Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Mobilizacija : AirField 2015 Panevėžys


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 104
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šakalams žaidimas patiko. Kietas poligonas, fizinis nuovargis ir psichologinis poilsis. Motyvacija aukštam lygije, dėkui Majorui. Ačiū LK už indėlį. Ačiū BRAVOM už pasitikėjima, gerai pavarėm:) Šaunūs jūs.

   Dėkui organizatoriams.

 Ačiū košiai, superinė.

 Ačiū snaiperiui kuris mane nukalė kai nešiau sunkų daikta:)

  Minusai iš mano asmeninių pastebėjimų nežymūs, neverta net komentuot.

 

 

         P.S. Nierka liko tik viena dešra, greičiau važiuok pro Šiaulius .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū Radikalų vadui už puikų vadovavimą; LK bei Savanoriams už pastangas..

 

Organizatoriams jokių priekaištų, viskas super..

 

Lauksim tęsinio Airfield vėl! 

 

P.S jeigų būtų panašus scenarijus,tai būtų įdomu radikalai,kad pultų, o LK bei savanoriai gintųsi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

manau kitą kartą radikalų pajėgos turėtų būti didesnės, bet radikalai turėtų labiau priminti radikalus. Džempakai, shmagai. Jokių liemenių ar chestrigų, įsikišai į kišenes porą dėtuvių ir leki na ura. Jei norim būti panašesni į tikrus radikalus. Nes dabar buvom, kaip čia pasakyti, per daug taktiški kaip radikalai :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

manau kitą kartą radikalų pajėgos turėtų būti didesnės, bet radikalai turėtų labiau priminti radikalus. Džempakai, shmagai. Jokių liemenių ar chestrigų, įsikišai į kišenes porą dėtuvių ir leki na ura. Jei norim būti panašesni į tikrus radikalus. Nes dabar buvom, kaip čia pasakyti, per daug taktiški kaip radikalai :)

Cituojam: "Radikaliosios pajėgos, Samdiniai (ne nato bloko uniformos, maišyti kamo, išeinginiai treningai)"

Taip kad viskas gerai, tuo labiau diversantams.......  :ph34r: Taktiškas (ypač iš karinės pusės) ir užsimaskavęs radikalas dar pavojingesnis  :D

O dėl kiekio - tai kaip tik ir buvo įrodyta, kad kiekis nėra lemiamas faktorius.

Šiaip būtų įdomu pamatyt Liesho nuomonę

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Orgam ir LK tik +++++++++++++!!!

Klausimas: KIENO?! 

Uz gamintojo/naudotojo pridavima statau alaus :)

kokios čia klasės petarda, kad turėtu tokia tutą susprogdinti?? Ir dar skaldyti žirniai! Jėga!! Tai gal prie dinamito iškart pereinam....

 

//

Apie gera :)

Taipogi norėčiau padėkot Organizatoriams, musu vadui Leshui ir visiems dalyviams už nuostabu fiziškai išsekinanti ir morale pakelenti  žaidimą!

Laukiam tęsinio. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nors įvairios nesėkmės mane lydėjo visą žaidimą, nepaisant to parsivežiau daug gerų įspudžių. Tikrai labai patinka LK integracija į žaidimus.

Labai ačiū Mefisto kuris paskolino AK-47 sekančia diena. Ačiū vyrukui kurio nick'o nežinau, už tą granatą kurią dar labai ilgai prisiminsiu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū organizatoriams ;)

Taip pat spaudžiu dešinę radikalų pirotechninio granatsvaidžio komandai, vienu šūviu pašalinusiai beveik visą mūsų komandą - 7 narius. 

 

Cia penktadieni prasidejus zaidimui (1-3h nuo pradzios), kai perbegot kelia ir bandet lauka perbegt, ar kazkokia kita situacija? Kazkodel is ~4 paliestu granatu tik 1-2 sprogo arba nesigirdejo man.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Cia penktadieni prasidejus zaidimui (1-3h nuo pradzios), kai perbegot kelia ir bandet lauka perbegt, ar kazkokia kita situacija? Kazkodel is ~4 paliestu granatu tik 1-2 sprogo arba nesigirdejo man.

 

penktadieni prasidėjus žaidimui (1-3h nuo pradžios) viena granata beveik į pažastį  :)  kita ore virš 4 galvų, o čia kur rašė apie 7 tai jau šeštadieni gal pora valandų iki pabaigos netoli to namo kur buvo paskutinis šturmas.

 

 

O jei kalbant apie žaidimą viskas buvo gerai įspūdžiai geri, duočiau 9 iš 10.

Tą vienetuką nuimu už raiščius ant ranku (atrodo ne pirmo lygio geimas buvo), geltoni miške švietė kaip prožektoriai naktį :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Cia penktadieni prasidejus zaidimui (1-3h nuo pradzios), kai perbegot kelia ir bandet lauka perbegt, ar kazkokia kita situacija? Kazkodel is ~4 paliestu granatu tik 1-2 sprogo arba nesigirdejo man.

 

Aidai...per dvi dienas visos 7 granatos tvarkingai sprogo...matyt negirdėjai visu ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...