Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Airsoft savigynai


bICEQ
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Šiaip smalsumo vedamas noriu paklausti ar Airsofto ginklai (pistoletai) gali būti naudojami kaip savigynos priemonė? Nekalbu apie aukštus FPS. Sakykim iki 2,5J ? Gal kas domėjosi ir gal naudojasi šiai paskirčiai? Būtų įdomu padiskutuoti šia tema

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

SnaipaS, airsoftinio pistoleto naudojimas savigynai, tai daugiau tik erzinimas uzpuoliko. Nes matys kad vaikas esi, tai dar papildomai gausi i kakta. Apsigint, tiksliau isgasdint, galetum nebent kokius jaunus "kandis" ir tai, dar klausimas. Tie kurie jau ne pirma karta uzpuolimais uzsiima, tai ir dujiniu pistoletu nebijo. Tai kad geriau pasaugok save ir mus airosfterius, kad nebutu apribojimu, kaip GiedriusUm rase, ir esant konfliktinei situacijai, dek i kojas arba bandyk konflikta spresti ramiai ir taikiai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra, klausiu ne dėl savęs, o tiesiog smalsumo vedamas. Aš savigynai turiu kovinį + dujų balionėlį. Nežadu gintis Airsoftiniu pistoletu ir tokių minčių neturiu. Tiesiog, įdomu, kokia situacija su jais. Nes na jie ir žalą padaryt gali iš arti šaunant į veidą ir atrodo ne kaip žaislas. Čia gal labiau kiltų klausimas man kaip aš turėčiau reaguoti jei į mane iš tokio šaudytų. Ar galėčiau gindamasis sužaloti žmogų ar priimti kaip vaikišką pokštą ir pabarti ar dujų į akis papurkšt :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra, klausiu ne dėl savęs, o tiesiog smalsumo vedamas. Aš savigynai turiu kovinį + dujų balionėlį. Nežadu gintis Airsoftiniu pistoletu ir tokių minčių neturiu. Tiesiog, įdomu, kokia situacija su jais. Nes na jie ir žalą padaryt gali iš arti šaunant į veidą ir atrodo ne kaip žaislas. Čia gal labiau kiltų klausimas man kaip aš turėčiau reaguoti jei į mane iš tokio šaudytų. Ar galėčiau gindamasis sužaloti žmogų ar priimti kaip vaikišką pokštą ir pabarti ar dujų į akis papurkšt :)

Ryškiai pamiršai ginklo leidimui egzaminus. Reiktu pasikartoti "būtinoji gintis" skiltį. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ryškiai pamiršai ginklo leidimui egzaminus. Reiktu pasikartoti "būtinoji gintis" skiltį. :)

 

Kai laikiausi leidimą, buvo Jauliais ginklai nurodyti 2,5 ir up. Abejuoju ar airsofto stockiniai yra tiek galingi, todėl jie nepriskiriami net D kategorijai. Ir ginklais net nesiskaito pagal viską. Čia kėbli situacija su jais.

Kas liečia būtinąją gintį aš puikiai suprantu, bet nesinori teisme bilinėtis vėliau.. Aišku, ką aš žinau "atrodė kaip tikras" nepadės turbūt.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakymas tikriausiai būtų toks: būtinosios ginties atveju nėra ribojamos priemonės ar įrankiai, kuriais gali pasinaudoti gindamasis užpuolimo atveju. Tame tarpe airsoftinis pistoletas ar AEG irgi patenka į tą kategoriją. Svarbu yra neperžengti būtinosios ginties ribų. Gali gintis ir šaukštu ar džiūvėsių maišeliu, gali ir airsoftiniu pistoletu šaudyt ar daužyt užpuoliką. Tinka ir babos gintariniai karoliai - svarbu yra ribos.

Sakai, kad leidimą laikeisi ir turi, vadinasi jau prastai prisimeni teoriją, jei kyla tokie klausimai. Būtų ne prošal pasikartoti :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Airsoftini ginkla nesiotis savigynai, tai tas pats kas veziotis benzinu varomoje masinoje kanistra dyzelino, idant "apsisaugoti" jei kartais baigtusi kuras - panaudojus, bedu gali buti zymiai daugiau, negu nenaudojus ir bandzius spresti situacija kitais budais  :) Tuo tema galima ir pabaigti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Airsofto pistoleto panaudojimas savyginai būtų nebent iš 2 metrų šauti tiesiai į akį. Čia jau nežiūrint teisiniu pasekmių. Tačiau visgi naujiena pasakysiu airsoft replikos svoriu ir išvaizda atrodo kaip tikri ginklai todėl kaip ir D klasės ginklai turi būti transportuojami dėkle ir neparuošti naudoti. (Negalima vežiotis autobuse airsoft ginklu pasidėjus ant kelių) Todėl airsofto panaudoti savyginai yra neįmanoma.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Airsofto pistoleto panaudojimas savyginai būtų nebent iš 2 metrų šauti tiesiai į akį. Čia jau nežiūrint teisiniu pasekmių. Tačiau visgi naujiena pasakysiu airsoft replikos svoriu ir išvaizda atrodo kaip tikri ginklai todėl kaip ir D klasės ginklai turi būti transportuojami dėkle ir neparuošti naudoti. (Negalima vežiotis autobuse airsoft ginklu pasidėjus ant kelių) Todėl airsofto panaudoti savyginai yra neįmanoma.

Pala pala, Molotkovas kovinį kalašą vežiojosi troleibusu o čia airsofto negalima ? :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...