Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kaip dažnai žaidžiate ir ar apsimoka investuoti?


PIKELIS
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Kaip dažnai užsiimat šituo hobiu? Kelias savaites ramybės neduodantis klausimas ar apsimoka investuoti +-400eu į VSR10 projektą. Apie ginklą svajoju tikriausiai dar nuo 2010 metų, o karyba domėjausi būdamas dar jaunesnis, bet tuomet gyvenau mažam miestely kuriame niekas tokias dalykai nesidomėjo, dabar man 21neri, gyvenu Vilniuje, tarnavau kariuomenėje ir ten atlikau Taikliojo šaulio pareigas (turbūt todėl taip domina vsr10 projektas), studijuoju universitete. Esu jau sudares visą dalių samatą išsvajotam snaiperiniam ginklui. Projektas +-400 eu, atitinkamai kyla dvejonių, kaip studentui visgi nemaža investicija,( o kol dar nepradėjot komentuo su paaiskinimais jog "jei dvejoji tai išvis nežaisk" taip pat kažkur viduje kirba mintis kad jei to nepadarysiu po kelių metų vėl gailėsiuosi. Ar jums kilo tokios dvejonės, kaip jaučiatės prabėgus keliems metams? pasidalinkit patirtimi! Ačiū.  :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O, čia gali užvirti diskusija:D klausimas kiek pats užsiimi laiko airsoftu.

Žaisti turejau progos nedaug nes neturiu ginklo, (vietoj nuomos mieliau taupau pinigus savam ginklui.) Žaidziau apie 10kartų didzioji dalis žaidimų vyko Anglijoje. Planuociau žaisti 2-3 kart per mènesį priklausomai nuo sezono. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau zaidei 10 kartu, ir apie tai galvoji, tai geriau nieko nebegalvok, o imk ir daryk :) maziau klausimu bus. Jei butum, nezaides tarkim isivs, tada kita diskusija.

Pats asmeniskai zaidziu jau daugiau nei metai laiko, stengiuosi zaisti kiekviena laisva sekmadieni :) kartais tenka pajudeti su komanda ir sestadieniais.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau zaidei 10 kartu, ir apie tai galvoji, tai geriau nieko nebegalvok, o imk ir daryk :) maziau klausimu bus. Jei butum, nezaides tarkim isivs, tada kita diskusija.

Pats asmeniskai zaidziu jau daugiau nei metai laiko, stengiuosi zaisti kiekviena laisva sekmadieni :) kartais tenka pajudeti su komanda ir sestadieniais.

Dėkui už palaikyma s3kis, pasimatysim karo lauke :D
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

draugiskas patarimas, neskaiciuok kiek pinigu kisi i hobi, nes is kart galiu pasakyt tai bus labai labai daug, gal but ne is karto, bet sumoje gausis labai apvali sumele. is kitos puses, kas skaiciuoja investicijas i hobi? jeigu tai tau teikia malonuma, reiskia kaina pateisinama bet kuriuo atveju. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ar verta investuoti? Hmm.. žaidžiu dar gana nedaug, greit bus du metai, prikaupiau truputi įrangos ir reikalingos ir nereikalingos, ir dabar galvoju ar investuoti 700e~ į HPA sistema ar ne :)) Esu dirbantis paskutinio kurso studentas dėl to tave suprantu :) bet dienos pabaigoje paklausk ar tas projektas atneš tau laimės, na jeigu tai suteikia džiaugsmo tai geriau taip išleisti 400e~ ant projekto negu juos pravalgyti ar nusipirkti rūbų ar panašiai :) Mano vargana nuomonė

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O O,kad daug!   Ir kur čia tokios investicijos?  ^_^  Grubiai po 250 eurų/per metus. :o   

Turiu itarimo, kad savoka "automobilis gero stovio" pas SWAGGER ir Ramzan, siek tiek skiriaisi :) o 4x250 eur, labai realu ir per metus isleist, jei sikna uzspirga ir uzsimanai, vat BUTENT to daikto, o paskui dar ji tiunint. O paskui dar kokios ekipuotes dalies reikes, kad viskas butu pagal feng shui. Cia kaip moterim: einu pirkt pinigines... o grizta su nauju paltuku, bateliais, suknele, ir tase. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu itarimo, kad savoka "automobilis gero stovio" pas SWAGGER ir Ramzan, siek tiek skiriaisi :) o 4x250 eur, labai realu ir per metus isleist, jei sikna uzspirga ir uzsimanai, vat BUTENT to daikto, o paskui dar ji tiunint. O paskui dar kokios ekipuotes dalies reikes, kad viskas butu pagal feng shui. Cia kaip moterim: einu pirkt pinigines... o grizta su nauju paltuku, bateliais, suknele, ir tase. 

Bet dabar uztat aplankai TaiwanGun, ir nieko nereikia. ne daug, ne mazai. )))) 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na jeigu vazinet tik i dienos zaidimus gal ir daug, o jeigu vaziuoju 3, 4, 5, nedaug) ir palapine reikia ir gero miegmaisio, ir termorubu, it t.t. :D

Na na apie palapines,miegmaišius? Naudojat  Carinthia defense 4  ar  Carinthia Tropen? Palapinės Snugpak, Tatonka ar Eureka? Termo rūbiai! Įdomų plačiau?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Čia labai asmeninis dalykas, niekas tau geriau nepatars. Pagalvok, kur išleistum tuos pinigus, jei projekto nesiimtum. Jei manai, kad visa kita suteiks mažiau “vertės” ir pasitenkinimo, tada imk savo svajonių ginklą. Sėkmės! Įkelk nuotraukų, kai įsigysi! ;-)

Tai,kad man nereikia,ta ką išvardinau turiu. ;)  

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nesusireikšmink :D man atrodo jis turejo omeny mano VSR10 projekta.

Nesusireikšminu,o kuo jis ypatingas tas jūsų VSR(ale) 10 projektas? Nu.nusipirksksi  VSR10,kas toliau?  Priedams apivartiniu bus? Ar dar metus taupysi ant thermo drabužiu?Ghellie ir t.t

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nesusireikšminu,o kuo jis ypatingas tas jūsų VSR(ale) 10 projektas? Nu.nusipirksksi VSR10,kas toliau? Priedams apivartiniu bus? Ar dar metus taupysi ant thermo drabužiu?Ghellie ir t.t

Vajei žmogau nesinervuok, tik parašiau, kad ne i tau skirta žinute atrašei ;) 1.vasara thermo drabuziai nera butinybe nors ir turiu užsilikusiu nuo tarnybos LK. 2. Ghillie ir t.t. bus galima, kad ir sekantiems metams atsideti. 3. Nezinau ka turi omeny priedams :).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

man nėrako nervuotis kolega :huh:  Jei nori snaiperiauti ne(pokimoniškai)tai dar tikrai ne kelis šimtus turėsi investuoti :excl:  Manau nekokia tematika pasirinkai......  

Tavo nuomone kas yra "pokemoniškas snaiperiavimas"?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiėmi strelba,pakrenti po medžiu ir lauki aukos :D  Jei rimtai tai viskas prasideda nuo aprangos!  Kad ir nuo tų pačių thermo rūbų(juk nevisada gulėsi sausoje vietoje) apart uniformos (reika pagaloti ir apie Gore-tex  kelnes,švarka) o kur dar kuprinė,kilimėliai kiti smulkus priedai.Aš manau,kad pačiam dar toli ir apie tokius dalykus kaip(tolmačiai ar jau bent 1Gen naktinio  matimo žiūronai ir t.t.) :D  :D  :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...