Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

kokiu BB's naudojate


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 65
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Sveiki,  manau reikia atgaivint temą. Ieškau patikimu BB'sų. Žinau, kad Rockets ir Devils TIKRAI nevariantas, o pirkt 100 rūšių irgi nesinori. Galvoju veteranų patirtimi pasinaudoti, tad laukiu ;)

Sveikas, o kuom Rockets blogi buvo? Man tiek CYMA tiek Dboys ir dietuvės puikiai bbs paduodavo (tiek mid-cap tiek bunkeriams) ir jeigu viskas gerai su hop-up irgi be priekaištų šaudydavo. Precizikų neturiu ginkluose ir per mažai žaidęs, kad sakyčiau, kad skiriasi taiklumas su vienos ar kitos firmos šratais. SRC šratai irgi puikiai dirbo su mano dėtuvėmis ir ginklais.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, o kuom Rockets blogi buvo? Man tiek CYMA tiek Dboys ir dietuvės puikiai bbs paduodavo (tiek mid-cap tiek bunkeriams) ir jeigu viskas gerai su hop-up irgi be priekaištų šaudydavo. Precizikų neturiu ginkluose ir per mažai žaidęs, kad sakyčiau, kad skiriasi taiklumas su vienos ar kitos firmos šratais. SRC šratai irgi puikiai dirbo su mano dėtuvėmis ir ginklais.

Paantrinsiu. Virš metų prašaudęs vien su Rockets ir puikiai feedino tiek  bunkerius tiek mechanas, jokių strigimų.  Dar naudodavau Guarder 0.25 irgi jokių problemų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,  manau reikia atgaivint temą. Ieškau patikimu BB'sų. Žinau, kad Rockets ir Devils TIKRAI nevariantas, o pirkt 100 rūšių irgi nesinori. Galvoju veteranų patirtimi pasinaudoti, tad laukiu ;)

Is dabartinio pasirinkimo, tai Specna arms. Ypac jei precizika ideta. Jei Rockets tai tik Platinum serijos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, o kuom Rockets blogi buvo? Man tiek CYMA tiek Dboys ir dietuvės puikiai bbs paduodavo (tiek mid-cap tiek bunkeriams) ir jeigu viskas gerai su hop-up irgi be priekaištų šaudydavo. Precizikų neturiu ginkluose ir per mažai žaidęs, kad sakyčiau, kad skiriasi taiklumas su vienos ar kitos firmos šratais. SRC šratai irgi puikiai dirbo su mano dėtuvėmis ir ginklais.O

O man strigo, galima naudot tik be precizikos, bent jau mano patirtis tai rodo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, o kuom Rockets blogi buvo? Man tiek CYMA tiek Dboys ir dietuvės puikiai bbs paduodavo (tiek mid-cap tiek bunkeriams) ir jeigu viskas gerai su hop-up irgi be priekaištų šaudydavo. Precizikų neturiu ginkluose ir per mažai žaidęs, kad sakyčiau, kad skiriasi taiklumas su vienos ar kitos firmos šratais. SRC šratai irgi puikiai dirbo su mano dėtuvėmis ir ginklais.

is mexanos be ardymo neismusu, vamzdukas 6.04 reikia su sompalu ismusti, net nelenda i vamzduka :angry:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

is mexanos be ardymo neismusu, vamzdukas 6.04 reikia su sompalu ismusti, net nelenda i vamzduka :angry:

Porą metų šaudžiau su Rockets, švariose dėtuvėse nestrigdavo, o jei kokioje užstrigdavo - purškiamo silikono šiek tiek į dėtuvę įpurkšdavau ir veikdavo be priekaištų (bet čia su labai senomis dėtuvėmis, bet po silikono - nei kart nebebuvo problemų). Kaip ir minėjau - precizikų neturiu replikose. Bet naudojau Rockets bio, gal "auksiniai" pakliūdavo iš gerų partijų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 9 months later...

naudojau tik dvejus: guarder  bei src 0,25 ir 0,28, precizika 6,02. Tai viskas kaip ir gerai. Apie "bio" nekalbu, labai daug problemų :(

Kodel su BIO problemu daug? ar is vis kas nors naudoja BIO BBsus? as kazkodel linkes link BIO kazkaip nesinori terst gamtos ( jo daug nuomoniu ir pan. bet maciau youtube kelis video kur zaidimu aikstelese matos balta zeme nuo BBsu..)  ar neverta imt tu BIO ? nes youtube nera video kaip jei "veikia" radau vokiska, tai nelabai supratau bet lyg po 7menesiu niekas nepasikeite su tais BIO..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai manau, kad AEG ta kokybė nėra tokia aktuali(nesakau, kad nėra išvis aktuali) kaip snaiperiniams ginklams. :) Todėl įmu SRC :) O kas liečia 0,2 tai neverta naudot tikrai.. 0,23 ar 0,25 geriau jeigu AEG

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai manau, kad AEG ta kokybė nėra tokia aktuali(nesakau, kad nėra išvis aktuali) kaip snaiperiniams ginklams. :) Todėl įmu SRC :) O kas liečia 0,2 tai neverta naudot tikrai.. 0,23 ar 0,25 geriau jeigu AEG

Kokybė AEG BB'sams nėra tokia aktuali? Gal ir tiktų šis pasakymas jei ginklas yra ką tik iš dėžės ir niekas nemodifikuota. Tačiau kai įsidedi rimtesnį vamzdelį, pasidarai r-hop, susitvarkai kompresiją ir norint išspausti maksimumą kokybė tampa labai svarbus faktorius.  

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia ir modifikaciju, Pvz Kilo9 bb'sai net is detuviu nenori lysti.

Bio problemos:
* Tersia vamzdeli (bei detuves), reik dazniau valyti
* Atidarius maiseli reik iskart sunaudoti.
* Esant dregnam orui/lyjant, pasivoliojus dregnoj zolej/vandenyje/sniege negali nuspeti kada prades strigti, ypac aktualu keliu dienu renginiams, kai po paros ar daugiau dar neesi net pirmos detuves issaudes.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Kokybė AEG BB'sams nėra tokia aktuali? Gal ir tiktų šis pasakymas jei ginklas yra ką tik iš dėžės ir niekas nemodifikuota. Tačiau kai įsidedi rimtesnį vamzdelį, pasidarai r-hop, susitvarkai kompresiją ir norint išspausti maksimumą kokybė tampa labai svarbus faktorius.  

Tai jei modini faktas. Čia ir kalbos nėra. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...