Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Airsofto bendru taisyklės pakoregavimas


Noxusuas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Šita ideją gali sukelti tikrai daug nepasitenkinimų (bentjau aš taip manau)

 

Neviniosiu žodžiu į vatą ir tiesiai pasakysiu:

 

 

Siūlau įdėti taisyklę, kurioje sakoma, kad visi asmenys iki 18 metų privalo būti su šalmu.

 

Minusų nematau kaip ir. Vieni pliusai - saugumas svarbiausia ane?

 

Kokios jūsų nuomonės kolegos?

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Butent, jei jau saugumo klausimus nagrinejam, tada visi iki 18 butinai su salmu ir kauke arba su pilno veido kauke

isminuotojas.jpg

P.S. O apskritai, buvę rimtesnių traumų Lietuvoje? Šiaip airsoftas vienas saugiausių sportų turėtų būti. Dažniausia trauma spėčiau kulno patempimas dėl netinkamos avalynės?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei taip sakai speju nesi pasimoves ant seno surudijusios armaturos gabalo, arba nukrites is 3-4 metru aukscio. arba uzmines ant kokios vinies, prasmeges i koki kanalizacijos sulini ir t.t. ir pan. arba tiesiog banaliai gaves i duda ir prarades kelias dantis (yra buve ir taip). Nera sis hobis saugus zinok niekaip. net miske begdamas gali uzkliut uz saknies ir prasiskelt galva i kelma. na o kas liecia jaunesnius zaidejus, man asmeniskai nera smagu kai zaidzia jaunesni nei 18 m (kitaip tariant pilnameciai), nes tuomet negaliu pilnai atsiduot zaidimui, jauciu kazkokia itampa, nezinau kaip paaiskint.

O siaip tai saugumas yra kiek vieno asmeninis reikalas. yra privalomos priemones - akiniai. visa kita rekomenduojamojo pobudzio.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip airsoftas vienas saugiausių sportų turėtų būti. 

Prašau, pasakykit, kad čia buvo sarkazmas... :D :D :D :D :D :D

 

Per savo pirmą žaidimą prieš n metų vos nepraradau pusės priekinio danties. Pažįstu ne vieną ir ne du kuriems pasisekė mažiau. Pažįstamas prieš kelis metus susilaužė koją, kai durnai šoko per laiptus. Prieš metus/du kitas draugas vos neprarado regėjimo viena akimi, kai nusprendė 5s nusiimt nusivalyt aprasojusius akinius (akis prašviesėjo ligonineje po keletos dienų). Ir tai tėra keli atvejai kuriuos šiuo momentu prisimenu. O kiek dar yra atvejų žaidimuose kuriuose manęs nėra net buvę, nes niekada nebuvau ypatingai aktyvus žaidėjas dėl poreikio skirstyti laiką keliems hobiams.

 

Šachmatai yra saugus sportas. Geiminimas yra saugus sportas. Pokeris yra saugus sportas (kol į dūdą negauni). 

 

Airsoftas, moto/auto lenktynės, kalnų dviračiai, bėgimas - NĖRA saugūs sportai. TAIP, gali atžaisti 10 metų su 0 traumų. Bet tai nereiškia, kad sportas yra saugus - tu tiesiog pats saugojaisi, rūpinaisi tinkama ekipuote, apšilimu ir t.t. arba tau tiesiog visus tuos metus sekėsi, kad per tas 5s niekad negavai į akį.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamieji, nu nepradekim verkt kad airsoftas nera saugus. Pagal tai ka visi vardinat, tai vaiksciojimas gatvemis irgi nera saugu, vazynejimas su masina irgi nera saugu, krepsinis, futbolas, galu gale tie patys sachmatai nera saugu (suskaus galva, aptems samone ir bam sungalva ant rikio, o tas smailiu ngalu ir akyte perdurt gali). Airsoftas yra judrus zaidimas, kur judejimas ten ir rizika patirt trauma. Visur ir visada reikia but atidziam ir imtis atsargumo priemoniu, kad minimizuoti rizika. O bet taciau, kazkaip nukrypom nuo temos. Ir nesulaukiam autoriaus pagrindimo, kodel reiktu butent salmu saugumui uztikrinti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Airsofto šalmas neturi jokio apsaugos lygio.. Šiaip siūlau prievole su ščipuotais kerzais ir aprašais žaisti.Taip esant vėlui uždrausti skersvėjį, nu kad nenupūstu. Nors aišku juk ne vaikai žaidžia, už viską pasirašę, px ten tie atviri kaulų lūžiai ir vidiniai kraujavimai.

 

635ce8e0d953a5df92c779f7cf375fc3188.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prašau, pasakykit, kad čia buvo sarkazmas... :D :D :D :D :D :D

 

Aš tikrai nuoširdžiai matau airsoft'ą kaip vieną saugesnių sportų/hobių. Aišku, viską reikia daryti laikantis elementarių saugumo taisyklių. Sutinku, kad pasitaiko visko. Kojos lūžis yra tikrai rimta trauma, tačiau čia jau vienetis atvejis. Šiuo atveju man panašu, kad ir papildomos saugumo priemonės nebūtų pagelbėjusios.. akinių nusiėmimas - čia jau nėr ką komentuoti.

Pats tikrai nedėčiau airsofto šalia moto lenktynių, kurias paminėjei. Moto lenktynės yra ekstremalus sportas - internete yra statistika, kiek mirčių kiekvienais metais skirtingose lygose. Bėgimas/maratonai taip pat. Nesiplėsiu - b00ras gerai teisingai išdėstė viską.

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamieji, nu nepradekim verkt kad airsoftas nera saugus. Pagal tai ka visi vardinat, tai vaiksciojimas gatvemis irgi nera saugu, vazynejimas su masina irgi nera saugu, krepsinis, futbolas, galu gale tie patys sachmatai nera saugu (suskaus galva, aptems samone ir bam sungalva ant rikio, o tas smailiu ngalu ir akyte perdurt gali). Airsoftas yra judrus zaidimas, kur judejimas ten ir rizika patirt trauma. Visur ir visada reikia but atidziam ir imtis atsargumo priemoniu, kad minimizuoti rizika. O bet taciau, kazkaip nukrypom nuo temos. Ir nesulaukiam autoriaus pagrindimo, kodel reiktu butent salmu saugumui uztikrinti.

Pirma, kurioj diskusijos vietoj cia buvo verkslenimo? :D

 

Antra, jeigu pagal pati airsoftas nera nesaugus, tai kodel gi mes visi naudojame apsaugas,kaukes? Nusiimkime ir lakstykime be ju. Paziuresim kas bus :)

 

Trecia, galvos apsvaigimas ir nukritimas nera su sportu susijusi trauma. Cia jau sveikatos problemos.

 

 

 

 

 

Aš tikrai nuoširdžiai matau airsoft'ą kaip vieną saugesnių sportų/hobių. Aišku, viską reikia daryti laikantis elementarių saugumo taisyklių. Sutinku, kad pasitaiko visko. Kojos lūžis yra tikrai rimta trauma, tačiau čia jau vienetis atvejis. Šiuo atveju man panašu, kad ir papildomos saugumo priemonės nebūtų pagelbėjusios.. akinių nusiėmimas - čia jau nėr ką komentuoti.

Pats tikrai nedėčiau airsofto šalia moto lenktynių, kurias paminėjei. Moto lenktynės yra ekstremalus sportas - internete yra statistika, kiek mirčių kiekvienais metais skirtingose lygose. Bėgimas/maratonai taip pat. Nesiplėsiu - b00ras gerai teisingai išdėstė viską.

 

Taip,tai yra vienas saugesniu sportu. Tarp moto sporto ir airsofto lygybes zenklo.nedejau,cia buvo imama is galvos :)

 

Taip,airsoftas tikrai saugus nes nieks nemirs ji zaidziant 99,9999%. Bet kur yra traumu statistika (oficiali), pagal kuria remiantis tai yra injury-free sportas? Tokios statistikos nera, niekas jos neveda. Todel visi interpretavimai saugu/nesaugu yra daromi tik is asmenines patirties. Mano 8 metu patirtis primena daug traumu,kurias maciau arba kurias isgirdau is pazistamu/draugu. Pagal tai darau savo isvada apie saugumo lygi. Jus remiates is savo patirties, traumu tiek nesat mates, todel darot isvada,kad sportas saugus. Del to,kad 99% atveju, naudojant tinkama iranga, jis yra saugus, as sutinku. Likes 1% yra zmogines klaidos ir blogu aplinkybiu faktorius,nulemiamtis trauma.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerb, Corde, ne paciam asmeniskai sakiau del verkslenimo ;)

 

90% zaidimu zaidziu be kaukes. Ja deduosi tik i grynus cqb, kur leidziami sturmo karabinai pastatuose. Nes paprasciausiai man nepatogu. Kitais atvejais tik su akiniais. Esu ir i veida gaves ir kraujo ejo, bet neskaitau sito traumomis, del kuriu sakyciau kad airsoftas nesaugus ir del to, man asmeniskai, reiktu kokiu papildomu apsaugos priemoniu. Bet tai rizika, kuria samoningai prisiimu. 

 

Apsvaigimas ir nukritimas nebutinai sveikatos problemos: stresas gali itakoti tokia organizmo reakcija net ir paciam tvirciausiam sportininkui. Bet cia jau nukrypstam i lankas. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...