Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Naujo pistoleto pirkimas


bobinux
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Visų pirma esu naujokas airsoft'e, spėjau jau susipažinti su taisyklėmis ir teorija apie ginklus įvairius, ir nusprendžiau pradžiai nusipirkti pistoletą (ko gero, kad pirksiu du), todėl norėjau paprašyti jūsų pagalbos ir pasidalinti patirtimi dėl įvairių. Šeip norėčiau pirkti Kaune nes arčiau važiuoti man, bet nepatingėčiau važiuoti ir į Vilnių. Esmė ta, kad norėčiau pagrinde ginklo pagal kainą/kokybę(200-500 Lt), pliusas būtų sunkesnis (nebūtinai metalinis) ir, kad su duslintuvu (nebūtina žinoma). Nežinau, kodėl bet esu nusistatęs pirkti iš AIC, bet jei geriau iš airsoftas.lt sakykite tuomet. Beje šeip turiu iš anksto nusižiūrėjes modelį GNB MK23 ASSASIN (patiko išvaizda ir kaina, bei galia, bet skaičiau nelabai realistiškas rankose (neskaitant, kad GNB). Taigi tai tiek, laukiu patarimų ir pasidalijimų bendra patirtimi? Beje planuoju pirkti pavasario gale, kadangi su draugu norime vasarą "pakovoti" senoje gamykloje (puiki vieta airsoft CQB žaidimui, nes daug priedangos).

P.S.: Tikiuosi čia yra trumparegių nes norėčiau žaisti su akiniais, bet be kaukės, gal būtų įmanoma dėvėti šiuos akinius ant viršaus UVEX I-vo

Iš anksto ačiū ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Visų pirma esu naujokas airsoft'e, spėjau jau susipažinti su taisyklėmis ir teorija apie ginklus įvairius, ir nusprendžiau pradžiai nusipirkti pistoletą (ko gero, kad pirksiu du), todėl norėjau paprašyti jūsų pagalbos ir pasidalinti patirtimi dėl įvairių. Šeip norėčiau pirkti Kaune nes arčiau važiuoti man, bet nepatingėčiau važiuoti ir į Vilnių. Esmė ta, kad norėčiau pagrinde ginklo pagal kainą/kokybę(200-500 Lt), pliusas būtų sunkesnis (nebūtinai metalinis) ir, kad su duslintuvu (nebūtina žinoma). Nežinau, kodėl bet esu nusistatęs pirkti iš AIC, bet jei geriau iš airsoftas.lt sakykite tuomet. Beje šeip turiu iš anksto nusižiūrėjes modelį GNB MK23 ASSASIN (patiko išvaizda ir kaina, bei galia, bet skaičiau nelabai realistiškas rankose (neskaitant, kad GNB). Taigi tai tiek, laukiu patarimų ir pasidalijimų bendra patirtimi? Beje planuoju pirkti pavasario gale, kadangi su draugu norime vasarą "pakovoti" senoje gamykloje (puiki vieta airsoft CQB žaidimui, nes daug priedangos).

P.S.: Tikiuosi čia yra trumparegių nes norėčiau žaisti su akiniais, bet be kaukės, gal būtų įmanoma dėvėti šiuos akinius ant viršaus UVEX I-vo

Iš anksto ačiū ;)

 

pagal tavo sprendima iskart matos kad esi naujokas ir drisciau abejot ar spejai susipazint su cia talpinama info, kadangi visur vienareiksmiskai skelbiama kad su pistoletu nepakovosi (nesvarbu viena ar kelis ju turesi...) siulymas nepatinget ir apsilankyt skirtingose parduotuvese kad realiai paciupinetum ka ketini pirkt. aisku iki to turetum susidaryt savo nuomone apie tai ko nori ir tikies...plasmase niekuomet neatsvers metalo, o bazinej komplektacijoj duslintuvo tikrai nebus...( kam jis reikalingas, turbut zinoma tik tau paciam....) perziurejus rinkos pasiula siuo metu 500 lt yra nemazi pinigai tad iamnoma kesintis i gan nebloga aeg tad dar pagalvok iki to pavasario... akiniai pagal kaina ir kokybe tikrai geri, isties nemaza dalis sio hohio entuziastu ar megeju juos naudojo ar tebenaudoja...
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei nori pistoleto apsilankyk www.ttcentras.lt, ju treniruotej gali paciupineti ne tik tuos modelius kurie yra aic ar airsoftas, bet ir kitokiu modeliu... bus lengviau apsispresti, o kad CQB galima ir su pistoletu tai faktas, AEG nelabai tinka, jau geriau GBBR ;)

 

paslaugos kaina 20 lt/val :D
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pazystamas jausmas :D Po ilgu bemiegiu naktu prie tokiu pirmo asmens saudykliu kaip Hitman ar Splinter Cell ir as buvau susiviliojes siuo ginklu su duslintuvu :) Seip saunuolis kad nepuolei aklai pirkt ir vis delto nusprendei pasiteirauti, kadangi skubotos investicijos Airsofte gali ir neatsipirkti. Apsizvalgyk kiek siame forume pardavineja ivairiausiu ginklu. Kai kurie susizavi pvz snaiperiniais ginklais, nusiperka, isbando ir supranta kad tai istikruju ne jiems. Todel siuo atveju pilnai sutikciau su go GERMANY!!! issakytu pasiulymu apsilankiti skirtingose parduotuvese, paciupineti ginklus, pasitarti.

 

Daznas dalykas kurio naujokai neisisavina, yra tai, kad jei ilgainiui bandysi stoti i kuria nors komanda, turesi isigyti butent tos komandos naudojamu ginklu replikas ir ekipuote. Taigi pasidairyk kurios pajegos tave domintu ir neskubek su pirkiniais.

 

Man asmeniskai smagiausias ginklas (is pistoletu) vistiek yra GBB Glokas :) Nuostabus ginklas. Vien slankiojanti spina kiek dziaugsmo dauda :D

 

Pats esu trumparegis, tad del akiniu gali pasiskaitinet forume - yra ivairiausiu nuomoniu. Ir velgi teks ieskotis patogiausio varianto paciam. Sekmes.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labai visiems aciu :)

go GERMANY!!!

Tiesa sakant as galvojau apie Tokyo Marui M14 vietoj pistoletu, bet visa esme pinigai, pistoletai nebrangus ir iseitu keli, juolab kad noriu su draugu vasara dviese ismeginti, bet seip irgi mastau ar visgi negeriau nuspirkti viena rimta negu du zaislus, pats manau M14 suteiktu daugiau dziaugsmo, nes labiau patitku snaiperiu zaisti ir gana taiklus esu, ketinu rimtai pasvarstyti del pasirinkimo, o del tu akinių, ar man išeitų juos dėvėti po apačia dar dėvint ir paprastus (labai plono rėmelio).

Uzzi

Ginklo su duslintuvu noriu ne del vaizdo :), bet del to, akd jie galingesni kiek teko ziureti aprasymus, bet visgi supratau, kad jeigu perki rimciau tai ir reikia pirkti AEG, dekui.

P.S.: Duslintuvas is tiesu nelabai ta efekta turi savo, nes kiek girdejau pistoletu ivairiu suvius, jie labai tylus :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labai visiems aciu :)

go GERMANY!!!

Tiesa sakant as galvojau apie Tokyo Marui M14 vietoj pistoletu, bet visa esme pinigai, pistoletai nebrangus ir iseitu keli, juolab kad noriu su draugu vasara dviese ismeginti, bet seip irgi mastau ar visgi negeriau nuspirkti viena rimta negu du zaislus, pats manau M14 suteiktu daugiau dziaugsmo, nes labiau patitku snaiperiu zaisti ir gana taiklus esu, ketinu rimtai pasvarstyti del pasirinkimo, o del tu akinių, ar man išeitų juos dėvėti po apačia dar dėvint ir paprastus (labai plono rėmelio).

Uzzi

Ginklo su duslintuvu noriu ne del vaizdo :), bet del to, akd jie galingesni kiek teko ziureti aprasymus, bet visgi supratau, kad jeigu perki rimciau tai ir reikia pirkti AEG, dekui.

P.S.: Duslintuvas is tiesu nelabai ta efekta turi savo, nes kiek girdejau pistoletu ivairiu suvius, jie labai tylus :)

 

 

Žinai, kiek apie naujokus išankstinių nusistatymų yra, tiek ir patvirtinai savo temoje. Sveikinu :D

 

P.S.: 18-os irgi nėra.... 100 proc.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

P.S.: Tikiuosi čia yra trumparegių nes norėčiau žaisti su akiniais, bet be kaukės, gal būtų įmanoma dėvėti šiuos akinius ant viršaus UVEX I-vo

 

Esu akiniuotis bei airsoftui naudoju tavo minėtus UVEX ir galiu pasakyt kad kad ir kokie plonyčiai remeliai bus jie niekaip netiks po UVEX'ais. Jie yra per daug lenkti nei kad būna dioptriniai akiniai.

Variantai yra du: arba linzės, arba kažkas panašaus į GUARDER C3 ar C2 į kuriuos galima įstatyti linzes su dioptrijomis

Tiek iš manęs.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš mintyse jau skaičiuoju, kad rudeniop visi snaiperiai, kurie susipirks vasarop ginklus, rudenį juos pardavinės jau su 50 proc. nuolaida, nes norės normalaus AEG'o. LOL ;]

 

Visų pirma - koks tavo amžius?

 

Visų antra, parduotuvėje tau neparduos jeigu neturi18. Jeigu parduos, būk sąžiningas informuok apie tokius "pardavėjus".

 

Jeigu ketini rimtai užsiimti airsoftu yra keletas standartinių patarimų, kurie yra patikrinti:

 

- išsinuomok su draugu per kurį nors geimą. Pajausi kas ir kaip. Patikėk pravers. Savo kailiu patyriau, kad gali sutaupyti 400 litų ;]

- nepirk snaiperio, nes geras snaiperis, kuris geba kažkur nusviesti šratą - 2500 Litų jeigu ne daugiau.

- mano asmeninis siūlymas - gali nusipirkti naudotą kažkurį, kuris tau patiks poto kai pasinuomosi. galėsi parduoti ir mažiau prarasi, kai jausi kur link lenki pataupysi ir įsigysi geros kompanijos ginklą ;]

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pistoletas yra antras ginklas. cia vienareiksmiai. Kas del snaiperio siulau chebros paklausyt ir is pradziu pabandyt kas labiau prie sirdies. Pats esu snaiperis ir pozicija sia pasirinkau todel kad esu buves snaiperis. Galiu pasakyt viena: jei nori pakariaut rimciau eik i sturma. Ten judesys, kova, azartas. Tai reiskia kad reik tau aeg'o. Forume manau rasi normalu aeg'a uz 500. taigi.... O snaiperis - tai medziokle, darbas "solo", veiksmo minimaliai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau tu labai jau siaurai žiūri į ginklo pirkimą ir mano manymu patirsi nuostolį. 1 vs 1 su pistoletais po kelių pasišaudymų nusibos ir norėsis nuvykti pažaisti didesnėse kompanijose. O va čia ir prasidės problemos. Su 2 pistoletais nelabai ką ir padarysi lakstydamas miške. Įdomu ar ne jis šios minties įkvėpėjas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

paslaugos kaina 20 lt/val :D

 

Skrega :D

 

Per visas miesto/kelių miestų parduotuves (ypač tas, kur amžinai nieko neturi vietoje) lakstyti, prašinėti "pačiupinėti", ir bandyti susidaryti įspūdį apie pistoletą net nemačius, kaip jis šaudo aišku bus "pigiau ir tikslingiau" :lol:, nei vienoje vietoje ne tik pačiupinėti, bet ir išbandyti daugumą rinkoje esančių pistoletų, gauti naudingų patarimų pistoleto pasirinkimo ir eksploatavimo klausimais, o esant noro - ir iškarto įsigyti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz patarimus ir info, kuri laika masciau apie AEG ir svarsciau apie CA G36C ir TM AEG P-90 TR silencer, jeigu reiketu rinktis viena is dvieju kuri patartumete? Butu gerai isgirsti atsiliepimu ypac is tu kurie yra naudojoje butent kazkuri is siu ginklu. Gal zinote geresniu G36C modeliu nes esu sio ginklo gerbejas :)

 

Zinute neatitinka temos "Naujo pistoleto pirkimas"! Saityk foruma! Ten tikrai daug info ir apie G36 ir apie kitus ginklus! -TK-

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Sveiki, meginsiu paklausti i tema. Ka manot apie m9 gbb be blowback'o, kiek jame galios ? Nes galvoju ar patenkintu jis mano poreikius. Noreciau isigyt daugiau galios turinti gbb pistoleta, tam skirciau nuo 200 iki 300 Lt

 

Šūdas, subyrės po max 500 šūvių, ir taip daugiau remontuosi, nei šaudysi. Pasižiūrėk skelbimuose čia normalų GBB. Galia pistoletui paskutinėj vietoj.

 

Jei nori pistoleto, kuriuo šaudysi, o ne keiksiesi, kad nešaudo - kainos nuo 400 į viršų, WE arba Tokyo Marui produkcija.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...