Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Naujo ginklo pirkimas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Esu naujokas airsofte, sumaniau nusipirkti pirma airsoft ginkla. Jaunysteje daug saudziau - dalyvavau lietuvos pirmenybese turiu pasiekimu, taip pat turiu keleta koviniu ginklu (visi legalus) IPSC sportui.

Ginklus labai megstu, turiu teisingas rankas ir teisinga iranga namie.

 

Mano poreikiai:

Domina modifikacijos, t.y. kad galeciau pasikeisti (reikalui esant) pastiprinta spyruokle skardinems kieme (pas mane didelis uzdaras, ne mieste t.y. saugu) saudyti, uzsideti kolimatoriu, duslintuva ir panasiai.

Kai pagys koja, bandysiu atvykti i susitikimus, pazaisti. Anksciau labai megau paintball'a.

Noriu, kad ginklas nebutu butaforinis t.y. pigus ir jau pirma diena nedziugintu.

 

Biudzetas:

ginklas apiee 200-300.

+ zinau kad reikes ideti i modifikacijas papildomai, foruma skaiciau.

 

Nusiziurejau i M4A1?

 

Kur pirkti Kaune? Ar vaziuot i Vilniu?

 

Pataisymas: ginklas norimas ilgesniu vamzdziu, nuo ak keli zmones atkalbejo, liko m4 tik klausymas kuri.

 

Dekoju uz betkokia Jusu pagalba.

 

 

 

Pagarbiai,

Darius

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Rekomenduoju https://www.krytac.com/14-airsoft-guns/alpha-series/126-trident-mkii-crb-foliage-green-ktaeg-tr2crb-fg01 . Mačiau gunfire yra.

 

Šiek tiek brangesni Krytac ginklai bet nereiks jokių modifikacijų o su jomis kaina gali ir viršyti jau upgradinto ginklo kainą. AK gana griozdiški ginklai o airsofte nėra tikslo didelį ginklą tampytis su savimi. MP-5 ar AK vistiek vos ne tas pats šūvio nuotolis. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Rekomenduoju https://www.krytac.com/14-airsoft-guns/alpha-series/126-trident-mkii-crb-foliage-green-ktaeg-tr2crb-fg01 . Mačiau gunfire yra.

 

Šiek tiek brangesni Krytac ginklai bet nereiks jokių modifikacijų o su jomis kaina gali ir viršyti jau upgradinto ginklo kainą. AK gana griozdiški ginklai o airsofte nėra tikslo didelį ginklą tampytis su savimi. MP-5 ar AK vistiek vos ne tas pats šūvio nuotolis.

 

Dekui, toks nepigus jis. Norisi kazko pigesnio pradziai. Beje planuoju ilgesniu vamzdziu ginkla imt, planuoju maziau judet, is poziciju saudyt.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"Domina modifikacijos, t.y. kad galeciau pasikeisti (reikalui esant) pastiprinta spyruokle skardinems kieme (pas mane didelis uzdaras, ne mieste t.y. saugu)"

Sveiki, neturiu didelės patirties airsofte, bet jei norite dėtis galingas spiruokles, skardinėm šaudyt, tai reiks investuot, reikalingi rimti viduriai. Mano šautuvo kaina 100 eur. Investuota180 eur. Tikrai nepašaudyčiau skardinių kieme ir toli iki to. Na ir dar nėra lengvas spiruoklės keitimas. Kitais atvejais bus tas pats.

 

Šiaip labai verta asidomėti specna arms jei domina m4a1 "platforma". Kaip tik tokiam biudžetui. Pats neturėjas, modelių neparekomenduosiu, bet domėjaus, manau labai vertas dėmesio brandas, ateityje galvosiu apie įsigijimą.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"Domina modifikacijos, t.y. kad galeciau pasikeisti (reikalui esant) pastiprinta spyruokle skardinems kieme (pas mane didelis uzdaras, ne mieste t.y. saugu)"

Sveiki, neturiu didelės patirties airsofte, bet jei norite dėtis galingas spiruokles, skardinėm šaudyt, tai reiks investuot, reikalingi rimti viduriai. Mano šautuvo kaina 100 eur. Investuota180 eur. Tikrai nepašaudyčiau skardinių kieme ir toli iki to. Na ir dar nėra lengvas spiruoklės keitimas. Kitais atvejais bus tas pats.

Šiaip labai verta asidomėti specna arms jei domina m4a1 "platforma". Kaip tik tokiam biudžetui. Pats neturėjas, modelių neparekomenduosiu, bet domėjaus, manau labai vertas dėmesio brandas, ateityje galvosiu apie įsigijimą.

Dekui, bet kiek matau labai plasmasiniai jie, noris kazko is full metal.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui, toks nepigus jis. Norisi kazko pigesnio pradziai. Beje planuoju ilgesniu vamzdziu ginkla imt, planuoju maziau judet, is poziciju saudyt.

Na jeigu nuomojai bent keletą ginklų turbūt žinai ko nori. Tik patarčiau jeigu imsi pigesnį, iškart pilną upgraded gearboxą pirk (maniškis panašaus į tavo biudžeto buvo) o ne po vieną dalį keisk (pvz spyruoklę). Pats tą praėjau, po spyruoklės keitimo nuėjo stūmoklio dantys, po naujo stumoklio nuėjo dantračių dantys, po dantrąčių skilo gearboxo skeletas kol galiausiai už visų upgrade kainą naują sustiprintą gearbox teko pirkti. Jeigu upgradinsi imk Lonex dalis, kainos ir kokybės santykiu sakyčiau geriausias variantas pas mane dabar pilni Lonex viduriai ir jokių problemų. Tik minusas sunkiai Europoje rasi dalis. Čia nuoroda iš kur pats pirkau tik mano V2. https://www.wgcshop.com/products?search_From=category&item=lonex-complete-gearbox-for-ak47-aeg-series-sp120-original-type&search=special&rs=Completed

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei galileiati sau moket 385 eur, tai pirk E&L M4 serijos saunika platinum serijos. Korpusas superinis. Rankose guli puikiai, o viduriai pas visus, anskciau ar veliau, islekia ir reik remontuot. O kodel nuo AK atkalbejo? Kokie argumentai?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu nuomojai bent keletą ginklų turbūt žinai ko nori. Tik patarčiau jeigu imsi pigesnį, iškart pilną upgraded gearboxą pirk (maniškis panašaus į tavo biudžeto buvo) o ne po vieną dalį keisk (pvz spyruoklę). Pats tą praėjau, po spyruoklės keitimo nuėjo stūmoklio dantys, po naujo stumoklio nuėjo dantračių dantys, po dantrąčių skilo gearboxo skeletas kol galiausiai už visų upgrade kainą naują sustiprintą gearbox teko pirkti. Jeigu upgradinsi imk Lonex dalis, kainos ir kokybės santykiu sakyčiau geriausias variantas pas mane dabar pilni Lonex viduriai ir jokių problemų. Tik minusas sunkiai Europoje rasi dalis. Čia nuoroda iš kur pats pirkau tik mano V2. https://www.wgcshop.com/products?search_From=category&item=lonex-complete-gearbox-for-ak47-aeg-series-sp120-original-type&search=special&rs=Completed

O kodel nepirkai Retro arms CNC GB su integruota hop up kamera? Aisku brangesnis variantas, bet kokybe aukstam lygmeny.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei galileiati sau moket 385 eur, tai pirk E&L M4 serijos saunika platinum serijos. Korpusas superinis. Rankose guli puikiai, o viduriai pas visus, anskciau ar veliau, islekia ir reik remontuot. O kodel nuo AK atkalbejo? Kokie argumentai?

Tipo kazka tokio? https://gunfire.pl/product-eng-1152209802-ELAR-MUR-Custom-Carbine-Replica-Platinum-Version.html

Nuo ak atkalbejo del griozdisko dydzio.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Uz 250+- gali sugaudyti pilnai metaline Specna Arms m4. Nemanau, kad verta pradedanciam zmogui imti E&L. Sakyciau pradziai, jeigu ieskoma butent M4, tai nieko geresnio uz Specna Arms negali net buti :) Yra veteranu pas mus su specnom ir saudo daug metu be problemu, aisku su planinem investicijom, bet ne kosminem. 

 

Pats specna esu turejes, negaliu pasakyti kazko labai blogo. Kas sako, kad korpusuose daug plastiko, gal ziurejo tik biudzetinee specnos linija (~150eur). Bet dametus dar 100 gauti galima superini daikta :)

 

Jei hobis prigis, galesi tada imti ziureti i "high end" kaip kad E&L. O taviske naudoda specna, kai idesi i pardavima, nupus ore kaip rudenini lapa ;) 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

Jei limpa, galima ir tokia. AK tikrai nera griozdiskesnis nei M klases saunikas. M nebent ergonomiskesne yra (nors pats naudoju AK, man M patogesnis). AK privalumai pries M serija, siek tiek tvirtesnis GB korpusas. Jei deti Mosfet rakta (BTS555) nereikia listi i GB vidurius, nes kontaktai pasiekiami is isores. AK galima graziai patiuninti isore ir nebus kaip pas visus. Bet vat su detuviu idejimu tai npatyrusiam, gali but keblumu. Plius jei imti plastikines detuves, tai ju fiksavimo dantys greiciau nulus (na arba perdarynet korpusa is detuviu skirtu koviniam AK ir pamirst sita beda). Siuo atveju M klases, zymiai patogesnis detuviu fiksavimas ir keitimas. Taip pat man patogesnis M klases saudymo rezimo perjungejas, su nyksciu, nei kad su rodomuoju pirstu pas AK. AK jei imti su remine uzlenkiama buoze ir deti aksesuarus tampa labiau sunkesnis priekyje, kas biski nusibosta atraminei rankai. Visada labiau norisi balanso ties viduriu sauniko. 

 

Beje kodel nesvarstai G36 serijos? Labai nemazai kas pradejo butent nuo JG G36 ir saunikas uz savo kaina (apie 100 eur. Per akcija GF isvis uz 87 eur galima rast) tikrai yra puikus. Iskart atiduodi, kad pakeistu stumuoklio galva, spyruokle, jos kriepianciaja, jei turi lisna 30 eur isidedi metaline hop up kamera. Pasikeiti magwell kad tiktu M klases detuves (nebent tau patiks standartines) ir zaidi iki pazaliavimo. Sugalvosi kazka naujo pirkt, nebus gaila isleistu pinigu ir saunika parduosi arba pasiliksi kaip atsargini/ draugui paskolinamaji. 

 

O siaip patarimas, jei yra galimybe atzaisk su visais sauniku modeliais, taip pat parduodtume apciupinek. Ir pasirinksi kas tikrai limpa prie rankos. Dar nepamirsk, kad iskart galvot reikia apie investavima i normalius LiPo akumuliatorius ir jiem skirta (geriausiai) smart pakroveja, nes komplekte einantys kaip atsarginiai nebent tiks ir tai su rizika.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Baterija suzinok kokia kur dedas pagal dydi. 

Butinai pasiimk detuviu kokios priklauso. vieni megsta midcap( nereik sukinet ratuko) kitiem hicap-bunkerines patinka ( daugiau soviniu telpa, bet barska kai begi)

sratus is ten manau Specna Arms imk ir nereik BIO ? pigesni ir sako maziau terlioja vamzdeli nei BIO

kolimatoriu pasiziurek kazkoki, nes retam patinka iron sight :)

sratu pasiimk daugiau nei 1kg.. as buna 2k-3k issaudau per zaidima

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Rekomenduoju https://www.krytac.com/14-airsoft-guns/alpha-series/126-trident-mkii-crb-foliage-green-ktaeg-tr2crb-fg01 . Mačiau gunfire yra.

 

Šiek tiek brangesni Krytac ginklai bet nereiks jokių modifikacijų o su jomis kaina gali ir viršyti jau upgradinto ginklo kainą. AK gana griozdiški ginklai o airsofte nėra tikslo didelį ginklą tampytis su savimi. MP-5 ar AK vistiek vos ne tas pats šūvio nuotolis. 

Hmmm..

 

Kol kas teko susidurti tik su vienų žmogumi kuris pirko iš Gunfire Krytac'ą tai atvažiavo su 78-85m/s (bijau sumeluoti kuris skaičius) tai nebuvo labai patenkintas :D Life4fun rekomeduojate dėl kokių priežasčių?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...