Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Mano airsoft ginklai ir ekipuotė - Pasipuikuokime


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • 2 months later...
  • Atsakymus 209
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Sveiki, esu naujokas. Kaip sako pamačiau, užsimaniau, nusipirkau:) turiu durną charakterį, užsidegu, tai viską ir paimu ko reikia:) Pirmieji mano ginklai G36C M4 ir M9 (kol kas be foto, neišsiaiškinau kaip dėt), tai va kai vaikai jau paaugo, laiko daugiau nusprendžiau atsiduot savo senajai aistrai, kadangi tarnaut neemė dėl sveikatos (viena ausim nuo gimimo negirdžiu), net dokumentus klastoaju, vienas karininkas patarė :) draugai durnium vadino :blink: tai pradžiai beveik viską nusipirkau, ieškosiu info lauksiu kad greičiau išbandyt...tikiuos pasimatyt kovos lauke :ph34r:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...

turiu a&k svd, koki vamzdeli naudoji? bent jau pas mane 6.02 ir buvo maple leaf 75 guma tai nejo saudyt isvis... i stokini 75 guma kaip tik tinka.

ka tiunint jam? apart cheku hop upo 26 eurai springa is cheku 200 ir dar susirask kas perdarytu cilindra su guma kad nesupistum ano, dar gali co2 kita isidet vasara ossom su co2, 1nu pirstu uztempi kala 200~ baliono 30+ suviu uztenka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na as dabar tik hop op esu isidejas planuoju dar pirkti springa tik nezinau koki ar m190 ar m200 dar planuoju pirkti stumokli ir cilindro galva. Apie co2 esu girdejas tik kad nelabai patogu ten ta balioneli keisti nes reikia spyna issiardyt . Vakar buvau su svd isvares i zaidima tai kaskokiu butu suskilo sratas ir uskiso vamzdi aisku gryzes isvaliau

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...