Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Ar Kaune kas nors vyksta


Rekomenduojami pranešimai

Ar Kaune yra kas zaidzia straikbola. As esu naujokas siame reikale, bet ziuriu Kauno temos visiskai tuscios. Tai ir idomu pasidare, ar Kaune siaip nieko nera ar Kauno straikbolininkai susibure i uzdarus ratelius ir informacija viesai neskelbiama.

 

Butu idomu suzinoti kokia situacija Kaune ir ar apsimoka AEG'a laikyt Kaune ar geriau Gargzduose, nes ten paprasciausiai yra Klaipeda, kurioje matau reikalai vyksta intensyviau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 months later...

nu kad siaip as is Vln. bet yra tokiu Kaunieciu kur labai daug reklaminasi, bet jokios naudos. tai ir yra ju problema, kad sedi sulinde rusiuose.

Tai tu savo asmenineje info nurodyk miesta, kad matytusi po tavo nick'u is kur tu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nu kad siaip as is Vln.

ir parasei atsakyma i si posta vien tik tam, kad pakelt savo zinuciu skaiciu?

O sis atsakymas i atsakyma pakelti zinuciu skaiciu nebuvo atsakymas tik tam kad pakelti zinuciu skaiciu?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nu kad siaip as is Vln.

ir parasei atsakyma i si posta vien tik tam, kad pakelt savo zinuciu skaiciu?

O sis atsakymas i atsakyma pakelti zinuciu skaiciu nebuvo atsakymas tik tam kad pakelti zinuciu skaiciu?

Na tavo atsakymas jau tikrai buvo tam kad pakelt savo zinuciu skaiciu

Fleimeriams - ne!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

KAUNAS vienikimes!!!

siulyciau pradziai bent uzsiregisrtuot siame forume kas ish kauno o tada jau galima susitikt ir aptart tolimesnius veiksmus bei veikla. ar yra man pritarianciu?

 

mano koordinates:

dzeimsas

862249534

zenkis@xxx.lt

kaunas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

KAUNAS vienikimes!!!

siulyciau pradziai bent uzsiregisrtuot siame forume kas ish kauno o tada jau galima susitikt ir aptart tolimesnius veiksmus bei veikla. ar yra man pritarianciu?

 

mano koordinates:

dzeimsas

862249534

zenkis@xxx.lt

kaunas

zinoma vienikimes as ir is kauno

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...