Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

VAt tame ir problema kad ne Vilnietis. IR dar esu moksleivis, laiko per daugiausiai neturiu kazkur vazineti. Mane tik domina ar yra skirtumas tarp prastesniu ginklu(

 

su musu pagalba issirinksi kai sukakos 18 ponaiciui
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nepykit ponai visaziniai, bet 18 senai jau turiu :D Kai mokykloj dar mokais ir 19 su virsum gali tureti ;)

Taigi, ar galetumete pakomentuoti mano ziureta varianta(auksciau truputi). Kaip minejot, jis is CA serijos pradedantiesiems. Ar galetumete pasiulyti ka geriau?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nepykit ponai visaziniai, bet 18 senai jau turiu :D Kai mokykloj dar mokais ir 19 su virsum gali tureti ;)

Taigi, ar galetumete pakomentuoti mano ziureta varianta(auksciau truputi). Kaip minejot, jis is CA serijos pradedantiesiems. Ar galetumete pasiulyti ka geriau?

 

Puse velnio tas tavo pasirinkimas. Siaip siulyciau neatmesti kaip varianto ir kinieciu CYMA bei Jin Gong.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena. Toks klausimelis. airsoftas.lt priekiauja tokiu vat ginklu Nuotrauka

Gamintojas: Classic Army

Šalis: Honkongas Svoris : 2350 g.

Ilgis : 860 mm.

Dėtuvės talpa : 300 šovinių 100 m/s

Komplekte : apsauginiai akiniai, baterija, pakrovėjas, diržas, 500 šovinių. Kaina: 500 Lt.

 

Man kaip neturinciam jokios ekipiruotes toks sanderis labai patrauklus. Bet noreciau paklaust jusu t.y. zinovu, ar verta toki pirkt?

 

I daznai cia pasirodanti klausima: "Tai kiek tau metu?" Atsakau - 22

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau paklaust ar išeitų kokia nors emkė iki plius minus 700lt ar apskritai kas nors išeitų? Ačiū :)

 

O tu, žmogau, bandai naudotis internetu, google, ar aplankyti Lietuvos pardavėjų svetaines? Ar nelabai tau tas pavyksta?

Niekas tavęs čia gydyti nežada, bet būk draugas, nesiblaškyk po forumą ir nerašyk kiekvienoj aplankytoj temoj, tarsi būtum su užstrigusiu "reply" mygtuku.

 

Turi klausimų, rašyk man asmeniškai - nuimsim vieno hiperaktyvaus naujoko krūvį nuo forumo.

Aš rimtai - padėsiu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Sveiki, esu nusižiūrėjęs CA G36C. Šiadnien buvau AIC, tačiau gyvai pamatyt neišėjo ginklo, o ir neturės iki ~balandžio pradžios. Pasitikslinau, kad ginklas yra su mažu apsodu, small tipo baterijai (nors aic.lt parašyta, kad large) Taipogi ginklas ateina be baterijos ir pakrovėjo.

Taigi dabar mąstau apie pirkimą iš lukashenkos (pats ginklas ant 100 litų pigesnis nei AIC), plius nusipirkt didesnį apsodą (200lt).

Taigi klausiu jūsų nuomonės - ar pasirinkimas geras, ar geriau būtų žiūrėt į JG gamybos ginklus ir likusius pinigus išleist tiuningui?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi klausiu jūsų nuomonės - ar pasirinkimas geras, ar geriau būtų žiūrėt į JG gamybos ginklus ir likusius pinigus išleist tiuningui?

 

kiek esu skaites forumose daug kas rašo, kad labiau apsimoka JG imti negu CA. Ir tuomet deti ant jo tiuningą
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, issirinkau airsoft M202B pistoletus. Noriu kelis nusipirkti ir atsisiusti pramogai su draugais, gal kam uz buteli isnuomosiu karts nuo karto. Tad noretusi, kad jis nesuluztu. Zodziu ka apie juos mastote, gal esate susidure? Dekui :)

http://www.youtube.com/watch?v=18Ba-OwWqqE

 

kaip cia idomiai, su blow backu bet elektrinis?

 

Siaip tai ziurint kokia jo kaina, bet geriau pasiimti pigesnius naudotis kelis mp5 ar siaip kokius kiniecius ir bus neismesti pinigai, nes pistoletai yra pistoletai :) ir tikrai nusibos greitai taip su draugais tik keliese, patarimas is patirties.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai nustebčiau jeigu už tiek pardavinėtų. 600 gramų... Taip, tiek ir turėtų sverti plastmasės gabalas su 4 ААА akumuliatoriais. Tačiau jeigu esate šventai įsitikinęs savo sprendimo teisingumu ir turite atkalbinėjimais nepaveikiamą nuomonę, tai pirkite į sveikatą ir džiaukitės savo pirkiniu. Nepamiškite naudoti akių apsaugos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai nustebčiau jeigu už tiek pardavinėtų. 600 gramų... Taip, tiek ir turėtų sverti plastmasės gabalas su 4 ААА akumuliatoriais. Tačiau jeigu esate šventai įsitikinęs savo sprendimo teisingumu ir turite atkalbinėjimais nepaveikiamą nuomonę, tai pirkite į sveikatą ir džiaukitės savo pirkiniu. Nepamiškite naudoti akių apsaugos.

 

mačiau kad rašai, sėdėjau laukiau kol atrašysi.

vertėjo :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu didelem raidem neparašyta metal gearbox tai reishkia kad visa mechanika ish plastiko IMHO turetu laikyti koki 1000 suviu. Turiu cyma cm030 gerokai praschiau negu dujiniai saratas pradeda leistis uzh kokiu 10 m. o ten gearbox metalinis ir baterija 7,2v o ne 4,8 kaip chia jeigu norit isitikinti tai siulyciau tik viena vnt. nusipirkit pradzhiai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...