Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

TRAKAI 2010 11 7


botanik
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Kadangi Miaska primine apie langs tai pridursiu, kiek esu zaides CQB tai modifikuoti aplinkos negalima, tai reiskia , kad uzdarytu langu, atidaryti/isdauzti negalima, atidarytu langu, uzdaryneti, taip pat negalima, ko siame zaidime buvo sekmingai nesilaikoma.

 

Šį tą kritiką dėl langų prisiimu aš. Nes aš buvau tas žmogus, kuris ginklinės pastate pirmas išdaužiau langą, o po manęs pamatę nuomininkai pakartojo tą patį. Esu dar naujokas, todėl tiesą pasakius nežinojau kad to daryti negalima. Esu prieš tai dvejuose žaidimuose (Utenoje "10 Gramų" ir dar kažkokiame) matęs kaip tai daro kiti žaidėjai, Utenoj tai iš vis ten kas antras juos daužė, todėl net minčių nekilo, kad to daryti negalima. Esu kaltas, atsiprašau, tai daugiau nepasikartos :blush:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 210
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kadangi jau pradėjom vieni kitiem reikšti pastabas, pabandysiu ir aš išsakyti savo nuomonę.

Esam laisvai samdomi ir kovojom žaliųjų pusėje. Per jųsų minėtą paskutinį priešo puolimą prieš pat pietų pertrauką, mes keturiese atsidūrėme priešakinėje linijoje. Pamatę link mūsų artėjančius SSus su skydais, Raconus ir visusus kitus viso apie 30 žmonių, sugulėme į duobes. Kadangi aš buvau pirmoje duobėje, tai įvykus kontaktui man teko garbė pirmam iš musiškių žūti prieš tai pasiguldžius 5-8 priešus. Kadangi mūšis vyko iš 3-5m nuotolio, tai ir su priešu nušauti gulėjom petis į petį. Per pusmetrį gulintis nušautas priešas pasakinėjo už skydų likusiems draugams, kad priešas guli duobėse. Manau tai jau rimtas taisyklių pažeidimas. Nušauti juk nekalba.

Visada manėme, kad mes, laisvai samdomi ir už pinigus parsiduodantys kariai, neturim disciplinos:) ir su pavydų žiūrėjome į vienodomis uniformomis ir ginklais komandose kariaujančius karius. Pasirodo iš tos pačios mėsos ęsam.

 

Organizatoriams didėlis dėkui už superines vietas ir užduotis. Dalyvavom jūsų mūšyje Birštone. Kuo toliau, tuo geriau. Granatas išbaigėm visas:) Lauksim sekančių mūšių. P.S. kadangi teko garbė mūšio metu pagloboti mergaitę (šios vietos sąvininkės dukrą), gavom pakvietimus į sekančius mūšius. Savininkė sakė kad jūsų(orgai), taip lengvai nepaleis ir privers dar suorganizuoti ne vieną mūšį čia. Lauksim

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del dar keliu zaidimu sioje vietoje tai labai gera naujiena :) del aplinkos keitimo garbes zodis nezinojau tokios taisykles. Nors nieko tokio nedariau siame grajuje, bet Birstone leidus orgams puolimo metu lupom lentas kad patekti i rusi. Manau ateiciai tai reiktu numatyti instruktaze arba legendoje. Tada isnyks bent dalis pretenziju :) o siaip viskas buvo cool:) gerai pasipliekem :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Šį tą kritiką dėl langų prisiimu aš. Nes aš buvau tas žmogus, kuris ginklinės pastate pirmas išdaužiau langą, o po manęs pamatę nuomininkai pakartojo tą patį. Esu dar naujokas, todėl tiesą pasakius nežinojau kad to daryti negalima. Esu prieš tai dvejuose žaidimuose (Utenoje "10 Gramų" ir dar kažkokiame) matęs kaip tai daro kiti žaidėjai, Utenoj tai iš vis ten kas antras juos daužė, todėl net minčių nekilo, kad to daryti negalima. Esu kaltas, atsiprašau, tai daugiau nepasikartos :blush:

 

 

Super , matau auga sazininga karta, tikrai pagarba uz prisipazinima.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau arsius debatus, ir galvoju, kad atejo laikas pasisakyti ir man :D

 

Pradesiu padeka organizatoriaums uz zaidima, vieta smagi, nuliudino tik zaidimo pradzioje, zaliuju nesilaikymas stop juostu, ko pasekoje, NATO pajegos buvo isrukytos is trecio auksto, kada priesas pakilo per elevatoriu, papraciausia imatydami uzrasa "atsargiai pavojinga" tu patalpu net nestebejome, bet ir nors is ten ugnis vedama negalejo buti, saziningai zuvome ir palikom posta...

 

Antras pastebejimas, tai granatu kiekio ribojimas i nustatyta granatu kieki zaideju, nes jei artejam prie realybes, ka daugelis mini, tai turet su savim toki granatu kieki (ypac kai metydavo zalieji i musu pozicijas), tai atrode kaip krusa :D pagalvojus logiskai, nemanau kad karys i musio lauka su savim tasytu granatu deze, kuri svertu ~30kg. Mano nuomone, ivedus granatu skaiciaus ribojima zaidejuj, isvengtumem "granatu lietaus" fenomeno, nes zaidejas labiau galvotu kada ta granata verta panaudoti, o ne tiesiog svaidytu turiams 30 granatu pounche kaip sakant "na leva i na prava", tas butu labai logiska mano nuomone.

 

Trecias pastebejimas, tai zaidimo pabaigoj, kuomet zalieji neatakavo is pastato megindami atstumti NATO pajegas, ir jiems organizatoriai atvere vartus i musu saugomu raketu puse, ir poto stovedami "mertvekia" atejus kolegoms saugojusiems raketas, suzinojom kad ten jau seimininkauja Zalieji, ko ir nuejom ju ismusinet nesuvoke kaip jie ten atsirado, nes pro musu ginamas pozicijas niekas isju neprasimuse (poto suzinojom apie atdarus vartus).

 

Ketvirta, tai aciu SS uz morale zudanti ginkla :)) tikrai ispudingas zaislas :) ir pirmas suvis tiesiai i antro auksto langa, vertas medalio :)

 

Penkta, Backa, su visa pagarba, bet ar tu atvazeves i svecius dauzai langus, ar sveciai atvaziave pas tave tai daro?? Jeitai daret Utenoje, nereiskia kad tai galima daryti cia...pries darant reikia atsiklausti orgu,nes nors pastatas ir apgriautas, bet tai nereiskai, kad ji reikia sugriauti dar daugiau, biskyti apsurdiskas poziuris...

 

O pabaigai, tai dar karta atiduosiu pagarba zmonems ant stogo, nebijantiems bb's "balionu" debesies paleistu didelio burio zmoniu, ir toliau su ta pacia jega atsisaudanciu ir atsimetanciu granatom :D

 

Taip pat dekui NATO puses kovojusiems kolegoms uz kompanija, dekui priesininkams uz grazia kontra ataka prie raketos :)

 

Ir maziukas P.S. jei kas nors issizeis nuo tokio mano rasinelio, tai tas is mano puses planuota nebuvo, cia jau "pabocnij efekt" :))

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

AS dar trumpai. Kaip suprantu zaidem MATRICOJE. Visi praejimai, takai buvo savavaliskai arba specialiai keiciami...

Dziaugiuos kad tiesiog nedingo pastatas koks nors, ir neatsirado dar kazkas.

Man tai nepatinka :P :angry:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na situacija su racija tai taip gavosi, nes orgai nepranese apie mertveku pasikeitima ir mes jau kaip ir turejome buti zaidime, kaip liepe pereiti i kita mertveka, galejome jus susaudyti i nugaras, bet kolega tiesiog perspejo saviskiu. na gavosi negerai tai musu kalte, bet ir orgai neturetu taip daugiau daryti, mertvekai turi buti visam laikui arba perspeti is anksto.

o kelelga VITARAS, tai yra tas zmogus kuris klojo NATO karius visiskai ignoruodamas dar 5-6 saudanciu bbsus, i jus tamstele turejau paleisti virs 100 bbs, priejas vos per keleta metru, nes jus gi nejauciate, ir dar turite nachaliskumo kalbeti apie taisykliu pazeidimus. labai dziaugiauosi, kad bent pasislepes uz ekrano tapote drasus ir prisipazinote, kad tai tas naglumu stebinantis zaidejas esate JUS VITARAS.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na situacija su racija tai taip gavosi, nes orgai nepranese apie mertveku pasikeitima ir mes jau kaip ir turejome buti zaidime, kaip liepe pereiti i kita mertveka, galejome jus susaudyti i nugaras, bet kolega tiesiog perspejo saviskiu. na gavosi negerai tai musu kalte, bet ir orgai neturetu taip daugiau daryti, mertvekai turi buti visam laikui arba perspeti is anksto.

o kelelga VITARAS, tai yra tas zmogus kuris klojo NATO karius visiskai ignoruodamas dar 5-6 saudanciu bbsus, i jus tamstele turejau paleisti virs 100 bbs, priejas vos per keleta metru, nes jus gi nejauciate, ir dar turite nachaliskumo kalbeti apie taisykliu pazeidimus. labai dziaugiauosi, kad bent pasislepes uz ekrano tapote drasus ir prisipazinote, kad tai tas naglumu stebinantis zaidejas esate JUS VITARAS.

 

Na dėl mertviakų pasikeitimo dabar bijau suklysti jei ką pataisykit mane, bet orgai pranešinėjo žmonėms ir kai jūs ėjot pro mus aš pasakiau jūsų mertviakas jei ką pasikeitė, bet dėmesio buvo nulis, keli žmonės sureagavo, bet manau čia ne esmė. Na situaciją išgvildenom ir manau pykčių vieni ant kitų nelaikysim ir gyvensim taikoje.

O šiaip dar kartą visiems ačiū už tikrai gražias akimirkas ir laukiam nuotraukų :rolleyes:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vieta liuks, zaidimo scenarius taip pat. Kaip pirmas blynas manau neblogas. Reikia surinkti, susisteminti kritika, padaryt pataisymus, ir vaziuot toliau.

Dauguma atveju turiu prisidet prie kritikos, nes visa zaidima praktiskai tik stebejau. Miaska beveik viska issake.

Nepaisymas saudymo viduje taisykliu, langu dauzymas, akivaizdus maklaudavimas - iprasta.

 

Manau sitai baigsis tada, kada baigsis bunkerines detuves visuose zaidimuose ever.

O gudruciai, kurie "prisiduoda" su mechaninem, o realiai zaidimo metu isideda bunkeri - metami is zaidimo.

Tai sukontroliuot nera sunku. Yra negyncitinos reputacijos zaideju, orgai savo nuoziura jiems isduoda igaliojimus, ir "slapto GM" kortele.

Kad tai efektynga, ne karta maciau savomis akimis.

Reziumuojant, manau geriau maziau zaideju, brangesnis zaidimas (pvz kad ir 10-20 LTL) bet kokybe geresne.

Tie, kas nori pasifragint, manau visuomet tam ras galimybe Vismaliukuose ar pan.

 

Is NATO puses manau klaida buvo tai, kad neissirinkom kordinatoriaus (vado), tad dauguma musu veiksmu buvo kordinuojami belekaip.

Veliau savo iniciatyva "tapau" vadu :D Gaila, per velai.

Del to perveliai suzinojau situacija su kitais objektais.

Manau tai reikalynga padaryti pacioje pradzioje, orgai turetu duot siek tiek laiko rikiuotei, ir apziuret siuo atveju pastataus.

Turedamas siek tiek laiko, manau buciau sustigaves gynyba taip, kad ne pele nosies neikistu.

 

Na ir svarbus momentas - drausme. Jos deja truksta, o airsofteris - ne mano pavaldinys, priverst ji daryt tai ka reikia, o ne tai ka jis nori visu labui sudetynga.

Jeigu ateity tektu imstis siu pareigu, noreciau, kad butu laikoasi tos sistemos, kuri buvo sekmyngai panaudota AFGAN WARS pavasari.

Man neteko ne suvio paleist, sazinyngai dyrbau stabe, ir rezultatas manau visus tada tenkino.

 

Su pagarba Vytenis

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

15m 200m/s? ei xebra kurioj vietoj tai buvo? neriebinam:) buvau miske pririnkau 10 kibiru baravyku:) poto pagavau lydeka 25kg:) lt stilius :) neriebinam:) suprantu kalbant apie stoga. pirma kontakta dariau is 100 metru. poto 60 metru i andriuxa ar tolika ten as jumis maisau :) respektas del trajektorijos gestu:) kadangi teritorija buvo maza naudojau 0.29g pilnai suprantu kad ir galejau nepataikyt is tokio atstumo nes labai stipriai sratas praranda greiti. poto dajudejom su skydais iki tvoros beveik 35-30m iki batios paleidau kelis suvius. negaliu tvirtint ir guldyt galva kad pataikiau nes pramusinejau pro tvora ir patys buvom stipriai uzpilami. o xebra 15m???? tai cia net aklas pataykyt o priesas iseitu nori nenori skausmas butu patiketik. reziume zaidime buvo didziulis organizuotumo bardakas. galbut perdidele teritorija ant tiem mases. del draudziamu teritoriju tai kaip snaiperis galiu patvirtint nes puikiai matesi zmones vaiksciojantys po kamperius kuriuose vaiksciot buvo draudziama. siek tiek negrazu bet kare kaip sakant visos priemones pateisinamos??? :) as asmeniskai apturejau nebloga geima, tikejaus blogiaus turint omeny mano snaiperio pozicija ir kokia nedekinga teritorija man buvo. aciu orgams uz idomia teritorija kas keisciausia uz leidima granatu ir dumu :) uz skaitau ant +10 :) SS granamiotas tai visiskas killas pizdiec nesikeikiant ant tiek efektyviai atrode kad ... minimum dar 5 keiksmazodziai :)

 

reziume 7/10

 

p.s. batios rpk tai nu i nafik :D monstras :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi jau pradėjom vieni kitiem reikšti pastabas, pabandysiu ir aš išsakyti savo nuomonę.

Esam laisvai samdomi ir kovojom žaliųjų pusėje. Per jųsų minėtą paskutinį priešo puolimą prieš pat pietų pertrauką, mes keturiese atsidūrėme priešakinėje linijoje. Pamatę link mūsų artėjančius SSus su skydais, Raconus ir visusus kitus viso apie 30 žmonių, sugulėme į duobes. Kadangi aš buvau pirmoje duobėje, tai įvykus kontaktui man teko garbė pirmam iš musiškių žūti prieš tai pasiguldžius 5-8 priešus. Kadangi mūšis vyko iš 3-5m nuotolio, tai ir su priešu nušauti gulėjom petis į petį. Per pusmetrį gulintis nušautas priešas pasakinėjo už skydų likusiems draugams, kad priešas guli duobėse. Manau tai jau rimtas taisyklių pažeidimas. Nušauti juk nekalba.

Visada manėme, kad mes, laisvai samdomi ir už pinigus parsiduodantys kariai, neturim disciplinos:) ir su pavydų žiūrėjome į vienodomis uniformomis ir ginklais komandose kariaujančius karius. Pasirodo iš tos pačios mėsos ęsam.

 

Organizatoriams didėlis dėkui už superines vietas ir užduotis. Dalyvavom jūsų mūšyje Birštone. Kuo toliau, tuo geriau. Granatas išbaigėm visas:) Lauksim sekančių mūšių. P.S. kadangi teko garbė mūšio metu pagloboti mergaitę (šios vietos sąvininkės dukrą), gavom pakvietimus į sekančius mūšius. Savininkė sakė kad jūsų(orgai), taip lengvai nepaleis ir privers dar suorganizuoti ne vieną mūšį čia. Lauksim

 

Vitarai,

Duobėje šalia tavęs "priguliau" ir aš.

Esu naujas veidas airsofte - prisipažįstu, eidamas į mertviaką "leptelėjau"...

 

DAUGIAU NEPASIKARTOS!

Pirma žaidimas - dar trūksta disciplinos.

 

simasr (kandidatas)

Saugi Sostinė

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na kolegos,pasireiksiu ir as,galbut tik prisidesiu prie savo komandos nariu ir Nato puses,Manau tas asmuo apie kuri dabar pasakysiu tikrai zino apie ka kalba,bet tikrai yra labai negrazu ir neetiska taip elgtis kada atejus,paklausiama zmogaus nick gaunamas atsakymas nax... tada dar kelis kartus perklausiamas nick pakartojamos tos pacios frazes,tada pasiuloma eiti iki organizatoriu atsakoma pasol nax.... ir sedima toliau savo pozicijoje ir nueinant man su dviem kolegom metama granata jau mirusiem ir atejusiem su liemenem paklausti nick,Zmogau jei tau nervai nelaiko kreipkis pas daktarus,o ir reiktu truputi etiketo pasimokyti,nes nachaliskai nepasakomas nick jau yra blogai,o jei jau nesutinki savo tapatybes atskleisti tai buk malonus nueik kartu iki GM ir viskas bus issiaiskinta.(labai buvo pikta,kad tokiu asmenu atsiranda airsofte,manau vertetu pasiskaityti apie akla ugni siam zmogui) Kitas momentas,zaliuju komandos karys su skydu lendantis i dydiji angara su pilnai iskistu AK buvo apsaudytas 1000kartu i ginkla,tai kur ta taisykle isgaravo pataike i ginkla jis sugedo,jei jau taisykles nera svarbios,tai bent ginko pagailek :mad: :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vitarai,

Duobėje šalia tavęs "priguliau" ir aš.

Esu naujas veidas airsofte - prisipažįstu, eidamas į mertviaką "leptelėjau"...

 

DAUGIAU NEPASIKARTOS!

Pirma žaidimas - dar trūksta disciplinos.

 

simasr (kandidatas)

Saugi Sostinė

 

"Per pusmetrį gulintis nušautas priešas pasakinėjo už skydų likusiems draugams, kad priešas guli duobėse."

 

Vitarai,

 

Tik dėl aiškumo, kiek pamenu "leptelėjau" eidamas į mertviaką, o ne gulėdamas duobėje...

 

simasr (kandidatas)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na kolegos,pasireiksiu ir as,galbut tik prisidesiu prie savo komandos nariu ir Nato puses,Manau tas asmuo apie kuri dabar pasakysiu tikrai zino apie ka kalba,bet tikrai yra labai negrazu ir neetiska taip elgtis kada atejus,paklausiama zmogaus nick gaunamas atsakymas nax... tada dar kelis kartus perklausiamas nick pakartojamos tos pacios frazes,tada pasiuloma eiti iki organizatoriu atsakoma pasol nax.... ir sedima toliau savo pozicijoje ir nueinant man su dviem kolegom metama granata jau mirusiem ir atejusiem su liemenem paklausti nick,Zmogau jei tau nervai nelaiko kreipkis pas daktarus,o ir reiktu truputi etiketo pasimokyti,nes nachaliskai nepasakomas nick jau yra blogai,o jei jau nesutinki savo tapatybes atskleisti tai buk malonus nueik kartu iki GM ir viskas bus issiaiskinta.(labai buvo pikta,kad tokiu asmenu atsiranda airsofte,manau vertetu pasiskaityti apie akla ugni siam zmogui) Kitas momentas,zaliuju komandos karys su skydu lendantis i dydiji angara su pilnai iskistu AK buvo apsaudytas 1000kartu i ginkla,tai kur ta taisykle isgaravo pataike i ginkla jis sugedo,jei jau taisykles nera svarbios,tai bent ginko pagailek :mad: :D

 

 

Iš visų įvykusių nusižengimų šiame žaidime, šitas buvo pats grubiausias... Teko garbė Ciukui kompaniją trečiame aukšte palaikyti...

Gavau ir aš granata į nugarą...

 

Nemanau, kad išdrįs prisipažinti...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Uno tikrai tikiu,kad visiems knieti suzinoti kas tai tokie,bet manau zmones patys turi tureti ryzto ir drasos pasisakyti ir pripazinti savo klaidas,ne darzelis.(aisku abejotina kad pakaks ryzto pasiviesinti,bet gal siandiena zvaigzdes palankios) :lol:

 

 

manau tokius viesinti reikia. butinai. jei taisykliu nepaiso ir dar siuntinejasi, tai butinai viesinti. Siaip ir etatiniu maklaudu skyreli sukurti galima butu. Kazkas siule. Berods Lukachenka siule toki skyreli ikurt. Nesakau kad as sventas. Gal but kada galiu ir nepajaust pataikymo. bet kas kart kai pajauciu iseinui. Siandien is savu gavau. Nato pajegu vyrai tikrai nemate. Isejau vistiek. "Friendly fire" toks pats pataikymas juk skaitosi. O del tokiu fruktu skyrelio manau visiems vertetu pagalvot. Manau padetu tokia liga isgydyti. Kaip ir maklaudavima. Ir kardo nereiketu kad maklaudams galvas kapot :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na taisykliu nesilaikymas ir ju pazeidimas buvo totalus,as asmeniskai vakar zymejau pavojingas vietas stop linija ir uzrasu,,STOP PAVOJINGA,,o sendiena pries geima sakiau,kad nedauzyt stiklu ir nevaiksciot ten kur kabo uzrasas STOP PAVOJINGA o geimo metu buvo nepaisoma jokiu uzrasu prasymo neniokot pastato.Buvo dauzomi stiklai,lipama supuvusiu elevatoriumi nuplesus uzrasa.Mes orgai nespejame visu suziuret ir negalim paskui kiekviena dalyvi vaiksciot.As kuriuos pastebejau lendancius ten kur negalima paprasiau sugryst i geimo teritorija.Zaidimo taisykles manau zino visi dalyviai todel manau kiekvieno save gerbencio ,,kovotojo,,reikalas ju laikytis,bet deje atsirado tokiu kurie savo kolegas siunte...... ir prisiziureje vakarietisku filmu buvo maklaudais.Suprantu,kad ir musu kalte,kad nesuziurejome tvarkos,bet tai fiziskai neimanoma.Pries geima kai buvo pasitinkami dalyviai prie vartu vieni suprato kaip bajeri ir pravaziavo su sypsena o kai kurie pasiule vaikinukui ir i ausi ir paciulpt..... tai manau kas tai sake pauikiai zino,va jums ir dalyviu kultura

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Savaze tu nesiteisink sitaip. Visas airsofto judejimas pastatytas ant pasitikejimo. Nors pats zaidziu nesenai bet tiek bent jau supratau. O orgo prie kiekvieno nepastatysi. Suprantu kad kazkas uzsidejes marpata isivaizduoja save "demokratijos neseju" ir is visos sirdies nekencia tu kas devi "flora" ir lygiai taip pat atvirksciai. MAn teko pakariaut abiejose pusese. Visur pasitaiko nesusipratimu. Ir orgu kiekis sito neispres. Bet kokiu atveju reikia but garbingais bent jau pries pacius save jei kitu negerbia

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O istikruju buvo taip!!!

sedziu trechiame aukste prie duru!!!saudau be jokiu akla... atbego kazkoks naujokas iskiso savo avtomata ir pasaudo... as jam pasakiau kad taip saudit negalima ir jis pabego atgal i kambari. paskui ateina trys ss-ininkai... pamate kak as artimiausias prie duru ir pradeda be jokiu paaiskinimu reikalauti mano nika!!! as trys kartus paklausiau kam reikalingas mano nikas ir po trecio karto gal ir pasakiau ka... nepanenu, bet eigu pasakiau as labai atsiprasau... bet tikrai tai ne buvo trys kartus kaip cia buvo parasyta... ir granata meto kazkas is mano nugaros... viskas!!! daugiau nebeaiskinsiu...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...