Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Gal zinote..? Kaip..? Kur..? Kas..? Kada..? Kam..? Kodel..?


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1.2k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

file:///D:/Users/Vartotojas/Downloads/20150609_174936_resized.jpg

file:///D:/Users/Vartotojas/Downloads/20150609_174959_resized.jpg

Sveiki nesenei nusipirkau snaiperinį šautuvą AGM 002 bet susidūriau su viena problema kadangi noriu dėti duslintuvą bet neina nuimt priekyje juodo galiuko . Gal kas žinote kaip jį nuimti?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

file:///D:/Users/Vartotojas/Downloads/20150609_174936_resized.jpg

file:///D:/Users/Vartotojas/Downloads/20150609_174959_resized.jpg

Sveiki nesenei nusipirkau snaiperinį šautuvą AGM 002 bet susidūriau su viena problema kadangi noriu dėti duslintuvą bet neina nuimt priekyje juodo galiuko . Gal kas žinote kaip jį nuimti?

 

prasom http://lmgtfy.com/?q=AGM+002+Spring+Sniper+Rifle+disassemble

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norėjau pasiteirauti ar precizinių vamzdelių  naudojimas (tai yra, 6,02-6,03 )  yra leistinas žaidžiant airsofta ? ir ar tai įtakoja šaudymo greitį ?

Jei su anglų kalba neproblema, tai gali pasiskaityti apie vamdžius, čia tik vienas iš šaltinių. http://www.airsoftsniperforum.com/43-longrange-aegs/892-holy-grail-building-your-dmr-aeg.html

Vamdžius dėk kokius nori, tik prieš dedant reik pasidomėt ar iš to bus nauda. Šaudymo greitį įtakoja kiti dalykai, tikrai ne vamzdis yra pagrindinis tame reikale. Vamzdis įtakoja taiklumą ir atstumą su tam tikrais niuansais

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
 

Sveiki visi :) noreciau is asmenines jusu patirties paklausti (nes as dar esu zalias sitame sporte, tai noreciau paskaityti jusu pasidalintom asmeninem nuomonem). Kaip zinote dabar rinkoje blizga begale ivairiu firmu/imoniu, kurie siulo ta pacia produkcija (airsofto iranga it t.t.), bet skirtingai jas pagamina, todel noreciau paklausti jusu, ka manote apie tokias firmas kaip JG, CA (classic army), DBOYS, CYMA, ARES ir t.t., si karta noreciau pakalbeti apie ginklus, pats ieskau tokio ginklo kuris tiktu kairiarankiams (nes pats toks esu), kad butu semi-auto knopke kareje ir desineje puseje (nezinau kaip ji tiksliai vadinasi :D) todel atkreipiau demesi i G36 automata (beto ji laikiau rankoje ir jis man maloniausiai laikesi rankoje), bet va problema tame, kad tokiu automatu yra pilna, bet skirtingu firmu/imoniu, tai del to noriu jusu pasiteirauti, i kurios imones produkcija labiau kursuoti, kad neapsigauti, ir nelikti kvailio vietoje, kad isleidau pinigus daigtui veltui, kuris gali sulusti greitai, arba kuris daznai gestu. :)
P.s. is anksto dekui uz atsakymus :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Sveiki. Tarnyboj naudojam ak4 mt. Mąstau gal pakeist savo priskirto ginklo bent kol tarnauju handguardą pasikeist. Ar gal kas ką bandėt ar girdėję? Ar reik keist visą guardą ar tik plokštelė kažkaip tvirtinasi? Tinka airsoft variantai ar reik spec kažkokių?? Finklas ilgas. Rankos nėr labai ilgos. Mąstau apie grip rankenėlę. Prašau nepeikt o padėt ;) jei nesunku prašyčiau patarimų ar info į pm. Nes tarnybą tai nelabai laiko yra telefonui. Ačiū kolegos

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Tarnyboj naudojam ak4 mt. Mąstau gal pakeist savo priskirto ginklo bent kol tarnauju handguardą pasikeist. Ar gal kas ką bandėt ar girdėję? Ar reik keist visą guardą ar tik plokštelė kažkaip tvirtinasi? Tinka airsoft variantai ar reik spec kažkokių?? Finklas ilgas. Rankos nėr labai ilgos. Mąstau apie grip rankenėlę. Prašau nepeikt o padėt ;) jei nesunku prašyčiau patarimų ar info į pm. Nes tarnybą tai nelabai laiko yra telefonui. Ačiū kolegos

Mano pasiulymas tau butu trumpas, nekisk nagu prie tarnybinio ginklo :) Irklas visada buvo ir bus nepatogus (cia mano nuomone) 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Tarnyboj naudojam ak4 mt. Mąstau gal pakeist savo priskirto ginklo bent kol tarnauju handguardą pasikeist. Ar gal kas ką bandėt ar girdėję? Ar reik keist visą guardą ar tik plokštelė kažkaip tvirtinasi? Tinka airsoft variantai ar reik spec kažkokių?? Finklas ilgas. Rankos nėr labai ilgos. Mąstau apie grip rankenėlę. Prašau nepeikt o padėt ;) jei nesunku prašyčiau patarimų ar info į pm. Nes tarnybą tai nelabai laiko yra telefonui. Ačiū kolegos

Pradžiai klausei ar galima tą daryti? Galiu garantuot, kad už tokią saviveiklą gerai per makaulę gautum. Čia ne vaikų darželis, kad tarnybinį ginklą kaip lego dėliotum

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš klausiu teoriškai labiau makaulės.. Neprašiau putot lego jūs. Pamokų nereik. Kaip kas viską žinau.Apie saviveiklą niekas nekalba. Būtų atsiklaustą. Paprašytą. Diskutuota ir tt. Jei ne tai ne. Aš tiesiog prašiau atsakymo į klausimą dėl dalies..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...