Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Padekit apsisprest MP5 SD6 (BlowBack) ar m4a1


gantelis
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas gali pasakyt siu zaisliuku pliusus ir minusus,kaip su patikimumu,detaliu pasiula ir pan...

 

http://airsoftas.lt/prekyba-airsoft-ginklais/mp5/CM.MP5_SD6

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/airsoft-sr-4-tactical-m4a1-src-18676510.html

 

aciu isanksto:)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jei trumpai apie pačius AEG modelius/ginklus - dydis praktiškai vienodas. M4 man patogesnis. Girdėjau, kad neretai stringa MP5 dėtuvės. O šito dar, greičiausiai, ir korpusas plastmasinis. 

 

Lygini nevienodus daiktus, jei trumpai.

 

Kuris labiau prie rankų "lips" - labai individualus klausimas. Rinkčiausi M4 dėl populiarumo, dalių ir dėtuvių gausos ir t.t. MP5 - šiokia tokia egzotika.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

betkokiu atveju imsiu pilnai metalini

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

dek mano zodzius i banka! :) MP-5  neimk. labai sudetingas reguliavimas is isardymas, problemos su hop upu.nemaciau nei vieno laimingo MP5 savininko. isskyrus tuos kurie jais prekiauja. siulau-M15 ar panasu  clasic army!!!!!!kaina  180% atperka kokybe!! jokiu problemu.nei ziema, nei  vasara. ir aptarnavimas  lengvas..neturbink, tik vamzdeli pasikeisk i 6,01, ir kolimatoriu paprasta uzsidek.. sekmes.   :)   turejau abu  ilgai. :)

 

 

o siap, pabandyk rankyteje P90. atrodo gaidiskai-bet velka 500%.  2metus turiu  ir keisti nesiruosiu. (tiesa-echo 1  produkcija)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

jei rasi  imk  echo 1.  as is amerikos parsisiunciau bumkeri (1200 bbs) prie jo tinka M klases detuve bunkerine talapa dar padideja net iki 1500.. idejau 11 akuma!!!!! patikek.  galiu dengti 6 boicu puolimo manevra. ir turiu  1300 suviu per minute.tiesa-vamzdeli idejau 6.01. bet-hop-upa pakeist- 2 min. vamzdi isvalyti-2 min. jis taip prikolnai issiardo!! sakes!!!. 

ir dar-pas ji  reali atatranka. jo gerboxas kitame lygyje stovi. zodziu ....geresnio neturejau-ir neieskosiu!!!

nusipirksi poucha su 2 holderiais. galesi deti ant kojos arba  ant moli. tik nepirk bunkeriniu kur(neva po 200-300  bbs telpa, jos neisstumia visko ie stringa) pirk 2vi po 64. i vsio. jei turesi babkiu parsisiusi is echo-1  uz 80$ bunkeri realu.

ir negalvok vamzdzio ilginti!!!!!! neuztenka kameros. dek tokio ilgio kaip originale. turesi 50m afigenna pataikyma.

mazai kas suvokia, bet jo vamzdis bevaik toks pats kaip  AK.jis tik atrodo mazas... :) ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na liux matau info,bet jau pakeliui m5 ,na pradziai kad ir kaip ten bus,uztex:)

manau mano ginklineje dar vietos daug tad ziuresiu ka dar priciupt,man nera tikslo kaska uzbombint kad vos panest eitu,geriau patikimas ,nestringantis ,judejimo nevarzantis ginklas,tad visada atviras pasiulymams:)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

gavau m5 ir is dalies nusivyliau,arba as kasko nezinau arba mane apgavo ,sake kad metalinis o gavosi kad is dalies,kaip ten yra,kas turi but matalines datales?,nes pats korpusas tai kaip ir plastikas,metalinis pertraukejas,taikikliai, nuleistukas,vidaus dar neziurejau,gal kas gali apsviest?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

gavau m5 ir is dalies nusivyliau,arba as kasko nezinau arba mane apgavo ,sake kad metalinis o gavosi kad is dalies,kaip ten yra,kas turi but matalines datales?,nes pats korpusas tai kaip ir plastikas,metalinis pertraukejas,taikikliai, nuleistukas,vidaus dar neziurejau,gal kas gali apsviest?

 trp apipi***, su tokia "kuva" metalo jis tikrai toks nera

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakymas iš internetų: 

 

""Are you complaining about the plastic lower reciever? Real MP5s have polymer lower receivers, except for the really, REALLY old ones. Consider any MP5 with a metal lower reciever an antique, and a collectors item."

 

Tai manau viskas tvarkoj - kas turi būt metalinis, tas ir yra.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pardavejo buvo uzklausta ar visas metalinis,taip sake iskyrus mova kur akumas isideda,na linko nebeis numest nes skelbimo nebera

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...