos tuos akinius, ginklus, šovinius pardavinėja? Ne aš nesu fanas su jo, tiesiog kai žmonės "pievas" rašo negaliu nepasisakyti :)))

Jei tau butum rimtai idomu, butum parases i PM ir buciau paaiskines. Dabar tik pasireiksti nori, o nepasisakyti. :))

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tau butum rimtai idomu, butum parases i PM ir buciau paaiskines. Dabar tik pasireiksti nori, o nepasisakyti. :))

Šitam forume yra atskira tema apie nesąžiningus pardavėjus, jeigu jaučiate nuoskauda ten išreiškiate kuo tas pardavėjas buvo nesąžiningas, dėl to nerašau jums PM :) o pagal jūsų pirma pasisakymą atrodo kad nerimta ta problema :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Akiniai yra individualus dalykas. Kiekvieno veido forma ir dydis skirtingi, todėl nieko keisto, kad tie patys akiniai vieniems tinka ir nerasoja, o kitiems - priešingai. Man jie netiko, bet kad tvirtai sudėti ir patvarūs, tai tikrai matosi. Kalbu apie Pyramex na, o Novritsh, tai tik perbrendino.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Šitam forume yra atskira tema apie nesąžiningus pardavėjus, jeigu jaučiate nuoskauda ten išreiškiate kuo tas pardavėjas buvo nesąžiningas, dėl to nerašau jums PM :) o pagal jūsų pirma pasisakymą atrodo kad nerimta ta problema :)

Nu netokia ji rimta ta tema, nerimta nes pirkau per paypal, todel ir pasirinkau sita tema, todel ir naudoju zargonus kaip "triochala. Nenoriu as jo juodinti, daug mylinciu ji cia lankosi. :) Tik jo nauju pistoletu bandymas ant zmoniu veidu garbes jam nedaro. :) Bet cia kita storry.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, cia yra jo seni video, filmuoti pvz ne sia savaite, jis yra pasakes, , kad jis labiau megsta googlus ar nelabiau, todel buvo pradejes ieskoti kazko naujo prie ko galetu privtirtinti mesh mask, nes fielduose reikia full face protection (PRIVALOMA!), taip pat yra video kur jis pasako, kad sitie akiniai visgi yra nieko gero :) nuo 1:18 jis pasakoja apie akinius (i'm using them for ~3weeks, and there alrigt (pagal intonacija girdisi) they dont fog TOO much)

 

 

 

Galbut ne taip parasiau situacija, bet jo nepazystu. Pats naudoju dvi poras, uzsakineju trecia pora, kad tureti skaidrius tamsintus ir geltonus :) rekomenduoju, naudoju jau antrus metus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip jei su siuntimais išleidžiat apie 30 eu tai dar truputį dadėjus jau galima galvoti apie tikrus balistinius akinius. Turėsit daiktą, kurį ir šaudykloje galima naudoti. Aš irgi pats link to krypstu.

 

Pats už pyramex i-force 15 eu mokėjau ėmiau iš progear.lt tai man tie 30 baisiai atrodo, turint omeny, kad už tokią kainą jau rimtesnių dalykų yra.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip jei su siuntimais išleidžiat apie 30 eu tai dar truputį dadėjus jau galima galvoti apie tikrus balistinius akinius. Turėsit daiktą, kurį ir šaudykloje galima naudoti. Aš irgi pats link to krypstu.

 

Pats už pyramex i-force 15 eu mokėjau ėmiau iš progear.lt tai man tie 30 baisiai atrodo, turint omeny, kad už tokią kainą jau rimtesnių dalykų yra.

PVZ, ka tu laikai rimtesniais?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Oho - nemaniau, kad atlaikytų. Jei kalbam apie šaudyklą, ne airsoftą, tai mano supratimu specializuoti akiniai, kur jau kuriami nuo dizaino stadijos su mintim, kad bus naudojami šaudykloje ir skirti kariuomenei/apsaugai manau yra didesnis saugumo garantas. Bet taip, tavo video įtikina :-)

 

Darėnas aš planuoju pasiimti kažką iš ESS firmos. Sakau kažką, nes dar nesimatavau, tai nežinau, kuris modelis labiausiai man tinka.

Edit: jau matavau ir pasiėmiau ESS ICE ONE tikiuosi poros sav. bėgy išbandyti žaidime.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 months later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...