Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

BATTLEFIELD 3 continuation of the story


Rekomenduojami pranešimai

Taip ir sakyk, kad pasidarei žaidimą sau, Nemenčinės lygio, tik kaina ne ta... Apie vienos dėtuvės taisykles laikymąsi ir mirtingumą prie pėstininkų bazes, apskritai patylesiu, nežinau su kokiu vazelinu pas jus ėjo rytu pajegos, bet aprupinimas pas juos buvo akivaizdžiai pranašesnis, nors pradėjom visi vienodom sąlygom...

 

P.s cia tik mano asmeninis pastebejimas, pasidariau išvadas ir priėmiau sprendimus, sekmės toliau organizuojant.

BRIGADA vykdė vadovybės užduotis, jokios saviveiklos.

BRIGADA ne organizatoriai.

 

Ryšio pabaiga

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 144
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Logiška. Su ryšiu nesusitvarko Drūteika, o gaidys - radijo svoboda.

Tai nudažyti dar trumpiau, su purkštuvu per 10 min galima.

Iš mūsų niekas lipdukais nesiskundė.

BRIGADA naktį iki 6 ryto šara*binosi žvalgyboje prie pat bunkerio ir bokšto, o viena grupė vos ausų mums nenumindė.

Visa tai nieko nereiškia. Važiuojant į 3 dienų žaidimą išvažiuoti po 1,5 - ....

Drūteika su ryšiu susitvarko, bet žaidimo taisyklės, kurios apimą ryšį - idijotiškos.

 

Brigada - maladėc. Jei žaidimas patiko - valio. Asmeniškai man - prasčiausias žaidimas iš visų, kuriuose buvau per 6metus.

Jūs paskutiniai poilsiaut nuėjot? Aš asmeniškai poilsiavau tik apie 23:40 gįžęs į Kauną.

 

Šaunuolis. Energetinis ir snikersai darbą atlieka ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Seni, viskas tvarkoj, pats prabuvau kepinancioj saulej virs 6 valandu, tai suprantu apie ka tu, mus beje tavo vyrukai ir keisdavo, tai viskas ok, tavo prasymas buvo logiskas ir adekvatus.

 

 

P.s. atsisedau tvarkyt zaislus, galvoju nusilupsiu lipdukus, jie nesilupa, kaip su momentu priklijuoti, reik su peiliu gramdyt, cia ne akmuo i kazkieno darza ir ne skundas, tik klausimas, ar visi lipdukai buvo vienodi ? (detuves g36)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano dvi kapeikos,

 

LARP dalis sutvarkyta puikiai. Ypač šventikai - Sarrachem malacom! Nepaisant kelių nesklandumų viskas IRAKO pusėje buvo gerai.

IRAKO pusės vadovybė, Raccoon komanda su Seniu prieašky - kaip visada ;). Uvažucha.

IRANO pusės puolimai kaip taisyklė koordinuoti ir efektyvūs. Pagarba. Gal tik visi pripratę prie turėjimo vieno kito milijono šovinių kuprinėse, nesiadaptavo prie apribojimų ir kartais puolimai baigdavosi vos įsibėgėjus. Bet - still A for effrot.

SpecNaz - vienas iš retesnių atvejų kai ši pusė mano akimis žaidė labai adekvačiai. Tiesa apšaudžius nušautuosius iš 3 vamzdžių, nes už jų gyvi buvo, priėjus vietoj aprėkimo galėtų geriau atsiprašyti. Bet visi turim kur tobulėti.

USMC - sorry ką naktį išskerdėme, kaip suprantu kaltė ne jūsų o vadovybės kuri neperdavė reikiamų saugaus elgesio taisyklių laiku. Visumoje Jūsų darbas mums problemų nekėlė ir mūsų veiksmai Jūsiškiems taip pat. Pagarba.

Kelias tolimas, bet man asmeniškai patiko ir aš su mielu noru sudalyvaučiau šios serijos pratęsime. Jeigu ji būtų paderinta ir optimizuota USMC bei IRANO atžvilgiu, pagrindiniai nusiskundimai kiek matau iš jų pusės.

Vaiduokliai pramynė peskachodu 19km. Mano akimis - puiki mankšta.

Žaidimo niuansai ir pastabos:

LARP elementai. Jie nebuvo dominuojantys ir iš esmės žaidimui tikrai tik padėjo. 

Miesto idėja su neutralia zona. Galėjo ateiti kas norėjo, net Iranas. Pats kelis praleidau naktį atėjusius. Dieną tokių praktiškai nemačiau. 

Pertrauka dieną - vis gi tikrai postuose sėdintiems buvo per karšta. O žmonių jiems keisti nebuvo. Manau geriau taip nei geimą stabdyti dėl alpstančių fiziškai nepasiruošusių tokiems žygdarbiams dalyvių.

Mašinos. Neišdirbtas dalykas. Sakyčiau geriau būtų pvz uždrausti šaudyti iš mašinų kulkosvaidžiais ir viduje sėdintiems leisti iššaudyti tik vieną dėtuvę. Išsilygintų abiems pusėms šansai. Taip pat mašinos pamušimas - labai derintinas dalykas. 

Vandens nebuvimas štabuose - blogis. Visi punktai kur žmonės nuolat būdavo privalėjo būti gausiai aprūpinti geriamu vandeniu. Tiesiog sveikatos sumetimais. 

All in all - man lipo. Ačiū.

Viskas griežtai IMHO

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš tai buvusiuose žaidimuose Battlefield nebuvau. Organizatoriai didele dalimi man buvo nežinomi. Atvykau į žaidimą, nes mačiau, kad tinkama chebra susirinko. Su organizatoriais prie laužo buvo trumpai pakalbėta.

 

1. Visi atvyksta į žaidimus dėl skirtingų priežasčių, su skirtinga ginkluote įranga ir fiziniu pasirengimu. Kiti galbūt turi du darbus, šeimą ir dar hobį ar dirbo pamainą Ir čia visų pasipiktinimas "kodėl nežaidė naktį", "kodėl buvo dėl karščio stabdomas žaidimas" - nes kažkas "ištempė". Man tai atrodo mažų mažiausiai juokingas. Aš pvz. |bbd| po "pre-briefo/briefo/de-briefo" ir nuėjau miegoti. Atvykau laiku. Orgų laukiau iki vidurnakčio. Išklausiau. Pamačiau. Jūs būtumėte girdėję ką aš girdėjau ir jūs būtumėte išėję ir tikriausiai "pripisę".

 

2. ...o beje "pripisę" buvo tikrai ne vienas. Tuoj po vidurnakčio gretimoje stovykloje užgrojo "gera" muzika.Ir pylė chebra nuo dūšios. Muzikikę leido. Miegoti nedavė.

 

3. USMC vadas. Jis nesugebėjo įsiklausyti į komandų lyderių nuomonę ir kūrė savo "Zonderkommando".

 

4. Atleiskite už "safarį". Mums tai buvo vienintelis epizodas palikęs mums įspūdį, nes man asmeniškai labai retai tenka važiuoti su technika. Taisyklės buvo tokios kokios jos buvo ir noriu padėkoti, kad safario metu džipai nešaudė į džipą ir žaidėjau pakankamai drausmingai laikėsi šios taisyklės. Noriu tik paminėti tokį aspektą, kad mes "safario metu" pastebėjome, kaip kuprinės trukdo suprasti pataikymą. Kyšo kuprinė, žmogaus nesimato. Lupi iš kukosvaidžio nes rankena rūksta, o žmogus miršta tik kai jau perkeli ugnį į ten kur jos nenorėtume perkelti. Taip, kad dėl safario per daug nesiskųsite.

 

5. Orgų reakcija į taisyklių ir sveiko proto neturinčius žaidėjus. Žaidimas vyskta pasienio ruože. Šeštadienio pirmoje dienos pusėje buvo pastebėti du "boicai" ant asfaltuoto PLENTo, kurie šaudė SKERSAI gyvenamąjį vienkiemį į mūsų pusę. Kolega iš komandos užsidėjęs su liemene nuėjo pašnekėti. Pokalbio atpasakoti neverta. Žaidėjai nickus pasakyti atsisakė. Paėję plentu toliau šaudė į mišką, kuris ribojosi su USMC baze. Pakviestas orgas nesugebėjo adekvačiai sureguoti ir padaryti pavyzdžio iš pažeidėjų - duoti laiko mertviake. Gavom atsakymą "jie atsiprašė"... Ką aš galiu pasakyti...

 

 

5.Geras komentaras visuomet turėtų turėti rekomendacijų:

 

- sutrumpinkite žaidimo laiką per pusę.

- panaikinkite pinigus, pakaks kažkokių resursų: degalų, pleistrų etc"

- prašykite pagalbos iš kitų organizatorių;

- reikia naujų vadų (arba vadų komandos);

- briefą turėtų atlikti arba pusės vadas, arba kažkas kas turi iškalbą (pakaks perskaityti ir neinterpretuoti).

- paskirkite kanalus (palikite teisę pusėms nuspręsti kanalų paskirtį) (galite palikti teisę pasiklausyti - suteikia įdomę plotmę žaidimui ir stovinties kažkur toli gynyboje būna linksmiau).

- uždarykite balius, kurie "perspausti";

- adekvačiai ir operatyviai reaguokite į pastabas žaidimo metu;

-galbūt sumažinti pusių skaičių;

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš tai buvusiuose žaidimuose Battlefield nebuvau. Organizatoriai didele dalimi man buvo nežinomi. Atvykau į žaidimą, nes mačiau, kad tinkama chebra susirinko. Su organizatoriais prie laužo buvo trumpai pakalbėta.

 

1. Visi atvyksta į žaidimus dėl skirtingų priežasčių, su skirtinga ginkluote įranga ir fiziniu pasirengimu. Kiti galbūt turi du darbus, šeimą ir dar hobį ar dirbo pamainą Ir čia visų pasipiktinimas "kodėl nežaidė naktį", "kodėl buvo dėl karščio stabdomas žaidimas" - nes kažkas "ištempė". Man tai atrodo mažų mažiausiai juokingas. Aš pvz. |bbd| po "pre-briefo/briefo/de-briefo" ir nuėjau miegoti. Atvykau laiku. Orgų laukiau iki vidurnakčio. Išklausiau. Pamačiau. Jūs būtumėte girdėję ką aš girdėjau ir jūs būtumėte išėję ir tikriausiai "pripisę".

 

2. ...o beje "pripisę" buvo tikrai ne vienas. Tuoj po vidurnakčio gretimoje stovykloje užgrojo "gera" muzika.Ir pylė chebra nuo dūšios. Muzikikę leido. Miegoti nedavė.

 

3. USMC vadas. Jis nesugebėjo įsiklausyti į komandų lyderių nuomonę ir kūrė savo "Zonderkommando".

 

4. Atleiskite už "safarį". Mums tai buvo vienintelis epizodas palikęs mums įspūdį, nes man asmeniškai labai retai tenka važiuoti su technika. Taisyklės buvo tokios kokios jos buvo ir noriu padėkoti, kad safario metu džipai nešaudė į džipą ir žaidėjau pakankamai drausmingai laikėsi šios taisyklės. Noriu tik paminėti tokį aspektą, kad mes "safario metu" pastebėjome, kaip kuprinės trukdo suprasti pataikymą. Kyšo kuprinė, žmogaus nesimato. Lupi iš kukosvaidžio nes rankena rūksta, o žmogus miršta tik kai jau perkeli ugnį į ten kur jos nenorėtume perkelti. Taip, kad dėl safario per daug nesiskųsite.

 

5. Orgų reakcija į taisyklių ir sveiko proto neturinčius žaidėjus. Žaidimas vyskta pasienio ruože. Šeštadienio pirmoje dienos pusėje buvo pastebėti du "boicai" ant asfaltuoto PLENTo, kurie šaudė SKERSAI gyvenamąjį vienkiemį į mūsų pusę. Kolega iš komandos užsidėjęs su liemene nuėjo pašnekėti. Pokalbio atpasakoti neverta. Žaidėjai nickus pasakyti atsisakė. Paėję plentu toliau šaudė į mišką, kuris ribojosi su USMC baze. Pakviestas orgas nesugebėjo adekvačiai sureguoti ir padaryti pavyzdžio iš pažeidėjų - duoti laiko mertviake. Gavom atsakymą "jie atsiprašė"... Ką aš galiu pasakyti...

 

 

5.Geras komentaras visuomet turėtų turėti rekomendacijų:

 

- sutrumpinkite žaidimo laiką per pusę.

- panaikinkite pinigus, pakaks kažkokių resursų: degalų, pleistrų etc"

- prašykite pagalbos iš kitų organizatorių;

- reikia naujų vadų (arba vadų komandos);

- briefą turėtų atlikti arba pusės vadas, arba kažkas kas turi iškalbą (pakaks perskaityti ir neinterpretuoti).

- paskirkite kanalus (palikite teisę pusėms nuspręsti kanalų paskirtį) (galite palikti teisę pasiklausyti - suteikia įdomę plotmę žaidimui ir stovinties kažkur toli gynyboje būna linksmiau).

- uždarykite balius, kurie "perspausti";

- adekvačiai ir operatyviai reaguokite į pastabas žaidimo metu;

-galbūt sumažinti pusių skaičių;

 

 

Taikliai...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pasisakysiu iš tų kurie daugiausiai kepė ant saulės. ;) Irako pajėgos.

Tiesa sakant su savo kolegom važiavom pirmą kart į didesnį žaidimą, kuris turėjo trukti tris dienas. Tad vandens pasirūpinome užtektinai ir dar būtų užtekę minimum dar dviem žaidėjams. Pirmiausia pasirūpink apie viską pats paskui tik žiūrėk į kitus. Man tiesa sakant buvo keistas sprendimas sustabdyti žaidimą dėl karščio nors mes pakankamai gerai rotavomės (ačiū Seniui) ypač prie miesto ten nebuvo kur pasislėpti nuo saulės. Bet sprendimas yra sprendimas, nuėjome pamiegoti per tą laiką. Irako pusės subordinacija buvo nebloga, įsakymai aiškūs suprantami, vėliau pernelyg pradėta žaisti amerikonų korta, nekreipiant dėmesio į Irako pajėgas, kur chebra buvo tikrai nebloga susirinkusi (linkėjimai Dzūkui tu maladiec bent prisijuokėm, Slibinam ir kitiem LSK) ir galėjo neblogai pasipriešinti Irano pajėgom ne tik saugoti objektus, bet ir pereiti į kontrataką, patampyti kitiems nervus, surinkti informaciją iš toliau, paimprovizuoti žaidimo metu taip įnešdami papildomų niuansų. 

1.Šiukšlinių trūko, tiesą sakant nebuvo, patys dėjome į savo maišus, o po renginio juos patys ir išvežėmė.

2.Tualeto nebuvimas, tragedija, vyrai kaip vyrai, bet moterys...

3. Safaris tik važiuojantiems atrakcija, visiems kitiems besiginantiems galvos skausmas be vaistų (idėja labai gera bet neišvystyta)

4.Chebra čia žaidimas ir jei patys jo nekursite nieko gero nebus, pastebėjau kai kurių asmenų pernelyg didelį ego ir egoizmą, toks jausmas kad Jums 16 ir viską už Jus turi padaryti kiti, kartais į tam tikras situacija pažiūrėkite su humoru bus lengviau gyventi.

5.O kad žaidimas 1 diena anksčiau baigėsi tai nuo to tik apsidžiaugėmė, nes monotoninis objektų saugojimas menkina motyvaciją žaidimo atžvilgiu, manau į priešo teritorijų skverbimąsi turėjo būti integruota ir irako kariuomenės kariai, visgi mes čia buvome šeimininkai, bet viską atidavėme amerikonam. Taip kaip ir realiame gyvenime "braškę nuo torto pasiima kiti, tik ne šeimininkas"

 

Reziumė: apie žaidimą daug galvota bet padaryta nedaug, čia kaip rašytojas " turi daug idėjų ir minčių, bet jas užrašyti ir kitam perteikti- nemoki"

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pasisakysiu iš tų kurie daugiausiai kepė ant saulės. ;) Irako pajėgos.

Tiesa sakant su savo kolegom važiavom pirmą kart į didesnį žaidimą, kuris turėjo trukti tris dienas. Tad vandens pasirūpinome užtektinai ir dar būtų užtekę minimum dar dviem žaidėjams. Pirmiausia pasirūpink apie viską pats paskui tik žiūrėk į kitus. Man tiesa sakant buvo keistas sprendimas sustabdyti žaidimą dėl karščio nors mes pakankamai gerai rotavomės (ačiū Seniui) ypač prie miesto ten nebuvo kur pasislėpti nuo saulės. Bet sprendimas yra sprendimas, nuėjome pamiegoti per tą laiką. Irako pusės subordinacija buvo nebloga, įsakymai aiškūs suprantami, vėliau pernelyg pradėta žaisti amerikonų korta, nekreipiant dėmesio į Irako pajėgas, kur chebra buvo tikrai nebloga susirinkusi (linkėjimai Dzūkui tu maladiec bent prisijuokėm, Slibinam ir kitiem LSK) ir galėjo neblogai pasipriešinti Irano pajėgom ne tik saugoti objektus, bet ir pereiti į kontrataką, patampyti kitiems nervus, surinkti informaciją iš toliau, paimprovizuoti žaidimo metu taip įnešdami papildomų niuansų. 

1.Šiukšlinių trūko, tiesą sakant nebuvo, patys dėjome į savo maišus, o po renginio juos patys ir išvežėmė.

2.Tualeto nebuvimas, tragedija, vyrai kaip vyrai, bet moterys...

3. Safaris tik važiuojantiems atrakcija, visiems kitiems besiginantiems galvos skausmas be vaistų (idėja labai gera bet neišvystyta)

4.Chebra čia žaidimas ir jei patys jo nekursite nieko gero nebus, pastebėjau kai kurių asmenų pernelyg didelį ego ir egoizmą, toks jausmas kad Jums 16 ir viską už Jus turi padaryti kiti, kartais į tam tikras situacija pažiūrėkite su humoru bus lengviau gyventi.

5.O kad žaidimas 1 diena anksčiau baigėsi tai nuo to tik apsidžiaugėmė, nes monotoninis objektų saugojimas menkina motyvaciją žaidimo atžvilgiu, manau į priešo teritorijų skverbimąsi turėjo būti integruota ir irako kariuomenės kariai, visgi mes čia buvome šeimininkai, bet viską atidavėme amerikonam. Taip kaip ir realiame gyvenime "braškę nuo torto pasiima kiti, tik ne šeimininkas"

 

Reziumė: apie žaidimą daug galvota bet padaryta nedaug, čia kaip rašytojas " turi daug idėjų ir minčių, bet jas užrašyti ir kitam perteikti- nemoki"

 

 

Dėl amerikon'ų kortos, tai tu visiškai pjauni į krūmus. Bet nuoskaudą suprantu. USMC mano grupė irgi tik saugojo objektus iki to safario. Atrodė, kad veiksmas tik pas jus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nereik čia vynioti į vatą, tokios parodijos dar nebuvau matęs. Vienintelis dalykas kas gelbėjo šį žaidimą tai ir buvo patys žaidėjai. Tokios nepagarbos iš orgų pusės žmonėms, kurie atsiprašinėjo iš darbo, nes turėjo 400 km atvažiuoti ir spėti, paskui 3 valandas laukti briefingo ir dar su tokiais tūpais atsakymais ir komentarais iš orgų, ir dar  vado nebuvimo, jau nekalbant apie vandens, kurio nebuvo imanoma gerti iš tų kanistrų,  safe zone, kuriame sprogdino granatas su žirniais, šaudė, ir girti su mašina važinėjo nakti, o palapines vos ne po mašinų ratais statėmes, nemačiau. Dar skaitant komentarus, kur čia kažkas aiškina, kad reik žaidimą pačiam susikurti, kad vandeniu pasurūpinti pačiam, tai viskuo ir rūpinomės patys, nes ne pirmus metus dalyvaujam, ir ačiū Dievui, kad buvo patyrusių žaidėjų, kurie dar palaikė šį žaidimą,  tik už ką, nesikeikiant sumokėjom, po 20 eurų? ir dar nesaugi teritorija, dabar jau suprantu kodėl pasirašinėjom sutartis, kad jeigu susižeisim patys kalti.

Organizuojant tokį didelį geimą organizatoriai prisiima didelę atsakomybę prieš žaidėjus

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Motina Žemė su jumis, vaikai mano! :wub:

 

TERMINUS LARP sanburi šiame žaidime atstovavo du žaidejai - Sarachem ir Mephisto2049.

Man asmeniškai žaidimas labai patiko. Budamas Goner Temple šventiku, bandžiau sutaikyti kovojančias puses, vedžiau ilgus pokalbius del karo ir taikos, kuno ir sielos, gerio ir blogio.

Labai ačiū tiems, kas nepabugo ateiti ir meldesi kartu su mumis, o kai kurie, kaip man pasirode, jau buvo visiškai pasiruoše tapti naujatikiais ir pažinti Dosnaus Lopšio geruma ir šviesa :D

Kaip teisingai pasake Hollow, LARP elementai nebuvo ikyrus ar butini žaidimo eigai, kas norejo, tas vaidino :rolleyes:

 

Labai dekoju organizatoriams uz tai, kad pagaliau ryžosi didesniam žaidimui; tikiu, kad jusu ateinantys žaidimai bus dar geresni, ir visada kvieskit sudalyvauti!

Labai dekoju visiems žaidejams, kurie nepabugo atkeliauti ir sudalyvauti šitame žaidime! Dekoju savo komandos draugui Mephisto už kompanija ir vaidyba.

Ačiū tiems žaidejams, kurie pasiliko integracijai ir išreiške savo padeka ir nepasitenkinima asmeniškai, o ne už akiu!

 

P.S. Kas del kai kuriu ypatingai pasipiktinusiu komandu pasisakymu, tai sukele tik šypsena. Net nemanau kad verta komentuoti ir sienas teksto rašyti. Del tam tikru momentu orgai be abejo padarys išvadas.

Ne tiek ir daug komandu kuria žaidimus, taigi nebukime tokie pasikele, o orgams siulau nenuleisti ranku.

 

Dar karta - žaidimas buvo PUIKUS!

 

WOLOLOOOOO!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Miesto idėja su neutralia zona. Galėjo ateiti kas norėjo, net Iranas. Pats kelis praleidau naktį atėjusius. Dieną tokių praktiškai nemačiau. 

 

 

Na aš dieną į miestelį beginklis atėjau. Tu gi pats mane ir papjovei :D 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tave kalėjime papjoviau ir prieš tai atsiprašiau :). Man reikėjo pasišnekėti su žmogumi ten buvusiu, ieškojau išdaviko mieste. Iš kitos pusės - paslaugą gi padariau. Jeigu būčiau nepapjovęs, būtum atsėdėjęs pilną valandą ir vis tiek į mertviaką išėjęs, pagal geimo taisykles. Su tavo suėmimu aš neturėjau nieko bendro :).

Beja šią vietą reiktų ateičiai keisti, kalėjimo prižiūrėtojai turėtų turėti galimybę paleisti žmogų savo valia. Ne pabėgti leisti, o tiesiog paleisti, a-la neteisingai suimtas. Deja tokios opcijos kaip supratau numatyta nebuvo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, 

akivaizdu, jog USMC pusei žaidimas nesirišo. Ir aš sutinku, kad tas pats žaidimas vieniems gali būti geras, kitiems - blogas, ir nebūtina absoliutinti. Bet žaidimą reikia vertinti dviem aspektais - organizatorių pasiruošimas ir žaidimo mechanizmas:

 

Organizatorių pasiruošimas man kelia prieštaringus jausmus - mačiau kaip Bombermenas stengiasi, kad viskas vyktų tinkamai. Bet čia žaidimo pradžia vėluoja baisingai ir bryfingas vyksta klausi atsakau principu. Bet tada užeini į kalėjimą ir matai kokia krūva šiukšlių buvo išmėžta. O tada užpildai camelback vandeniu su velniai žino kuo - gal muiluotu vandeniu, gal benzinuotu. O tada matai, kaip buvo padirbėta prie transporto ir kiek tam skirta laiko ir pinigų. Tada eidamas vadavietėje prietemoje vos nenugarmi į nepažymėtą skylę. Tada per pietų pertrauką apsilankai miestelyje ir gailiesi, kad nesi vartų apsauga ir negali tuo džiaugtis visą žaidimą - sarachem ir jo bažnyčia, baras, ir tt. O tada negali susisiekti su orgais, kai mūšis vyksta vienkiemyje, nes orgai neturi dedikuoto kanalo.

 

Nemanau, kad orgai norėjo mus apgauti ar pasipelnyti. Aš esu linkęs manyti, jog jiems reikėjo pagalbos iš kitų orgų, kurie tokio masto žaidimus organizuoti yra labiau patyrę. Nėra gėdinga prašyti pagalbos ir įgavus patirties tokio masto žaidimus organizuoti savarankiškai.

 

Žaidimo mechanika atrodė daug žadanti ir bendrai paėmus ji veikė. Tačiau USMC pusei ji „sugedo“ neįsisukusi. Pradėsime nuo to, jog po 3 h placo trynimo didžiausia USMC grupė S8 su niolika karių ir su 4 kulkosvaidžiais vos nebuvo išsiųsta į naktinę žvalgybą braidyti miškais. O grįžus naktį iš užduoties, radome tuščią vadavietę, kurioje nebuvo net ryšininko. O kai sužinojome, jog mūsų vadas su visu savo anturažu išėjo į miestą ir sėdi bare, mes nusprendėme eiti ilsėti ir geresnio tikėtis ryte.

O ryte, už išsakytus priekaištus vadui dėl naktinės netvarkos, gavau koduotą raciją, žemėlapį ir už 30 min (10h) pulsimą bazę. Vadovavimo perdavimas truko 30 sekundžių. Va čia ir sustojo visas USMC pusės žaidimo mechanizmas - apie naktinius susitarimus su Iraku aš nebuvau informuotas perimant vadovavimą, o tai, mano galva, jei pratęsus, USMC pusei žaidimą būtų įsukę kaip reikiant. Apie juos aš sužinojau savo iniciatyva, bet po piet, kai Senis pasigedo savo susitarimo dalies ir atėjo aiškintis.

Bazę mes apgynėme, už tai esu dėkingas vyrams, kurie tai darė ne dėl pačios bazės, bet dėl vienas kito. O aš, pamokos patylėti, likau neišmokęs.

Viskas nusmuko, kai po pietų pertraukos išvyko 1/3 mūsų pajėgų. Irakiečiams suėmus mūsų Bazės vadą, už naktinių susitarimų nevykdymą, mes pilnai perėjome į Irako pusę, nes tik taip padidinę pajėgas, toliau galėjome gintis ir vykdyti nuotolines užduotis. Tačiau, dar kelioms grupės ir tai žaidimo neišgelbėjo ir jos išvyko. 

 

Toks USMC pusės invalidumas, apie kurį tikrai žinojo orgai, tačiau imtis veiksmų nedrįso, turėjo neigiamos įtakos ir kitoms pusėms. Susilaukiau priekaištų iš Irako pusės, kodėl mes neiname į kontaktą su jais ir nevystome naktinių susitarimų. O pasėdėjęs su Specnaz grupe prie laužo afterpartyje, pilnai supratau jų nusivylimą mumis - nes viskas, ką mes darėme, tai gynėmės savo bazėje.

 

Karai laimimi ir pralaimimi ne įranga ar taktika, o kariu, kurį sudaro ginklas ir MORALĖ. Jei moralė žema, ginklas jam nepadės. Tad sunku tą moralę išlaikyti aukšta, kai aplink bordakas - 3 valandas trypi placą, išklausai 3 bryfingus, šešias valandas prastovi prie ambrazūros, arba blogiau - 6 valandas kepi saulėje gynybiniuose įtvirtinuomuose, o po pietų petraukos sužinai, jog prievartinių būdu į savo bazę, kurią tiek gynei, turėsi įsileisti Specnazo pajėgas, su kuriais tiek kariavai ir su kuriais konfliktuoti vis dar nenustojai. Kai vakare ramiai pašnekėjome prie laužo, nei jiems, nei mums tokia vedybinė sutartis neatrodė logiška, nes tarpusavio pasitikėjimo nebuvo iki žaidimo pabaigos. Scenarijuje nebuvo svertų, kurie būtų leidę jiems ar mums vienu kitais pasitikėti. O argumentas - „bus taika“ nieko neįtikino.

 

Dėkoju oponentams, kurie išliko profesionalūs ir laikėsi žaidimo taisyklių (aniems kitiems tokiems nedėkoju). Ačiū kolegoms už pasitikėjimą ir kovingumą, Jonny už pagalba tvarkantis bazėje ir Irakui, kad neprarado vilties su mumis dirbti. Tiesa, ačiū už šiltą Specnaz košę ir konstruktyvią diskusiją naktį prie laužo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimą įvertinčiau šiaip sau. Man jis nebuvo toks tragiškas, kaip kai kurie aprašė, bet nebuvo ir kažkuo labai geras. Patogumų žaidimuose aš neieškau, vandenį atsivežu savo. Senis vadovavo puikiai, priešininkų daug sutikti neteko. Naktinė dalis buvo viena geresnių - turėjom, ką veikti, nebuvo monotonijos. Nemažai teko pabendrauti su Jonny, kuriam pagarba! Tikiuosi, dar ne kartą padirbėsim kartu. Tiesa, ryte, jau prašvitus aš į Dvorfą iš banko, o Dvorfas į mane nuo miestelio vartų pašaudėm iš kulkosvaidžių, nes priešas taip ir neatėjo, todėl darėsi nuobodu :)

 

Keletas įsimintinesnių momentų:

 

Apie 3-4 val. Senis liepė žadinti, berods, LSK. Nuėjau, pasakiau, kad keltųsi ir už 5 min. būtų pas Senį. Nenudžiugo :) Už kokių 10 min. radijo ryšiu susisiekė su Seniu paklausti, ar čia tikrai jiems keltis. Senis atsakė, kad tikrai ir paklausė, keliese jie ten yra. Atsakė, kad trise. Stojo tyla. Senis pasakė, kad "ai tiek to (ne visai tais žodžiais  - N. :) ), miegokite". Seniai nebuvau girdėjęs su tokiu entuziazmu ir nuoširdumu sakomų "Ačiū labai" :)

 

Ryte, prasėdėjus banke daugiau kaip valandą, gavau info, kad mus pakeis USMC. Iki aukso atsiradimo nė pusvalandžio nebuvo likę. Nusprendžiau, kad auksas turi būti nuraccoonintas :) Atsinešiau kavos, pavaišinau ten atėjusius amerikiečius ir taip prasitryniau iki atsirandant auksui. Auksą nuraccooninau ir nunešiau šventikui. Norėjo rašyti prastą prabą, todėl teko vaišinti kava ir įtikinėti, kad auksas visgi geras. Gavau 999 prabą. Išeidamas iš miestelio dar Irano gvardiją sutikau, išgėrėm kavos su jais ir nutempiau auksą į meškėnų urvelį :) Operacija, deja, mane išvargino, todėl po to pusdienį pramiegojau :(

 

Dieną Daktarytės 7 gyvybes man pardavė už "500 ir puokštę gėlių", todėl teko po pievas braidyti ir jas skinti :)

 

Apibendrinant, pliusai:

 

1. už miestelio įrengimą;

2. didelis pliusas šventikams;

3. didelis pliusas (raudonas :) ) daktarytėms :)

4. už neįkyrų ir neprivalomą LARP.

 

Minusai:

 

1. safaris. Kai per 15-20 m nuo bunkerio sustoja dvi mašinos ir pila į bunkerį iš kulkosvaidžių, variantų nedaug.

2. jėgų disbalansas. Kai nuėjome ginti nusileidimo aikštelės, savo pusėje turėdami dar ir specnazą, buvo plika akimi matyti, kad Iranui su kontrabandininkais šansų nėra.

3. veiksmo stoka dieną. Kaip jau sakiau, bazės šturmą pramiegojau, o daugiau nieko verto paminėjimo kaip ir neįvyko.

 

Orgams tikrai reikėtų dar smarkiai pasitempti, bet jei darys dar žaidimų, manau, važiuosiu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Niūnis, čia akmuo į mūsų daržą. Tačiau situacija buvo tokia:

Prebriefingo metu buvo pasakyta (prie Irako štabo), kad ši naktis bus rami kad tik iki kokios 2 val. bus veiksmas. Toliau bus galima pamiegoti. Po bendro briefingo miesto centre, likome saugoti miesto centro, apie 2 val. kol mus pakeitė. Gavome leidimą pailsėti, prieš 3 nuėjome miegoti ir po 10 min gauname info, "keliamės, puls bazę". Wtf? Ar mes info nesupratome ar kažkas pasikeitė? Tad mūsų nenoras reaguoti, manau buvo suprantamas. Tačiau 6 ryto bazės gynime sudalyvavome ir vėliau visą dieną vykdėme nurodymus ir įsakymus iš štabo.

 


 

Apie 3-4 val. Senis liepė žadinti, berods, LSK. Nuėjau, pasakiau, kad keltųsi ir už 5 min. būtų pas Senį. Nenudžiugo :) Už kokių 10 min. radijo ryšiu susisiekė su Seniu paklausti, ar čia tikrai jiems keltis. Senis atsakė, kad tikrai ir paklausė, keliese jie ten yra. Atsakė, kad trise. Stojo tyla. Senis pasakė, kad "ai tiek to (ne visai tais žodžiais  - N. :) ), miegokite". Seniai nebuvau girdėjęs su tokiu entuziazmu ir nuoširdumu sakomų "Ačiū labai" :)

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos :)

 

SKYDO komandos ir AIRSOFTGAME.LT vardu noriu padėkoti už dalyvavimą žaidime. Taip pat dėkojam už išreikštas pastabas žaidimui. Kritika leis mums tobulėti, į pastabas bus atsižvelgta. Tikimės "pirmo didesnio blyno " ;) įspūdžiai nesugadins kitų žaidimų įvaizdžio ateityje bei išankstinio nusistatymo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ech. Kritikos prisiskaičiau (pasirašau po kiekvienu žodžiu), o vat pasipasakosiu ką mes (iranas - bastardai) vėikėme.

 

Atsiprašėm iš darbų, atlėkėm iš Klaipėdos, įsirengėme stovyklą, visiškai pasiruošę atlėkėme į savo būsimą bazę. Valio, atbėgom pirmi.

Po kažikiek valandų atvažiavo organizatorių atstovas. Gavome užduotį trijais dideliais būriais nukeliauti iki kažkokios bazės.

 

Miškais per porą valandų tamsumoje prasibrovėm. Ten pirmas būrys į kažkur pašaudė ir jau švintant mes vėl grįžome į bazę. Patys nešaudėmė, nes

nebuvo į ką, o ir į mus iš bazės niekas nenorėjo šaudyti.

Paryčiais iškeliavom į miestelį, ten pasidarėme žvalgybą, išgėrėme kavos ir vėl parpėdinom į bazę. Galvojam žaidimas totaliai vangus, reik pasidaryti atrakciją. Sėdom į mašiną

nuvažiavom apiplėšėm banką. Jau smagiau. Dieną nuėjau į miestelį. Išgėriau kavos. Išeinant iš miestelio amerikiečiai   apiplėšė ir nužudė. Na ne pagal taisykles,

bet vis koks pagyvėjimas. Vėliau bandėme ginti Irano bazę, bet jos taip niekas ir nepuolė.

 

Po "karščio" pertraukos gavome nurodymą susirinkti prie aerodromo. Atėjom.

O dabar sako Jus puls. Jūs turite atsilaikyti šešias valandas. Nu galvoju keistoka

užduotis laikyti 6 valandas laukymę, kovoti prieš 3x didesnes pajėgas, nemirtingus visureigius ir tai daryti su viena dėtuve.

Man vienos dėtuvės užteko tik trims specnazo specialistams nukauti. Tuomet vienas iš kovotojų pareiškė, kad gavo nuo manęs

per daug BBS (nors pats tyčia savo kūnu dengė gydyti bandantį kolegą), pasakė kaip jis pažįsta mano mamą ir pasiūlė man pasaveikauti pačiam su savimi. Kaip tik per raciją

kolegos pasiūlė grįžti namo ir aš priėmiau tą pasiūlymą. Grįžus į safe zoną pamačiau, kad nebėra kam kariauti, didžiosios dalies Irano

pajėgų automobilių nebėra. Tuopat metu gavome pranešimą, kad naktinės žaidimo fazės nebus nes per šalta.

Iš subjektyvių pastebėjimų:
Prieš žaidimą derėtų paskelbti žaidimo formatą (Airsoft/Milsim/LARP), kad atvažiavus nebūtų siurprizų.

Nelabai supratom kam reikalingi žaidybiniai pinigai. Kaip juos uždirbti jeigu vykdai tik vado paskirtas

užduotis ir kur juos dėti.

LARPas mums netrukdė, paLARPint mes mėgstam, bet tai to LARPo nelabai ir buvo. Antūražas

pats savęs nėra LARPas jei tai ne žaidimo dalis.

Vado deja neturėjome, bet turėjome scenarijaus prižiūrėtoją.

Safaris nepragalvotas (nemirtingi žaidėjai man nepatiko)

Vienos dėtuvės principas irgi neleido pagyvinti žaidimo.

 

Labai nemaloniai nustebino civiliai. Kažkokios mamos su vaikais, kažkokie kaimo vaikinukai, traktoriai ir t.t.

 

Buvo žaidėjų kurie bandėsi savo įrangą, granatas ir net granatsvaidžius safe zonoje.
Beje neapsižiūrėję apšaudė mano kolegą kuris buvo be akinių.

Dalis žaidėjų granatose naudojo ne žuki petardas, o gerokai galingesnes.
 

Organizatoriams didžiausios sėkmės. Kaip suprantu tai buvo Jūsų pirmas blynas.
Jus pavedė ir WC ir poligono negavot ir vis tiek stengėtės. Tikiu Jūs dar organizuosite

žaidimų ir šį kartą priimsite dalyvių pagalbą. 

 

Dėkoju Jums.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...