Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Šaudymas pastatuose


domazas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Matau kad supratimai labai skiriasi. Tad megint tamstai pasiaiškinti nėra prasmes. Tingiu net diskutuoti.

Visi taip sako kai argumentu nera ;) nepykit, Menulis, bet manau dar per trumpai zaidziat arba turit labai blogos zaidybines patirties, kad visur bandote tik saugumo klausimus ivedineti. Na arba poziuriai tikrai radikaliai skiriasi ir man airsoft zaidimas yra siek tiek arciau kovines situacijos, o jums, kad tik pabegiot ir, neduok Dieve, negaut srato is arti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 78
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

bOOras tu skaityti moki ka as parasiau? Ar bele plaki liežuviu? Dar kart paskaityk ka aš parašiau!!!Nemoki perskaites sudelioti kas rašoma geriau nekomentuok. Del pasiulymo ka man žaist tikrai tavęs neklausiu.

O mes galime pasirinkti ar su tavimi žaisime :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

bOOras tu skaityti moki ka as parasiau? Ar bele plaki liežuviu? Dar kart paskaityk ka aš parašiau!!!Nemoki perskaites sudelioti kas rašoma geriau nekomentuok. Del pasiulymo ka man žaist tikrai tavęs neklausiu.

Pradekim nuo to, kad mes kartu alaus negerem ir ant “Tu” neperejom. Skaitau geriau uz Jus pati. Liezuviu, kolkas, plakat irgi Jus, nes ateina naujokas, su savo fantazijom ir pradeda tvarkas ivedineti. Patarimus del zaidimu, labiausiai dalinat Jus, pacioj pradzioj ir beje ne asmensikai, pasiulyma zaist cs parasiau, kodel, irgi argumentavau. O jei pati zeidzia pasiulymas zaist su Nerf, tai atsiprasau, bet is paverkslenimu suprantu, kad airsoftas per skausmingas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dirigentas bOOras jūs kas tokie, švininiai kietuoliai? Užlipę ant epopejos viršūnės? Matai ponam nepatiko, kad kažkam visgi rupi saugumas. Net nesugebat skaityti kas meginama parašyti. Savo turit nusistatymus ir malat kaip malūnai. Tai esat tokie kietuoliai senbuviai kame problema mažuose pastatuose naudoti pistoletus? Nejaugi taip jum ambicijos virš visko, kad savos nuomonės yra svarbiausios?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dirigentas bOOras jūs kas tokie, švininiai kietuoliai? Užlipę ant epopejos viršūnės? Matai ponam nepatiko, kad kažkam visgi rupi saugumas. Net nesugebat skaityti kas meginama parašyti. Savo turit nusistatymus ir malat kaip malūnai. Tai esat tokie kietuoliai senbuviai kame problema mažuose pastatuose naudoti pistoletus? Nejaugi taip jum ambicijos virš visko, kad savos nuomonės yra svarbiausios?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Menulis, prie ko cia svininis kietuolis? Pyktis smegenis spaudzia? Jei zaidimuose pastatuose naudojami tik psitoletai, viskas puiku, man asmeniskai, tokie zaidimai yra smagiausi, bet jei pastate sedi su aeg, tikrai pries ji su pistoletu nelysiu. Be to, pif paf taisykle, dazniausiai sukelia aibe neaiskumu, nes vienas prades tekt kad as pasakiau anksciau nei kitas. Be to, is pistoleto retai sauni atstumu trumpesniu nei 2-3 metrai. Tai, leiskit paklausti, ginamas iejimas, ateina 3 zmones, tai ka sedit ir rekiat pif paf visi nusauti? O jei pakol rekiat pif paf, kiti 2 prades atgal rekt pif paf, jus uz pertvaros, tai kaip vertint situacija? Gerbiamasis, jus saugumu rupinates ne toje sitiacijoje. Sutinku kad su aeg saudyt pastatuose, yra siek tiek daugiau rizikos gaut smulkia trauma, bet musu hobis toks, jis nesa siek tiek rizikos.

 

P.s. Siaip dar yra peiliu imitacijos, jei apie tokias girdejot, naudojamos ypac artimoje kovoje. Bet ten bijau, irgi gali Jums but baisu, nes guma/plastikas skirtingu kietumi buna, tai irgi galima susizalot. Tai belieka su vatos pagaliukais zaidimus zaist.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia ne kietumo klausimas. Kokiais ginklais žaidžiama pastatuose nusprendžia organizatoriai. Tie pamąstymai, kad 130m/s iš penkių metrų yra OK, o jau 102m/s iš 4 metrų tai labai blogai yra tiesiog iš piršto laužti. Žinok abejais atvejais bus skauda. Ne naujokai puikiai tai suvokia ir jiems toks klausimas tiesiog nekyla. Čia žaidimo kultūros dalis. Niekas neatliko mokslinių tyrimų kaip kam skauda į kokią kūno vietą pataikius ir iš kokio atstumo. Yra formalūs susitarimai ir taip kaip realiai nėra galimybių nustatyti atstumo iš kurio šaudoma, tai 5m atstumas yra priminimas, kad saugokime vieni kitus. Airsoftas tai bendraminčių hobis, čia nėra nei vierchų nei vadų nei kažkokios centrinės valdžios kuriai Jūs galėtumėte pasiskųsti. Jei Jūs turite nesutarimą su kitu žaidėju, tai su juo apie tai ir pakalbėkite. Jei nesutarėte, tuomet Jūsų arbitru bus žaidimo organizatorius. Net jeigu šiame forume būtumėte gavęs atsakymą kuris vienaip ar kitaip Jus tenkintu, tai naujame žaidime, analogiškoje situacijoje Jūs vistiek turėtumėte savo nuogastavimus išsakyti savo oponentui.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tu tikrai bOOras neskaitei ka aš parašiau. Dar kartoju!!! Visada stengiuosi kuo mažiau žaloti priešininką, todėl esant reikalui geriau pasakysiu pyf par ar bang, niekad netaikysiu auksciau koju!!! Bet buve situaciju saugant priešininko sveikata atgal gaunu šaratukų be pasigailejimo į viršutinę kuno dalį. Ar sugebate suprasti ka aš rašau? Ačiū už supratima.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tu tikrai bOOras neskaitei ka aš parašiau. Dar kartoju!!! Visada stengiuosi kuo mažiau žaloti priešininką, todėl esant reikalui geriau pasakysiu pyf par ar bang, niekad netaikysiu auksciau koju!!! Bet buve situaciju saugant priešininko sveikata atgal gaunu šaratukų be pasigailejimo į viršutinę kuno dalį. Ar sugebate suprasti ka aš rašau? Ačiū už supratima.

O tai ko Jūs tikitės iš šio forumo dalyvių? Kad mes įpareigotume, jog niekas nešaudytų be pasigailėjimo į viršutinę kūno dalį? Mes tokios galios neturime. Išgryninkite ko Jūs norite.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man sunku suprasti/padėti suvokti kito žmogaus mintis, jei kitas žmogus atsisako jas išsakyti, o į argumentus niekaip nereaguoja. 

Dar kartą:

1. Airsoftas tai bendraminčių hobis

2. Nėra jokios centralizuotos valdžios leidžiančios airsofto įstatymus su įsakymais kaip kam elgtis,

3. Šis forumas yra skirtas hobio gerbėjams dalintis informacija, susirasti organizuojamus žaidimus.

4. Jūs žaidžiate su tais žmonėmis su kuriais žaidžiate. Jei Jums nepatinka su jais žaisti, tai nežaiskite. Niekas negali priversti Jus tai daryti.

5. Jei jau turite nesutarimų su kokiu žaidėju, tai pirma pabendraujate su juo, o po to su žaidimo organizatoriumi.

6. Visos šiame puslapyje išdėstytos airsofto taisyklės nėra įstatymas ir kiekvienas organizatorius gali pasiūlyti savas. Jums spręsti ar jos tenkins.

 

Tai ko Jūs tikitės iš šio forumo dalyvių duotuoju klausimu?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tu tikrai bOOras neskaitei ka aš parašiau. Dar kartoju!!! Visada stengiuosi kuo mažiau žaloti priešininką, todėl esant reikalui geriau pasakysiu pyf par ar bang, niekad netaikysiu auksciau koju!!! Bet buve situaciju saugant priešininko sveikata atgal gaunu šaratukų be pasigailejimo į viršutinę kuno dalį. Ar sugebate suprasti ka aš rašau? Ačiū už supratima.

Gerbiamasis, matau, kad pats nelabai isiskaitot... pats sakote apie pif paf, o as “nesuprantu”... na tai kas kaltas, kad sratuku gaunat: jus ar priesininkas? Jei yra taisykle kad galima is pistoleto sauti is arti, tai tik pacio pasirinkimas kaip elgiates konkrecioje situacjoje, jei esate uber humaniskas, kiti nevisada bus tokie patys, ir neverta del to pykti. Asmeniskai stengiuos nesaut i galva, nebent tik tai ir matoma, beje ta ir lsb taisykles leidzia, dazniausiai saunu i korpusa, kuris kaip taisykle, buna apsaugotas liemene, be to pataikymas geriau girdimas. O siaip sumodeliuokite situacija, kaip Jus isivaizduojate pif paf, esat aktyviam veiksmui. Aciu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu chebra... Matau labai norit savo Riteriu sarvu o ypac Menulius musu... Jei dar iki siol nedaeina tai mes cia ne del kietumo sakom kad nieko blogo jei is arti pataiko mes tiesiog suprantam sio sporto rizikas ir jas prisiiam. O del tavo ir kitu saugumo, galiu dabar pasakyt kad niekam tavo ar kitu saugumas nerupi. Tau paciam jis turi rupeti zaidimo aiksteleje nes orgai turi tavo sutikima kad jie netasako.

As tai nesuprantu ka cia dar liko diskutuoti seip...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Žmogus pačiam tiesiog sako, kad pačio saugumu turi pats ir rūpintis. Jei jau eini į CQB žaidimą, tai būtinai su antkeliai, šalmu ir pageidautina veido kauke. Tavo oponentas negali įvertinti kaip pats ekipavesis ir kaip pasiruošęs. Čia nori nenori kai žmonės pastate susitinka vienas prieš kitą 4m atstumu, tai šūviai gali keliauti belekur. Tai refleksai, tai pasamonės dalykai. Niekas nenori tavęs žaloti. 
P.S. nematau tokios komandos "Miško broliai" komandų sąraše

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"Supratimo nulis" nu bet tu ir duodi! :D

As ne tik kad suprantu bet ir tiesiogines patirties turiu su tai apie ka cia verksleni. Nuotrauka idesiu gale, contekstas tas kad as sturmuodamas pastata i galva ir nyksti gavau is 2-3 metru atstumu so AEG. Ar as verkiau? Ne, nes man daeina i galva koki as zaidima zaidziu ir man daeina i galva kad tik AS atsakau uz savo sveikata o ne kasnors kitas, tad pageidauciau kad tamsta uzaugtumet ir pradetumet ataskyti uz savo veiksmus pats o nesitiketumet kad kiti tai darys.

 

29026340_1864332060252780_61570969418061

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kartoju sunkiai suvokiantiems ir nepykit taip jau gaunasi adaptuotiems kurie nesugeba perskaityti ir sudeti į savo galvą kas meginama jums pasakyti. Jei jus tenkina savęs žalojimas tai VALIO aš jūsų negailesiu pyškinsiu is savo mkes nežiūrint i atstumus ir greičio limitus. Susitiksim manau žaidimo eigoj. Prieikit ir pasisakykit, kad čia būtent jūs tie storakakčiai. Nes normaliu žaidėjų nekada neturiu noro žaloti, geriau pats prariju karčia skausmo piliule negu kitam suteikiu skausma kurio galima išvengti. O jums manau reikia tokiu incidentu, kad veliau detumete nuotraukas ir didziuotumetes kad kaip yra liusk gauti kruvina žaizdą. Įdomu kaip būtų jeigu pasekmes būtų rimtesnes? Ar nenukristų riterių šarvai, ar nereiktų raudoti ant mamos pečių?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bet... Sakyk zmogui nesakes, vistiek jam nedaeina. Mes cia nieko nesididziuojam, ta nuotraika as idejau tik del to, kad tau irodyt kad as zinau apie ka sneku... Man ir nera noro saudyt kitiem zmonem is keliu metru bet kartais tai buna su reakcijom, pamatai ir sauni, tik tada pagalvoji apie atstumus. Jeigu eitu isvengti suzalojimu tai ir bandyciau saves ir kitu pagailet, bet as SUPRANTU sito zaidimo pavojus ir as susitaikau su jom, tau tas matau nelabai daeina ir atrotdo lyg aktyviai to supratimo vengi...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...