Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Gal zinote..? Kaip..? Kur..? Kas..? Kada..? Kam..? Kodel..?


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1.2k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

ar kas bandėt stabilizuoti vidinį vamzdelį, kad mažiau vibracijos būtų? pvz:

http://airsofttech.dk/Guides.cshtml?Page=BarrelStabilization_Page1

 

man įdomu ar verta prasidėti su JG geške

gieškutėj kleba (pas mano gieškę ;P ) tik vamzdelio galas išoriniame vamzdyje. Bet man papildoma sklaida netrukdo - aš einu arčiau priešo tada ;P bet mačiau interneto platybėse naudojant elektriko izoliaciją, gumines tarpines (žiedus) ar net metalines įvores vidiniam vamzdeliui stabilizuoti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

gieškutėj kleba (pas mano gieškę ;P ) tik vamzdelio galas išoriniame vamzdyje. Bet man papildoma sklaida netrukdo - aš einu arčiau priešo tada ;P bet mačiau interneto platybėse naudojant elektriko izoliaciją, gumines tarpines (žiedus) ar net metalines įvores vidiniam vamzdeliui stabilizuoti.

galvojau su elektriko izoliacija stabilizuoti, bet neina jos nesupjausčius vidiniame vamzdelyje "prastumti" (geras ženklas, stabiliai turėtu laikytis bent tose vietose:) ). reiks bandyti su įvorėm. bet pritariu Jums, trumpas sprintas ir reikalai išsisprendžia:D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Gal kas tures pasiulymu kaip elgtis arba pasisakys kaip yra su gunfire supportu?

 

Situacija tokia, kad su gunfire del uzsakymo kariauju jau pora savaiciu. Nusipirkau Specnos modeli kuris turejo but su v2 modifikuotu gearboxu, atkeliavus po savaites pastebejau kad gearboxas yra paprastas ir nemodifikutoas. Parasiau supportui laiska 3 dienas tyla... skambinu isaiskinu smulkmenas telefonu sako issiaiskins, gaunu pagaliau emaila, sorry sumaisem versijas issiuntem tau nemodifikuota ar tinka 18 eu kompensacija :D atrasau, kad ne netinka noreciau, kad modifikuotu, issiustu modintas dalis arba grazinu replika. Tyla vel pora dienu, vel skambinu  paaiskina man, kad grazint negaliu nes mol jau naudojau, upgradint gali, bet eile pora menesiu, tad perves daugiau pinigu arba atsius daliu, sakau ok. Gaunu emaila, kad ar galiu irodyti ar pas mane tikrai nemodifikuota ( cmon jie iskart pripazino kad issiunte ne ta...) sakau ok be bedu sufotkinu kas kaip issiunciu fotkes vel tylu jau 4 darbo diena.... 

 

Cia visada taip su jais sunku? gal patarsit ka daryt, gal esat susidure su ju supportu ar sprendzia reikalus klientui tinkama linkme?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Cia visada taip su jais sunku? gal patarsit ka daryt, gal esat susidure su ju supportu ar sprendzia reikalus klientui tinkama linkme?

Vykdžiau gražinimo procedūrą 12 eur menkniekio. Po to kai gavo gražintą prekę - užtruko 6 savaites pervest varganus 12 eur. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kai su jais tenka kazka grazint/remontuot, tai ojoj kiek trunka. Daug metu is gunfire yra pirkta kazkas, buvo pasitaike AEG atkeliavusiu su skilusiais korpusais, GBB pistoletu nepataisomai sugedusiu jau po pirmuju suviu (brokuotu), neatsiustu daiktu ir drabuziu,kai XL dydis atitinka europietiska S(nors apie tai aprasyme nepranesta). Paskutini karta kad apkeistu svarko dydi teko laukti 1,5 men. Su garantija tas pats, be to apie 50% atveju issivarte, kad ne ju atsakomybe. Visada visais atvejais naujokams sakau, jei nori pigiai bet su didesne rizika - pirk pas lenkus, o jei negaila brangiau,bet su 0 rizikos - pirk LT (aic arbe airsofte).

 

O siaip griztant prie gunfire, tai ju bendra kokybe (aptarnavimas, kainos, komunikacija) pries 2-3 metus buvo nepalyginamai aukstesniame lygyje. Tiebkas airsofte nauji, aisku nezinos. Bet kai gunfire dar naudojosi seno modelio svetaine (buvo visiskai kitokio dizaino negu dabar), tai sukdavosi greitai ir be kliurku, visi buvo patenkinti. Pastaruosius metus, gal daugiau, apie gunfire esu beveik uzmirses :D Ir kiek tenka girdeti, panasiai masto daugelis zmoniu, kurie su gunfire turi reikalu daug metu. Kokybes kreive smarkiai zemyn nuejus nuo to kaip buvo anksciau :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 months later...

O kodėl modify? Niekad negirdėjau, kad kažkas girtų šito gamintojo ginklus? Už tokią sumą gali premium brandą paimti pvz krytac ar vfc. Gal ir žinai, šitas ginklas iš trumpesnių (CQB modelis), ar būtent tokio ieškai + ir vamzdis 6.01, tai bus taiklus, bet atstumas kentės. Kam reikia feature’o mažint greitį nuo 120 iki 109 m/s praktikoje aš nežinau. Žodžiu aš asm. skeptiškai žiūriu į šitą modelį, bet turėk omeny, brendai/ginklai yra subjektyvus dalykas. Įdomu, kodėl tau būtent šitas sudomino?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pinigai kisene drasko, kodel gi ne? :) Bet uz tokia suma, galima pasiimt kad ir E&L M klases saunika (aliuminio korpusas), susitvarkyti vidurius ir dar ant alaus liks. O siaip, pritarsiu, kad pirmas saunikas neturi buti is brangiuju serijos, nes dar pats nezinai ar tinka tas ar anas, ar patinka kaip guli rankose ir prie peties. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...