Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Nemencine


tamertim
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Gerbiami organizatoriai ir zaidejai, buvau labai nustebintas ir nuliudintas tuo, ka pamaciau Nemencines automobiliu stovejimo aiksteleje, aplinkui primetyta ivairiu siuksliu, miske nuo rankoviu primetyta izoliaciniu juostu ivairiausiu spalvu. Gal nepradesime zaidimu vietoves paversti savartynu? Tai liecia visus. Ir prasymas, pagal galimybes, sutvarkyti ten viska. Dekoju is anksto.

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Su visa pagarba, nuo to kad jus pritariate, svariau ten nepasidarys. As mielai nuvaziuociau apsitvarkyt, bet kaip ir sakiau, nei karto ten nebuvau ir nezaidziau. O as dar ne ant tiek filantropas, kad tvarkyti tai ka kiti pridare.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Deimos! As nesuprantu tavo pasisakymu :blink: Prie ko cia tu? Tave kas kaltina kad tu ten prisiukslinai, ar kaip cia? Tamerlanas gerai viska pasake, cia buvo prevencinis veiksmas apibendrinantis vasas zaidimo vietas, ne tik Nemencines poligona. Bukime saziningi netik taikiklije bet ir gamtos atzvilgiu ^_^

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Deimos! As nesuprantu tavo pasisakymu :blink: Prie ko cia tu? Tave kas kaltina kad tu ten prisiukslinai, ar kaip cia? Tamerlanas gerai viska pasake, cia buvo prevencinis veiksmas apibendrinantis vasas zaidimo vietas, ne tik Nemencines poligona. Bukime saziningi netik taikiklije bet ir gamtos atzvilgiu ^_^

 As ir nesakau kad mane kaltina, tiesiog man liezuvis neapsiverstu pasakyti "pritariu" ir pan. jeigu nesiruosciau pavaziuoti tvarkytis.

 

P.S. Tikrai gerbiu pritariancius!

Redagavo Deimos
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nori prisijungti pasitvarkymui, mylintiems gamtą:

Balandžio 19 d. apsitvarkysime Aukštadvaryje. Renkamės 1000 Koordinatės: 535469, 6049433 (LKS); 54.580256, 24.548653 (WGS). Nemokamai vaišinsime koše, arbata, nemokamai www.jonaskapitonas.lt duos baidares šiukšlėms salose surinkti. APSIKUOPKIME PRIEŠ ŠVENTES DRAUGIŠKAI :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...