Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

SNATCH


botanik
 Share

Rekomenduojami pranešimai

749b154576e3.jpg

 

- Ar tu žinai, kas šie mulkiai Earlai?

 

"Aš žinau daug asilų, bet dar niekada nemačiau tokių kvailių!"

 

 - Surask man tuos bukagalvius, kurie apiplėšė mano bukmeikeri ir lažybų kontora!

 

Kriminalinis verchas Plyta atrado, kad jo kontora buvo apipliešta ir pavogti visi pinigai tai-pat apiplėštas liko bukmeikeris. Iš Plytos pavogę ne tik pinigus, bet ir pagarbą, kuri taip vertinama nusikaltėliu pasaulyje. Ir dabar Plyta yra pasiruošęs surasti ir nubaust tuos bukagalvius ir atgauti savo autoritetingą vardą.

 

 

 

Smulkus perekupas vogtu dalyku, Solas net nesitikėjo, kad jis pateks į tokį Š… . Iš vienos pusės, Borisas Britva ir jo pasiūlymas ramiai pagrobt bukmeikeri I tam tikra kurjeri su lagaminu, bet iš kitos pusės, Toni Pulia jis pasiruošes suplėšyti į gabalus už smulkius skola. Sol su draugais apiplėšė lažybų kontora, tačiau prarado visus pinigus. Bet vietoj pinigų jam į rankas pakliuvo labai brangi prėkė  Franko keturi pirštai.

 

Plyta niekuo prieš pasisavinti Frankio prekė ir Sola paleist ant faršo.

 

 

Solas nenori dalintis su niekuo, bet jis neketina susipažinti su mėsmalė.

 

 

Organizacinė informacija :
Žaidimo tipas :CQB
Data :2018.01.21 { sekmadienis }
Įrangos nuoma – ne bus. ( be nuomininku! )
Scenarijus gali keistis žaidimo eigoje , siekiant išlaikyti dinamiškumą
žaidimo kaina:10€. (Į kainą įskaičuota: Poligono nuoma,karstas maistas, žaidimo rekvizitas, aptarnaujantis personalas ir šiukšlių išvežimas. )
Žaidimo lygis - 1
Žaidimo taisyklės - LSB
Greičio limitai - LSB
Vieta http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=552731;6066627;Pažymėtas%20taškas;&xy=552865,6066659&z=2000&lrs=orthophoto,hybrid_overlay,vector_2_5d,stops,zebra
Kiekvienas žaidėjas BUTINAI turi turėti ryškią raudoną liemenę (automobilinė).
Granatų naudojimas : tik su BBs‘ų arba žirnių užpildu !

Be registracijos dalyvauti galimybės nebus.
REGISTRACIJA NUO 1O VAL.
PRADZIA 11.3O VAL.

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...