Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pasaka "Kaip Warbeast'as forume ban'a gavo"


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 112
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dirigentai, dar karta, bana gavai del to, kad nesi prie stalker setingo nuo zodzio visai. Apmaudu tik del Lexo - kaip jau ir sakiau.

O čia kas nusprendė, kad dirigentas nėra prie stalker settingo? Sarachemas nusprendė? O kriterijai? Aš daug labiau sentinge nei tamsta. Galite tai paneigti? Jei blogas dirigentas, tai ko visą komandą užbaninot? O Juk mano nebuvimas trende susiveda tik į tai kad išreiškiau vieną norą - kad geimas būtų kitame poligone ir argumentavau kodėl. Ko čia š... malat mane ir komandą juodinat lygioj vietoj? 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kolega, dar karta paskaitykite Stalker3 tema ir ka ten rasete, be to jusu kolegos is komandos (apart Lexo, kuri gerbiu).

Kas liecia setingo, nemanau kad Lietuvoje yra dabar geriau zinanciu stalker setinga nei as. Nebent Olegas (Comandante), kurio darba praktiskai ir pratesiau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kolega, dar karta paskaitykite Stalker3 tema ir ka ten rasete, be to jusu kolegos is komandos (apart Lexo, kuri gerbiu).

Kas liecia setingo, nemanau kad Lietuvoje yra dabar geriau zinanciu stalker setinga nei as. Nebent Olegas (Comandante), kurio darba praktiskai ir pratesiau.

O kas Jums čia pasakė, kad Jūs čia kažkoks žinovas? Pats save tokiu pasiskelbėte? Pagrindas? Objektyvūs kriterijai? Kas Jums leido ATA Comendantės autoritetu dangstytis? Vot susireikšminęs šmikis. Atsakyti nereikia, tik savo galvoje perkratykit.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kolega, jus visai jo-jo. Man tai biuletenis, as galiu pasedet dar, bet paciam gal i darba, nes, kaip pasake mano gerbiamas kolega Ildu, zemes palydovo padetis nepalanki ne tik man vienam :)

Šiaip man irgi biuliotenis... tik gydymo įstaigos skiriasi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O koks turniro prizas? Koks tikslas visos sito meladramos? Isgrininti bendruomene? Tai be tu -1 lygio zaidimu nebus naujoku. O be naujoku airsoftas mirs. Taisikliu laikimasis? Tai, IMHO, airsoftas saziningu zmoniu zaidimas, o ne saziningi cia nelaukiami. Kazkaip nesuprantu as ko cia 5 lapai prirarsita: gincas apie apelsina: ar jis oranzinis, ar apvalus, ar vaisius?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kaip rase man dirigentas i pm, kad kursit savo stalkeri, linkiu sirdingai sekmes. Bet be jusu komandos musu stalkeris tikrai nenukentejo. Neriekit nosi, suklupsit :)

Bet aš to nerašiau! Kokio galo čia š mali?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kalba ne apie 1 lygio zaidimus, ju yra ir reikia, Lukos saukimai nors pamoko kazkokios kulturos, tvarkos. Kalba eina i nuvertima i 0 lygio zaidimus. Apie tokiu zaidimu pasekmes ir ateinancius is tokiu zaidimu "naujokus" eina kalba. Nuvazuokit nors karta pas Botanika, pazaiskit su tais sms-kariais - gal nors del aukstu sveciu is Klaipedos susiims. O dabar kalbate apie tai, kuo nezinote.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Baik tu čia šūdą malti žmogau. Aš rašiau absoliučiai apie kitką, apie pačio elgesį. Prie ko čia kažkoks stalkeris?

Va citata: "Aš iki šios dienos neturėjau su tamstos asmeniu jokių problemų. Aš visuomet priimu žmonių apsisprendimą ką kviesti ar nekviesti į savo žaidimus. Jei pamenat aš Jums siūliau ir pagalbą žaidimo stalker organizavime ir poligoną ir pinigus. Nereikia tai nereikia, jei norėsime patys stalkerį metro ar dar kokį kitą apokaliptinį geimą susisorganizuosim. Ne apie tai kalba yra, o apie tai kad savo pareiškimas Jūs kryptingai bandote skelti airsofto bendruomenę, nors net nesate jos narys."

Esminė teksto eilutė yra apie tai kad pats nebūnamas airsofteriu kryptingai sieki skaldyti bendruomenę.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kalba ne apie 1 lygio zaidimus, ju yra ir reikia, Lukos saukimai nors pamoko kazkokios kulturos, tvarkos. Kalba eina i nuvertima i 0 lygio zaidimus. Apie tokiu zaidimu pasekmes ir ateinancius is tokiu zaidimu "naujokus" eina kalba. Nuvazuokit nors karta pas Botanika, pazaiskit su tais sms-kariais - gal nors del aukstu sveciu is Klaipedos susiims. O dabar kalbate apie tai, kuo nezinote.

Nu tai pažaidė žmogus kartą, netiko ir nebekviečiamas. Viskas pagal fengšui. O tai ką Jūs veikėte pirmo lygio geime pas Botaniką jei jau taip ano nemėgstate? Pas mus va irgi žaidime buvo pora naujokų kurie maklaudino, tai iškart gavo pastabą. Tai dėl to, kad pas Botaniką vienas žmogus pažaidė kaip nuomininkas geime, siūlote mums čia visą airsofto bendruomenę pertvarkyti į kažkokį biurokratinį aparatą? O kam? Kaip tai apsaugo nuo netinkamai besielgiančių žmonių? Kaip tai daro įtaką orgams? Ir ko Jūs čia ant to Botaniko užsipuolėt? Ką jis Jums tokio blogo padarė?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar karta, as siekiu vieningos ir konsoliduotos bendruomenes, valdomos komandu vadu taryba, kuri butu aktyvi ir galetu adekvaciai ir operatyviai reaguoti i issukius ir pakeitimus , o tai pat drausminti orgus, kurie savo apsileidimu generuoja sms-degeneratus. Jei dabartine bendruomene bejege kazka padaryt, mes, kaip orgu grupe, kuriam savo filtra, kad nepageidaujami zmones nepatektu pas mus, iskaitant tai, kad Terminus kuria specifinius, LARP zaidimus, kurie netinka tam tikriems dirigentams, nebutinai degeneratams :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar karta, as siekiu vieningos ir konsoliduotos bendruomenes, valdomos komandu vadu taryba, kuri butu aktyvi ir galetu adekvaciai ir operatyviai reaguoti i issukius ir pakeitimus , o tai pat drausminti orgus, kurie savo apsileidimu generuoja sms-degeneratus. Jei dabartine bendruomene bejege kazka padaryt, mes, kaip orgu grupe, kuriam savo filtra, kad nepageidaujami zmones nepatektu pas mus, iskaitant tai, kad Terminus kuria specifinius, LARP zaidimus, kurie netinka tam tikriems dirigentams, nebutinai degeneratams :)

Airsofto bendruomenės vardu dėkojame už pasiūlymą. Jeigu jausime, kad to reikia, taip ir padarysime. Ačiū.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog nuvazuokite pas Botanika, ir pamatysit ten visokiu Advokatu, Sarumano ranku, latviuku ir tt, palyginus su kuriais pvz Bulka ar Tolikas yra РЕБЕНОК. :) Tai ne mano posakis, vieno gerbiamo senos komandos zaidejo, bet man patiko :) pats buvau 1 karta pries Stalkeri pas ji, gavau "eik nachui" porcija, na, i tokius zaidimus normaliam LSB nariui manyciau kad pavojinga vazuot :) Nes zaidzia su fullkaukem ir net nezinosi, kas tau dantis iskale. O as noreciau zinot, su ko zaisiu zaidime.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bet kazkam taip patinka? Bunkeriai full kaukes ir maklaudavimas. Jei jiems taip patinka, lai zaidzia. Norintis rimciau atkeliaus i normalu airsofta. Musu ne tukstanciai zmoniu, kokia problema atfiltruoti pries zaidima?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Norintis rimciau isaukletas degeneratyvaus airsofto atkeliaus i normalu airsofta. Ir tas jau vyksta, kolegos, ir tai yra problema.

Paprasciau isauklet vaika normaliai, o ne laikyti po to ju kolonijose, is kuriu jie kartais gali pabegti ir pridaryti bedu. As apie tai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Norintis rimciau isaukletas degeneratyvaus airsofto atkeliaus i normalu airsofta. Ir tas jau vyksta, kolegos, ir tai yra problema.

Gerbiamas Sarachem, būtinai tokius asmenis identifikuosim ir nubausim. Dėkojame už suteiktą informaciją. Saugus airsoftas yra mūsų pagrindinis prioritetas. Mes apgailestaujame, kad teko patirti nemalonius išgyvenimus. Atsiprašome.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...