Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Ginklo pasirinkimas


Airsoftg
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, esu naujokas šioje srityje, norėčiau įsigyti airsoft pistoletą. Kaip manot kuris būtų geriau AEP ar CO2 ? Biudžetas iki 200e. Noriu galingo, patvaraus, pistoleto, kuris būtų naudojamas į taikinius šaudyti.

Kas labiau gęsta CO2 ar Green gas ?  Suradau šiuos, ką manote ? Beje žiūrėjau YT video, apie Taurus ginklą, tai komentaruose rašė sugedo per 2 savaites ir gaila išmestų pinigų ? Tai jei sugęsta neįmanoma pataisyti ? Ačiū už atsakymus.

https://www.airsoftas.lt/sratasvydzio-pistoletas-hi-capa-51

http://orinukas.lt/galingiausias-airsoft-pistoletas-taurus-pt24-7-g2

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei nori galingo, tai tikrai ne AEP :D co2 yra galingiausi, bet ten zaidimas su tais balioneliais. geriausias varijantas green gas, lengvai uzsipildo, ilgam duju uztenka. galinguma galima gerai pasikelti idejus ilgesni vamzdeli. mano glock 17 su ilgu vamzdeliu, pramusa skardines dugna, kas pistoletui tikrai neblogai. raso kad jis orginaliai 95 m/s, o dabar bus apie 115- 120m/s

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei nori galingo, tai tikrai ne AEP :D co2 yra galingiausi, bet ten zaidimas su tais balioneliais. geriausias varijantas green gas, lengvai uzsipildo, ilgam duju uztenka. galinguma galima gerai pasikelti idejus ilgesni vamzdeli. mano glock 17 su ilgu vamzdeliu, pramusa skardines dugna, kas pistoletui tikrai neblogai. raso kad jis orginaliai 95 m/s, o dabar bus apie 115- 120m/s

 

Darko tikiuosi su juo zaidimuose nezaidi  ?  :o Kas i tema tai Tokyo Marui labai taiklus greiti pistoletai, tik kad negalingi, slide pas juos plastikiniai todel turesi naudoti specialias dujas silpnesnes nei green gas jei noresi, kad tarnautu. Jei is tokiu labiau biudzetiniu kad tarnautu, lengvai modifikuotusi, butu daliu ir butu full metal tai ziurek KJW hi capa modelius 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 years later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...