Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Diskusija del pozavimo airsofte


Alberto
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Kai kam pazistamame forume uzvire karsta diskusija del ribos tarp airsoftinio/istorinio atkurinejimo ir izeidziancio pozavimo ir apsimetinejimo.

 

http://www.militaryphotos.net/forums/showt...ch-airsofters**

 

 

Pagalvojau imesiu pas mus linka, kad pagyvinti trupuciuka musu apmirusi foruma ir padiskutuoti sia tema.

 

Kur gi ta riba, ar ji aplamai egzistuoja?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 55
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeigu, kalbeti nepaisant ameriketisko forumo. Pozavimas - rekonstrukcijos neatsejama dalys.

Nes visi mes buve ar esami, ar niekada nebusentis kariai. Mus jungia bendra ideja: airsoftas - sportas + rekonstrukcija + dragyste. Rekonstrukcija turi egzistuoti tol, kol tai idomu visiems(visai benduominei), tik nereikia listi i krastutinumus, jieskant gyvenimo joje. Manau Cekai lazda biski perlenke. Nors tai kiekvieno vidinis apsisprendimas ir jei nuo to aplinkiniams ir jiems patiems bus idomiau zaisti, kodel gi ne?

 

Krastutinumu ideja, tai ultra rekonstravimas ir siekimas priversti tai daryti kitus. Pas mus, kol kas, yra nuostabus balansas deka komandoms kurios padare puiku starta, galima ramiai bezaidziant uzaugti iki rekonstruktoriaus ligio, ligiotis i jau egzistuojancia rekonstrukcija.

Viskas pas mus gerai :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Is pradziu suzibejo lenkai, o dabar ir cekai. Man asmeniskai lenku USMC rekonstrukcija labai patiko, o pylos gavo jie uz zenkliuku ir laipsnio antsiuvu naudojima. Panasu, kad amerikieciai rimtai ziuri i sita reikala, ypac i medaliu, antsiuvu naudojima. Kad nepatinka medaliu, zenkliuku, bereciu naudojimas dar suprantu, bet lauko uniformos ir ekipuotes... as netarnaves, todel man sunku suprast. Manau, kad nera jokiu problemu atkurinet kad ir tuos pacius USMC, bet nenaudojant medaliu, apdovanojimu, laipsnio antsiuvu ir panasiai. Visi bus laimingi :D

 

As asmeniskai bandau atkurineti modernias Rusijos pajegas ir su tokiom problemom jau teko susidurt realiai. Viename is Big geimu zaidejui, gal tarnavusiam SSRS VDV (desantininkai), o gal ir ne, nepatiko (svelniai tariant), kad zaidime deviu telneska. As ir galvoju kur cia suo pakastas: gal izeidziau kazkaip ta zmogu, neuzsitarnavau tos telneshkos, tam zmogui gal brangi ji labai, o gal tiesiog neturejo ka veikti.

 

Visai kitas reikalas, jeigu zmones viesumoje apsimetineja kariais. Kazkur tam paciam militaryphotos.net buvo aprasyta, kaip airsofteriai gauna nuolaidas greito maisto restoranuose (cia JAV, Lietuvoj dar negirdejau :D ). Uz tai turetu bausti.

 

Griztant prie airsofto. Taip, mes esam sekmadieniais islendantys smikiai, vaizduojantys karius, nes tai mums yra zaidimas. Niekas nemirsta, visi grizta su rankom ir kojom. Ir mes ta puikiai zinom. 99% kariu ant musu zaidimu yra nusispjaut. Taip ir turetu buti.

 

Sulau tokia riba - apdovanojimus, paradines uniformas pasilaikyti savo asmenineje kolekcijoje ir grozetis slaptai, nes (nors gali buti ir sunku suprasti) kariams tai nepatinka.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na jei yra kas paskaito militaryphotos, tai zino koks ten poziuris i airsofterius :D

ten reaguoja lygiai taip pat, kaip pas mus i posta "man 14 metu, kur nusipirkt gbb ir ar su juo priimsit zaist"

tam net sukure jiem atskira skilti, o jei lenda i rimtas temas - banina

 

tema skaudi amerikieciams, kad kazkokie kaip pavadino "cekoslovakai" devi ju uniformas, nesioja medalius nors ju neuzdirbo.

 

LT tai neaktualu, nebent kokie musu kariuomenes profai savo forume keikia valdzia, kad pas SS'us geresne ekipuote nei ju :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na man dar neteko matytio kokio probleminio zmogaus, kuris su savo uniforma keltu pavoju visuomenei. :D na aisku visiems reiktu vengti viesumos ir laisvalaikiu nevaikscio ti po akropolis su VDV uniforma :D

o tai kad kazkam nepatinka kad kolega devejo telneska tai visiska nesamone! speju, kad ir pats jis nera ir niekad nubuvo uzsitarnaves telneskos, zodziu matyt kazkos asilas neturejo ka veikti ir prisikabino. o beje jis is musu bendruomens? ar svecias is kitos salies?

i domiai atrodytu jei vaiksciociau ir kabineciausi prie zmoniu kurie devi seno LT camo maikutes, nes as su tokia tarnavau :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As prisidesiu prie SEM issakytos nuomones. O tai kad kazkas pyksta del to kad kazkoks cekoslovakas prisiseges medali... manau tai nesveika.

 

prisisiuvinet galima juk belenko... tai kad patchas skelbia jog ESI MEGA ULTRA KARYS... ar TOTAL PSYCHO tai tik papuosimas.

 

o jeigu kareiviai nesupranta kad is tikruju JIEMS tas laipsnis yra isduodamas uz nuopelnus ir maisyti to su rekonstrukcija tikrai nereiktu. (man rodos kad kai kas vertina zenkliuka labiau negu JO TIKRAJA VERTE).

 

Tai tas pats kaip piktintis tuom jog amerikieciai perka maikes su uzrasu CCCP nors pati amerika saltojo karo metu buvo kitoje barikados puseeja. bet juk zmones nesioja tai kaip suvenyra, be jokios gilesnes prasmes - kaip ""prikola'"". ta pati situacija su Telneske :D

 

 

 

bukumas. mano galva tai vertybiu maisymas ir bukumas. nesugebejimas skirti metalo gabalo nuo medalio, ar issiuvineto zenkliuko nuo laipsnio.

 

paklausiu taip: ar issiuvinetas zenkliukas tolygus laipsniui? gal tik mano nuomone tai skirtingi dalykai :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Čia lygiai taip pat su komandų pavadinimais - airsofto forumuose (tokiuose AirsoftForum ir AirsSoftRetreat) prastai atsiliepiama apie tas komandas, kurios pasivadina tikrų kovojančių dalinių pavadinimas.

 

Ir aš juos pilnai suprantu. Pas juos šimtai keturiolikmečių, kurie dedasi specais ką tik grįžusiais iš Afganistano ir panašiai. Manau, kad mūsų kariams irgi nepatiktų, jeigu komanda vadintųsi Geležinis Vilkas ar Aitvaras.

 

Tikrų karinių antsiuvų naudojimas, medalių ir viso kito, kas sunkiai ir pavojingai uždirbama kariuomenėje, turėtų būti vengtinas vien iš pagarbos žmonėm, kurie rizikuoja gyvybe.

 

O juos pakeisti juk tikrai galima (ir su humoru). Amerikiečiai sugalvojo "perks" (nėra tiesioginio vertimo, skamba kaip "dėl ko esi išdidžiai iškėlęs galvą") - už visokius šūvius, praskeltas galvas, iškąstus apkąsus, nurinktas nuo kojų erkes ir pan. Visokių ten prigalvota mačiau :D :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As prisidesiu prie SEM issakytos nuomones. O tai kad kazkas pyksta del to kad kazkoks cekoslovakas prisiseges medali... manau tai nesveika.

 

prisisiuvinet galima juk belenko... tai kad patchas skelbia jog ESI MEGA ULTRA KARYS... ar TOTAL PSYCHO tai tik papuosimas.

 

o jeigu kareiviai nesupranta kad is tikruju JIEMS tas laipsnis yra isduodamas uz nuopelnus ir maisyti to su rekonstrukcija tikrai nereiktu. (man rodos kad kai kas vertina zenkliuka labiau negu JO TIKRAJA VERTE).

Medaliai ir laipsniai - ne "blizguciai", o kariskio ivertinimai ir jo meistriskumo, istarnauto laiko bei nuopelnu ivertinimas. Ir kai koks Py.....sas nesioja majoro laipsni ir medali uz drasa, nors realiai didziausias jo nuopelnas yra pozavimas su automatu fotkese - man asmeniskai nemalonu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Medaliai ir laipsniai - ne "blizguciai", o kariskio ivertinimai ir jo meistriskumo, istarnauto laiko bei nuopelnu ivertinimas. Ir kai koks Py.....sas nesioja majoro laipsni ir medali uz drasa, nors realiai didziausias jo nuopelnas yra pozavimas su automatu fotkese - man asmeniskai nemalonu.

P.S.: varianta su telniaskos nesiojimu ir airsofto zaidimo metu "padauginusiu" sveciu is rytu tevynes stebejau asmeniskai... Na, ten tai galiu pasakyti, kad lazda buvo perlenkta stabiliai :D "Jurinuke" - tai dar ne viskas... Nors tikras VDV-shnikas uz zydros beretes nesiojima i snuki ar neduotu - dar ne faktas...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pagalvoji, gerai, kad neisgyveno dragunai, tamplieriai ar dar kokie velniai... Jie ispjautu visus musu istorios rekonstruktoriu burelius...

Visur reikalingas saikas :D Jau ko ko, o KOVINIU apdovanojimu nesioti tikrai neapsimoka. Kaip ir tam tikra spec. paruosima zyminciu skiriamuju zenklu, jei nera tam pagrindo. Kas del militaryphotos komentaru - na, forumuose seilemis taskytis visi gudrus :D

 

Kas del medaliu ir laipsniu nesiojimo - mano IMHO - cia riba tikrai perzengiama. Kazkodel tie kas tikra laipsni is airsofteriu TURI (nekalbu apie save, savaime aisku, bo jo neturiu), jo ant zaidimu metu devimos uniformos nenesioja ;) Gal tiesiog supranta kas prie ko, o gal "geleziuku gedijasi", nes cia gi "for fun"? :D

 

P.S.: jei bent puse tu "velniu" butu isgyvene iki musu dienu - pasaulio zemelapis atrodytu visiskai kitaip :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei atkurineti, tai atkurineti. Medaliu ir apdovanojimu niekas nenesioja musio lauke.

 

Kai atkurinejom Rusijos 138 Motorizuotu sauliu brigada, teko bendrauti su zmonem kurie ten tarnavo, ar dirba ir nebuvo jokio pasityciojimo ar dar ko, netgi priesingai "Wow, tu atkurineji musu kamenka? Afiget" Reik pagalbos? turiu originaliu antsiuvu, gal nori? ir t.t.

 

Riba ne tik turi buti neperzenkta tarp rekonstruktoriu, bet ir is kariu, nes tokiem idiotam kurie pamate telniaska ant zmogaus krutines puola siulyti i snuki pavojinga nuvaziuoti prie kokio vandens telkinio ar dar blogiau i miska ir uzhsirauti ant medziotoju... Jie gali ir pats jam uzhmesti blizgiu.

 

Isminties, supratimo ir taktiskumo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei atkurineti, tai atkurineti. Medaliu ir apdovanojimu niekas nenesioja musio lauke.

... Rusu atveju skiriamuju zenklu ir statutines uniformos IRGI daznai nenesioja karo konfliktu zonose :)

 

Kas del tolerancijos ir supratimo... Savo nuomone del kchem... girto didvyrio prisiknisusio prie telniaskos issakiau.

 

Beje, jei kas domejosi kaip USMC iteikinejami pestininko zenklai ir kitos regalijos, tai galima is dalies tuos karius ir suprasti - prisikencia vyrai normaliai :D Nieko nepadarysi - JAV ginkluotoju pajegu tradicijos ne tik kad siek tiek skiriasi nuo Lietuvoje priimtu, bet ir yra siek tiek ( ;) ) senesnes.

 

P.S.: jei kas nuspres LR Karines Juru Pajegas atkurineti - patikekit, ne zodzio nesakysiu, dar ir padesiu kuom galesiu jei reiks :D ... Bet laipsniu vis tiek nenesiokit :D O blizges "uz reikala" dar niekam nepamaise :D :D :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man rodos SMEGENU truksta visiem kam maiso tai kad kazkas prisisiuva zenkliuka su majoro laipsniu zeidzia kazkieno oruma. (paziurekim i vaikiskus zaislus ten juk yra net TEXAS RANGER zenklu... tai galima laikyti kaip tiesiogini izeidima CHUCK'ui ;) )

 

Jeigu neskiriame zaidimo nuo realybes; tikro laipsnio nuo rekonstrukcijos tai galim apsivemti begerbdami laipsnius ir medalius is pagarbos....

Ka mes gerbiam? Medali ar zmogu kuris dazniausiai medalius gauna uz nuopelnus. gal pradekim gerbt zmones o ne zenkliukus :D

 

o visi tie kuriems SKAUDU... arba kaip raso amerikonai "mane vercia VEMTI tai kad cekai nesioja USA zenklus... " paprasciausiai koshes galvoj trukumas :]

 

 

 

 

jei taip ir toliau - gali susidaryti vakumas :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nejaugi negalima apseit be medaliu ir laipsniu antsiuvu? ar cia visi tokie kieti kad, reikia taip issiskirt is kitu airsofteriu tarpo? mano manymu laipsni ar medali reikia uzsitarnaut, nes daznas airsofto zaidejas, pasivadines serzantu ar leitenantu net kompasu naudotis nemoka. ir butent toks zmogus tikrai negerbia tikro kario, kuris savo prakaitu ir sunkiu darbu uzsitarnauja laipsni ar medali.

gerai kad LSB tokiu beveik nera ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man rodos SMEGENU truksta visiem kam maiso tai kad kazkas prisisiuva zenkliuka su majoro laipsniu zeidzia kazkieno oruma. (paziurekim i vaikiskus zaislus ten juk yra net TEXAS RANGER zenklu... tai galima laikyti kaip tiesiogini izeidima CHUCK'ui :D )

o visi tie kuriems SKAUDU... arba kaip raso amerikonai "mane vercia VEMTI tai kad cekai nesioja USA zenklus... " paprasciausiai koshes galvoj trukumas :]

jei taip ir toliau - gali susidaryti vakumas :)

O tu užsidėk pvz. žydrą arba raudoną beretę ir į VDV dienos renginį kokį nueik :D Arba su kokiu Geležinio vilko MPB antsiuvu ne vietoje pasipainiok :D Garantuoju, kad gyvas vaikščiosi tik tol, kol neišsiaiškins, kad niekur netarnavai :D Ir tikrai amerikiečių karių nuomonė išsakyta forume gėlytėmis pasirodys. ;)

 

Ačiū už kategorišką nuomonę, kas aš toks, jei dėl išsipisinėjimų su laipsniais ir medaliais man nefainai :D

 

Beje, atkreipkite dėmesį, kad tai ir vadinama (net temos pavadinime) POZAVIMU, o ne rekonstrukcija :D O kai kuriuos "individus" į tą pusę vis dažniau "užneša".

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Brolau Skeptike :D

 

 

as ka ir sakau SMEGENU TRUKUMAS.... ikonu garbinimas, painiojimas su zmogiskumu.

 

pvz jeigu zmogus gaves medali uz narsa ir isgelbejes 10 draugu arsiam musi sulauzytu nosi 5 paprastiems zmoguciams su antsiuvais... tai jis didvyris, ar kvailas chuliganas? man rodos tai garbes jam nesuteiktu.

 

Sureiksminam blizgucius. daiktus pamindami zmogiskuma :D Ideja juk yra apdovanoti uz nuopelnus ir kai apdovanojimas tampa svarbesnis nei nuopelnai. kai apdovanojimas uz nuopelnus zmonijai (demokratijai, laisvei) tampa svarbesnis nei PATS ZMOGISKUMAS....

 

kvaila... vel sakau kvaila.

 

Ziurint istorijos keliais atgal tai RAGANAS degindavo... o kryzuociai visus "krikstino" kalaviju tuos kurie Kryziu nenesiojo...

 

Barbarai.... ar mes pasistumejom kaip visuomene nuo tu laiku? man rodos nia.. kas liecia rytu bloko PONIATKES... tai ten ne taip paziurejes gali but nusautas bet NEGI MES NORIM EIT ATGAL ?

 

 

As nesakau kad pozuoti ir tyciotis is Musu ar kitos salies didvyriu yra GERAI. As pries... taciau kalbu butent apie tyciotis bei saipytis. Toks poelgis smerktinas mano akimis.

 

Pozuoti su paprastais antsiuvais kurie reiskia kazkur kazkoki laipsni bendraja prasme pozavimas nera blogai.

 

Pagalvojau... kazkada vaiksciojo bajeris su pusnuogem mergytem uogytem su woodlandinem uniformom kalasais telnezkem ir t.t. TAI UZ TOKIUS BAJERIUS tada tie patys amerikonai turetu sudegint Playboy ir isaudyt fotografus? ar ne taip?

 

;)

 

p.s. ir dar karta. as nesakau kad neturetume gerb II pasaulinio karo veteranu ar pagarbos nusipelnusiu zmoniu. Taciau mes juos gerbiam uz nuopelnus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai suprantu U.S. karius, ir pats kazkada siutau kad apranga, "zetonus"parduoda netarnavusiems.Antsiuvus siuvasi db kas nori ir kam patinka, ir nematau nieko tame blogo ar izeidziancio, ar tai reiskia kad jei turi pvz. USCM antsiuva tampi nuo to "geresnis" ir gali lygiuotis su tikrais juru pestininkais :D ?Tas pats ir su laipsniais uzsiuves serzanto ar litenanto laipsni geresnis nepasidarai. Jei as nesiosiu delta forces antsiuva tapsiu lygevertis jiem ;) ...nesamone? Nemanau kad del to reikia pust toki burbula.O del medaliu tai nematau cia nieko blogo, tu su jais nepasirodysi viesumoj nei karo veteranu susiburime ir pan. Greiciau sukelia azarta airsofte.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...