Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Is kur gauti topografiniu zemelapiu


Saintas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Kadangi su plt failais nieko gero nesigavo, padariau naujai jpeg formatu, nespalvota ortofoto, spalvota orto foto (bendras poligono vaizdas + suskirstyta 7 sektoriais) , mastelis nevisur islaikytas, yra salygines koord sist. gridas, atstumas tarp grido 50 m , norintieji- PM

 

zip file 0.99 mb

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...
  • Atsakymus 61
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Skeptiks supratau prikola, bet gal kiek geresnes kokybes.

Deja, nebeturiu ;)

 

Turejau 84 metu artileristu topografinius zemelapius JPEG formate. Lietuva ir Kaliningrado sritis... MIelai dar karta isirasyciau - mano paties kompakto nebenuskaito niekas... Net su labai gerais akiniais :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pas save radau štai ką:

lithuania.soviet.military.maps

Topografinis Lietuvos ?em?lapis M1:100 000

I?leistas 1988m. (duomenys 1985m.)

366MB, jei kam reiks - galėsiu atsiūst.

 

Linksma lietuviškus vietovardžius kirilica skaityt :].

 

 

(maža iškarpa iš vieno kvadrato)

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...

seip pas mane yra keli zemelapei, bet nelabai skautau kad jie cia labai reikalingi, semelapis reikalingas kordinaciu nustatymui, orentuotis vietoveje, marsrutam sudarinet kai i zvalgybos patruli varai ir t.t., kam jis reikalingas situose zaidimuose net neisivaizduoju :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

seip pas mane yra keli zemelapei, bet nelabai skautau kad jie cia labai reikalingi, semelapis reikalingas kordinaciu nustatymui, orentuotis vietoveje, marsrutam sudarinet kai i zvalgybos patruli varai ir t.t., kam jis reikalingas situose zaidimuose net neisivaizduoju ;)

Pats ir isvardinai kam jis zaidimuose reikalingas :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na nori pasakyti kad sitie zaidimai vyksta labai dideliam plote kad net reikalingas zemelapis??? ;)

o kiek zaidimu ir kokiuose esi pats dalyvaves?

man asmeniskai ir daugumai kitu reiklaingi zemelapiai. jei tu pazejes i teritorija, kad ir vismaliuku, galesi man konkreciai nuskyti kurioj tu vietoj bet kuriuo momentu esi, tada tau tikrai nereikia zemelapio, bet jeigu pradesi: nu as ten kur buvom susitike, kai puole mus melinieji, na prie garazu, is kitos puses. zinant bent jau koordinates ar kvadrata zymiai lengviau susirasti savus ar priesa.

jeigu zinai is kur gauti zemelapiu tai parasyk priesingu atveju - netersk forumo!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

o kiek zaidimu ir kokiuose esi pats dalyvaves?

man asmeniskai ir daugumai kitu reiklaingi zemelapiai. jei tu pazejes i teritorija, kad ir vismaliuku, galesi man konkreciai nuskyti kurioj tu vietoj bet kuriuo momentu esi, tada tau tikrai nereikia zemelapio, bet jeigu pradesi: nu as ten kur buvom susitike, kai puole mus melinieji, na prie garazu, is kitos puses. zinant bent jau koordinates ar kvadrata zymiai lengviau susirasti savus ar priesa.

jeigu zinai is kur gauti zemelapiu tai parasyk priesingu atveju - netersk forumo!

aisku zinau gi rasiau pas mane keli yra, buten topografinei zemelapei, skirti topografijai ;) , na tai apie koki mes polta kalbam jei galima paklausti?
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

aisku zinau gi rasiau pas mane keli yra, buten topografinei zemelapei, skirti topografijai ;) , na tai apie koki mes polta kalbam jei galima paklausti?

aktualiausia butu klaipedos siauliu, taurages, vilniaus bei aplinkiniai plotai.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

aktualiausia butu klaipedos siauliu, taurages, vilniaus bei aplinkiniai plotai.

na na turiu kairiu poligono 1:50000 ir 1:25000, pac daug vaikstau ir galiu pasakyti kad jau dabar tai yra labai seni zemelapei, nes buna kartas sunku surast koki taska, vietove pasikeitus :) , bet kol nera is ko rinktis naudojames tuom ka turim ;) , ai dar yra palangos :), ai pasirodo dar ir pabrades yra :D
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 years later...

Tykejausi sitame skyrelyje rasti Vismaliuku zemelapi , radau kitur kur kas pasidalino.

 

Tik va paskutinio zaidimo metu sunkiai susigaudziau kur kokie objektai (senas mertvekas, gelezinkelis, radio taskas, baze , 6 namukai ,garazai sankryza... ...........seni zaidejai tikrai jau zino kur kas ir siuos zargonus - gal kas gali paikslinti objektu buvimo vietas, kur kas vyksa :)

 

Taipogi ( 12h ) vieni teige nuo pagrindinio ivaziaimo buvo 12, o kiti teigia nuo mertveko - tai kaip is tiesu yra? Nes gavosi taip kad priesai mus uzpuole is uz uznugario :D nes ne tas valandas pasake :P

 

Imetu zemelapi ir pvz.... kaskur maciau bet neberandu kaskas jau tai yra padares. bet ten be legendos - tik numeriai objekto.

 

Aciu uz pagalba ......... manau pravers ne tik man

 

(airsoftgun Paieskos sistemoi - rinkau , map , zemelapis, vismaliukai, tai ka radau ta... )

 

Noriu padekoti Lapinui uz gera darba radio priemonemis, greita informacijos tiekimas ir atnaujinimas kur kas :) priesu judejimas ir draugiskos pajegos. Kiek deziu turim ir kiek dar ieskom :)

Vismaliukai.jpg

patikslinti pvz.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

FURA iskele tikrai aktualu klausima, as pats vismaliukuose zaidziau ne viena karta, bet kur tas senas mertvekas taip ir nezinau... siuo klausimu gal organizatoriai galetu pagelbeti, ikelti zemelapi su pastabom kaip pvz furos pasiulitas, manau butu aktuolu ne tik man

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 months later...
  • 2 years later...

Aš savo topografinį žemėlapį pirkau http://www.mapshop.lt/index.php?mact=Products,cntnt01,default,0&cntnt01sortby=product_name&cntnt01sortorder=asc&cntnt01detailpage=produktai&cntnt01pagelimit=7&cntnt01cd_origpage=16&cntnt01parent=127&cntnt01hierarchyid=127&cntnt01returnid=16&advanced=1&search_by_group=123&search_by_t123=127 iš čia, kai gavau aš savo žemėlapi impregnavau nuo drėgmės. Kas norėtų visos Lietuvos topografinių žemėlapiu rašykit į PM savo gmail ar kitoki el. paštą atsiūsiu jums visa arhyva, bet yra vienas (-) jie yra rusiški  :wacko:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...