Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal
TacticalDay

ŽAIDIMAS TACTICALDAY / 2018-10-21 VIEVIS

Rekomenduojami pranešimai

enhanced-mojave-viper.jpg

 

DALYVIO BILIETO KAINA TURINTIEMS SAVO ĮRANGĄ:
10 €, apmokant iki 2018-10-18 
* 20 €, apmokant iki 2018-10-20
DALYVIO BILIETO KAINA NETURINTIEMS SAVO ĮRANGOS:
* 29 € naujoko/nuomininko paketas, apmokant iki 2018-10-18
** vietoje atsiskaitymo už žaidimą nėra !

 

Dalyvių kiekis ribotas – 100 bilietų !

 

* bilietą sudaro – teritorijos nuoma, maitinimas, geriamo vandens papildymas, žemėlapiai, žaidimo rekvizitai, geras oras.

* nuomininko paketą sudaro – žaidimo bilietas, privalomi spec. mokymai (prieš žaidimą 2 val.), ginklas G36/AKSU, taktinė liemenė, apranga, veido/akių apsauga, oranžinė liemenė, 1000 šovinių.

* dalyviui neatvykus į žaidimą, mokestis negrąžinamas. Galimas keitimas į kitą dalyvį/nuomininką iš anksto suderinus.

 

Registraciją atliekantys žaidėjai su savo įranga privalo turėti tvarkingą LSK anketą www.sratas.lt tinklapyje
Registruojantis privalote pateikti nuorodą į Jūsų LSK ( laisvai samdomo kario anketa ) ar į savo komandos anketą, kurios sudėtyje yra visi užsiregistravę dalyviai 
>>>nuoroda
LSK neprivaloma naujokams/nuomininkams

 

Visi žaidimo dalyviai su savo įranga privalo turėti raudoną (oranžinę) automobilinę liemenę.

 

RENGINYS SKIRTAS TIK N-18

 

REGISTRACIJOS FORMA

 

Žaidimo tipas: CQB / airsoft / mūšis pastatų komplekse

Žaidimas vyks, pagal galiojančias LSB taisykles, taikant ginklų limitus.

Klasė…Ginklas…………………Galingumas su 0,2 g bbs…Saugus atstumas…Pastate………Lauke

1……….Bet koks…………………..iki 100 m/s…………………1 m…………………..pavieniai……….be apribojimų

2……….Bet koks…………………..101 – 130 m/s……………..5 m…………………..pavieniai……….be apribojimų

3……….Kulkosvaidžiai……………125-150 m/s………………..15 m…………………draudžiama……be apribojimų

4……….Snaiperiniai……………….125 – 150 m/s……………..15 m…………………draudžiama……pavieniai

5……….Snaiperiniai……………….151 – 170 m/s……………..20 m…………………draudžiama……pavieniai

6……….Snaiperiniai bolt action…171 – 200 m/s……………..30 m…………………draudžiama……pavieniai

 

 

TACTICAL DAY ŽAIDIMO PROGRAMA


08:00 – 09:00 nuomininkų, bei žaidėjų pageidaujančių dalyvauti spec. apmokymuose atvykimas
09:00 – 11:00 spec. mokymai ( pastatų žvalgybą, pastato šturmas, kambarių valymas, ir kt. )
11:00 – 12:00 bendras visų žaidėjų “breefingas”, pasiruošimas žaidimui
12:00 – 16:00/17:00 žaidimas
17:00 – maitinimas, žaidimo aptarimas

 

SPEC. MOKYMAI: nemokamuose mokymuose gali dalyvauti TIK pirmieji 20 užsiregistravusių žaidėjų + nuomininkai. Norintiems papulti į mokymus reikia susisiekti nurodytais kontaktais.

 

Pagrindinės žaidimo užduotys

 

 

IED‘S improvised explosive device:

 

X – pajėgos. Privalės aptikti/surasti 7 IED žaidybinius laukus, apie juos informuoti savo pusės vadą, organizuoti minų gabenimą iki pasirinkto lauko, užtikrinti minavimo darbus ir minavimo darbų saugumą, neleisti priešui perimti minų ir neleisti priešui trikdyti užminavimo darbų.
IED laukas bus laikomas užminuotu, jei nuo minavimo pradžios per 1 valandą bus suslapstytos visos gautos žaidybinės minos. Žaidybines minas reikės užkasti kuo taisyklingiau 5/10 cm gylyje. Apie minavimo pradžią privaloma pranešti radijo ryšiu savo pusės vadui. Žaidimo metu gali tekti vienu metu atlikti ir kelių laukų minavimą.

Y – pajėgos. Privalės aptikti/surasti 7 IED žaidybinius laukus, užimti jų apsaugą ir neleisti X pajėgoms atlikti užminavimo. Jei X pajėgoms pavyks užminuoti, su specialiomis priemonėmis reikės atlikti minų paieškos darbus ir jų iškasimą bei išgabenimą į saugią zoną. Taip pat reikės užtikrinti išminuotojams apsaugą, kad išminavimo darbai vyktų sklandžiai. Išminavimas galimas tik su spec. priemonėmis.

 

 ied_reuters.jpg

 

AirDrop:

 

Kariaujančių pusių vadovybės palaikymas med. priemonėmis (žaidybiniais pleistrais). Turint mažus išteklinius resursus galimas „AirDrop“ užsakymas.
„AirDrop“ gaunamas tuo atveju, kai pusės vadas susisiekia su „ŠTABU“ ir paprašo „AirDrop“ palaikymo, bei nurodo koordinates su tikslia vieta. „AirDrop“ turi 10-15 min. uždelsimą, bei 50/100 metrų paklaidą nuo tikslių koordinačių, todėl galimas netikslus siuntos nusileidimas. Po „ AirDrop“ užsakymo sekantis galimas tik po 1 val. „AirDrop“ galima perimti iš kitos kariaujančios pusės.

 

36961263_10217045801202282_1193964371001

 

Pagrindinės žaidimo taisyklės

 

Medicinos taisyklė:

 

Pirmą kartą nukautas žaidėjas privalo užsivilkti oranžinę liemenę ir 5 minutes kviesti mediką. Medikas, tai kiekvienas gyvas skyriaus karys, turintis gydymo priemones ( žaidybinis pleistras). Pagydytas žaidėjas žaidžia iki kito nukovimo, tuomet eina į „mertviaką“. Žaidėjai nukauti peiliu, granata, mina ar kita pirotechnika žūsta iškart ir vyksta į „mertviaką“. Jei žaidėjas įsitikinęs, kad jo kariaujančioje pusėje nėra žaidybinių pleistrų, po pirmo pataikymo neprivaloma kviestis mediko, galimas ėjimas iš karto į „mertviaką“.

 

 

Pirotechnikos naudojimas:

 

Žaidimo metu naudojamas toks kiekis žaidybinių granatų, kiek talpinama į savo amunicinės liemenės ar diržo dėkliukus („paučus“) Leidžiama naudoti granatas TIK su „ŽUKI“ užtaisu, arba atitinkančio galingumo kito gamintojo petardomis ( galingumas 0,4 g.). Žaidėjas gali naudoti TIK pramoninės gamybos dūminius užtaisus. Granatų ir dūminių užtaisų naudojimas gali būti draudžiamas organizatorių. Granatos naikinimo spindulys lauke yra 3m., o pastatuose naikina visus patalpoje esančius žaidėjus. Spintos, sofos, atraminės pastato kolonos ir kiti daiktai apart solidžių vientisų betoninių sienų nėra laikomi priedanga. Išvengti į patalpą įmestos granatos sunaikinimo galima tik perbėgus į kitą pastate esančią patalpą. Apkase esantys kariai laikomi nukautais tik, jei granata įkrito į apkasą, kuriame taip pat galioja ir 3m. spindulio taisyklė.

 

Šaudymo taisyklės:

 

Visiems žaidėjams, kurių ginklo greitis neviršija 130m/s. leidžiama šaudyti pastato viduje tik pavieniu rėžimu. Tačiau minimalus atstumas iki taikinio turi būti ne mažesnis nei 5m. Jei atstumas yra mažesnis šaudyti pastato viduje iš karabino draudžiama.  Iš pastato vidaus į išorę šaudyti leidžiama visų ginklų turėtojams, jei pro šaudymo angą, t.y. langą, duris ar skylę sienoje yra iškišama bent trečdalis ginklo bei yra laikomasi saugos atstumo taikomo savo klasės ginklui. Šaudymas iš pastato gilumos į išorę yra griežtai draudžiamas, šaudoma tik vizualiai matant taikinį, t.y. iškišus ginklą per pastato angą nematant priešo šaudyti griežtai draudžiama.
Atvejai kuomet priešai yra jau prie pastato sienų ar prieigų, šaudymas iš gilumos galimas su ginklais kurių greitis neviršija 130 m/s tačiau taikant pastato viduje šaudymo taisykles.

Kulkosvaidininkams ir snaiperiams šaudymas pastato viduje yra draudžiamas, o leidžiamas tik su turimu pistoletu, ar shotgun  ar turint papildomą ginklą iki 130m/s.

Kulkosvaidininkams ir snaiperiams šaudymas iš pastato į išorę yra leidžiamas pagal šaudymo iš pastato į išorę taisykles bei laikantis savo ginklo klasės saugaus atstumo taisyklių.

Angaruose/garažuose/tuneliuose, kuriuos sudaro dvi sienos ir stogas, o ne atskiri kambariai ar patalpos, galioja žaidimo ne pastatuose taisyklės. Rikošeto taisyklė galioja pastatuose ir lauke, t.y., jei BBS atšoko nuo sienos, kito žaidėjo, medžio ir t.t., tai toks pataikymas traktuojamas, kaip tiesioginis ir žaidėjas vadovaujasi medicinos taisyklėmis.

Atvejai kuomet susitinka du žaidėjai su besitaikančiais ginklais ir atstumai nėra saugūs šauti vienas į kitą. Abu žaidėjai traktuojami kaip pašauti ir vadovaujasi medicinos taisyklėmis. Jei situacija yra tokia pat tačiau vienas iš žaidėju yra su pistoletu, o kitas su karabinu, tai žaidėjas su karabinu traktuojamas nukautu, nes žaidėjui su pistoletu saugaus atstumo taisyklės leidžia šaudyti.
Atvejai kuomet vienas žaidėjas stovi nugara ir skaičiuoja paukščius, o kitas žaidėjas iš nugaros prieina tyliai su karabinu ir saugus atstumas neleidžia šauti ( t.y. atstumas mažesnis nei 5 metrai ) žaidėjas skaičiuojantis paukščius traktuojamas nukautu ir vadovaujasi medicinos taisykle.

 

 

Iškilus klausimams kreiptis: el.paštu info@tacticalday.lt arba tel. +37064537463 Irmantas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Snaiperiams ir kulkosvaidininkams, bunant antrame ar aukstesniame pastato aukste galioja ta pati taisykle del vamzdzio iskisimo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Snaiperiams ir kulkosvaidininkams, bunant antrame ar aukstesniame pastato aukste galioja ta pati taisykle del vamzdzio iskisimo?

 

Gerb. Boorai atvykite bent kartą į mūsų organizuojamus žaidimus ir klausimų tikrai nekils  ;) 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerb. Boorai atvykite bent kartą į mūsų organizuojamus žaidimus ir klausimų tikrai nekils  ;) 

 

Tai su mielu noru, bet prieš važiuojant labai jau įdomu žinot ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai su mielu noru, bet prieš važiuojant labai jau įdomu žinot ;)

 

Vievio poligone, šaudyti iš antro aukšto pastatų gilumos leidžiame.

Aukštesnio pastato aukšto nėra. Turime arba pirmą aukštą, arba antrą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrukai, viską išsamiai paaiškins vietoje.Neuždavinekit jokių klausimų.Viskas bus aišku.Briefingas trunka 30 min.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrukai, viską išsamiai paaiškins vietoje.Neuždavinekit jokių klausimų.Viskas bus aišku.Briefingas trunka 30 min.

 

Na jei jau taip sakai, tai tikriausiai  ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rekomenduoju nuvykti ir žaisti sąžiningai. Negadinti niekam nuotaikos. O jei kilo ginčų spręsti juos "čia ir dabar", o ne forume namuose. Puikūs organizatoriai, pagarba. Linkėjimai, BRAVOS team.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...

×
×
  • Sukurti naują...