Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Operacija SUN CITY 2018 - LK "MŪŠIS MIESTE" komplekse


Rekomenduojami pranešimai

Kas daroma su konfiskuotomis granatomis ir bintais? Konfiskavimo pareigūnas gali išmėtyti svetimas konfiskuotas granatas ir suvyniot ant draugo visus konfiskuotus bintus, kad priešai negalėtų jais pasinaudoti?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 91
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

1. Blokpostus/patikros postus turės visos trys žaidimo pusės?

1.1. Jeigu taip, ar postai gali būti užimami, perimami ir naudojami toliau?

1.2. Jeigu ne, tai kurios žaidybinės pusės neturės/negalės turėti blokpostų?

1.3 Blokpostai bus jau parengti ir numatytas jų skaičius, ar reikės įsirenginėti patiems žaidėjams savo nuožiūra? 

 

2. Citata: "IŠ žaidėjų (ir sužeistų karių) priešiškiems žaidėjams apieškojimo metu , ar jiems paprašius privaloma atiduoti žaidybinius bintus, bei šratasvydžio granatas." 
Jeigu apieško žodžiu ir apieškomasis pasako, kad švarus, ar turi savo noru atiduoti bintus, granatas ar pasilieka jas ir nenaudoja toliau?

 

3. Priešo pajėgų transporto perėmimas galimas? Prieš tai jo nesunaikinant granata, o pvz padarius gerą pasalą su abejomis dešinėmis rankomis, kai kovinis personalas nukaunamas, o transportas negali išvažiuoti dėl užtvarų ant kelio.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kas daroma su konfiskuotomis granatomis ir bintais? Konfiskavimo pareigūnas gali išmėtyti svetimas konfiskuotas granatas ir suvyniot ant draugo visus konfiskuotus bintus, kad priešai negalėtų jais pasinaudoti?

Tampa jūsų asmeniniu turtu. Pats sprendžiate ką su jais daryti.

 

1. Blokpostus/patikros postus turės visos trys žaidimo pusės?

1.1. Jeigu taip, ar postai gali būti užimami, perimami ir naudojami toliau?

1.2. Jeigu ne, tai kurios žaidybinės pusės neturės/negalės turėti blokpostų?

1.3 Blokpostai bus jau parengti ir numatytas jų skaičius, ar reikės įsirenginėti patiems žaidėjams savo nuožiūra? 

 

2. Citata: "IŠ žaidėjų (ir sužeistų karių) priešiškiems žaidėjams apieškojimo metu , ar jiems paprašius privaloma atiduoti žaidybinius bintus, bei šratasvydžio granatas." 

Jeigu apieško žodžiu ir apieškomasis pasako, kad švarus, ar turi savo noru atiduoti bintus, granatas ar pasilieka jas ir nenaudoja toliau?

 

3. Priešo pajėgų transporto perėmimas galimas? Prieš tai jo nesunaikinant granata, o pvz padarius gerą pasalą su abejomis dešinėmis rankomis, kai kovinis personalas nukaunamas, o transportas negali išvažiuoti dėl užtvarų ant kelio.

1. Šalyje pileitinis karas , kas ką ir kada turės neaišku

1.1 taip

1.2 . ______________

1.3 blokpostus įsirengia patys žaidėjai, jei mato jų poreikį .Blokpostai ar užtvaros labiau skirti transporto stabdymui.

 

2.siūlome tartis infividualiai (kaip ir patikros atveju) , tačiau jei žaidėjas Jums paprašius neatiduoda bintų ar granatų , ir Jūs esate įsitikinęs kad jis jas turi , kreipktiės į žaidimo organizatorius . Toks žaidėjas kuris neatiduoda granatų ir bintų - žaidimo taisyklių pažeidimas.

 

3. Ne , negalima. jei padarote tokią perėmimo operaciją, galite tik paimti ekipažą įkaitais.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pastatų naudojimas :

 

Pastatų langai , daugumoje vietų uždengti DSB plokštėmis, kai kurie pritvirtinti veržlėmis. Nuėmus langų apsaugas , veržles prisukite ant tvirtinimo strypo (kad nedingtų)

verzles.jpg

 

 

 

Draudžiama šaudyti pro pastatų ventilacines angas, kai kuriuos jau patobulintos

skyles2.jpg

skyles.jpg

Ant pastatų stogų leidžiama lipti tik žaidėjams turitiems 7 klasės ginkluotę. Ir tik naudojantis ant pastatų esančiais laptais.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Naktinis žaidimas:

 

 

Naktiniame žaidime (nuo 23:00-04:00) leidžiama naudoti tik 1-2 klasės ginklus , šratasvydžio granatas su žirnių ar pupų užpildu.

Privaloma:Žaidėjas baigęs naktinį žaidimą turi informuoti savo pusės vadą jog jis išeina ilsėtis (žodžiu o ne radijo ryšiu)

Rekomenduojame:

Sužeistam žaidėjui : balto prožektoriaus pagalba apsišviesti savo raudoną liemenę.

Einant į nušautų žaidėjų vietą (mertviaką) , ar einant į nežaidybinę vietą apsišviesti savo raudoną liemenę prožektoriu, naudoti raudoną mirksintį prožektorių.

Toks klausimas / nusiskundimas. Kodēl baudžiami kulkosvaidžiai iki 150m/s? Žaidimai niekada neprasideda tada, kai nurodo organizatoriai. Taip išeina kad jeigu žaidimas prasideda 18:00 tai mes turim 5 valandas pažaisti, tada galim eiti kabos gerti.. čia baimė, kad nebus matoma į ka šaudoma? Gal būtu galima gauti nuolaida pagal tai kiek žaisti leidžiama, arba sužinoti tokius dalykus iš anksto...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

 

 

 

Kiekvienas žaidėjas gaus savo žaidybinės pusės antsiuvą (su velkro) kurį reiks prisitvirtinti matomoje vietoje. Antsiuvas yra ir žaidybinis pasas , kurio prireiks kertant patikrtinimo punktus.  Neturintis paso , gali būt uždaromas į sulaikymo kameras (tapatybės nustatymui) ne ilgiau 1 h.

 

 

 

 

Keistas klausimas (nera velcro ant uniformos)  antsiuvas butinai turi but pritvirtintas ant ekipuotes/uniformos? ar užteks tik parodyt patirkinimu metu? o kita laika nesiot kisenei.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Keistas klausimas (nera velcro ant uniformos)  antsiuvas butinai turi but pritvirtintas ant ekipuotes/uniformos? ar užteks tik parodyt patirkinimu metu? o kita laika nesiot kisenei.

Manau, Jei nori sratu gaut nuo visu galimu konflikto pusiu, gali antsiuva ir masinoj palikt :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Toks klausimas / nusiskundimas. Kodēl baudžiami kulkosvaidžiai iki 150m/s? Žaidimai niekada neprasideda tada, kai nurodo organizatoriai. Taip išeina kad jeigu žaidimas prasideda 18:00 tai mes turim 5 valandas pažaisti, tada galim eiti kabos gerti.. čia baimė, kad nebus matoma į ka šaudoma? Gal būtu galima gauti nuolaida pagal tai kiek žaisti leidžiama, arba sužinoti tokius dalykus iš anksto...

 

Tai liečia ir snaiperius, ne tik kulkosvaidžius. Teks imti backup ginklą arba miegoti...

Nesvaikit dėl nuolaidų, savaime suprantama, kad kai tamsu ir išlįs per 10m čiuvelis ir sušersi jam seriją iš kulkosvaidžio, ar su 190 ms snaiperiu prašausi iš panašaus atstumo, tai nebus labai smagu. Čia gaunasi aklos ugnies taisyklės pažeidimas :D

Plius gi dar kitą dieną žaidimas vyks, tai ne 5 valandas ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Toks klausimas / nusiskundimas. Kodēl baudžiami kulkosvaidžiai iki 150m/s? Žaidimai niekada neprasideda tada, kai nurodo organizatoriai. Taip išeina kad jeigu žaidimas prasideda 18:00 tai mes turim 5 valandas pažaisti, tada galim eiti kabos gerti.. čia baimė, kad nebus matoma į ka šaudoma? Gal būtu galima gauti nuolaida pagal tai kiek žaisti leidžiama, arba sužinoti tokius dalykus iš anksto...

Rekomenduojame rinktis kitą žaidimą arba išsinuomoti tinkamą įrangą.

Keistas klausimas (nera velcro ant uniformos)  antsiuvas butinai turi but pritvirtintas ant ekipuotes/uniformos? ar užteks tik parodyt patirkinimu metu? o kita laika nesiot kisenei.

Atsivežate sąvaržėles arba siuvimo reikmėnų ir prisisiūnate.

 

Iš nukautų irgi galima paimti granatas ir bintus, ar tik iš apieskomų?

Tik iš sužeistų arba radus apieškos metu (pilnos).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi Jungtinių tautų biurokratinis sprendimų priėmimo inertiškumas ir nelankstumas, neleidžia priimti greitą ir radikalų sprendimą dėl situacijos Oholende ir demonstruoja visišką Jungtinių tautų negebėjimą perimti iniciatyvą ir valdyti situaciją, šalys pasaulinės pilitikos lyderės ir eilė kitų šalių, ėmėsi iniciatyvos. Suprasdamos, kad atviras karinių pajėgų įvedimas nepritariant Jungtinėms tautoms, sukels negatyvių geopolitinių pasekmių ir gali įtakoti strateginių partnerių  pasitraukimą iš koolicijos, priėmė kolegialų sprendimą gelbėti situaciją pasitelkiant specialiasias pajėgas. Apie kurių dalyvavimą specialiose operacijose Oholende informacija nėra viešinama. Taip pat pasitelktos privačios karinės kompanijos, kurios kartu su specialiosiomis pajėgomis turi visus įgaliojimus veikt greitai ir ryžtingai. (Ekspertų manymu, keliato parų bėgyje situacija turi pasiekti savo lūžio tašką ir tapti vėl kontroliuojama ir prognozuojama).


Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidime gali būti naudojamas sraigtasparnis .

 

 

Kariauk-sraigtasparnis.jpg

Pageidaujantiems bus galimybę žaidimo metu atlikti skrydi virš Oholendo (15 eur asm ~2-3 min, registruojamės pag@kariauk.lt arba vietoje). Apmokėjimas po žaidimo bankiniu pavedimu.)

 

Draudžiama šaudyti , artintis arčiau kaip 20 metrų prie sraigtasparnio (veikiančio) be organizatorių palydos .

 

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pirotechnikos naudojimas:

 

Bet kokios pirotechnikos naudojimas yra griežtai uždraustas išskyrus leidžiama naudoti tik airsofto granatas su žirnių/pupų ar bbs užpildu arba TAG granatas (pastatų valymui)

Dūmines uždangas naudos griežtai tik organizatoriai, kai kuriose vietoje net ir pastatų antruose aukštuose.

Kilus gaisrui, bus nutraukiamas žaidimas toje vietoje ir gėsinama, būtina pranešti organizatoriams radio ryšiu apie situacija.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labas vakaras. Į žaidimą turim porą vietų autobusiukį, galim pavežt iš Vilniaus. Taip pat atkrito vienas mūsų, tad laisva apmokėta vieta atsirado. Galit bandyt tartis su orgais, gal leis perimt vietą žaidime.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mmm-jo. Daug prieštaringų minčių po žaidimo... 

 

Pirmiausia: ačiū organizatoriams tiek už žaidimą, tiek už darbą jo metu. Vieta nuostabi. Jei tik dažniau čia būtų galima apsilankyti. 

 

Dabar paverksiu. Ar man vienam atrodo, kad prastėja ne žaidimų, bet žaidėjų kokybė? Žmonės atviroje pievoje ramiai stovi, žino, kad iki jų bbs'ai nepriskris. Na bent truputuką įsijauskit. Kas toliau? Guminiai dildo vietoj peilių, nes gi jis guminis irgi? GĖDA. 

 

Standartiniai atmazai - "tu pažiūrėk kiek aš prisirengęs, gi nepajutau". Tai ne blyn. Penki vamzdžiai iš 10metrų lupą - bet aišku 5 sluoksniai rūbų eliminuoja bbs'us. Na ir dar aišku eiliniai priedangų priėmimai prie tų liaunų berželių, kurie net trečdalio pilvo nepaslepia, BET bbs'ai visi TIK į berželį. GĖDA. 

 

Super medikai. Sprintuojam 20-30m po 1 kulkosvaidžio ir 2 karabinų ugnimi. Viskas vyksta ~20metrų atstumu (įpusėjus mediko distanciją, pasibaigia dėtuvė, keičiu naują, kulkosvaidis atkakliai lieja bbs'us). Medikas tag'ina (čia toks terminas, kai pribėgi ir užmeti per pakaušį kolegoms) du savo kolegas kombatantus ir trise gražiai (po ta pačia 3 vamzdžių ugnimi) pabėga į saugų atstumą plyname lauke... Matyt vėl rūbų sluoksnių per daug. GĖDA.

 

Ou ou ou, vos nepamiršau. Net prisiminus nusišypsot verčia. Grįžinėjam iš "mertviako". ~10 žmonių. Už 15-20 metrų matom savižudį bėgantį su granata link ambasados (vaizdas primena: 

). Atidengiam ugnį. Gal ne visi. Tačiau kolegos iš kairės ir dešinės pliekia. Kombatantas švysteli granatą į ambasadą. Žengia dar kelis žingsnius ir tuomet gal pagaliau bbs'ai pramušė rūbelius, gal veidan kliuvo, o gal tiesiog "akumuliavosi" pakankamai žalos ir gyvybės baigėsi, kombatantas garsiu atodusių meistriškai krenta ant žemės. Bravo. 10 už teatrališkumą. Sėsk 2 už atlikimą. GĖDA.

 

Na ir klasika. Pasiūlyti "bybiu pro dantis prabraukti" tampa norma (gink Dieve, neesu aš šventas avinėlis). Ateiti ir kaltinti dalykais, kurių tu fiziškai negalėjai padaryti, nes nebuvai net toje vietoje (reiks įsigyti patch'ą "the one to blame").

 

Visumoje - žaidimas, kaip žaidimas. Visad yra kur tobulėti, bet ačiū orgams už jį. Bet žaidėjų kokybė - ammm, nežinau. Liūdnoka. 

 

P.S. Nuomonė tik mano. Su kitų komandos narių nuomonę ir patirtimis nesieti.   

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vieta tikrai super! Labiausiai įsiminė pastatų šturmai - tiek ginantis, tiek puolant, taip pat vestuvės prie bažnyčios. Puiku, kad reikia ilgiau laukti mirtviake. Tada automatiškai atsargiau žaidi. Iš mano pusės vienintelis priekaištas, kad kai kurie žaidėjai nesekė dress kodo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mmm-jo. Daug prieštaringų minčių po žaidimo... 

 

Pirmiausia: ačiū organizatoriams tiek už žaidimą, tiek už darbą jo metu. Vieta nuostabi. Jei tik dažniau čia būtų galima apsilankyti. 

 

Dabar paverksiu. Ar man vienam atrodo, kad prastėja ne žaidimų, bet žaidėjų kokybė? Žmonės atviroje pievoje ramiai stovi, žino, kad iki jų bbs'ai nepriskris. Na bent truputuką įsijauskit. Kas toliau? Guminiai dildo vietoj peilių, nes gi jis guminis irgi? GĖDA. 

 

Standartiniai atmazai - "tu pažiūrėk kiek aš prisirengęs, gi nepajutau". Tai ne blyn. Penki vamzdžiai iš 10metrų lupą - bet aišku 5 sluoksniai rūbų eliminuoja bbs'us. Na ir dar aišku eiliniai priedangų priėmimai prie tų liaunų berželių, kurie net trečdalio pilvo nepaslepia, BET bbs'ai visi TIK į berželį. GĖDA. 

 

Super medikai. Sprintuojam 20-30m po 1 kulkosvaidžio ir 2 karabinų ugnimi. Viskas vyksta ~20metrų atstumu (įpusėjus mediko distanciją, pasibaigia dėtuvė, keičiu naują, kulkosvaidis atkakliai lieja bbs'us). Medikas tag'ina (čia toks terminas, kai pribėgi ir užmeti per pakaušį kolegoms) du savo kolegas kombatantus ir trise gražiai (po ta pačia 3 vamzdžių ugnimi) pabėga į saugų atstumą plyname lauke... Matyt vėl rūbų sluoksnių per daug. GĖDA.

 

Ou ou ou, vos nepamiršau. Net prisiminus nusišypsot verčia. Grįžinėjam iš "mertviako". ~10 žmonių. Už 15-20 metrų matom savižudį bėgantį su granata link ambasados (vaizdas primena: https://www.youtube.com/watch?v=U20VIrMZxzM ). Atidengiam ugnį. Gal ne visi. Tačiau kolegos iš kairės ir dešinės pliekia. Kombatantas švysteli granatą į ambasadą. Žengia dar kelis žingsnius ir tuomet gal pagaliau bbs'ai pramušė rūbelius, gal veidan kliuvo, o gal tiesiog "akumuliavosi" pakankamai žalos ir gyvybės baigėsi, kombatantas garsiu atodusių meistriškai krenta ant žemės. Bravo. 10 už teatrališkumą. Sėsk 2 už atlikimą. GĖDA.

 

Na ir klasika. Pasiūlyti "bybiu pro dantis prabraukti" tampa norma (gink Dieve, neesu aš šventas avinėlis). Ateiti ir kaltinti dalykais, kurių tu fiziškai negalėjai padaryti, nes nebuvai net toje vietoje (reiks įsigyti patch'ą "the one to blame").

 

Visumoje - žaidimas, kaip žaidimas. Visad yra kur tobulėti, bet ačiū orgams už jį. Bet žaidėjų kokybė - ammm, nežinau. Liūdnoka. 

 

P.S. Nuomonė tik mano. Su kitų komandos narių nuomonę ir patirtimis nesieti.

 

O tai siulai specialiai list po sratu lietum? Kazkaip nepastebejau, kad ir pats prieitum arciau kai iki taves nedasaunama, ypac kai esi gynyboj ;)

 

Del visagaliu ir visus bbsus sustabdancius medelius, labai gaila, bet esi 100 % teisus. Ir kozna situacija kai medeliai gelbeja, privercia abejot savo taiklumu, sauniko galimybemis, o kas liudniausia- numusa fun factor nuo game. Suprantu kai saudomasi ribinemis sturmo karabinu atstumu ribomis (~50), bet kai 20-30 tai jau nefengshui..

 

Medikai jo... pasauni zmogu, ateina medikas i ta pacia vieta, serijos detuves dydzio is 2 vamzdziu ir “o tu dzyvu dzyvai” medikas issiveda pries tai pasauta komandos drauga... gal kai buni medikas atsiveria koks energetinis laukas, kad bbs nukreipia...?

 

Dar pastaba zaidiejams, jei i kazka pataiket ir priesininkas pakele ranka ir pasake “Yra”, “Hit”, tai NEREIKIA i ji lesti dar keliu seriju, o paskui sakyt “tai trauk liemene”. Nes sorriukas, kai i mane pataiko nespeju issitraukt liemenes per 1-2 sec.

 

Del dress code, kadangi nebuvo pakankamai grieztai apibrezta, taip ir gavosi, kad vieni vienaip, kiti kitaip. Bet taip, tuo atveju kai identiffikavimui naudojama patch sistema, dress code galetu but griezciau apibreztas arba bent jau vienas, gerai matomas aprangos atributas butu privalomas. Bet is kitos puses, kaip tik kiti potyriai, kai pries saudamas daugiau laiko skiri isiziuret ar cia priesas ar savas.

 

ORGANIZATORIAMS. ACIU uz vieta, ACIU uz zaidima.

 

ACIU kolegom bendraminciam, smagu buvo pasitaskyt bbsais. Ir, kaip nekeista, ACIU uz ora, taip bijotas lietus neikiek nesugadino nuotaikos, kaip tik suteike proga, siek tiek islyst is komforto zonos :)

 

Sukileliu 1 burys pasigedom komunkacijos apie veiksmus, priesu buvimo vieta ir vykstanti veiksma. Ypac nakties metu. Visa kita pliusas :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

b00ras, organizatoriai akcentuoja skubu liemenēs ištraukima. Ranku kėlimas, ginklu kėlimas nieko nereiškia.

 

Ši žaidimas pasižymėjo daug situaciju, kur buvo neaišku ar tikrai šratai pasiekia taikinį, net ir įprastam 2 kl. AEG įveikiamais atstumais. Todėl neesant leimenes vizualiai matomos tas žaidėjas laikomas gyvu ir gauna ugnies.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už žaidimą. Vieta nuostabi, "šarvinių berželių" buvo, bet netiek daug, kad gadintų žaidimą. Aišku, gelbėjo ir tai, kad tuos berželius laisčiau kulkosvaidžiu :)

 

Noriu atsiprašyti už nesusipratimą dėl šaudymo kulkosvaidžiais iš antro pastato aukšto. Aš taisyklėse perskaičiau, kad (perfrazuoju laisvai) "3+ klasės ginklams galima šaudyti tik iškišus 1/3 ginklo. Taikoma tik šaudant iš pirmo aukšto." Logiškai gaunasi, kad iš antro aukšto iškišti nebūtina, juo labiau, jog šita taisyklė atsirado dėl saugumo - kad niekas neiššoktų prieš galingą ginklą, o antrame aukšte šansų tam nėra. Bet Lukashenka organizatorius, jis nustato taisykles. Išsiaiškinome be konfliktų ir ginklą kaišiojome :)

 

O dabar trumpai papasakosiu apie man geriausią epizodą, po kurio jau galėjau važiuoti namo, nes žaidimas buvo užskaitytas :) Išėjome iš mertviako ir šturmavome G3 pastatą. Gavome stipriai ugnies, su dar vienu išgyvenusi atsitraukėme. Žiūrime, Chevroletas iš kitos pusės privažiavęs, iš jo išsilaipinę irgi po kontakto guli. Paėmėme dar vieną išgyvenusį ir, man kulkosvaidžiu dengiant langą, pribėgome prie pastato. Toliau labai gražiai sudirbame. Man atidaro duris, aš įmetu granatą. Pirma nesprogsta, antra sprogsta, įbėgu į pastatą, mano bendražygius nušauna, metu dar vieną granatą, perbėgu į kitą kambarį, gaunu iš antro aukšto šratą, išsitraukiu liemenę ir sėdžiu. Pirmas aukštas išvalytas, bet kas iš to. Ateina Lukashenka, J. J. Simpsono iniciatyva dar pasiaiškina granatos sprogimo aplinkybes ir išeina. Ir tada man prasideda linksmybės.

 

Į pastatą atbėga dar vienas sukilėlis ir pradeda pliektis su antru aukštu. Mėtomos granatos, kalamasi rimtai. Aš sėdžiu savo kampe išsišiepęs iki ausų. Tada ateina dar sukilėlių. Vos nesusikala su tuo, esančiu pirmame aukšte. Jis grasinasi ir juos apmėtyti granatomis. Aš sėdžiu ir žvengiu toliau. Galų gale išsiaiškina, kad ir antrame aukšte, ir pirmas atėjęs, ir vėliau atėję visi yra toje pačioje pusėje. Padėkoju vyrams už reginį, sakau, kad reikėjo sulakstyti popkorno :) Ta proga prisimenamas ir aš savo kamputyje. Vienas iš naujai atėjusių prieina ir paklausia, ar aš dar gyvas. Atsakau, kas dar keletas minučių likę ir mintyse nusikeikęs nusiteikiu kratai. Tada man pasiūlo: "Gal tave pagydyti?" Atsakau: "Tamstos nuožiūra". Gydo, net ne su mano bintu :) Kalbasi, kad kulkosvaidis yra gerai, labai jiems tiks. Pradedu įtarti, kad manęs neatpažįsta ir esu ne imamas į nelaisvę, o iš tikro gydomas :) Ranką su antsiuvu atsargiai nusuku dar labiau į sieną. Baigia vynioti bintą. Dėl visiško aiškumo, ar esu imamas į nelaisvę, paklausiu: "Ką dabar?" Atsako: "Eik į antrą aukštą, užsiimk poziciją." Netikiu savo ausimis :) Sakau "Aš geriau eisiu į lauką pozicijos pasižiūrėti." Gaunu leidimą ir atsargiai, ranką su antsiuvu nusukęs į kitą pusę, išeinu į lauką. Ten du mano nauji "draugai" užsiėmę pozicijas kalasi su S8 PMC. Nusiimu savo shotguną, nusitaikau vienam į nugarą ir šaunu. Adrenalinas kala per ausis, shotgunas mano nupjautavamzdis ir be taikiklių, todėl nepataikau. Mano taikinys atsisuka ir žiūri į mane didelėmis akimis. Antras šūvis - vėl pro šalį. Taikinio akys vis dar didelės, be supratimo, kas vyksta, ženklų :) Trečias šūvis jau jam į krutinę. Jo kolegai į nugarą pataikau iš pirmo karto ir dedu į kojas. Bet, kad nebūtų man per gerai, S8 pamato iš priešų tarpo link jų visu greičiu atlekiantį mane su kulkosvaidžiu ir iš pradžių šauna, po to aiškinasi. Keliauju į mertviaką su šypsena iki ausų :)

 

P.S. Turbūt kažką tokio savo meškėno akytėse turiu, nes antrą dieną mane dar kartą priešas bandė gydyti :) Jei ne Egis iš Vaiduoklių, kuris su savo "blet, čia gi priešas" viską sugadino, epizodą, tikėtina, būčiau pakartojęs :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

b00ras, organizatoriai akcentuoja skubu liemenēs ištraukima. Ranku kėlimas, ginklu kėlimas nieko nereiškia.

Ši žaidimas pasižymėjo daug situaciju, kur buvo neaišku ar tikrai šratai pasiekia taikinį, net ir įprastam 2 kl. AEG įveikiamais atstumais. Todėl neesant leimenes vizualiai matomos tas žaidėjas laikomas gyvu ir gauna ugnies.

Skaitom mediko taisykliu skyriu “suzeistas zaidejas issitraukia liemene ir dedasi ja ant galvos” laiko tarpas nenurodytas. Vadovaujantis protingumo kriterijum, tai darysi kuo greiciau, aisku pries tai informaves kad esi pasautas. Kito budo kaip suktelejus “Hit” ir iskelus ranka nezinau. Beje, kai su Jumis pliekemes “namuku musyje” sis variantas suveike puikiai ir daugiau sratu i mano puse neskrido.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Be manęs daugiau niekas nepasigedo košės, loterijos, baigiamojo žodžio po žaidimo ir pusės žaidėjų antrą dieną?

 

Mūsų menkos pajėgos tai kaip tikri valstybės tarnautojai atbūdavom paskirtoj budėjimo vietoj po 2-3 val (kadangi mus užmiršdavo-paskui eidavom prašytis paskyrimo į kitas pozicijas) nežinia kodėl, nežinia už kiek, nežinia prieš ką. Surūkėm po porą cigarečių pakelių, išgėrėm po litrą energetinio, buvom porą kartų susižeisti saviškių. Buvo smagių momentų, buvo netvarkos, kaip visada, pusė #y#io.

Ačiū visiem.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurta legenda vien del "vaizdo". 20 val. trukmes " mesos" pateisinimui. Ambasadorius be ambasados ne ambasadorius, bet bomzas: pamiegojo vienoje vietoje, atvaziavo kazkas, paeme ir isveze. Asmeniskai likau nesuprates kam tu "blyzguciu" reikia jei tiesiog malames non-stopu ir niekam tie civiliai nereikalingi. PMC tematika visai nepaliesta.

Maklaudavimas ir "gydymas" speju buvo siu metu TOP'as. Nusauni zmogu prie sienos 30m atstumu, bet jie tiesiog uzeina uz kampo. Diskutuoti cia manau beprasmiska.

Liaudis "sturmuoja" jureiviu budu pastata eidami per plyna lauka, logiskai isguldomi kulkosvaidziu, bet pradeda gyncytis del ginklu nekaisiojimo per langus pirmame aukste. Kazkas maiso pastatu gynyba kontaktu su priesu isoreje ir veiksmus paciame pastate. 

Overall 5/10

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidžiau už sukilėlius.


Labai smagi teritorija ir tikrai nemažai galimybių, nors priešus iš ambasadų iškrapštyti buvo tikrai sunku ir dažnai atrodė neįmanoma be dūmų...


Sunkiai sekėsi organizuotai imti mažus pastatus - to pasekoje 10 žmonių stovi už vieno kampo ir bijo išlįsti. Aišku, po to kažkas išsirutuliodavo, bet gaudavosi neefektyviai. Tad pradžioje žaidimo pravesti trumpi "Pastatų valymo mokymai" būtų buvę nerealiai gerai!


Mediko ir apieškojimo taisyklė kėlė diskusijų - neretas atvejis, kada nušovė ir iš karto tempia kaip įkaitą ar nušautas šutina į bazę, nors pagal taisykles supratome, kad pradžioje turi pagydyti arba nešti norint paimti įkaitą. Tada smagiausias dalykas, kad pagydžius ir imant į nelaisvę buvo tokių geraširdžių (iš priešų), kurie davė ginklą atgal į rankas ir tipo einam (apieškojimo nedarė), tai tik pats nesuprantu, kodėl neišsitraukiau pistoleto ir nekėliau sumaišties HQ, kai įvedė į pastatą...


Gerą įspūdį paliko naktinis žaidimas, nes tokiame dar neteko būti. Darėme naktinį reidą ir apėjome visą teritoriją ir patekome į priešo užnugarį. Einant pro vieną apleistą pastatą kažkas pradėjo kniurzenti, po to įkalė šviestuvą nežmoniško galingumo (kodėl jie gavo šviestuvus, o mes naktinio matymo prietaisų negavome? :D ), o tada pasijutome kaip žydai bėgantys iš geto - kur nebėgi ten įkala šviestuvą ir lesą. Sirenų tik trūko :)


Dėl žaidimo eigos, tai kiek teko dalyvauti, kur būna generolai - vadai, tai šitas tikrai paliko gerą organizavimo įspūdį. Buga buvo pasiekiamas, girdimas, užduotys buvo aiškios ir koordinuotos. Skyriai, bent jau kuriame aš buvau, daug maž išliko visada kartu ir siekė bendro paskirsto tikslo.


 


Dress kodo pats nesilaikiau labai stipriai, tad gal ir negaliu labai teisti, bet būdamas sukilėliu nebėgiojau su šalmu, tad kai priėjo iš valstybinių pajėgų su beretėmis ar kepurėmis ir klausia ar savas, tai tegu nepyksta, kad sakau savas, o po to akylesnis kolega jį sušaudo. Jau per briefinga nesupratau, kodėl pusę tų spec pajėgų ar valstybinių pajėgų be šalmų... Tad pritarčiau kitiems, kad kažkaip sekantį kartą reikėtų ar daugiau opcijų duoti aprangai ir tiksliau apibūdinti, kad kiekviena pusė išsiskirtų ar akcentuoti, kad bus rimčiau į dress code žiūrima.


Civilių ir barikadų teorija, kaip supratau nepasiteisino, o šito labai laukiau, nes tai būtų įnešę daug daugiau įdomumo ir būtų rimčiau atskyrus tris frakcijas., suteikusi daugiau realistiškumo. Teritorija gal nevisai tinkamo dydžio šiam scenarijui išpildyti, bet stipriau organizuojant buvo galima išlaužti. Kokia buvo diplomatų rolė? Jokia? Tai kam tada reikėjo jų?


Dėl to, kad į vakarą jau kai kurie labai linksmi buvo ar kaip tik su kai kuriais nebeišėjo gražiai susikalbėti, gal neverta daug diskutuoti, bet mažiau keiksmažodžių ir malonesnio žaidimo būtų daugiau, jei kas atkreiptų dėmesį į promilių kiekį.


Pritariu Airiz,  gavosi death match, tik kad su pribumbasais...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu orgams  , uz suteikta galimybe pabuvuoti tame poligone  bei organizavima .

 

Pasakoti butu galima  butu  daug  , bet bandysiu trumpai 

 

5 dalykai kurie patiko  

 

1. Poligonas  

2. Vadovauti  spec pajegom  

3. Scenarijus ,  bet  buvo galima isplesti  

4. Paklusnumas  bei pasiryzimas spec pajegu     ( Aciu vyrai  kad pasitikiejot manim ir klauset )

5. .........

 

Kas nepatiko 

 

1. Saziningumo trukumas is saidieju 

2. Sportinio airsofto interesas 

3. Uzdociu stygius . 

4. Lsb taisykliu pazeidimas  , bei ju nedaskaitymas  , ko pasekoje  gincu daug bereikalingu  buvo 

5. kai kuriu zaideju  atsipalaidavimas  ir  nesugebejimas  atsibusti laiku  .  

 

Ka galima butu keisti 

 

1. Duoti specukam daugiau uzduociu . atsiremiant i ju galimybes  bei  pajeguma  

2. Drasminti sportinio airsofto interesantus

3. Nedelsti  ir netemti zaidimo jei kaskuri puse sugalvojo pamiegot ilgiau  , leisti vykti planams ir zaidimui  toliau  , ir be pasisaudymo galima dau ka nuveikti 

4. daugiau organizatoriu  kurie stebietu stipresnio kontakto vietas 

5. Maziau  miesisko kontakto o daugiau terituorija isnauduoti esama 

 

 

Tai tiek  . 

 

Dar karta didelis aciu spec pajegoms 

Bei  PMC  8 

 

Buvo gera su jumis dirpti   

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...