Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pasaka "Kaip Warbeast'as forume ban'a gavo"


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Jei daryciau blogus zaidimus ir gauciau is komandu vadu tarybos rekomendacijas ar net ultimatuma del mano rengiamu zaidimu - tikrai padaryciau isvadas ar net pasitraukciau is orgu. Nes tai butu tas irankis, kuris galetu tikrai paveikti, nes atspindetu aktualia padeti airsofte ir realijas.

Žmonės kuriems nepatinka vieni ar kiti organizuojami žaidimai, arba organizuoja patys arba nedalyvauja ten kur nepatinka. Ar ne? Jūs gavote iš manęs kaip komandos vado rekomendaciją, kas įdomiausia į ją įsiklausėte ir paklausėte, o mane įtraukėte į black listą (kas duotuoju atveju man yra didelė garbė).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 112
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

As nesiekiu vadovauti jokioms asociacijoms :) As noreciau kad LSB liktu vieninga ir konsoliduota, ir atspindetu visu adekvaciu zaideju norus ir siekius airsoftui pagerinti, bendrauti ir gerbti vieni kitus, o nesimusti ir ne siusti nachui vieni kitus kaip Botaniko zaidimuose.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dirigentai, black listas sukurtas tam, kad zmogus nepatektu i nepatogia padeti, bandant uzsiregint ir gavus atmesta savo poste. Tai mazina nepasitenkinimo ir pm blevyzgu banga zaidimu temose ir paciam zaidejui viskas aisku.

 

Botanikai, papasakok kas pas tave darosi tavo pasisaudimose, kai SMS noneimai dauzo vieni kitiems mordas. Ar neigsi? Kodel pas kitus orgus to nebuna?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As nesiekiu vadovauti jokioms asociacijoms :) As noreciau kad LSB liktu vieninga ir konsoliduota, ir atspindetu visu adekvaciu zaideju norus ir siekius airsoftui pagerinti, bendrauti ir gerbti vieni kitus, o nesimusti ir ne siusti nachui vieni kitus kaip Botaniko zaidimuose.

Norite pagerinti Airsofto žaidimus? Tai pats kurkite nuostabius fantastiškus žaidimus į kuriuos visi supuls žaisti. Tie blogieji orgai nebesusilauks nei vieno žaidėjo. Jums nepatinka Botaniko žaidimai? Nedalyvaukite juose. Aš poteisybei nedalyvavau, nes man toloka, bet kad taip išreklamavot, tai būtinai sudalyvausiu :D Jūs kalbate apie kažkokį adekvatumą, sutelkimą, konsolidaciją, bet pats užsiimate skaldymu. Gal Jūs rimtai įsikurkite savo forumą sarachemas.lt ir ten organizuokitės taip kaip Jums patinka.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo kad LSK institutas su nuotraukomis ir nickais ir buvo sukurtas tam, kad nebutu tokiu situaciju. Na o jei tiebunie nuomininkai, tiebunie sms registracija, bet gal reiketu kaip orgui SUVALDYT, pamokyt, bausti jei nesupranta, o ne daryt is zaidimu absurdo teatro. Nes po to tokie SMSininkai jau vazuoja i normalius zaidimus su savo degeneratisku airsofto supratimu, ir gadina malonuma kitiems, tvarkingiems, registruotiems LSB nariams.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pasibaigė man alus ir popkornas beskaitant, bet iškilo klausimas: šitam forume radau tokią skiltį, pavadinimu "Taisyklės", skaito kas nors jas ar ne, ar ta tema guli ir pelyja niekam nereikalinga? Kiek supratau iš dalyvavusių, kad žaidimuose yra pažeidimų, bet niekam neįdomu?
Kas atsakingas už taisyklių rašymus ir priežiūrą?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kolega, apverskit puslapi ir paskaitykite, ka as rasiau. Mano siekis - sveika, aktyvi ir vieninga adekvaciu airsofto zaideju bendruomene, kurioje nebus vietos degeneratams, kurie dauzo vieni kitiem snukius zaidimose, ir ekzistuotu tokius degeneratus generojancius orgus itakojimas komandos vadu ir lsk atstovu tarybos pagalba mechanizmas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

1. LARP tipo zaidimus labai megstu, S.T.A.L.K.E.R. tema artima ir megstama.

2. Savo laiku, kai Pilnatis neveikdavo, sarachem, buvo visai gerbtinas zmogus, su kuriuo budavo idomu pabendrauti. Bet periodiskai menulio fazes ar kitos kosmines jegos daro savo...

3. *pratesima pasilieku ateiciai

 

Preliudija: Sis konfliktas kilo, kai gerb. sarachem pradejo atsiliepimuose apie praejusi geima (* su salyga, kad postai periodiskai redaguojami- sudesiu prie progos originalius "printskrynus") grubiai ir sistemigai pazeivineti "Forumo Taisykliu" punkta Nr. 2.2.1., elementarias etikos bei bendravimo taisykles. Pasipyle Bulkisho&Toliko lygio leksikonas, terimologija bei izeidimai.

 

Paprasius netersti su tuo nesusijusiu temu- prasidejo "Ban Jum", "Black List" ir t.t.

 

OK, gal visos komandos, klubai bei "orgkomai" tokius susikuriam? Pazadam banus geimuose orgo "A" tiems LSB nariams, kurie "dryso" registruotis orgu "B", "C" ar "XYZ" geimuose, jei dalyvavo kito "orgo" zaidime, nesioja neteingas kelnias, poziuris i airsofta ar LARP'a neatitinka LARP'o Guru vizijos, yra tiesiog kairiarakis (bet be visa ko isvardinto nepazeide LSB taisykliu, ATPK, BK, galiojancios LT Konstitucijos)? Isvardinam visus degeneratais, debilais, kalakutais, neigaliais protiskai? Tada biski paverkslianam, kad viskas tai del Sviesaus Rytojaus ir tesiam toliau?

 

*Pratesimas bus ryt.

 

Reziume siam kartui: TERMINUS yra tik mazyte (neskaitant periodiskai neadekvataus bei nestabilaus vado- tikrai idejine ir nebloga) LSB dalele. Ir sio "orgkomo" banas daliai bendruomenei bei daugeliui komandu ar atskiru nariu- tiesiog juokingas. 

 

 

 

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

TK, puikiai zinai kad praradai pagarba man ne del menulio faziu, o del musu politiniu paziuru nesutapimo, tai kad galima cia nevaidinti sventuolio. Be to, ir taip matau kad viskas juda link mano bano LSB, o punkteli po kuriuo mane pakabinti tikrai rasite, neabejoju :) Bet ir nepergivensiu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

-TK- Ačiū už įvertinimą. Va forumo taisykles žiūriu skaitom, o tai kaip su Bendrom taisyklėm.
Dėl ko kilo šitas visas kažkas (net nežinau kaip pavadinti), namažai žmonių buvo geimuose ir papasokojo apie tam tikras situacijas ir, kad niekas tų situacijų nesprendžia.
Tai aš dar kartą klausiu: Ar taisyklės galioja? Kas tai prižiūri? Ar vyksta kokia nors reakcija?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

TK, puikiai zinai kad praradai pagarba man ne del menulio faziu, o del musu politiniu paziuru nesutapimo, tai kad galima cia nevaidinti sventuolio. Be to, ir taip matau kad viskas juda link mano bano LSB, o punkteli po kuriuo mane pakabinti tikrai rasite, neabejoju :) Bet ir nepergivensiu.

 

Politiniai poziuriai savo keliu, pagarba- savo keliu. Esme- adekvatumas. Jauti poreiki uzvaziuoti ant daugelio zmoniu ir po to vaidinti Kankini? OK, "Pono kiausiniai, pono valia".

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu yra problemu su tam tikrais orgais, nepatinka "kad nemoka/nesugeba" suvaldyt zmoniu, nevaziuoju i toki zaidimas. Nevaziuos vienas, kitas, desimtas ir pats orgas supras kad kazkame beda. Be to is simple savaitgalinio pasisaudymo nereik tiketis mega rimto scenarijaus. Visi zinom kad ten tik paprastas pasisaudymas skirtas pravedint smegenis pries darbo savaite. Taciau tokia situacija nesuteikia teises nei man nei kazkam kitam, apsert lytiniais organais ir kita necenzurine leksika, bent jau forume. Sarchemo zaidimai tikrai idomus, bet "draugisko ir atviro" bendravimo maniera, tai nu ne per kur "nedziugina". O tai kad nei girdi, nei isiklauso, nei bando suprast kas jam sakoma, dar labiau blogina situacija.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kolega b00rai, dar karta - kalba eina apie naujoku airsofto kulturos degradacija, degeneratu auklejima, ir apie siu degeneratu difundinima i normalius zaidimus. Ar jums tinka atvazuoti i berods normalu zaidima, kur puse yra noneimai, maclaudai, siuntinetojai ir snukiu dauzytojai, atkeliave is tokiu savaitgaliniu pasisaudimu su zero kultura?

 

-TK-, man tai gali meluot, bet sau tai nemeluok, turek gedos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...