Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Esu rusakalbis


Rekomenduojami pranešimai

Gimiau ir gyvenu Klaipedoje, mano šeimoje visi kalba rusiškai. Galima sakyti kad pats rusas esu. Esu naujokas, nelošes dar. Ar verta pradėti žaisti straikbola? Bijau patyčiu susijusiu su politiniais sąntikiais tarp Lietuvos ir Rusijos. Ir išvis del visko ,kas dabar dedasi pasaulyje. Kaip galvojate? 
P.S. Ginklą ir aminiciją turiu.)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kekvienas vertinamas pagal atskira menteliteta,airsofte neturetu buti politiniu paziuru bet aisku visi mes skirtingi,mano asmeniniu manymu jokio skirtumo nei kaip kalbi nei kuom rengiesi jai kam nepatinka tai jo asmenines problemos,tiesiog turek savo nuomone o kas ka galvoja tai ju asmeninis reikalas,cia tik mano asmenine nuomone aisku as galiu ir klysti :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Zinoma verta pradeti zaisti. Kaip ir minejo Sigitas kiekvienas vertinamas pagal savo mentaliteta ir tai kaip jis elgiasi airsofte. Na, o zaidejams kuriems trukdo kita tautybe, rase ar kalba tai noriu priminti, kad zaidziam su zaisliniais sautuvais kurie saudo is plastikiniu "soviniu" todel nereik isivaizdinti :). Visi susirenkam gerai praleisti laika, o ne pasipjauti del politikos. Noriu amerikietiska ekipuote turiu, noriu rusiska turiu, noriu nors ir afrikietiska ir ka? Tai dar nereiskia, kad as ar bet kas kitas su blogom paziurom, kaip ir kalba ir tautybe nereiskia, kad ir paziuros blogos. Airsofte mes galime tapti kuo tik norime, kai realiai gyvenime nuo to begtume. Va tokia mano nuomone  ^_^

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Airsoftas yra apolitiškas hobis. Nepaisant realybės, kad žaidimuose būna situaciją, kai mertviake įsižiebia pokalbiniai politine tema, dažniausiai juose gali nedalyvauti arba juos tiesiog nugesinti pasakęs "mes žaisti ar politikuoti susirinkome". Niekas neverčia nieko pulti arba ginti vieną arba kitą politinę liniją. Vilniuje taip pat žaidžia visokių tautybių ir politinių pažiūrų žmonės. Manau jie vieni kitiems netrukdo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

https://www.facebook.com/groups/1426745214240808/

tai klaipedos airsofto bendruomenes FB paskyra.

pasiprasyk ir priimsim. Rusakalbiu turim nemazai. As ir pats rusakalbis, ir kas? Jei esi lopas tai ir tarp rusakalbiu busi lopas ir visu skriaudziamas, jei normalus zmogus,tave gerbs. Ateik ir pamatysi.  Politikai airsofte vietos nera. Yra tik puiki draugiska atmosfera. Kiek zinau turime apart zinoma lietuviu ir ukraineciu ir rusu ir armenu ir dar velniai zino kokiu tautybiu draugu/kolegu. Diskriminacijos nera ir kol turime toki kolektyva nebus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gimiau ir gyvenu Klaipedoje, mano šeimoje visi kalba rusiškai. Galima sakyti kad pats rusas esu. Esu naujokas, nelošes dar. Ar verta pradėti žaisti straikbola? Bijau patyčiu susijusiu su politiniais sąntikiais tarp Lietuvos ir Rusijos. Ir išvis del visko ,kas dabar dedasi pasaulyje. Kaip galvojate? 

P.S. Ginklą ir aminiciją turiu.)

Galvoju, kad prisigalvojai nesąmonių :D

 

Dar kol kas niekam dėl to problemų nekilo - na, nebent pradėsi agituoti AEG pakeisti tikrais ginklais ir važiuoti paturistaut į kokį Donecką ar Siriją :D

 

P.S.: ir tada jau nelabai svarbu, agituosi už separatistus, ar už žydomasoniškus gosdepo fašistus :D

 

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...