Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

INVASION Žaidimas sekmadienį. Miciunai


botanik
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Buna tokiu atveju ir man kelis kartus taip buve. Bet del ko cia taip vyksta: yra maklaudu kurie daro vaizda kad i juos nepataike. Kad isvengti tokiu daliku, nusove iskart trauki lemene ir viskas, jokiu problemu. Ne reikia taisit ginklo kaz kur judet.

Pirmas veiksmas trauki lemene!!! ir be problemu.

O is kitos puses, vyrams vyriskas zaidimas :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 131
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Botanikai, galiu dar as parasyt ir vsio ? :) Del pataikymo, butent sitam zaidime, kiek pataikydavo sukteledavau ir pakeldavau ranka, paskui jau traukdavau liemene. Nza ar taip garsiai rekiu, ar zmones sureaguoja i pakelta ranka, bet papildomos porcijos sratu nesu gaves. Tai gal biski garsiau reik suktelet, nes mums vilnieciams daugiau triuksmo aplinkoje, tai ausys ne taip girdi silpnesni garsa :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Botanikai, galiu dar as parasyt ir vsio ? :) Del pataikymo, butent sitam zaidime, kiek pataikydavo sukteledavau ir pakeldavau ranka, paskui jau traukdavau liemene. Nza ar taip garsiai rekiu, ar zmones sureaguoja i pakelta ranka, bet papildomos porcijos sratu nesu gaves. Tai gal biski garsiau reik suktelet, nes mums vilnieciams daugiau triuksmo aplinkoje, tai ausys ne taip girdi silpnesni garsa :)

b00rai bijo gi tavęs visi kaip velnio, tai ir nešaudo papildomai :DDD

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jonny, holly shit, vadas tu stiprus, visad bandei apeiti tai is vienos puses tai is kitos, tai demesio atitraukimo manevrai, malonu buvo stebeti. Buvau salia, todel maciau ant kiek tau sunku buvo vadovaut. uzduoti ivykdei visai 500 %, tikras VYRAS. Jei ne vado, ir dar keliu PUIKIU diversantu idejos, butume nepaeme NEI VIENOS BAZES! Aciu uz zaidima! Geltoni, jus buvot "pizdec", visada ir visur, toks jausmas kad ne mes puolem o jus puolet. buvo sunku, velniskai sunku!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jonny, holly shit, vadas tu stiprus, visad bandei apeiti tai is vienos puses tai is kitos, tai demesio atitraukimo manevrai, malonu buvo stebeti. Buvau salia, todel maciau ant kiek tau sunku buvo vadovaut. uzduoti ivykdei visai 500 %, tikras VYRAS. Jei ne vado, ir dar keliu PUIKIU diversantu idejos, butume nepaeme NEI VIENOS BAZES! Aciu uz zaidima! Geltoni, jus buvot "pizdec", visada ir visur, toks jausmas kad ne mes puolem o jus puolet. buvo sunku, velniskai sunku!

Slash z3r0 aciu tau uz palaikyma ir nesupyk uz  Senior Chief pareigas, bet esu isitikines, kad pasirinkau teisingai :) Pakartosim 30 d? 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...