Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Chronavimas ir joule creep


Kunigas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kolegos , po sian ivykusio  incidento (apie kuri veliau) kilo mintis pasidometi ar Orgai Lietuvoje neplanuoja zaidimo metu pradet chronuoti ne greiti o dzaulius kaip kad daugelis uzsienio klubu taip isvengiant samoningu arba ne atveju kur pasinaudojama "joule creepu". O situacija labai paprasta: buvo prasileista is sniperio i tarpuragi ko pasekoje skilo akiniai ir net galva atlose :D Atstumas istiesu buvo +- normalus 25-35m. Zinoma sakysit, kad akiniai gal prasti, deja akiniai ne kokie meu mew, bet normalus isduodami LK vykstant i misijas ant analogisku akiniu buvo meginta saudyt is AEG 10cm atstumu full auto 1.6J liko tik menka zyme ant stiklo. Pakalkuliavus atstuma tarkim ten buvo 30m ir ginklas  saude maksimaliu 200ms greiciu, bbs jega pilant i akinius po tokio atstumo turejo but max 1j... Tad logiskai persasi mintis, kad gal istiesu del visko kaltas jeule creep, butent del tokiu atveju uzsienis ir atsisako greicio chronavimo :) Vat tokie trumpi pamastymai diskusijai is mano puses ;)

https://ibb.co/CmmF6L1

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Visiskai nesuprantu koki cia nauja termina susigalvojo zmones, koks dar "joule creep" ?? aeg lyginimas is arti su sniperiu is 30 metru?? kazkokios cia pievos. nezinau ant kiek normalus akiniai jei nuo airsoftinio zaislo skyla, kad ir galingo. Kiek zinau i karius plastmasiniais sratukais nesaudo, tai reiktu susirupinti ka ten isduoda...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Niekad nemaniau, kad sutiksiu su tokai tema kuria iskele temos autorius, bet sutinku. Turbut pats laikas nustatyt J ginklo klasem, o netiket tik greiciu. Daugelis draugu turbut nesutiks, bet tai yra tiesa, kai ginklas issauna 0.2 srata pro vamzdeli, o dar visas cilindro turis nebuna issejes, to pasakoje nera uzfiksuojamas visas airsoft ginklo greitis.

 

Esu mates sniperiu (tikrai neminesiu pavardziu) kurie saudo iki 200m/s, o su savo sratu turi 5.5-5.7J, ir sau netrukdomai zaidzia. Pneumatiniai sautuvai ( oriniai) prasideda nuo 7.5J,  o tikrai daug. Todel kai isejo naujas Novrich Full Thrust kit, pagalvojau, kad teks mest airsoft, nes zmones pas mus su ribotu mastymu prades darytis sniperius su 200 m/s greiciu ir saudys su 0.58g sratais? Kiti pamirsta arba daznai susiduriu, kad net NEZINO, kad gamintojas mano, jog dauguma naudoja J limitus, o ne greicio limitus. ( zinoma., jam yra px, jis gamina pinigus...)

 

Kitas dalykas. Kokia leistina Lietuvos istatymu pneumatinio saunamojo ginklo galia kuri nepraso registravimo?


P.S. Zmones su mastymu - ginklo greiti/galia didinu del: "kad magklaudas jaustas", "kad garantuotai prisipazintu pasautas" "kad priesas jaustu srata" , gal jus tiesiog nebezaiskit airsoft... ;)
 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pasidomejau kas yra "joule creep", nieko naujo kaip ir nesuzinojau, tik terminas buvo nezinomas. taigi pas mus kaip ir suskirstyti ginklai klasemis. vat aeg pvz leidziamas sratuko svoris iki 0.3g nes atsizvelgiama i tai kad minimalios distancijos saudymo yra mazos, tai su sunkesniais sratais luptu taip, kad maza nepasirodytu. as manau didele problema yra dar ir tame, kad nelabai tiksliai ismatuoja tie chronometrai. jeigu jau taip visai rimtai uzsiimti tai reiktu impulsa matuot. nezinau as pvz saziningai nieko sunkesnio 0.28g i 2 klases ginkla nesu dejes per visus savo zaidimo metus, nors nuo to tik islosciau, mano hopai tokie, kad su lengvesniais sratais isvis nenori veikti adekvaciai. idealiai man butu 0.36 ar net 0.4g 

sukciu buvo ir bus visada. kazkas neprisipazysta, kazkas naudoja sunkesnius sratus nei leidziama.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Niekad nemaniau, kad sutiksiu su tokai tema kuria iskele temos autorius, bet sutinku. Turbut pats laikas nustatyt J ginklo klasem, o netiket tik greiciu. Daugelis draugu turbut nesutiks, bet tai yra tiesa, kai ginklas issauna 0.2 srata pro vamzdeli, o dar visas cilindro turis nebuna issejes, to pasakoje nera uzfiksuojamas visas airsoft ginklo greitis.

 

Esu mates sniperiu (tikrai neminesiu pavardziu) kurie saudo iki 200m/s, o su savo sratu turi 5.5-5.7J, ir sau netrukdomai zaidzia. Pneumatiniai sautuvai ( oriniai) prasideda nuo 7.5J,  o tikrai daug. Todel kai isejo naujas Novrich Full Thrust kit, pagalvojau, kad teks mest airsoft, nes zmones pas mus su ribotu mastymu prades darytis sniperius su 200 m/s greiciu ir saudys su 0.58g sratais? Kiti pamirsta arba daznai susiduriu, kad net NEZINO, kad gamintojas mano, jog dauguma naudoja J limitus, o ne greicio limitus. ( zinoma., jam yra px, jis gamina pinigus...)

 

Kitas dalykas. Kokia leistina Lietuvos istatymu pneumatinio saunamojo ginklo galia kuri nepraso registravimo?

 

 

P.S. Zmones su mastymu - ginklo greiti/galia didinu del: "kad magklaudas jaustas", "kad garantuotai prisipazintu pasautas" "kad priesas jaustu srata" , gal jus tiesiog nebezaiskit airsoft... ;)

 

registruoti reikia nuo 2.5 J

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...