Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Naujokas Airsofte.


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, esu kaip ir busimas naujokas airsofte ir noriu susipirkti viska, tas viskas tik apkabos, ginklas, bbs. Bet nezinau nuo kokio ginklo pradeti, daugiau domina kaip ir G&G CA36C automas, tik reiketu suzinoti nuomones apie juos, kas turite. Dar domina M4 bet geri daug kainuoja, bet tuo paciu reikia kad butu metalinis, ir galingas :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu kaip ir busimas naujokas airsofte ir noriu susipirkti viska, tas viskas tik apkabos, ginklas, bbs. Bet nezinau nuo kokio ginklo pradeti, daugiau domina kaip ir G&G CA36C automas, tik reiketu suzinoti nuomones apie juos, kas turite. Dar domina M4 bet geri daug kainuoja, bet tuo paciu reikia kad butu metalinis, ir galingas :)

Visi geri  "daug kainuoja". O jei labai spaudžia biudžetas gali žiūrėti AK seriją, jie šiek tiek pigesni.  Tavo vienas iš kriterijų, kad ginklas būtų galingas. Atmink, kad yra greičio limitai ir nusipirkęs per galingą ginklą būsi neįleistas į žaidimus ir reikės daryti downgrade. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nū kaip žiūriu dabar, tarkim man prie širdies labiau Ca36c automatas, tik apie juos nieko nežinau daug, o ką airstrike arba airsofte rašo, tiktais fps ir iš ko padarytas. galėčiau išleisti iki 300euru drąsiai. Tik man reikia daugiau nuomonių apie Ca36c, kiekvieną dieną domios ir neapsisprendziu, kokio noriu. Todėl klausiu jūsų pagalbos, patyrusių žaidėjų :-)

 

EDIT: tuos kurios ziuriu jie šaudo 110-130 m/s. Tai manau leistina, ar ne?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

CA G36C yra neblogi. Visi turi savo problemų. Tarkim vienu metu buvo labai populiarūs (gal tebėra) SRC G36 - man labai išorė patiko jų. Bet hop-upo detalė tokia so-so. Neužkelia šrato taip kaip norėtųsi.

 

Yra biudžetinis CA G36C variantas - JG G36C.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nū kaip žiūriu dabar, tarkim man prie širdies labiau Ca36c automatas, tik apie juos nieko nežinau daug, o ką airstrike arba airsofte rašo, tiktais fps ir iš ko padarytas. galėčiau išleisti iki 300euru drąsiai. Tik man reikia daugiau nuomonių apie Ca36c, kiekvieną dieną domios ir neapsisprendziu, kokio noriu. Todėl klausiu jūsų pagalbos, patyrusių žaidėjų :-)

 

EDIT: tuos kurios ziuriu jie šaudo 110-130 m/s. Tai manau leistina, ar ne?

Užsiregistruok pradžiai į žaidimą su nuomotu ginklu. Pažiūrėsi kitų žaidėjų ginklus, pačiupinėsi, pajausi kaip "limpa prie rankos", tuomet bus lengviau suprasti ko nori.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip galvoju, bet kiek suprantu nuomojami ginklai yra tik Šiauliuose, Klaipėdoje, Vilniuje, ar kur nežinau, ar ir vietoj pačiam žaidime gali? Nes važinėti dar kad priimti ginklą irgi biški nesąmonė.

Reiktų kreiptis į žaidimo organizatorių ir pasidomėti ar bus galimybė numatome žaidime išsinuomoti  ginklą. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai suprantu skundo, del pasiulymo atvaziuoti ir paziureti... Tikites, kad per email pades issirinkti saunika, nepaciupinejus? O paskui klausyt skundu, kad ne ta "ikiso"? Siaip jau pries perkant galima google isnarsyt dominanciais klausimais,o ne forume rasynet kuris pardavejas malonus ar nemalonus ir kaip negalit apsispresti ko norit. Plius, kadangi nepilnametis (dar aisku ziurint kiek iki 18 liko) tai gal ir neverta pirkti airsoftinio zaislo, geriau iki 18 metuku pastudijuot interneto platybes ir zinot ko konkreciai norima.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano manymu man nereikia tų 18 metų, (man) gal kitiem nežinau nei kaip čia pasakius. Kadangi į tai rimtai žiūriu maždaug ir galvoju ką imti. Gal kai bus proga tikrai nevažiuosiu ir paciupinesiu, tuo pačiu naršau vos ne kas dieną, ir galvoju, renkuosi. O čia dėl tų skundų, čia nebuvo skundo, tik tiek kad negali netgi trumpai aprašyti, kokio tai nors ginklo, palyginti, parekomenduoti. Žinau kad tai nepadės nei kiek, bet bent jau susidarai dar didesnę bendra nuomone apie ginklą kuri noriu imti. :-)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano asmeninė patirtis: sedėjau naršiau internete, skaičiau žiūrėjau išsirinkau vieną modelį, galiausiai nuvažiavom su kolega į airstrike.lt, pabendravom, papasakojo, palaikiau ginklą, pergalvojau, išsirinkau kitą ir esu patenkintas :)

 

"pačiupinėt" reiktų tokiam reikalui.. bo neprilips po to

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Žmonės davė tau patarimų. Jei nori nebrangaus, ale biudžetinio varianto - pirk CYMA ar JG ir drožk į valias. Nesmagu kartotis, bet internete yra daugiau informacijos negu reikia.

Na kaip ir minėjau galiu isleisti ant ginklo 250-300euru. Tad manau normaliai ir per akis, tik vat beda neisirenku gero, arba tiksliau neapsisprendziu, tad manau reikės važiuoti ir žiūrėti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

E&L siūlau dėl korpuso, 6.04mm vamzdelio, motoro ir japoniškų Land Arms vidurių. Turėtum padoru šautuvėlį už tą sumą kurią nori išleisti. Bet jei AK nelimpa, kaip ir daugumai tai sunkus įrankis velniai žino ką daryti, visada gali pasiimti M4 su ACOG, M203, dusliku, laserbox ir bus tas pats įrankis velniai žino kam :). Be blevyzgų vidinės dalys kiekviename v2 ar v3 gearbox'e tokios pat, tai yra galėsi pasikeisti esant reikalui ar bėdai. Geriau žiūrėk į korpusą renkantis, o vidinės dalys visvien dažniausiai būna ne tai ko trokšti nes dauguma AEG ateina be precizikų kas mano nuomone yra pagrindinis upgreidas kurį reikia daryti naujam šautuvui jei nori, kad jis butu geresnis. Ir nepatingėk užmesti akies į forumo temas nes tokių temų, kaip išsirinkti šautuvą yra pilna. Na ir žinok ko nori.

 

Tai tokia ta mano išmintis :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...