Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Project Reality


wOox
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Mistika man tas BF2 veikimas :) suinstaliavau BF2 tik pradejus krauti zaidima jis luzta i desktopa. Ismeciau sita idiegiau BF2 Deluxe Edition (kartu su Special Force's). Kokia savaite pasileisdavo, po to vel ta pati situacija :)

he he, man i?kilo ta pati bėda, savaitę laiko normaliai kraudavo. dabar jungiesi prie bf2.lt jau iki galo u?krauna ir.. atsiduriame desktop'e o ?aidimo kaip nebūta :D <_>

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 61
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Mistika man tas BF2 veikimas :) suinstaliavau BF2 tik pradejus krauti zaidima jis luzta i desktopa. Ismeciau sita idiegiau BF2 Deluxe Edition (kartu su Special Force's). Kokia savaite pasileisdavo, po to vel ta pati situacija :)

 

To Antanaitis:

Tau bent jau krauna, o mano ivykiu seka tokia: doubleclick, bando leist BF2, tada juodas ekranas (1s kokia) ir vel desktopas <_>

Man buvo panaši situacija ,bet aš parsisiuntes bf2 net ne online bandžiau leistis paskui ir online taspats juodas ekranas ir desktop.

Problema kad kompiuteris per lėtas.

Mano atveju reikia 512mb ar daugiau rmau teturiu 256mb.

Vaizduškė turi supportint kiek pamenu 1.5 pixel shader o pas mane išvis nessuportina.

Tikiuos kamnors padėjau :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

1. Pasidarome "windowed mode", tai da?niausiai padeda matyti errora. Shortcut'o target'e (ant desktop) pakeičiam fullscreen 0. PVZ: "D:\GAMES\Battlefield 2\mods\pr\pr.exe" fullscreen 0

2. Butinai pasitikrinkit ar pas jus paskutine 0.86 versija. Nes a? irgi knisausi poda dienu, kol nenuėjau į oficialų puslapį. Ir pasirodo jau nauja versija i?ėjo.

 

 

0.85 ir 0.86 targetu palyginimas:

  • 0.85 - "D:\GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +modPath mods/pr +menu 1 +fullscreen 1"
  • 0.86 - "D:\GAMES\Battlefield 2\mods\pr\pr.exe"

kaip matote, nauja versija naudoja tiesioginį kelią į pr.exe ir nebereikia daugiau nustatymų

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man asmeniuskai tik su vista buna kad ismeta is geimo ir viskas o seip jokiu problemu . gal delto kad orginalas kompaktas pas mane bet seip esu anksciau zaides su imige kompaktu ir kompu gal silpnu bet nebuvo tokiu problemu .

i patirties zinau kad BF2 geriau instalinti C diska o kai meti i kaskury kita atsiranda problemu .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane tik kad procas ne?iojamo silpnokas, tik 1,7 ghz .. O ?iaip 4gb ram, 1gb vaizdo pl.

prie? tai kai leido ?aisti nei stabdė, nei ką.

kai u?kraudavo, tai ra?ydavo ten raudonom raidėm "chek onlaine 0,86 .. "

ka?ką pana?aus bet leisdavo junktis ir ?aist.. bandysim naujintis. gal kas pavyks.

jei kas pavyks, apra?ysiu..

 

Su joninėm - Jonus, o kitus su laisvadieniu :D :wacko:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki!

Nusprendziau ir as pabandyt virtualiai pasisaudyt.

Is torrentu nudownloadinau game. susiradau o.86 udate, viska suinstaliavau.

isijungia, krauna.(ilgokai, bet nu tiek to.)

BET, kai jau pasikrauna ir pasirenki squad- ismeta is musio ir rasho kad punk buster ismete.

O ismete, nes: "...This server requires (A1392 C2.181) - Error loading pbcl"

Gal kas pasakys ka daryt?

Aciu!

p.s. jungiausi prie bf2.lt serverio

Atsiusk is PB atnaujinimo programike ir ji kaip serviso paleidimo instala

http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1

http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

sis zaidimas lyginant su kitais skirtumas tas, kad kituose zaidimuose viskas orentuota i tave, cia tu esi "*avno", vienas nieko nepadarysi. reik eiti su skyriumi, kruvoje. atsilikai praktiskai sakes. ausines su mikrofonu privaloma.

galime padaryti siandien treniruote vakare susirinke, yra spec servai tam. :)

18 val per skype parasykite man: donatas79

pasitarsime i kuri serva jungsimes.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

siandien visi norintis yra kvieciami prisijungti pasitreniruoti, veliau eisime i rimtesni serva palosti.

 

renkames ~18 val.

treniruociu serve ieskokite kur daugiausia zmoniu, turetumeme ten buti.

losti planuojame lietuviskame serve, surusiavus servus pagal esanti zmoniu skaiciu jis apitiksliai turetu buti ~9 nuo virsaus. +-

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Busiu + parupinsiu teamspeak - issiusiu visiem prisijungimo IP:port i PM kas nores siandien sudalyvauti

nick sarachem clantag =ARAS=

Teamspeak - tai online bendravimo programa, turinti ppt ir vox funkcija, palaikianti daug bendraujanciu vienam kanale (internet racija =)

atsisiusti galima is www.teamspeak.com

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...