Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Ar reikalingi šalmai ?


Rekomenduojami pranešimai

Matau daug kas nori pasakyt apie šalmus - prašau ;)

 

Kalba apie šalmų kopijas ir originalus (pvz. kevlar)

 

Vanagai naudoja šalmus ne tik dėl komandos ekipuotės , bet ir dėl saugumo . Daug ką apsaugojo nuo bereikalingų skausmų ir traumų :D

 

Pataikymas į šalmą girdisi :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 69
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Viena is labiausiai isskirtiniu SFOD ekipuotes daliu yra juodi pro-tec salmai. Deja jie gamtoje labai issiskiria ir visiskai nemaskuoja. Bet ten kur juos naudojame - CQB, salmai yra tiek del autentiskos isvaizdos tiek del saugumo. Mano pacio galva ne karta apsaugojo nuo issikisusiu metaliniu daliu gamykloje per CQB

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kas bent karta devejo ir zaide su salmu bei turi siokia tokia zaidimu patirti tikrai neleis meluot kad salmas tai ne papuosalas bet ir rimta galvos bei veido srities apsauga. devint salma su tai vadinamais googlais priedo dengiama didele dalis veido kas ypac pasiteisima gavus serija i veida... asmeniskai salmas ne karta gelbejo nuo bbs'u bei pastatu konstrukciju liekanu...

salmu kritikus galiu nudziugint, taip jie turi trukumu straike kadangi su juo ne taip patogu kaip su kitu galvos apdangalu, jis sveria daugiau ir sukelia papildoma priezasti akiniu rasojimui kadangi dregme neisgaruoja ir kaupiasi po salmu.

 

reziume: kiekvieno asmenine apsauga yra individualus reikalas ir tik gaves per galva suprasi reikia tau to salmo ar ne :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As pats isitikinau salmo privalumais, kai pastate man i galva atsitrenke duru stakta :D , kuri laika nelabai supratau kas as, kur as :D gerai, kad tuo metu niekas nesturmavo pastato ;)

O su salmu kelis kartus buvau apsivozes... ir nieko, super :D

Zodziu, salmas yra geras dalykas

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip apsauga nuo "stuktelejimu" i staktas ir panasiai - tinka labai. Kaip realistiskumo elementas - irgi. Prie veido tinka ne visiems, bet tai normalu ;)

 

Mane uzknisa tik vienas dalykas - visa gyvenima priprates nesioti skareles, bandanas, kepures ir panasiai gan daznai labai nustembu bandydamas kiaurai per salma pasikasyti galva pvz. :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip apsauga nuo "stuktelejimu" i staktas ir panasiai - tinka labai. Kaip realistiskumo elementas - irgi. Prie veido tinka ne visiems, bet tai normalu ;)

 

Mane uzknisa tik vienas dalykas - visa gyvenima priprates nesioti skareles, bandanas, kepures ir panasiai gan daznai labai nustembu bandydamas kiaurai per salma pasikasyti galva pvz. :D

Skeptikas be salmo atrodo stiiiiiipriai mazesnis :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 9 months later...

pritariu visiems ,kas pasisako uz tai ,kad salmas daugiau apsauga nei grozis, nekarta esu pats vozesis, beto teko stebeti kaip nesekmingai pastates koja, nuo skarrdzio pavojingai ridenosi komandos narys, skardzio apacioje , galva teskesi i medzio isvarta, visi vieningai pasakeme, gerai , kad buvo su salmu, kitaip kazin ar pats butu atsistojas.

 

p.s: komanda naudoja LK kevlar salmus

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kad salmas geras daiktas tai aisku, bet kilo toks klausymas, ar uztenka minimaliai apsaugai kopijos salmo, ar verta pasistengt gaut normalu, kevlarini? Ir kaip ten tu kopiju kokybe, nes kaip girdejau tai nelabai....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kad salmas geras daiktas tai aisku, bet kilo toks klausymas, ar uztenka minimaliai apsaugai kopijos salmo, ar verta pasistengt gaut normalu, kevlarini? Ir kaip ten tu kopiju kokybe, nes kaip girdejau tai nelabai....

Ar statybininkai naudoja kevlarinius salmus? :) Plastikas ne stiklas - uzhteks kopijos.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz atsakymas, welside kevlarinis salmas nera daug sunkiesnis uz plastikine kopija.

seip as irgi maniau kad replikos uztenka, bet teko isgirst nuomones ir atsiliepimus paskaitit, zmones sako kad replikos nera tokios patogios, blogai laikosi tvirtinimai ir taip toliau... nu tiek to, dar karta aciu uz issakytas nuomones.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrindinis ?almo minusas kurį a? pastebėjau, tas kad suprastėja girdimumas, ypač dar kai balaclava naudoji.

 

Dar girdėjau apie atvejus kai u?sidėjus ?almą, kalbant pradeda dėvėtojo balsas rezonuoti.

Zymiai labiau rasoja akiniai-goggle'ai naudojant salma.

Taciau ne karta salmas yra gelbejas mano makaule nuo sutrenkimu ar galvos prakirtimu, butent zaidziant avarines bukles pastatuosia.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jo girdimumas tikrai suprasteja, mazina orientacija pagal garsa.

O siaip del staktu, as asmeniskai be salmo niekad neesu atsitrenkes i stakta, o su salmu kokius 5 kartus ir del to kad salma uzsidejes nesijaucia kur baigiasi galva ir uzdengia regimuma virsaus, gal as nevykelis, bet man salmas pastatuose tikrai trugdo. be to kai guli labai trukdo ziuret.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

mano ?almo neigiama patirtis:

  • matosi ma?iau
  • tave mato ?ymiai daugiau, nepriklausomai nuo ?almo spalvos / maskuotės
  • aplinka girdisi ma?iau
  • akiniai rasoja ?ymiai daugiau, vasara - tragedija
  • u?sikabini u? ?akas ir konstrukcijas galva daugiau (nu čia įpročio reikalas - reikia priprast, kur "galva" baigiasi)

mano ?almo teigiama patirtis:

  • galima pa?iūrėti į pastato vidų pro langą ir neturėti paskui su?alotos galvos (nuo ?ratų serijos)
  • galima nuleisti veidą ir vėlgi neturėti su?alojimų, kai į tave varo serijom i? arti
  • nuotraukose gerai atrodo, autentika

reziumė: ?aid?iu be ?almo

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

na mano patirtis ir isgyvenimai tai tikrai uz salmus tokiose situacijose, kaip zaidimas pastatuose, vaziuojant Unimogu (ypac kai vairuoja ponas Lukashenka), na o miske tai tikrai nera pats sauniausias dalykas. aisku musu komanda juos devi netik del saugumo, bet ir kaip isskirenti akcenta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

didzioji dalis cia susirinkusiuju imituoja kara ir karines situacijas, tad butu idomu pazet kaip kare jus butumet su skarele, panama ar dar geriau plika galva :) salmas manau butu sekantis po ginklo ko neapleistumet kare, tad nereikia lia lia :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

butu idomu pazet kaip kare jus butumet su skarele, panama ar dar geriau plika galva :)

Yra daug dokumentiniu filmu kur gali tai paziuret, :)

tokiu kaip "Apocalypse Now", "Platoon", "Black hawk down",... "Tropic thunder" :D

 

O jeigu rimtai, mano nuomone tokia, karas be salmo kaip seksas be sargio...

asmeninis reikalas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Yra daug dokumentiniu filmu kur gali tai paziuret, :)

tokiu kaip "Apocalypse Now", "Platoon", "Black hawk down",... "Tropic thunder" :unsure:

nu taip jai esi babajus :) jo tropic thunder tai tikrai geriausiai imituoja kara :ph34r:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...