Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Optika ar kolimatoriu


Rekomenduojami pranešimai

Orientuokis į tai:

 

1) Kovinis EFEKTYVUS atstumas 30-60m (70m vargu ar ne DMR ar snaiperinis ginklas "nusvies šratuką", plius jei vėjas pučia - drąstiškai krenta EFEKTYVUS atstumas)

2) Jei galvoji, kad tau reikia artinančios aptikos "taikliai" šaudyti - čia ne tas variantas. Artinanti optika labiau naudojama, kaip "žiuronai". Bent jau mano atveju.

3) Nuvažiuok bent į vieną žaidimą, kad ir kaip nuomininkas. Geriau vieną kart pačiam pamatyti, nei šimtą kart iš kitų išgirsti.

 

P.S. Pats naudoju kolimatorių ant AK. Naudočiau standartinius taikiklius, bet man su veido apsauga jais nepatogu naudotis. Plius daug greičiau gali nusitaikyti su kolimatoriumi. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Orientuokis į tai:

 

1) Kovinis EFEKTYVUS atstumas 30-60m (70m vargu ar ne DMR ar snaiperinis ginklas "nusvies šratuką", plius jei vėjas pučia - drąstiškai krenta EFEKTYVUS atstumas)

2) Jei galvoji, kad tau reikia artinančios aptikos "taikliai" šaudyti - čia ne tas variantas. Artinanti optika labiau naudojama, kaip "žiuronai". Bent jau mano atveju.

3) Nuvažiuok bent į vieną žaidimą, kad ir kaip nuomininkas. Geriau vieną kart pačiam pamatyti, nei šimtą kart iš kitų išgirsti.

 

P.S. Pats naudoju kolimatorių ant AK. Naudočiau standartinius taikiklius, bet man su veido apsauga jais nepatogu naudotis. Plius daug greičiau gali nusitaikyti su kolimatoriumi.

 

Dekoju uz atsakyma, gal galite rekomenduoti koki kolimatoriu?
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"Stabili pozicija" menkas kriterijus. Plius priklausantis nuo žaidybinių apkinkybių. Geriau būtų žinoti kokie atstumai, šautuvo modelis ir t.t.

Ginklas e&l gamybos m4 tipo, as pats 44metu tad jau netas lakstymas. Atstumas manau apie 50 metru maks, toliau juk ir ginklas neefektyvus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Red dot

 

Apsauga red dot

1x40 Pas mane, tiek diena, tiek ir nakti puikiai matosi zalias taskelis, raudonas diena siek tiek sunkiau. Minusai yra du: 1) taskas nera "astrus/sufokusuotas". 2) taskelis "keicia pozicija" jei akis nutolsta nuo tasko, prie kurio buvo "privestas/ zero in", bet man ant AK matosi mano priekinis taikiklis, tai nesunku suprasti, kada tiksliai ziuriu pro kolimatoriu.

 

Jei pirksi karini - 1-ma problema isnyks. 2-tra bus, bet su minimaliais "cirkais".

 

Apsauga optikai sakyciau, kad butina jei pirksi brangia optika. Pilna internete nuotauku su sudauzytais stikliukais. Manau, nekiekvienas gali sau leisti dauzyti 100+ euru optikas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir 44m, bet cia ne priezastis sedeti "stabilioje padetyje" :D Kolimatoriu ant ginklo ir i prieki! :)

As biski dar kitu problemu turiu, kaip neseniai meniskas operuotas, bet jau atstatineju forma. Kai tik galesiu iskart begiosiu. ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...