Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

Norėjau pasitikslinti?

Šitie torentai vienodi ar skirtingi, nes pirmasis nesisiuntė?

 

O shta nuotraukos kirias padare prie inzhineru kopos priskirta karine reportere Elis (Givenime Diana)......

Chia visos jos notraukos (taip pat ir RAW formatu), niekas neishtrinta, viskas taip kaip byvo.

Foto. Torrent.

Bandom ideti foto

http://depositfiles.com/files/z7sz8wdmu

http://depositfiles.com/files/z7sz8wdmu

tas pats failas abiejuose. Seedinu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 73
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ačiū už žaidimą. Kaip visada, Balu (ir kitų orgų - visų neišvardinsiu) geimo organizacija labai profesionali. Kadangi man pasitaikė vos ne visą laiką sėdėti bazės (bunkerio) apsaugoje, o jį užpuolė tik pačioje žaidimo pabaigoje, tai šiek tiek trūko veiksmo. Paprastai man sėdėti gynyboje patinka, tik šį kartą niekas nepuolė :( Bet visa kita - super! Ypač patiko brifingas - paantrinsiu -TK- - lektorius 10 balų! Antras labai patikęs dalykas - minosvaidis. Kadangi su Senniu ir Wyxz'u sėdėjom ant bunkerio stogo, tai vis taikliau krentančios minos varė nemažai streso. Jausmas būti apšaudomam iš minosvaidžio yra kažkas tokio! Ant stogo nukrito dvi. Viena kitame gale, kita - visai šalia. Va nuo šitos tai su Senniu nešėm mėsas! :) Aš į kitą stogo galą nulėkiau, o Sennis vos nuo jo nenusirito šokdamas į priedangą :) Kadangi atskirų instrukcijų apie minosvaidžio minas nebuvo, tai ir traktavome jas kaip granatas.

Vienu žodžiu, geimas super! Kaip jau kažkada rašiau po "Kambodžos", man vienintelis Balu geimų trūkumas - toli nuo Vilniaus :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui Balu ir kompanijai už žaidimą , už šiltą priėmimą ir vykusi savaitgalį . Brifingas geras visa kita irgi gerai . Minusas , kad ne visiem žemėlapius davėt ,bet gal čia tokia strategija buvo , nes mes turejom daryt pasalą tai mus nuvede beveik iki HBH už žemėlapio ribu , ko pasekoje ten auksčiau rašė žmogus ,kad netiketai apšaudyti buvo :) . Vedlys mus paklaidino ,tad teko pasivaiksčiot apie 15km. i niekur :) , Bet kaip sakoma visiem neitiksi svarbu daugumai patiko žaidimas .

 

P.S iš mūsų komandos aš ir dar vienas kolega parsivežėm erkių , bet kolkas tfiu tfiu tfiu atrodo , kad jos nepiktybinės. Pasitikrinkit visi :)

 

Laukiam , tolimesniu žaidimų .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui Balu ir komapnijai už žaidimą , už šiltą priėmimą ir vykusi savaitgalį . Brifingas geras visa kita irgi gerai . Minusas , kad ne visiem žemėlapius davėt ,bet gal čia tokia strategija buvo , nes mes turejom daryt pasalą tai mus nuvede beveik iki HBH už žemėlapio ribu , ko pasekoje ten auksčiau rašė žmogus ,kad netiketai apšaudyti buvo :) . Vedlys mus paklaidino ,tad teko pasivaiksčiot apie 15km. i niekur :) , Bet kaip sakoma visiem neitiksi svarbu daugumai patiko žaidimas .

 

P.S iš mūsų komandos aš ir dar vienas kolega parsivežėm erkių , bet kolkas tfiu tfiu tfiu atrodo , kad jos nepiktybinės. Pasitikrinkit visi :)

 

Laukiam , tolimesniu žaidimų .

 

Nukroviau duomenys is GPS, as kaip vadas kuris buvo visada centre privaiksciojau per diena 12.7 km. Labai grazi spirale gavosi :)

o ka sakyt apie mano vyrus kurie ejo i patrulius, pasalas ir grizinejo i PB.

Smagus zaidimas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki pradesim nuo stai ko:

KLP 3 LYGIS

 

Dalyviai: Žaidimas skirtas tik pilnamečiams žaidėjams, turintiems savo airsofto įranga ir priklausiantiems LSB bendruomenei (registruotiems laisvai samdomiems kariams ir registruotų komandų nariams bendruomenės forume www.airsoftgun.lt) Pastaba – laisvai samdomi kariai gali dalyvauti tik juos priimančių komandu sudėtyje

 

Tikslas: Komunikacija ir sportinis bendradarbiavimas tarp bendruomenės komandų ir laisvai samdomų karių dėl bendro tikslo - kokybiško laisvalaikio praleidimo

 

Amunicija: Žaidimo metu draudžiama žaisti su bunkerinėmis dėtuvėmis (išimtis kulkosvaidžiai), naudojami dūmai, granatos, pirotechnika (naudojimo sąlygas nurodo organizatoriai)

 

Apranga/Ekipuotė: Taikomi reikalavimai. Aprangos ir ekipuotės reikalavimus paskelbia organizatoriai

 

Taisyklės: LSB patvirtintos taisyklės. Šio lygio žaidimams reikia gero nusiteikimo, fizinio pasiruošimo, komandinio darbo suvokimo, elementarių karybos žinių bagažo ir svarbiausia kantrybės. Žaidimuose galimi LARP, MIL-SIM elementai (apie tai rekomenduojame pasidomėti visiems). Organizatoriai gali naudoti dekoracijas, karines struktūras, lankstų scenarijų, mediko taisyklę ir t.t., apie visa tai praneša organizatoriai

 

Atsakomybė: Už saugumą atsakomybę prisiima visi pilnamečiai žaidėjai

 

dabar klausimas is organizatoriu puses: AR PRIES REGISTRUOJANTIS BUVOT PERSKAITE KUR RESITRUOJATES, AR ZINOJOTE KAD GALI TEKTI PASEDETI NE VIENA VALANDA IR KAD GALI TEKTI NUEITI NE VIENA KILOMETRA IR NEISAUTI NE VIENO BB'So

 

Geram pasisedejimui, draugu (veteranu :) ) susitikimui yra skirti BANANA WARS. Lengvas dinamiskas zaidimas su konkreciomis uzduotimis. Garantuota 2000-3000 islaistytu bb's KIEKVIENAM :) Tada negaila bus suvazinetu kilometru BACKA,ar ne? :)

 

Bet cia BALKAN CONFLICT, kuris 3 lygio zaidimas.

 

BET TAI NEREISKIA KAD ORGANIZATORIAI NEDARO ISVADU IR NEMATO SAVO KLAIDU

KEMPINGAS

 

Pasijutau kaip pionieriu stovyklos aukletojas - teko vaikyti kolegas (zaidimas nuo 18m) miegoti. ROXSETTE koncertmeisteris :)

Pradzia biski varanti i nevilti.

 

Nenumatytos misijos "HIROSIMOS BOMBARDAVIMAS" WC, biku ir saulegrazu kruveles tikrai pakele musu bendruomene i virsu.

"elgiates kaip poilsiautojai- mokesite kita kart kaip poilsiautojai" - angaro savininko zodziai

Kita kart bus antras WC.

 

APIE ZAIDIMA TRUMPAI DRUTAI

 

Daug buvo ivykdytu ir neivykdytu uzduociu, manau cia normalu. BUVOTE TIKRAI SAUNUS DALYVIAI.

Atranka pasiteisino. Kitais metais bus dar didesne atranka manau, nes reklama padaryta :)

 

PADEKOS

 

Pirma padeka sau (kartais leidziu sau ispildyti svajones) ir zmonai Laimai(uz parama, uz viska)

EGIUI is diziosios E( Taktikos GM )

Justui is 7ANGARAS

AIRIUI, ATOMUI is Perkuno komandos

DYNIAI, KROKO, SHMEL, OBI-ONE ir VLAD is B.C.W.

LUKASENKAI ir VIKAI uz viska(labai ilgas sarasas) :)

http://www.airsoftas.lt/

Edmundui ir Rimai (MINU lauku muliazai,zymejimai,zemelapiai)

BERTUI, JIGAI ir t.t. UZ NEREALIAS FOTO :)

Benui a.k.a. Kunigeliui uz transporta

 

Atskira padeka BLINDAI ir jo minosvaidininku skyriui (PANZER). Taisykles bus tobulinamos

 

DALYVIAMS

 

12 Mot.pestininkui batalionui ir jo vadui HOLLOW (HOTEL)

78 Zvalgu batalionui ir jo vadui KLAUSAS_F (KILO)

194 Inzinerijos kuopai ir jos vadui VIESULUI :) (WISKEY)

 

YPATINGA PADEKA

 

5 Spec.pajegu buriui ir jos vadui BarBar(LV)

 

VISIEMS PO PURPURINE SIRDI!!!:D

 

ZAIDIMAS BUVO TARPTAUTINIS

Dekoju sveciams is LATVIJOS!!!

 

DAR KARTA VISIEMS ACIU LABAI UZ TAI KAD LEIDZIATE EKSPERIMENTUOTI IR ISBANDYTI ORGANIZATORIU KURYBISKUMA!!!

 

P.S. Berto foto albumas vis pasipildo naujomis foto

 

P.S.S Laukiu Viesulo pasisakymo ir rakinu tema.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar karta Sveiki, Egio(nikas:Žveris) kuris buvo taktikos GM komentaras:

 

"ok,

 

PADĖKA: MALONU, KAD SUGEBĖJOT DAUG MAŽ VYKDYTI UŽDUOTIS PAGAL LAIKA. TAM TIKRAI REIKIA DAUG PASTANGU.

 

Brifingas - ačiū už komplimentus, bet aš juo nepatenkintas, nes JŪS negirdėjot savo PAGRINDINIŲ UŽDUOČIŲ (skirta ne visom pusėm):

Serbai (ŽVALGAI - diversantai):

1. Pasienio ruožo apsauga (patruliai apie 5 karius) (30 % patrulių gali neįvykti (vado sprendimu) bet ne vienas po kito ir tik dėl rimtų priežąsčių).

2. Patrulio bazės (vėliau PB) apsauga.

3. Spec. užduotys.

Juodkalnieciai (pėstininkai):

1. Pasienio ruožo apsauga (patruliai iki 10 karių)

2. Bataliono dislokacijos vietos apsauga

3. Esant galimybei padėti USA pajėgoms atremti užpuolimus (vadas sprendžia pats).

Inžinierių (JAV):

1. Patrulio bazės (vėliau PB) apsauga.

2. Išminavimo darbai.

Spec. pajėgos (JAV):

1. Spec. užduotys.

2. Inžinierių apsauga išminavimo operacijose.

Atleiskyt kai kurie pusiu Vadai, bet nenorejote ar nesugebejote isskaityti tas kas yra parasyta:

a. Kariu skaičius konkrečiom užduotim (op. "NATO go home", "KL", "SIENA", gal ir kitos kur nesužiūrėjau). Kai kam leidau atimti 1-2, bet ne 4. Tada visur ir visada einam i visas užduotis visa banda ir kieno pusėj daugiau to pusėje ir sėkmė.

b. Tikslios užduoties vietos, atleiskit, bet kai kurie sugeba nueiti apie 200 metru toliau nuo nurodyta kvadrato. Gal tada duodam ne kvadratą o visa poligoną, lai tada ir ieško kur nori, o ne ten kur yra tikimybe (nereikės scenarijaus – ka susikursite ta ir turėsit).

Ar žvalgybiniai duomenys būna visada teisingi???

c. tarpusavio bendradarbiavimas. Klausimas JAV. Kodėl op. „SAUGI ŠALIS – 3“ nebuvo prašyta pagalbos iš Juodkalniečių pakliuvus į pasalas? Misija neįvykdyta ir atsirado laiko langas.

 

Vadam: jei buvo pasakyta vadovauti iš PB ar PDV tai kokio velnio lendat i karštus taškus, JUS - planuotojai ir koordinuotojai, o ne vykdytojai. Žemėlapių nebuvimo problema - atleiskit kiek vadai prašė tiek ir davėm, kitas dalykas kiek kartu buvau visose bazėse - kas bent paprašėt žemelapio? KODEL???

REZIUMĖ:

- išgirskite per brifingą ar įsiskaitykite į savo pagrindines užduotis.

- skaitykit kiek žmonių turi dalyvauti konkrečiose užduotyse, KAD EITU VISKAS PAGAL SUMANYTA SCENARIJŲ, O NE PAGAL LEMPINI.

- KUR ir KĄ tiksliai reikia atlikti.

- PABANDYKIT (kas neorganizavot) suorganizuoti nors vieną mažą žaidimą (ne „SAVAITGALIO PASIŠAUDIMĄ” daug ką pamatysit kitom akim ir suprasit...

 

Noriu PADĖKOTI VISIEMS kas dalyvavot be JŪSŲ VISŲ nebūtų tokių ir žaidimų.

 

ĮPATINGA PADĖKA JAV SPECAMS (VARVARO PADALINIUI) – IŠ KURIŲ REIKĖTU PASIMOKYTI IR MUMS VISIEMS.

 

Ačiū tiems kas padėjo organizuoti ši žaidimą (BALŲ jau išvardino).

 

Atleiskit už KRITIKĄ, mes taip pat jos gavom. „BALU & Co.” pasistengs tik tobulėti.

Laimonai prašau neuždaryti iki pirmadienio. Ačiū."

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar karta Sveiki, Egio(nikas:Žveris) kuris buvo taktikos GM komentaras:

 

Oj geras komentaras is kompetentingo zmogaus...

 

- PABANDYKIT (kas neorganizavot) suorganizuoti nors vieną mažą žaidimą (ne „SAVAITGALIO PASIŠAUDIMĄ” daug ką pamatysit kitom akim ir suprasit...

daugumai suorganizuoti jusu lygio zaidima nerealu, nes zmones (iskaitant mane) neturi reikiamu ziniu (planavimo, isakymo paruosimo, isakymo pateikimo ir t.t. ir pan.) o tie kas turi, neturi motyvacijos.

 

Tikiuosi nenusivilsite zaidejais ir organizuosite zaidimus toliau...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila tiktais kad fotografai visiskai pamirso Serbijos kovotojus :) vos keliose nuotraukose miegancius prigavo :)

 

Netrukus prisikasiu ir iki jūsų nuotraukelių. Tad neliūdėkit, truputį kantrybės ;) Stengiaus visur pabuvot ir manau nė vienas pilietis neliko be nuotraukos :rolleyes:

Mažas teaseris :P

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Albertai, parasyk nikus man i PM, pabandysiu matyvacija pakelti :D

 

P.S. Jau turiu plana kaip "uzlausiu" Gintara (Pacifista) kitais metais del tam tikru dalyku, kuriu reiks zaidime :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar karta Sveiki, Egio(nikas:Žveris) kuris buvo taktikos GM komentaras

 

Vadam: jei buvo pasakyta vadovauti iš PB ar PDV tai kokio velnio lendat i karštus taškus, JUS - planuotojai ir koordinuotojai, o ne vykdytojai. Žemėlapių nebuvimo problema - atleiskit kiek vadai prašė tiek ir davėm, kitas dalykas kiek kartu buvau visose bazėse - kas bent paprašėt žemelapio? KODEL???

 

 

Ant kalidu mokomes, ir tai negeda. Kas nenori tas nesimokina.

Nieks nesako kad zaidimas yra lengvas.

Bet as labai patenkintas Balu ir Žveris darbu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas tvarkoj vyrai, organizatoriai ( gal tai naujove ) parase klaideles ne tik dalyviam, dalyviu vadam bet supraskit kad ir sau patiems: KA TIKSLIAU REIKS AKCENTUOTI PER BRIFINGUS ATEITYJE :)

 

dar karteli aciu kad dalyvaujate eksperimentiniuose zaidimuose. kas buvo netaip atsiprasom

 

ACIU

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū tiek organizatoriams, tiek žaidėjams už žaidimą. Aš ko asmeniškai ten važiavau tą ir gavau t.y. kokybišką žaidimą ir senai matytą, gerą kompaniją.

 

Aš visada važiuoju į žaidimą tikėdamas neiššauti nė vieno BBS, todėl niekad nejaučiu nusivilimo neiššovęs visai ar tik minimaliai pasišaudęs.

 

Taip pat atsiprašau už vieno patrulio sufailinima dėl mano kaltės. Išvadas padariau, todėl tai nepasikartos :)

 

P.S. briefingas buvo tikrai puiki mintis, kuri tikiuosi bus plėtojama toliau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pat atsiprašau už vieno patrulio sufailinima dėl mano kaltės. Išvadas padariau, todėl tai nepasikartos :)

 

P.S. briefingas buvo tikrai puiki mintis, kuri tikiuosi bus plėtojama toliau.

 

Nieko tu nesufeilinai - nusiramink. Tiesiog reikia savo galva orientuotis - kai pradejom mastyti gi pats matei, kad ne ten turejo ta siena praeit. ;) Viskas normaliai.

 

Kas del kritikos organizatoriams ir mokymosi is klaidu - chebra, jau uzkniso tos "predjavos" "O tu pats surenk zaidima ir tada..." - kiek gi galima? Jei norite mokintis is klaidu, tai nebijokit KOSTRUKTYVIOS (gink dieve ne kitokios) kritikos, tuo labiau, kad kritikos tikrai nera daug ir dazniausia susijusios tik su smulkmenom - Balu zaidimai tikrai aukstumoje. Tiesa, nervintis galetu maziau, bet... ;) "As juk toks esu" Balu ©

 

Mano nuomone: Pasiruosimas zaidimui buvo geras, instruktazas - toks koks jis ir turi buti, "vaizdines priemones" - super ideja ir padarymas, zmones lipantys ant biotuliko sienu raiti ir apsikantys viska iskaitant stoga ir aplinkine teritorija - gaidys visiskas :D

 

Kas del zaidimo tempo - supjautas grybas buvo su patruliavimo keliu (xz kas ten ivyko, klaida radome mes), todel vyko ne sienos, o medziu apsauga miske. VEIKSMO trukumas musu puseje jauciamas antroje dienos puseje buvo, taciau - such is life.

 

Del geimo kaip tokio - apturejau gera savaitgali (jei ne tarnyba, buciau apturejes ir dar geresni ;) ), susitikau kruva senu gerai pazistamu veidu, pasaudziau, pazvengiau - viskas ok. Vienintelis minusas man uzkliuves - paskutinis sturmas nutrukes vidury visko - prispaude mus tie nieksai serbai buvuo kapitaliai, idomu buvo pasiziuret, kuo tas veiksmo filmas baigsis ;)

 

Ka norejau issakyti organizatoriams, issakiau vietoje. Kas del "vaiku darzelio" - na, as irgi nepasijutau maloniai, kai mane vare miegoti. Nei triuksmavau, nei geriau, atsikeliau laiku ir t.t. - kame saknys? :)

 

P.S.: Kas del alkoholio bano pries zaidimus "nemastantiems" - chebra, kiek si karta buvo negalinciu zaist arba besielgianciu neadekvaciai zaidime? Man neuzkliuvo nei vienas. Eilinis irodymas, kad reikia ne grieztesnio sauso istatymo, o grieztesnio "face controll" ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Video is geimo.

Medziaga raw formate, niekas neiskarpyta. Daug klipu, nes kas kart paspaudus pauze sukuriamas naujas failas.

Jeigu kas nors nores panaudoti medziaga klipo kurime - i sveikata, autorines teises dovanoju. Tik prasymas - prirasykite pabaigoj padeka operatorei Jigga'i. ;)

 

http://depositfiles.com/files/skt6u1676

 

Seedinsiu iki 22-23 siandien. Veliau jau patys kaip nors. Enjoy...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

P.S iš mūsų komandos aš ir dar vienas kolega parsivežėm erkių , bet kolkas tfiu tfiu tfiu atrodo , kad jos nepiktybinės. Pasitikrinkit visi :)

 

Laukiam , tolimesniu žaidimų .

 

DĖMĖSIO

 

Aš taip pat parsivežiau erkę, bet kolkas irgi atrodo kad nepiktybinę, bet mano draugei šiandien diagnazavo Laimą, nors ji net miške nebuvo. Lieka tikimybė, kad nuo manęs galėjo perlipt, nes miegam kartu Nuotrauka

Taip kad, tie kas turėjo įkandimu ir kas neturejp atidžiai stebėkit savo sveikatą ir reakokit į pokyčius.

Laimo pagrindiniai požymiai panašus į gripo, įkandimo vietoj atsiranda saulės formos dėmė. Jei įtarinejate, geriau pasikonsultuoti su gydytojų.

Sveikatos visiems, orgams padėka už nuostabų milsimą.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...