Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Siuntimasis


Rekomenduojami pranešimai

Nurodžiau ir uncompany ir abu nusiunčiau aprašymus revolverių, sąskaitos išrašą, kur paypal pavedimas darytas. Čia jau kainos deklaravimas baigtas. Dabar muitinės prašoma dokumento, kuris skirtas ginklų charakteristikai, o airsoft priskiriami žaislams. Taip išeina, kad Lietuvos ginklų fondas airsoft laiko žaislais, kuriems apribojimai ir kontrolė netaikoma(ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymas), o muitinė - ginklais. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 355
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Siunciausi is uncompany du revolverius. Abu kolekciniai. USA Colt SAA.45 Peacemaker, kitas 1895 carines rusijos laiku Nagan. Muitine prisikabino del galingumo. Nusiunciau info, kad galia atitinkamai yra 0.6J ir 1.8J. Atsakyma gavau, kad reikalaujamas "patvirtintas sertifikatas su nurodytu galingumu" Bandziau googlint del tu sertifikatu, bet nieko neradau. Gal kas galit patart kokio man cia popieriaus reikia ir kur ji atkapstyt? Aciu.

Paprašyk parduotuves atsiusti sertifikatą, kad tai yra ginklai airsoftui. Man emailu iš WGC shop taip atsiuntė. Sertifikate būvo nurodyta, kad tai yra žaislinis ginklas skirtas airsoftui ir jega neviršija 2 joulių. Ta sertifikatą persiusk emailų į muitine ir bus viskas OK.Pastaba: WGC shop pirkau 4 kartus be problemų, tik brangiai išeina išmuitinti. Reikia kooperuotis, kad butu pigiau. Ir nėra garantijų, kad siuntinis aplamai atvažiuos, nes man, kai pirkau už mažas sumas $ siuntiniai ateidavo per dvi savaites, o kaip užsakiau už 900 $, tai dingo. Dabar perku GUNFIRE ,jau atėjo 15 siuntinių be problėmų.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Sveiki, klausimas apie pirkima online airsoft Amerikoje.

Kokie puslapiai populiariausi ir ar isvis apsimoka vargti?

Su salyga kad ten gyvena daug giminiu kurie galetu pirma atsisiusti i savo namus, o veliau

per kita tarnyba atsiuncia man.

Dar vienas klausimas, kaip tokiu atveju muitininkai ar apsauga ziuri i tokias siuntas? Ten prasvietus

taigi bus panasu i koki tikra tarkim M4, gali buti kad nepraleistu?

Aciu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

ar siunciantis is Airsoftpeak yra kam teke moketi PVM? parduotuve kaip ir kinieciu, bet siuncia is olandu. gavau laiska is pasto, kad prekes yra ne europos sajungos kilmes,ir siunta turi buti perduota muitinei. dar prasiau Airsoftpeak kad formintu kaip dovana su mazesne kaip 25$ kaina. zodziu pridirbo jie cia man

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek zinau tai siunciais Kinu. niek ojie tau nepridirbo, paprasciausiai muitineje ne kvaili zmones dirba ir tuos bajerius su "dovana", ypac is juridinio asmens, jau senai perprate. Aisku jei siunteisi aeg ar koki pistoli tai patikrino kaina ju svetaineje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir as galvojau kad is kinu siuncia, bet man siunte is olandu. gal cia del licio baterijos, nes kiek zinau kinieciai bateriju nesiuncia. pas mane tik baterija ir dar pora detaliu, kaina 40EU. tai dabar kiek suprantu teks moketi PVM. buciau zinojes, buciau 2 siuntinius dares. o jei dar baterija sunaikins, tai isvis gerai :(

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir as galvojau kad is kinu siuncia, bet man siunte is olandu. gal cia del licio baterijos, nes kiek zinau kinieciai bateriju nesiuncia. pas mane tik baterija ir dar pora detaliu, kaina 40EU. tai dabar kiek suprantu teks moketi PVM. buciau zinojes, buciau 2 siuntinius dares. o jei dar baterija sunaikins, tai isvis gerai :(

Muito nebus. PVM bus nes 40 eu. Baterijos nenaikins

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kinieciai megsta rasyt kad "Shipment via Netherlands post" ar dar kazkoki pasta kita, nors esmes tas nekeicia - prekes eina is Kinijos,cia tik bairis kad daugiau pirkimo pareitu. Jei cia butu vidine ES siunta, tau muitine jokiu pranesimu nerasytu. Mokesi PVM ir 9eur uz tarpininka pasto (t.y. niekini mokesti, nes tarpininkas neegzistuoja, pats viska tvarkaisi internetu).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, čia tiesiog bendrai turiu omeny, kad jie nesąmoningai skaičiuoja. Iš evike pvz siunčiausi, tai jų shippingą 70 usd dar PVM apmokestint sugebėjo jie, nors realiai tai ne Lietuvoje teikta paslauga. Ir žinoma 10 eur tą mokestį taip pat gavau. + PVM už pačias prekes (ko aš tikėjausi ir kas būtų norma). Trumpai tariant ne iš Europos kažką siųstis apsimoka tik mažavertei sumai arba kai kažko tiesiog neįmanoma rast Europoj.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...