Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Fallout 2:Nauja Tvarka 2009 04 18 (sestadienis)


omega
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 81
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

o mes taip ir planuojame daryti:) galvojat su savo bbs'ais lakstysit? visus bbs'us teks pirkti u? ?aidybinius pinigus :) jei turėsite apkaba su 40 bbs'ų, galėsite jaustis puikiai :D

kaip supratau, bus "pardavinejami" kiekvienam savo atsivezti soviniai?

o kaip bus su mainais vietoje? jei man reikia kiokio svorio soviniu? :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai JonnyT pastebėjo (taip buvo ir praėjusį ?aidimą) - jei reikia kitokio svorio bbs'ų, galite registracijoje nurodyti. savus galite atsive?ti, pamainysim, pa?iūrėsim. ?ita problema i?sprend?iama - viskas kontroliuojama, draugai prisiekusieji. :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai JonnyT pastebėjo (taip buvo ir praėjusį ?aidimą) - jei reikia kitokio svorio bbs'ų, galite registracijoje nurodyti. savus galite atsive?ti, pamainysim, pa?iūrėsim. ?ita problema i?sprend?iama - viskas kontroliuojama, draugai prisiekusieji. :D

 

Gali kilti problemu su "egzotika". 0.3 ar 0.36 ir taip sunku gauti BB'u. manau kad geriau butu kiekvienas tegul atsiveza savo BB'us. pazymi pagal nika, ir tik jam bus parduodami sie BB'ai. Po zaidimo likusius atsiims. Taip pat kad galetu palootintus ne to svorio BB'us iskeisti i savo svorio exchange pointe(uz mokesti aisq:) ).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Su sainterio pamineta problema be abejones susidurciau as, nes naudoju butent sunkius sratus. Gal tiktu variantas pvz nestis su savimi nedideli kieki bb'su specialiai lootinimui? Zinoma suderinus kiekviena karta su GM ar panasiai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Su sainterio pamineta problema be abejones susidurciau as, nes naudoju butent sunkius sratus. Gal tiktu variantas pvz nestis su savimi nedideli kieki bb'su specialiai lootinimui? Zinoma suderinus kiekviena karta su GM ar panasiai.

man atrodo jus cia perdaug giliai brendat, sitas geimas bus daugiau larp. Shoviniu turesi viso 40, shaudymas nebus pats svarbiausias zhaidimo elementas, manau vardan zhaidimo dvasios galima ir pasiaukot ir tas 8val pazaist su paprastais bbsais :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Seer pas mane ginklas snaiperinis, man butina naudoti sunkius sratus. Bet kita vertus suprantu ka sakai ir siaip man niekada nebuna saudimas pagrindiniu elementu, tiesiog jei jau tai vyksta, lai ginklas saudo gerai :D O dar priklauso ir uz ka zaidziama bus, nes kaikurie "factionai" gana agresyvus :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

SigSauer pasaudysim visi su 0,2. Juk toks pasaulis. Nevisi ginklai tobulai saudo. Vieni geriau kiti blogiau zmones ir su lankais bus ir su ietim ir su skydais todel nebutinai tavo snaiperis turi saudyt idealiai :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na, man asmeni?kai giliai ... :) a? su 0,2 lakstau visur, tačiau čia organizatoriams pamesta labai gera idėja pamastymui. I? tiesų, tokiu atveju galimi mainai, paie?kos tam tikro svorio BBs, juk ir i? ?io momento galima "i?lau?ti" socialinę to i?rai?ką, tiesiog siūlymas pamąstyti orgams :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Blackwater

sakyciau "skirtingo svorio bbs" galetu atstoti "skirtingo kalibro saudmenis". Tikrame pasaulyje juk irgi yra skirtumas tarp 7.62x39 ir 7.62x51, nors abu 7.62mm. Jeigu turi kalasa stalker pasulyje ir y jo spyna kazkokiu budu ygrusi 7.62x51mm irgi bus nesvarbu, kad ginklas "saudys truputy neidealiai" [jei isvis saudys]?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamieji, viskas konroliuojama: egzotika bus brangesnė, retesnė, parduodama tik tam asmeniui, kuris ją atsive?ė ir t.t. ra?iau - atsive?kite savus, vietoje pasakysim kas ir kaip. kad kalibrai/svoriai skirtingi - gi normalu. meistrai nupirks irgi visokiu kalibru, jei gausime - tada savus galesite pasilikti masinose ir naudoti meistru.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Ok aš dar apie šaudymą galvon noriu pasiklaust:

 

Jei aš atsigulęs šaudausi su kuom nors, tai į mane pataikymo zona pasidaro tik galva, ginklas ir pečiai. Kas tada? Šaudant į gulintį beveik visada pataikysi galvon.

 

"Draudžiama" šaudyti į galvą: kas bus jei aš ar į mane pataikys į galvą? nesiskaito? pataikiusiam -1gt?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ok a? dar apie ?audymą galvon noriu pasiklaust:

 

Jei a? atsigulęs ?audausi su kuom nors, tai į mane pataikymo zona pasidaro tik galva, ginklas ir pečiai. Kas tada? ?audant į gulintį beveik visada pataikysi galvon.

 

"Draud?iama" ?audyti į galvą: kas bus jei a? ar į mane pataikys į galvą? nesiskaito? pataikiusiam -1gt?

 

sudominai su tuo -1gt?

 

ka tai reiskia?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Lenkas para?ė teisingai: jei matai tik galvą, mesk ton pusėn granatą :ph34r: tada klausimų nekils. o ?iaip mes gi stengiamės vienas kito ne?aloti, bet jei pataikai, tai jau pataikai. pataikiusiam -1gt larpinė taisyklė nebus taikoma. jau ka?kur ra?iau ?ia tema: jei ky?o tik galva - apeik ją ratu. logi?kai mąstykit savo raumenim - jei visi apeis, tai tas duobėje visą geimą ten ir prasėdės - o čia tai ?aidimo įdomumas! atsibos kiurksoti - i?lįs pats. duobę galima apsupti, taikyti kokias nors strategijas i?krap?tymui - čia ir įdomumas. o be to, snaiperiai irgi da?nai guli ant ?emės, o ne stovi kaip med?iai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visai taip gal supratot, o gal aš ne taip paklausiau:

 

Pamatau priešą iš toloko atstumo, natūralu kad gulu ant žemės (kad nepastebėtų manęs ir kad sunkiau būtų į mane pataikyt) ir galiu sukiotis atsukęs ginklą (o taip pat ir galvą) į priešą. Taip galima visą žaidimą elgtis. Kaip tada elgtis? su duobe ir -1gt nebuvimu aišku, ačiū.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

niekas nedraud?ia gult/stot/gult stot/gult/stot. tai tiesiog puiki mak?ta. o kitas, kuris nepastebi taip sportuojančio prie?ininko (jei tai prie?ininkas), labai nepasisekė. juk realiam pasaulyje ?aisime - nepastebi - įsigyk akinius ar radarą. ?ia tas pats kas pamatau prie?ą ir lendu į pastatą, jis manęs nemato, o a? per kampą ?audau. būdų tokius slėpukus sugauti yra, ir ?aidėjai turi tam savo galvas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

VNZ, jei saus i tave o pataikis i galva vistiek pataikis, pasakys tau atleisk, ir galesi ramiai eit i mertviaka.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...