Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, lygtais viska perskaiciau, bet vistiek turiu klausimukus: noriu isigyti kazka iz AK serijos, kolkas radau AK74MN TM , metal (siulo airsoftas.lt), Arsenal SR105 L (AK74, irgi airsoftas.lt) ir ICS AK74 wood (grazus, "armijai ir civiliams"). Kainos panasios. Kadangi serijom retai saudau - labiau domina "snaiperiskos" savybes siu ginklu. Teko kam lyginti?

Beje, ta sistema su vaikstanciu "zatvoru" pas AS74MN kokius trukumus turi? Pastebejau, kad tik mazas akumas telpa, true?

AK tipo ginklas yra sturmo ginklas, reikia "Varyt" seriojom :wacko:

Kad taiklaia saudyt povieniais reikia minimum: ilgo mazdelio ir ko siauresnio 6.01mm

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na SVD butu kaip antras ginklas, o gal kada nors po keliu metu ir pagrindiniu:)

Ir as nepirksiu kolkas to su vaikstancia spyna, nerizikuosiu.

Su ICS tiuningu/remontu problemu neturetu buti? Per LT atsttovus viska imanoma uzsisakyti?

Taigi, padekit apsispresti:

ICS AK74 wood http://www.arsenal.lt/lt/katalogas/index.p...;productId=1308

arba

ICS AK74 http://www.arsenal.lt/lt/katalogas/index.p...p;productId=847

 

pirmas turi Hop - up, antras to neturi, bet uztat ilgesnis vamzdis. Ka rinktumetes? Kodel?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ICS AK74 wood

arba

ICS AK74

pirmas turi Hop - up, antras to neturi, bet uztat ilgesnis vamzdis. Ka rinktumetes? Kodel?

Nu visu pirma abu du jie turi Hop-up. (si detale jau tapo standartu AEG'uose) O visu antra nei viena nuoroda neatsidaro. :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ilgesnis geriau ir 5 cm daug ka reiskia. Bet siaip nesirinkciau ICSo. Nebent yra kainos ribos. Antram AK ginklui imciau VFC arba, jei kaina kandzioasi - jo klona DBoys. Patvarumas, super lengvas isrinkimas. Vamzdzio ilgis - 509mm.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ilgesnis geriau ir 5 cm daug ka reiskia. Bet siaip nesirinkciau ICSo. Nebent yra kainos ribos. Antram AK ginklui imciau VFC arba, jei kaina kandzioasi - jo klona DBoys. Patvarumas, super lengvas isrinkimas. Vamzdzio ilgis - 509mm.

O gal zinai kas juos imoprtuoja? Gal web`as koks? Ar tik per ebay ir be garantiju?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

www.airsoftas.lt ir arsenale (man atrodo jie enturi VFC, bet turi DBoys). Siaip PM-ais tiesiogiai pasidomek pas gerb. Lukashenka ir Vini.

 

pats pirkau is i-net shopu, jokio e-bay, tik muitineje buna nesusipratimu. Redwolfairsoft - didele ir patikima firma, bendravau su jais gyvai Bergete, rimta chebra, uncompany - na nezinau, gali ir uzstrigti, nes imone maza, kai ko, pazymeto "in stock" gali netureti ir tempti laika. Bet ir is ju parsisiusdavau. Bet cia jau "at your own risk" (Tavo paties rizika) - mano postas nera nerekomendacija ar patarimas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Padekit isirink airsoft sautuva

 

www.airsplat.com/Itemdesc.asp?ic=AR-WELL-MB01BSB&eq=&Tp=

ar

www.airsplat.com/Itemdesc.asp?ic=AR-UTG-AWP-368G&eq=&Tp=

skirtumas tik kad prie vieno neprideda optinio taikiklio (bet as vistiek ji manau pakeisiu) ir pas dar viena biski daugiau fps bet turbut kazkaip ta ir prastesni gali butu uztiunint su laiku manau ar as klystu?

Ir dar paminesiu tai mano pirmas airsoft sautuvas tai manau man pradziai ir kinisko pakaktu ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau man tavo linkai neveikia.

Bet kokiu atveju, pirma ginkla patarciau pirkti Lietuvoje. Modeliu ir kainu pasirinkimas tikrai pakankamas.

 

pataisiau linkus...

o del to kad prikt lietuvoje tai as tingiu vaziuot i vilniu koki ir dar ieskot kokios parduotuves kur butu galima nusipirkt airsofto sautuvu...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pataisiau linkus...

o del to kad prikt lietuvoje tai as tingiu vaziuot i vilniu koki ir dar ieskot kokios parduotuves kur butu galima nusipirkt airsofto sautuvu...

Airsoft ginkla Lietuvoje galima nusipirkti ne tik Vilniuje.

Jei netingetum - tikrai rastum kas priekauja ir kur galima nusipirkti.

Tavo duoti linkai yra kazkokio mums (bent jau man) nezinomo gamintojo. Todel kompetetingos konsultacijos tau niekas nesuteiks.

 

Bet, cia jau tavo reikalas. Nori loterijos - pirk kur nori. Nereikia garantijos - pirk kur nori.

 

Anyway, norejom kaip geriau - gavosi kaip visada. Ieskai sau bedu uz savo pinigus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Padekit isirink airsoft sautuva

 

www.airsplat.com/Itemdesc.asp?ic=AR-WELL-MB01BSB&eq=&Tp=

ar

www.airsplat.com/Itemdesc.asp?ic=AR-UTG-AWP-368G&eq=&Tp=

jei nori buti snaiperiu airsofte, tai geriau tada pasitaupyk bent 2000Lt

Pats turiu AGM 002 (l96 kopija) tai is toli naudos mazai, nors matai taikini taikiklyje, bet del didesno atstumo nedasauna, ar vejas tiesiog nupucia sovini, o ir sklaida pigiu snaiperiu yra labai didele. Bandydamas prieit arciau labai rizikuoji, nes tada yra tik 2 galimybes, arba saudai 100% taiklumu, arba gauni visa automato apkaba i subine (nekarta man taip buvo).

tavo vietoj nusipirkciau automata ir uzsideciau gera taikikli ant jo, bus daugiau naudos nei is snaiperio...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei nori buti snaiperiu airsofte, tai geriau tada pasitaupyk bent 2000Lt

Pats turiu AGM 002 (l96 kopija) tai is toli naudos mazai, nors matai taikini taikiklyje, bet del didesno atstumo nedasauna, ar vejas tiesiog nupucia sovini, o ir sklaida pigiu snaiperiu yra labai didele. Bandydamas prieit arciau labai rizikuoji, nes tada yra tik 2 galimybes, arba saudai 100% taiklumu, arba gauni visa automato apkaba i subine (nekarta man taip buvo).

tavo vietoj nusipirkciau automata ir uzsideciau gera taikikli ant jo, bus daugiau naudos nei is snaiperio...

zn buvau nusipirkes uz 2300lt nelegalu bet tikra svd ;) ir kazkaip i zaisla det 2000lt man tai tiesiog kvailyste atrodo... todel verciau nusipirksiu uz kelis sitmtus gal but pabandysiu ir patiks... :)

O tu kaip snaiperis budamas pries saudamas turi ivertint veja, aplinka aukos judejima ir panases nesaomones o svarbiausia yra zinot kiek tavo sautuvas nesa mazdaug ir nesaudyt i kiekviena kruma saut tik tada kaip zn tikrai pataikysi ir dar snaiperio profesijoje yra vieni svarbiausiu dalyku tai kantrybe (ko as pats nelabai turiu :) ) ir maskuote

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

siulyciau dboyis imt - metalinis korpusas visgi :]

Siulyciau neimt. Koks tolkas is metalo jei viduriai prastesni? Ir vel gi, stebuklu nebuna. Pigiai ir kokybiskai buna labai retai.

Be to, kiek pamenu DBoys oficialiai pas mus niekas neveza, todel ir garantijos nebus.

 

Siaip atkreipk demesi i G&G biudzetinius ginklus. Labai geras kainos ir kokybes derinis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

drysciau papriestarauti Katinui. Kad nepalaikytumet akibrokstu, pasakysiu kad turiu D-Boys full metal ginkla ir CA ginkla. Abu buvau perrinkes, viskas pagal isvaizda 1:1 bet zinoma ne isvaizda svarbiausia (paminejau tik todel kad atsarginiu daliu butu ne problema gauti), stumoklis stovi sustiprintas, visas gearboxas puikios kokybes, prasaudyta jau nemazai - jokio devejimosi. Reiktu pamineti kad standartas eina su M110 ir viduriai atlaiko :blink: Nusipirkau si D-boys gaminy tik del idomumo, perrinkes supratau kad tai yra tiesiog kopija zinomu brand'u.

 

Kiti pliusai : ginklas ateina su visa komplektacija : pakrovejas, baterija, kojeles (bibop ar kaip vadinasi), taktinis dirzas, net bbs'u ideda :huh:

 

Minusai : truputi prastesnis buozes tvirtinimas, neitin kokybiskas akumuliatorius.

 

Kaip matai, Katinai, uz tokia kaina gaminys tikrai geras :) plius zinau kad is komandos'u keli turi d-boys'us (parveziau jiems kai sau pirkau) ir nesiskundzia.

 

Jei as siuo metu atsidurciau naujoko kailyje tikrai imciau d-boys nei CA sport line, kuri beja teko irgi ardyti o viduriai palyginti su d-boys nelabai sublizgejo.

 

 

Nepykit jei kam nepatiks mano nuomone, bet sakau ka maciau isardes ginklus. Toliau jusu valia tiketi ar ne

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nepykit jei kam nepatiks mano nuomone, bet sakau ka maciau isardes ginklus. Toliau jusu valia tiketi ar ne

Kiekviena nuomone turi teise i gyvenima, net neteisinga :blink:

 

Tikiu kad isrinkai. Netikiu kad atlikai medziagu chemine analyze, detaliu echoskopini patikrinima ir pan. Netikiu kad esi perrinkes daug skirtingu AEG. Ir beje, atkreipk demesi, as rekomendavau ne CA, o G&G produkcija :huh:

 

Pasikartosiu, stebuklu nebuna. Mazesne kaina = mazesne savikaina = prastesnes medziagos + zemesnio lygio kokybes kontrole + zemesnes kvalifikacijos darbo jega + zemo lygio technologinis procesas + kiti neigiami faktoriai = LOTERIJA.

 

Papildomai ivertinus garantijos nebuvima isvada paprasta - taip, tau gali pasisekti, o gali ir nepasisekti. Ir tikimybe kad nepasiseks yra gerokai didesne nei perkant "brangesniu" bran'du produkcija.

 

Kiekvienas renkasi pats. Tik nereikia man aiskinti, kad buna stebuklai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku su ruoniu/GSP. Dabar gaminami kinietiški ginklai tikrai nėra prastos kokybės ir gali net kaikuriose srityse konkuruot su high-end aeg. Puikus pasirinkimas naujokui. Kiniečiai gali pasiūlyti mažesnes kainas, nes jiem nereikia kurt aeg, jie viską kopijuoja. Taip pat nereikia pirkt jokiu "trademark" licenziju.

 

P.S. dboyis mačiau pas Nerijų (www.airsoftas.lt).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...