Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Vogta įranga / Stolen equipment


Rekomenduojami pranešimai

  • 1 year later...
  • Atsakymus 51
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Pavogė �mogučiui i� automobilio prie namų

 

08/08/31 buvo pavogtas:

ICS M4A1 Carbine (su slankiojancia buoze) numeris C2702681, baterija is U-form perdaryta i atskiras dvi sakas sujungiant juos melynu laidu (kad tilptu i apsoda).

 

Jei asmenys pasirodytu su siuo AEG' u, labai prasau pranesti man vienu is siu numeriu:+370 612 80533 ar +370 655 57763.

Pavogimo faktas uzfiksuotas ir policijoje

Skolingas tikrai neliksiu B)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 years later...

DEMESIO !!!!

 

BUVO APVOGTAS GARAZAS KLAIPEDOJE,

IS KURIO DINGO NEMAZAI GINKLU IR KITOS AMUNICIJOS.

 

DINGUSIU DAIKTU SARASAS:

 

 

1. M-14 ™

2. SR-25 SU OPTINIU TAIKIKLIU IR DUSLINTUVU.

3. M4A1 BAZINIS

4. GLOCK 17 C

 

5. AMP PSR-1 (ARES) SU OPTINIU TAIKIKLIU (DAZYTAS SKAITMENINIU CAMO OD)

6. M4 GP COMANDO

7. MP-7 HEKLER

8. APKABOS MP-7 4 VNT.

 

9. M4 CQB GP

10.M4 CQB D-BOYS

 

 

JUOSDOS SPALVOS TACTICAL LIEMENE (NO NAME)

RADIJO RYSYS 1 VNT. WOUXUNG

PEILIS KABAR BLACK

 

PRASYMAS, JEIGU KAZKUR KAZKAM BUS PASIULYTA ISIGYTI SIU MODELIU GINKLU, PRANESKITE MAN.

UZ INFO ATSILYGINSIU.

 

MANO TEL.: +37064022348

 

DEKOJU IS ANKSTO.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 9 months later...

Gal kisuosi i ne savo reikalus bet gal galima placiau? Visgi zmogus tikrai zinomas sioje bendruomeneje...

p.s. gal tai susije su siuo ivykiu

 

DEMESIO !!!!

BUVO APVOGTAS GARAZAS KLAIPEDOJE, 
IS KURIO DINGO NEMAZAI GINKLU IR KITOS AMUNICIJOS.

DINGUSIU DAIKTU SARASAS:


1. M-14 ™
2. SR-25 SU OPTINIU TAIKIKLIU IR DUSLINTUVU.
3. M4A1 BAZINIS 
4. GLOCK 17 C

5. AMP PSR-1 (ARES) SU OPTINIU TAIKIKLIU (DAZYTAS SKAITMENINIU CAMO OD)
6. M4 GP COMANDO
7. MP-7 HEKLER
8. APKABOS MP-7 4 VNT.

9. M4 CQB GP
10.M4 CQB D-BOYS


JUOSDOS SPALVOS TACTICAL LIEMENE (NO NAME)
RADIJO RYSYS 1 VNT. WOUXUNG
PEILIS KABAR BLACK

PRASYMAS, JEIGU KAZKUR KAZKAM BUS PASIULYTA ISIGYTI SIU MODELIU GINKLU, PRANESKITE MAN.
UZ INFO ATSILYGINSIU.

MANO TEL.: +37064022348

DEKOJU IS ANKSTO.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent, viskas susiję su šiuo įvykiu, po to smegenų pudrinimas metus iš išsisukinėjimas nuo atsakomybės, o kai šiandien susitikom akis į akį apsimetė durneliu ir šlangu gulinčiu lovoje ir į nieką nereaguojančiu. Beje pasirodo aš nepirmas apgautas žmogus šioje bendruomenėje, tik matyt pirmasis iškabinęs jo purvinus skalbinius viešumoje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Galima ir konkrečiau, prieš metus aš ir dar vienas žmogus šitam žmogui paskolinome AEG ginklų replikas jo organizuotai vaikų stovyklai, kuri vyko savaitgalį, sekmadieni, jis paskambino, kad užveš ginklus, bet neužvežė, po kelių savaičių laukimo, jam paskambinau, jis dėjosi esąs serga ir dabar ginklu negražins, dar po savaitės paskambino ir pasakė, kad neva jis ginklus buvo padėjęs pas save garaže, kuris yra apvogtas ir pavogti visi ten buvę ginklai , o taip pat mano ir kolegos ginklai taip pat. Praėjus dar kiek laikui, buvo sutarta, kad jis arba gražins, arba gražins pinigais arba atpirks, beje juo patikėjęs, ir pagailėjęs šiuo žmogaus pasiūliau jam vietoj dviejų ginklų atpirkti, tik vieną. Pasiūliau jam nupirkti ginklą, iš Lukos elektroninės parduotuvės, nurodęs jam konkretų modelį, Jis pažadėjo kelių dienų bėgyje tai padaryti ir po to dingo, neatsakinėjo į telefoninius skambučius, nors pažįstami matė, kad jis yra Niekur neišvykęs. Po  kiek laiko jis pasirodė feisbuke, ir pasakė, kad šiuo metu ne Lietuvoj. Gegužės pradžioj paprašė mano sąskaitos numeri, kad pervest pinigus, ir vėl tyla ir jokiu pinigų. Birželio pradžioj vėl jam parašiau, jis pasisakė esąs Klaipėdoj, ir pasakė, kad galime susitik, ir vėl šūdo malimas, kad tada jis negalėjo, kad susitinkam kitą dieną. Susižinojau, jo adresą, vakar nuvažiavau i namus, ir užtikau ji namuose. Na ir žinoma ten jis apsimetė į nieko nereaguojanti šlanga (toli psichinis ligonis, toli girtas) žodžiu padariau išvada, kad kiek iš jo bereikalaučiau, nieko nepešių,todėl nusispjoviau į šį reikalą, tegul tai lieka ant šio žmogaus sąžinės.

Taip, kad žiurėkit ir venkyte šio žmogaus.

 

Čia tik mano išsakyta nuomuonė ir įvykiai su kuriais man teko asmeniškai susidurti. Mano nuomuone taip pat yra ir kitų žmonių, kuriuos jis apgavo, bet čia jų reikalas viešinti tai ar ne.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Beda tame, kad skolinimo faktas neuzfiksuotas rastiskai, tai teisiniu keliu nieko nepesi, nes nera skolinima irodancio fakto. Del "palikti zmogaus sazinei", na vis tik ne poros simtu litu klausimas, gal verta idet dar siek tiek pastangu ir atsiimt tai kas priklauso? O su salyga, kad zmogus elgiasi, ne kaip zmogus, tai gal tegu grazina visa suma, o ne uz viena daikta. Nes jei kiauliskai elgiasi, tai reik biski mokyt.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na ir kaip siūlai iš jo tą skolą išmušti, gal kaulus sulaužyt, ar klūpoti ant kelių prie jo buto, pirmu atveju jam tai bus puiki proga bėgt į policija pasiskusti, kad jį skriaudžia ir su juo bandoma susidorot, antruoju atveju aš tikrai nesiruošiu žemintis prieš panašaus plauko šiukšlę. Vien už tai, kad aš pas ji vakar atvažiavau į butą, kur jis imitavo nevisprotį, šiandien jis man siuntinėja žinutes informuodamas apie susitikimą teisme. Žodžiu velniop ji, neverta terliotis į tokį neturinti jokio viriškumo  ir moralės žmogysta rankas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

gyvenikit savo protais.

o jus, gerbiamas Marius Krisikaitis, pasimatysime teisme....faktas, pries fakta...

 

Jokiu komentaru daugiau as neturiu nei noro, nei reikalo skelbti.

 

 

 

o stai sita tema, puiki priemone, panaudojimui, ten kur bus kalbama toliau...turiu galvoje teisetvarkos institucijas.

 

Aciu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del taves, Nerijau, mudu nekarta esame kalbeje...ir tikiuosi nepaneigsi, jog ir atvaziaves pas tave i Vilniu buvau situo klausimu....

Taciau, kaip jau ir kalbejome, vienas atsakomybes as tikrai nenesiu....nes butent del to ir vyksta tokie ir panasus reikalai, kas as uz visus prisiemu atsakomybe, pasirasau popierius ir mokedamas vis gilyn i dugna... Taigi, mes buvom dviese, atsakyti privalom tai pat dviese....

Be to....tavo moraliiai zalai padengti buvo palikta prekiu....uz nemenka suma...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O geras jau  gasdinama su teisetvarka :) , prikolno. Galvojau tokie ir panasus bajeriai tik vilniuje dedasi. Ot hobbis gaunasi.... Gal laikas mest viska. Kol manes dar niekas neisdure.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 Share


×
×
  • Sukurti naują...