Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

FLEIMAS (video, bajeriai, nesamones)


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 2.9k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Kad neliktų nuviltų ir žmogus nesigriaužtų, kad gal netyčia kažką įžeidė - ne, kalbėjau ne apie orą. :D Kad ir fleim'o skiltis, aš nesuprantu tos kalbos ir kiek žinau - čia lietuvių forumas, tai gal ir pasistengiam rašyt ta kalba? Juolab, kai visi ją moka ir supranta. :)

P.S. Nieko nenoriu įžeist, ar kaip nors užgaut, tiesiog tai mano nuomonė.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

PILNATIS vistik veikia... :)

Gal baikim sias nesamones? Puikiu anekdotu buna tiek lietuviu, tiek rusu, tiek anglu (kurios as, deja, labai gerai nesuprantu, bet nepuoli visu, kurie kazka anglisko ideda). Ir tikrai neviska pavyksta isversti, kad nedingtu prasme... Bendrose diskusijose tikrai butu malomu, kad kolegos psisilaikyti valstybines kalbos! Bet nepulkim bartis, jei kas ideda anekroda ar smagia fraze ir kitomis kalbomis cia, Fleime!

 

Geru Visiek Svenciu!!!

easter-egg-12.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As tai pritariu, kad tikrai reiketu cia rasyti lietuviskai (nors jei kaip sako, kad anekdotas kuris isvertus nebeskamba tai tada nieko), nes as irgi nesuprantu rusiskai, nes niekada nesimokiau tos kalbos ir tuo labiau, kai pradeda susirasineti rusiskai. Man tikrai butu nesvarbu, jei as suprasciau kas yra rasoma. Cia tik siaip pasakiau, kad zinotumet, kad yra ne vienas cia, kuris nekalba ir nesupranta rusiskai :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nemokejimas kalbeti rusiskai(lenkiskai) - tik parodo Jusu zema issilavinimo lygi!

 

Nesutikciau su teiginiu, kad kalbos nemokejimas parodo issilavinimo lygi. Jo stoka, parodo tai, kad nemokant kalbos, reikalaujama is kitu ja nesinaudoti, nors is principo, nesupratimas kas rasoma/kalbama, yra tik to zmogaus, kuris nemoka kalbos problema. Ir tada yra keli variantai: arba pleti savo akirati ir mokaisi kalba/bandai issiversti kas parasyta, arba ignoruoji tai kas parasyta arba pasirenki draskyt maike kad tos kalbos nereikia naudot, remdamasis nacionalizmo principu. Nzn kodel, bet kiek pastebejau daugiausia priestaravimu yra butent pries rusu kalba.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jo stoka, parodo tai, kad nemokant kalbos, reikalaujama is kitu ja nesinaudoti, nors is principo, nesupratimas kas rasoma/kalbama, yra tik to zmogaus, kuris nemoka kalbos problema. ... Nzn kodel, bet kiek pastebejau daugiausia priestaravimu yra butent pries rusu kalba.

 

Nesusieju išsilavinimo lygio su prašimu naudoti valstybinę kalbą ir kitos kalbos, kurios niekad nesimokiau nemokėjimo (Kalbu angliškai, suprantu vokiškai, lotyniškai, mokausi senovės graikų (geras ne? savireklamą padariau dar :D :D :D )). Tačiau pripažįstu TK nuomonę, kad tam tikrais atvejais (anekdotai ir pan.), neina minties normaliai perteikti kita kalba.

 

Atsižvelgiant į istorinius motyvus, kaži kodėl visi taip nemėgsta rusų kalbos naudojimo (t.y. atsiranda tų prieštaravimų)? :huh:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano asmenine nuomone - Rašykit postus jus kad ir Hebrajų kalba, nėr čia blogai. Blogai, mano nuomone, kai į postą atsakomą tą pačia kalba (ne valstybine) taip atsakomas postas yra suasmeninamas ir atskiriamas tam tikra riba nuo visų likusių forumo vartotojų.

Vėl gi pasikartosiu - rašykit kokia tik norit kalba, svarbu berašant nesitikėti gauti atsakymo ta pačia kalba.

PVZ. jei tarkim aš moku rašyti ar kalbėti Rytų Afrikos Somalio dialektu ir tikiuosi iš IŠPRUSUSIŲ žmonių gauti atsakymą tą pačia kalba, manau drąsiai tuo galite didžiuotis, bet tikrai mazai tikėtina kad tai bus palaikyta Jūsų visuotiniu išprūsimu ir kitų žmonių menkinimu, kurie nemoka Somalio kalbos, kad ir kokia ji ten bebūtų.

 

Rašykit kokia tik norit kalba, tai nėra bligai, yra gi Google vertėjas, bet atsakyti į postą Ne valstybine kalba - mažų mažiausiai yra Kitų Forumo Naudotojų NeGerbimas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Is kur tiek nacionalizmo? Pernai su Latviais kalbejome,tai didziavmes,kad LT vieningas forumas ir nera Airsoft.lt(LT) ir Airsoft.lt(ru),kaip yra Latvijoj...)

 

Ziuriu,jau ir pas mus ta pati tema...

Straikbatas "nurasytas",nes ten kalbama rusiskai... anekdota paraso zmogus rusiskai - "pindec" nesupranta zmones..

 

Taip negalima...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As tikrai nesu nusiteikes pries rusakalbius ar pan. Nereikia interpretuoti, tiesiog sakau, kad jeigu visi mokame lietuviskai, tai kodel nerasome ta kalba? As asmeniskai prancuzu 6 metus mokiausi kaip pirma kalba, kadangi antra kalba reikejo rinktis arba rusu arba anglu, zinoma pasirinkau anglu kalba. Anglu kalba moku nepriekaistingai, kol buvau mokykloje, gyvenau toli toli nuo vilniaus aukstatijos siaureje, kur rusu yra labai mazai, todel iki kol isvaziavau studijuoti, neteko buti tokioje situacijoje kur reiketu rusu kalbos, isvaziavus studijuoti susidare tokia situacija, kad mano draugu tarpe neatsirado rusakalbiu, nedirbau kur butu bendradarbiai rusakalbiai, o mano studijos ir taip intensyvios ir sunkios, taip kad nenoriu dar papildomai apsikrauti eidamas mokintis rusu kalbos, kai man jos kaip ir nereikia. ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Is kur tiek nacionalizmo? Pernai su Latviais kalbejome,tai didziavmes,kad LT vieningas forumas ir nera Airsoft.lt(LT) ir Airsoft.lt(ru),kaip yra Latvijoj...)

 

Ziuriu,jau ir pas mus ta pati tema...

Straikbatas "nurasytas",nes ten kalbama rusiskai... anekdota paraso zmogus rusiskai - "pindec" nesupranta zmones..

 

Taip negalima...

 

PASIKARTOSIU - Jokio nacinalizmo. Tuo tarpu - tautiškumui sakau TAIP.

Niekas neprieštaravau rašyti rusiškai, anglišai ar kokia nors kita kalba. Bet visą laiką į išgirstą kalbą atasakau valstybine kalba (suprantu LT, RU, PL, EN ir da velniai žino ką), jei respondentas valstybinės kalbos nesupranta - manau tai jau pačio respondento problemos.

Niekada neatsisakau kalbėti NE valstybine kalba gerbiamoj Lietuvos Respublikoj, tačiau visgi esu TVIRTAI įsitikinęs, jog visi LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIAI turėtų mokėti kalbėti ir rašyti VIEŠAI VALSTYBINE KALBA

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ar čia tik man vaikystėj tas katinas atrodė - kaip čia taktiškiau pasakius - mažiau liberalių pažiūrų, negu dabar pažiūrėjus į tą paveiksliuką? :blink:

 

Nie, cia tiesiog, tie "daugiau liberaliu paziuriu" tiek reiskiasi, kad bet kur jau galima juos izvelgti. Leopoldas gi buvo nusitates pries smurta ineteligentas. Ko gero toks biski senstelejes nepiktybinis marazmatikas :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...